Перейти до змісту

Потрібна порада по купівлі iPhone 5S чи 6


Liontiger

Рекомендовані повідомлення

Розглядаю купівлю  iPhone 5S чи 6 для дочки. Пройшовся по магазинам, почитав нет, послухав знайомих. Виникли деяки питання.

1. Чи варто в таких магазинах як rozetka, allo купляти телефон iPhone factory refurbished?

2. Чи варто купляти телефон з рук запакований, всі кажуть, що діє гарантія, але на практиці чи це правда?

3. Знайомий пропонує телефон запакований з Європи, зі слів вкрадений з заводу (США чи Канада точно не знає), чи реально таке можливо? Він таким користується 4 місяці нарікань немає.

4. В вересні анонсують iPhone 7, чи практикується пониження ціни на iPhone 5S чи 6?

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні в Канаді, ні в США айфони не виготовляються..Лише в Китаї.

Зі всіх проданих мною нових айфонів, лище раз був гарантійний випадок  ,і саме по рефурбішу.

На протязі місяця поміняли на новий.

Як в таких випадках на Розетці- не знаю.

Точно знаю, що різниця в ціні відчутна.

Подробиці у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купіть новий samsung a3 2016 і буде вам щастя)))

Біда українців ходити з айфоном їсти мівіну і їздити в тролейбусі , а ще мати кредит пару тисяч(за айфон)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Student91 сказал:

купіть новий samsung a3 2016 і буде вам щастя)))

Біда українців ходити з айфоном їсти мівіну і їздити в тролейбусі , а ще мати кредит пару тисяч(за айфон)

Любите рахувати чужі гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені саме більше сподобався чос!!! На рахунок крадених айфонів з заводу! Ну цеж бля тре так міти фантазуваити(брехати)! І сам цимус що є пасажири які свято в це вірять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.08.2016 at 9:42 PM, Liontiger said:

3. Знайомий пропонує телефон запакований з Європи, зі слів вкрадений з заводу (США чи Канада точно не знає), чи реально таке можливо? Він таким користується

Всі Айфони завжди збиралися в Китаї на заводах Foxconn і ніде більше. На айфоні товариша певно ще й андроїд стоїть для зручності :) популярна зараз штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, vagus сказал:

Мені саме більше сподобався чос!!! На рахунок крадених айфонів з заводу! Ну цеж бля тре так міти фантазуваити(брехати)! І сам цимус що є пасажири які свято в це вірять!

 

37 минут назад, Соромітник сказал:

Всі Айфони завжди збиралися в Китаї на заводах Foxconn і ніде більше. На айфоні товариша певно ще й андроїд стоїть для зручності :) популярна зараз штука

 

Нарахунок заводів можу точно стверджувати, що моделі SE та 6 збираються на заводах 3 фірм Pegatron, Wistron Corporation та  Foxconn, в перших двух заводи є в США, тому і задав питання розраховуючи на людей які володіють 100% інформацією.  Припускаю, що дані телефони викрадені не на заводі, але їх ціна дуже приваблива, не виключено що вони продаються у нас, тільки не розповідають про їх історію.      

Людина, яка мала три попередніх  айфона та придбала 6S на 64 гб (14 000 грн) напевне змогла би відрізнити якість зборки та ОС.

     

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в Поляндії купити 6S на 64 гб в будь якому роздрібному магазині та відбити ПДВ, то вийде 17,7 тисяч зараз. Декілька місяців тому це було 16 тисяч з хвостиком. Гривня на правильному шляху...

Якщо добре порити їхні сайти та трішки заморочитися то можна знайти добряче дешевше. А якщо це буде refurbished, що скоріше за все так і є якраз ваших 14-15 тисяч і виходило. Бо варант "постійних партійних поставок крадених телефонів з Канади по Україні"  звучить як мінімум смішно. Шансів у користувача відрізнити refurbished від нового практично немає. Та і заводський refurbished не є чимось страшним. Інша справа що бувають "китайські" refurbished які тулять як нові, там ціна ще ліпша, але і неозброєним оком видно кривизну бо корпуса беруться незрозумілої штамповки. Колись мав необережність купити зі штатів нового дешевше в топ-продавця :) таку лажу отримав, що ледь запустили. Взагалі дивно що працює.

 

Як на мене, то найкращий варіант був і є – притягнути з Польщі нового офіційного з -23% VAT, або купити новий тут. Якщо грошей немає але хочеться – легке б/в в перевіреного продавця. Варіант refurbished буде дорожчим за б/в і нічим не кращий. Усе інше то авантюра.

Запам'ятайте  якщо вам хтось пропонує халяву, то це на*обка. Халява в житті трапляється, але нею ніхто не ділиться, тим більше на постійній основі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий кращий варіант дійсно, як писали вище, взяти в Польщі і відбити taxfree. Але не всі магазини дають 23% (треба на це звертати увагу), а в усьому іншому - Польща краще ніж в Україні.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжий приклад, сьогодні приніс знайомий 5Ес.

Його родичі довго збирались купувати тут, але ж в Єгипті дешевше. Раділи два тижні.

Перестала робити камера. Вскриття показало Рефарбіш.

Прийдеться ще раз в Єгипет злітати.

Така сама історія два тижні тому з привезеним з Москви. Там правда ДВА роки гарантії обіцяли.

Взагалі помітив, що чим більше людина шарахається  в різні сторони при покупці-тим частіше влітає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.08.2016 at 23:18, СОАД сказал:

Ну я б взяв 5S оскільки чув що 6 почали у людей ламатися

Ану більш детальніше?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 і особливо 6+, випущені на початку 14 року мали заводськи брак контролера тача.Сенсор перестає реагувати , при перегинанні телефона відновлює роботу., потім знов глючить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Miro сказано:

Ану більш детальніше?))

Міро! не жди деталей,бо їх не буде)))брєдятіна повна! посміятися і все тут)О! до речі чув що "iphone 7" глючить:D,не те що п'ятий:) ой ну да 5S взагалі ідеальний,куди там 6-му.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Nazarqa сказано:

На вашому місці не був би такий оптимістичний)

 

1) гм..... реклама 100 пудов,того юмі(не маю права сказати що він поганий)

2)навіщо гнути-вигинати гаджети???(айфон,чи ні,не важно) варіант в кармані зломиться-смішно))))

3)я не оптиміст,я реаліст)

І саме головне у чувака,на руці Apple Watch!!! все)))про що далі говорити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot ну ти як маленький. Більшість людей хоч раз носили смарта в задньому кармані джинсів, і сідали кудись з ним. Ото і є тест на гнуття, життєвий.

А 6- ті іфони в дууже багатьох випадках глючили після такого внаслідок відпаювання контролера тачскріна від плати в місті ймовірного перегину.

В 6s контролер перенесли в інше місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо госпаді... зачекайте вийде 7ий і тоді буде свіжа норм тема де мона буде норм посратись усім.... потерпіть чуть... тут не про те)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

@yura-patriot ну ти як маленький. Більшість людей хоч раз носили смарта в задньому кармані джинсів, і сідали кудись з ним. Ото і є тест на гнуття, життєвий.

А 6- ті іфони в дууже багатьох випадках глючили після такого внаслідок відпаювання контролера тачскріна від плати в місті ймовірного перегину.

В 6s контролер перенесли в інше місце.

Ой друже,я якраз таки не маленький у цьому питанні,я ніколи навіть свою саму модну нокію сіроко  8800 у титановому корпусі маде ін германія,яка просто не убивається,не носив у задньому кармані,(як скажу ціну то айфони відпочивають)то було з 9 -8 років назад, ну і у принципі те ж саме має бути(я про користування) зараз з тими айфонами(чисто майн думка)купити телєпон за 500 баків і сувати у задній карман,нє! звиняйте,у крутих свої приколи,які не цінують,а у мене трішки інша думка і відношення до  вєщі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шоб розбавити обстановку ось вам ржака..... 

да пробачать мене модери за офтоп...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава штука, Lumia 920 рефабрішед на алі 75 баксів, а вона значно цікавіша за 5-й айфон і ціна на неї в 75 баксів то просто халява, начинка в неї на сьогодні навіть дуже непогана, б/у теж приблизно в таку ціну продають, мабуть то через не популярність WP8-10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...