Перейти до змісту

Колектор для водяної теплої підлоги


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, dimon18 сказано:

спаяти з ппр не хуже буде, і дешевше в разів пять

 

дешевше буде сама гребінка.
А блок змішувальний то всеодно треба купувати і збирати з частин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.09.2016 at 10:07, Dima4s сказал:

дешевше буде сама гребінка.
А блок змішувальний то всеодно треба купувати і збирати з частин.

НУ ПИТАННЯ В ТОМУ ЧИ ЦЕЙ ЗМІШУВАЛЬНИЙ БЛОК ПОТРІБНИЙ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, dimon18 сказано:

НУ ПИТАННЯ В ТОМУ ЧИ ЦЕЙ ЗМІШУВАЛЬНИЙ БЛОК ПОТРІБНИЙ

як по іншому ви отримаєте температуру в 35-40 градусів на вході тп, коли з котла йде  70+?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Dima4s сказал:

як по іншому ви отримаєте температуру в 35-40 градусів на вході тп, коли з котла йде  70+?

термостатичний клапан, для обмеження. Я ж систему не бачив, вихожу з того що написано. Опишіть детально систему, тоді можна щось говорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Dima4s сказано:

як по іншому ви отримаєте температуру в 35-40 градусів на вході тп, коли з котла йде  70+?

в мене тепла підлога у ванній років 10. З труби у стяжці, просто і практично. Контролюється "гребьонкою" , що від котла виходить (на горищі). В чому проблема?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, difoto сказано:

в мене тепла підлога у ванній років 10. З труби у стяжці, просто і практично. Контролюється "гребьонкою" , що від котла виходить (на горищі). В чому проблема?

 

ніяких проблем. це бул опитання до Діми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dimon18 сказано:

термостатичний клапан, для обмеження. Я ж систему не бачив, вихожу з того що написано. Опишіть детально систему, тоді можна щось говорити

http://prntscr.com/cmk7bv
 

відкрита гравітаційна система з старим котлом і чугунними батареями.
підключитись хочу від батареї під №3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dima4s сказано:

відкрита гравітаційна система з старим котлом і чугунними батареями.
підключитись хочу від батареї під №3.

тобто насоса немає?

тоді ніяк. Якщо немає "не гравітаційної" циркуляції - в теплій підлозі сенсу також немає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.09.2016 at 17:37, difoto сказано:

тобто насоса немає?

тоді ніяк. Якщо немає "не гравітаційної" циркуляції - в теплій підлозі сенсу також немає.

 

від батареї пускаю через трьохходовий клапан подачу на насос. Наскільки я зрозумів, проблема буде лише в тмоу щ опоки нагріється і вийде на режим підлога- батареї будуть погано гріти...
Інший варіант врізатись в подачу від самого котла. та це крайній випадок, якщо не спрацює варіант №1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dima4s сказано:

Наскільки я зрозумів, проблема буде лише в тмоу щ опоки нагріється і вийде на режим підлога- батареї будуть погано гріти...

Не буває "поки нагріється". Теплообмін примусовий проходить по схемі "віддав пару калорій- потік далі". Якщо це просто конвекція - там робити теплу підлогу протипоказано. Я так і не зрозумів - буде насос чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 28.09.2016 at 18:23, difoto сказано:

Не буває "поки нагріється". Теплообмін примусовий проходить по схемі "віддав пару калорій- потік далі". Якщо це просто конвекція - там робити теплу підлогу протипоказано. Я так і не зрозумів - буде насос чи ні?

поки нагрівається підлога- останні 3 ребра батареї холодні. тепло насос тягне з них.
Зробив помилку що причепив до кінці батареї і подачу і обратку. думаю обратку перенести на початок батареї.Тоді по ідеї має тягнути тепло зі всієї батареї..
Працює і тп і гравітаційна система. Насос працює лише на ТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...