Перейти до змісту

Aukro закрывается 1 октября


yuraa

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, Basil сказано:

лист від аукро:

 

Щоб попасти на бигл - тре поторгувати на платних ТП на промі

Відповідно на бігл попадуть тільки розкручені магазини. І ціни теж буду не малими, щоб покрити розтрати.

Аукціонів не має. Б\в немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь
23 хвилин тому, flashmax сказано:

А як по вашому мають з'являться покупці? Прийти на сайти і кричати ми тут??

Де з'являться товари (продавці) туди і прийдуть покупці.

ти знаєш, СКІЛЬКИ в неті мертвих торгових площадок з товарами?!! 

 

Та навіть то й же ПРОМ - багато з вас там купували, чи шукали товар? А він дуууже давно існує...

Я наприклад, як бачу в пошуку посилання на пром.юей, то відразу ігнорую.

Та й взагалі, барахолка (з якої виріс Аукро) і магазини (в що зараз хоче перетворитись) - це різні речі.

Повторюсь - флаг їм в руки

 

Спочатку Аукро зжер дуже зручну БЕЗКОШТОВНУ барахолку auction.ua, потім плавно перетворився на ПЛАТНИЙ типуАукціон, а тепер хоче закрити взагалі цей проект по знищенню конкурентів і повністю зайнятись качанням бабла з "грошовитих" клієнтів ...

Нагадує ситуацію з базаром :) Спочатку на стихійний базар приходить дядько і каже "давайте я вам тут столики поставлю, заборчик організую", потім той дядько в заборчик вставляє ворота і вішає над ними свою вивіску, потім на ті ворота чіпляє замок і пропускає лише тих, хто платить за місце, потім каже "давайте я тут вам зручні павільйончики набудую, а ви поки почекайте поруч", а потім на місці того колишнього базарчику з'являється ТорговийЦентр з бутіками... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

ти знаєш, СКІЛЬКИ в неті мертвих торгових площадок з товарами?!! 

 

Та навіть то й же ПРОМ - багато з вас там купували, чи шукали товар? А він дуууже давно існує...

Я наприклад, як бачу в пошуку посилання на пром.юей, то відразу ігнорую.

Та й взагалі, барахолка (з якої виріс Аукро) і магазини (в що зараз хоче перетворитись) - це різні речі.

Повторюсь - флаг їм в руки

Магазинів то багато, я згідний, але аукро був сильний конкурент.

Тепер коли така велика аудиторія зніметься з засиженного місця - все поміняється.

 

Продавці розбіжаться на декілька площадок, і думаю через деякий час, покупці\продавці самі вирішать де буде краще. Гадаю 1-2 сайти  точно будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, case_l сказано:

@flashmax скайлотс  - пропонує лише ввести логін електронку та пароль і далі глухо, так має бути?

Логін аукро, електронку аукро, новий пароль. Далі має прийти лист на пошту.

Я уже там, і вони підтягнули весь рейтинг та лоти. Кабінет майже повністю працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вже все, зранку ще аукро логінився, зараз перенаправляє на бігл....печалька(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.09.2016 at 18:28, flashmax сказано:

Логін аукро, електронку аукро, новий пароль. Далі має прийти лист на пошту.

Я уже там, і вони підтягнули весь рейтинг та лоти. Кабінет майже повністю працює

довго лист від них йшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, case_l сказано:

довго лист від них йшов

головне що прийшов, і все дуже легко підтянулось

 

навіть до 1 числа не дотягнули, була  куча аукціонів у людей, тупо кинули.

Аукро  RIP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SkyLots відкривається 5 жовтня, інтерфейс аналогічний до аукро.
Переносяться всі відгуки та рейтинг. Думаю що сайт розкрутиться швидко.
Багато продавців з аукро планують продавати там.
Кращої альтернативи поки що немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29 вересня 2016 р. at 18:10, jack74 сказано:

Спочатку Аукро зжер дуже зручну БЕЗКОШТОВНУ барахолку auction.ua, потім плавно перетворився на ПЛАТНИЙ типуАукціон, а тепер хоче закрити взагалі цей проект по знищенню конкурентів і повністю зайнятись качанням бабла з "грошовитих" клієнтів ...

не все так однозначно.

На зорі роздрібної е-комерції це був не більше як простий ентузіазм, а з проникенням інтернету в масси, і розвитком асортименту товарів та послуг, ну нереально було його лишати в такому стані, тому логічно, що "зжер" Naspers, а те що сталось зараз, я б назвав скоріше оптимізацією бізнесу, можливо в користь OLX (котрим, доречі, ця ж кантора теж володіє).

...добре що в нас нема Ebay\PayPal, бо україців жаба задавить платити комісійні 13-15% ібею і 3%+$0,3 палці :)

я думаю то є крок вперед, нехай і з копняком під зад.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Можу наразі пояснити,що насправді сталося з "аукро.ua".
Справа в тому,що компанія EVO,на яку зараз лльються прокльони, є співрозділом Південноафриканського холдінгу "NASPERS",який в свою чергу став власником компанії allegro з 2010 року.
В "allegro" входили такі площадки,як "молоток.ru" (закрився в 2015), словацьке "аукро",казахське та білоруське (всі ці площадки буди закриті в грудні 2012 року). Тепер прийшла черга закриття "aukro.ua".
Далі, я думаю, що в 2017-2018 р.р. будуть закриті останні - це польска та чеська. Причина - фінансові збитки, які на данний час перевищують 10 лярдів (можливо, сума неточна).
І це все просто "бізнес і ніякої політики". 
P.S.
Я не захищаю компанію EVO, а просто викладаю факти.

Цитувати

Из разрада ОБС :)
пообщался вечером с товарищем работавшим ранее в аукро, а он соответственно держит связь с некоторыми со старой гвардии с днепровского офиса, интересные нюансы. Короче, в принципе на ЕВО зря гоним, хотя их вина что они так в маркетинговом плане все выставили. По поводу счета: обнулили тк юридически доступа к счету у ЕВО нет, фактически он не их, р/с так и остался за аллегро, так что кто платил в последние дни все вопросы к полякам и насперс, но есть другая не проверенная инфа что по договоренности с августа/сентября таки бабло с р/с оставалось у ево, но из за отсутствия доступа к счету и возможности его мониторинга и учета + юридические тонкости решено было на остатки забить, какая реальная версия узнаю возможно в течении месяца,достоверно известно что технически мониторить его у ЕВО нет возможности тк алегро полностью отрубило доступ к платформе. ЕВО поучили права на всю базу данных клиентов, поляки утратили на нее все права по этому все акки отрубили. Вопрос о передаче прав на аукцион вообще не стоял, аллегро вслед за молотоком решило убить и аукро украина, далее история мутная, не понятно кто на кого первый вышел, но в итоге ЕВО по бросовой цене купила эту бд. ТМ Аукро осталась за аллегро, так что через пару лет возможно опять приход на наш рынок ;) По поводу отсутствия авторизации 30 числа это перестарались уже поляки. Стоимость сделки не известна, но судя по реакции ЕВО сума настолько мусорная что не согласится было бы глупостью. Настперс причесывает алегрро убивая все убыточные и низкомаржинальные площадки тк готовит его на продажу, скорее всего китайцам которые хотят войти на европейский онлайн рынок.
пока все, будет что то еще интресное отпишу

Трохи інфи нарив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене на Аукро була несплачена комісія за продані лоти. Тепер її платити - не платити? Чи кому що винен - всім прощаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Serpent сказано:

У мене на Аукро була несплачена комісія за продані лоти. Тепер її платити - не платити? Чи кому що винен - всім прощаю?

одному чуваку прийшов лист від поляків, з ПРОХАННЯМ заплатити борг

якщо у вас маленька сума - навряд чи прийде такий лист

14449893_1120202834728489_401160076746008110_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

250 грн (спецом перед закриттям ставив на платній основі) вчора прийшов "лист щастя". Хоча перед цим писали що спишуть негативний баланс. звіздять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, yuraa сказал:

 http://romo.ua/ 

Знйшов цікавий ресурс, пробуйте-тестуйте.

я на ромо давно вже купляв, непоганий сайт, я б навіть сказав в дечому кращий був ніж аукро, а вот  бігль мене взагалі невражає, там пошук це як пальцем в небо, хочеш одне а видасть 150 іншого а того що тобі треба то нема і близько. як по мені то аукро закрили бо комусь це вигідно було, ну як у нас на україні. комусь він мішав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так цеж те саме аукро, а хто власник skylots? хто б сумнівався та сама група evo або алегро. 

http://igate.com.ua/news/16774-kuda-pereehat-s-aukro

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Рома19 сказано:

так цеж те саме аукро, а хто власник skylots? хто б сумнівався та сама група evo або алегро. 

http://igate.com.ua/news/16774-kuda-pereehat-s-aukro

 

просто скопіювали аукро

який смисл, закрити розкручене аукро, щоб потім його відкрити під іншою. назвою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

внас на україні все впирається в податки, або комусь це вигідно, а ле тільк не державі, приклади може трохи не сюди але всежтаки, олх, мтс, life.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Рома19 сказано:

внас на україні

Ти мав на увазі у вас на росії?Якщо ти поважаєш країну в якій живеш( з твоїх слів) то пиши з великої літери .І не має такого *на*,тільки москалі так кажуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ig_rok сказал:

Ти мав на увазі у вас на росії?Якщо ти поважаєш країну в якій живеш( з твоїх слів) то пиши з великої літери .І не має такого *на*,тільки москалі так кажуть...

непереходь на особистості, бо тема не проце, якщо хочеш подискутувати на цю тему то велком пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, LoLa7 сказано:

Мені прийшло запрошення на почту розмістити свої обяви на сайті **** Наче викликає довіру, хтось там вже розміщався?

спецом зарегались, щоб радістю поділитись?

тут таке шоу не пройде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...