Перейти до змісту

Meizu. За і проти


Рекомендовані повідомлення

Отже, підбираю собі новий смартфон. Натрапив на марку Meizu. Звісно китаєць, проте відгуки в мережі доволі схвальні, та й за таку ціну пропонуються дуже хороші характеристики.

Хочу дізнатися, чи варто зупинятися на цьому виробнику. Прошу поради як користувачів, котрі користуються такими девайсами, так і спеціалістів, котрі, можливо, з ними стикались.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модель від моделі різниться. Для прикладу M3s має характеристики бомбезні і ціну непогану. Але 20% апаратів мают проблему з тачем. Тому читай відгуки по кожній конкретній моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це як - хочу купити машину, чув  BMW BYD хороші, шо підкажете? :)

мало конкретики
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xiaomi або Meizu - найкраще що є з Китаю. Дорожче, ніж Doogee чи Elephone, але того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сяомі - там оболонка MIUI (краще,що існує в природі НМД)  вже "з коробки" Без танців з бубном по розблокуванню завантажувача і руту, втрати гарантії як наслідок ітд. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на M3s поки і зупинився. Можливо хтось в Луцьку має такий?

 

щось читав у відгуках, що на ремонт в сервісний центр відправляли люди і все гуд. Хто що знає? Тобто, якщо щось станеться, чи можна його без проблем поремонтувати? не хочеться брати "одноразового" китайця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, СОАД сказано:

бери ксайомі вони кращі

 

аргументи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь з весни Meizu M2 Note ,проблем особливих не побачив . В знайомого Meizu M3 Note то трохи є глюків ,але вони програмні вийде нова прошивка і я думаю все налагодять. Прошивку міняв через WiFi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

 

аргументи?

1.Власний досвід

2. процесори quallcom snapdragon (почитай сам принцип дії, дуже цікаво)

 

Проти мейзу особисто нічого не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо в двух словах то meizu - красивий дизайн, комфорт в роботі, не для іграшок. xiaomi - посередній вигляд, добротна начинка (за свої гроші), автономність.   

m3s один з кращих бюджетників однозначно, по дизайну, комфорту в експлуатації кращого за такі гроші не знайдеш. Телефон виглядає явно набагато дороще за свою ціну, ну і начинка там ще більш-менш нормальна. Віддав би голос за нього. Але в meizu % браку більший ніж в xiaomi, тут вже як повезе.

Ти б озвучив бюджет, а то варіантів багато є. Якшо приблизно по ціні m3s то конкурентами виступають xiaomi redmi 3s, redmi 3 pro, mi4c. З 5,5 дюймових meizu m3 note і xiaomi redmi note 3 pro відповідно. Ці всі телефони в категорії до 150$. В інеті куча оглядів, порівнювань лоб в лоб, дивись, роби висновки виходячи з того для яких цілей хочеш придбати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж, можу конкретизувати цілі. Потрібна хороша начинка для стабільної роботи, батарея, камера.

Пишуть, що в Хiaomi камера погана. Можливо в Meizu краща?

хто користується Meizu, мені дуже важливо почути Ваші враження від телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо є варіант вибрати між процами - qualcomm і МТК, краще брати перший.

стабільна робота Wi-Fi, GPS, звонілки, ніяких проблем з сумісністю\оптимізацією софта і тд.

МТК всю дорогу кульгають на одну ногу, навіть і топові варіанти...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Werwolf777 сказал:

Що ж, можу конкретизувати цілі. Потрібна хороша начинка для стабільної роботи, батарея, камера.

Пишуть, що в Хiaomi камера погана. Можливо в Meizu краща?

хто користується Meizu, мені дуже важливо почути Ваші враження від телефону.

всі мною названі варіанти підходять для стабільної роботи, але для мене мейзу комфортніше - там все плавненько, і цей mTouch реально рулить. Батарея - то редмі серія, камера - mi4c, в усіх інших вона практично на одному рівні. Якшо пох на дизайн і треба 5" дисплей то редмі 3s/3 pro твій варіант. 

p.s. але якшо таки 5,5" не лопата, то краще взяти redmi note 3 pro :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камера на мейзу стоїть 5 лінзова шарп ,знімки виходять дуже непогані як за такі гроші ,єдине що в новій версії прошивки намудрили щось автофокус став думати довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, w1se сказано:

Але в meizu % браку більший ніж в xiaomi

Саме головне, щоб саме ТВОЇЙ Мейзу не прийшла повна пейза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Werwolf777 сказано:

Отже, підбираю собі новий смартфон. Натрапив на марку Meizu. Звісно китаєць, проте відгуки в мережі доволі схвальні, та й за таку ціну пропонуються дуже хороші характеристики.

а ще є Jiayu (в мене G2F) і взагалі дешеві Blackview (недавно покрутив в руках А5). Теж китайці, теж дешеві, і теж нормальні робочі коники :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв собі xiaomi redmi note 3 pro, розблокував загрузчик, встановив рут. Телефон просто БОМБА тепер, та щей за такі гроші.

Відео порівняння з твоїм вибором для прикладу - 

+1 за xiaomi, чесно кажучи неочікував такого від китайців, тепер в сторону самсунгів, айфонів і т.д, навіть і не гляну :D, особливо враховуючи бюджетні можливості!

Захочеш "пощупати" дзвони)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав сьогодні  Xiaomi Redmi 3S. Усім дякую за поради!

Телефон шустрий, працюватиме думаю нормально. Але от камера... при поганому, або штучному освітленні взагалі ніяка...

 

Доречі, підкажіть де і яке захисне скло краще взяти на цей апарат, а також думаю силіконового чохла брати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...