Перейти до змісту

IT-програміст для написання міжнародного сайту "Забутки"


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Вимоги: вміння і бажання написати гарний сучасний сайт, де будуть розміщуватись фото.

Міжнародний проект «Забутки» — це фоторесурс, де кожен зможе розміщувати фото об'єктів, які скоро можуть зникнути. Фотографії пам’яток архітектури і природи, будинків і замків, поселень, що зникають або які скоро зникнуть без активної підтримки людей. Сервіси: фотогалерея, форум, фотовиставки та ін.

З/п: перший час зарплати не буде, так як проект ще не розкручений. Все створюється фактично "з нуля" як у колись нікому не відомих, а тепер великих компаній.

В перспективі сайт буде приносити дохід від $1000 та можливість подорожувати по всьому світу.

Обов’язки: робота з дому на неповний робочий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

майже люба cms під це підходить. "писати" нічого не потрібно, а про 1к$ ну то загнув так загнув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ж розумієте що створити такий портал, це серйозний шмат роботи. А ще хостинг, і тд і тп. Тому на добровільних засадах - це так і залишиться мрією. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зробіть мені сайт, я тут ось придумав. Але я нічого не заплачу, але от потім як він розкрутиться..."

Класика жанру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, да. Щоб трохи "остудити пил" я б для початку погуглив конкурентів (використовуючи тулбарний плагін, якін покаже вік, к-сть беклінків, оцінюваний траф і т. ін.)

А в перший рік вилізе ще стіко само, бо вони проходять тіко по НЧ, чи розкручуються "альтернативно", через контекст, баннери чи соцмережі. А Гугл не "резиновий", всім не дасть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он побавтеся тестоконструктор там і ціни є, причом за розширення :)

 

Якщо проект буде Ваш, то чому якийсь програміст повинен за дурно реалізовувати сайт?. Вкладіться в розробку і отримуйте свої прибутки. 

Якщо проект на перспективу, дякуємо за ідею, а навіщо програмісту ВИ ?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, LSD сказано:

Якщо проект на перспективу, дякуємо за ідею, а навіщо програмісту ВИ ?)))

Теж про це подумав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, LSD said:

Якщо проект на перспективу, дякуємо за ідею, а навіщо програмісту ВИ ?)))

Не задумувався чому програмісти так і лишаються програмістами ? Рідко хто переростає у вищий менеджмент.

Я з тим зтикаюся постійно коли люди йдуть з роботи і пробують робити те саме... тільки ні в кого не виходить. Потім питаються чому :) Та тому що програміст може погано кодити чи добре кодити, але творити то не його. Більше того, він ніколи не зрозуміє навіщо щось створювати якщо можна на погодинці фрілансити і не паритися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Соромітник сказано:

Не задумувався чому програмісти так і лишаються програмістами ? Рідко хто переростає у вищий менеджмент.

Вищий менеджмент більш чисельна група працівників ніж програмісти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Соромітник сказано:

але творити то не його

Людей, що можуть щось творити - є одиниці, не залежно від професії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Соромітник сказано:

Не задумувався чому програмісти так і лишаються програмістами ? Рідко хто переростає у вищий менеджмент.

Я з тим зтикаюся постійно коли люди йдуть з роботи і пробують робити те саме... тільки ні в кого не виходить. Потім питаються чому :) Та тому що програміст може погано кодити чи добре кодити, але творити то не його. Більше того, він ніколи не зрозуміє навіщо щось створювати якщо можна на погодинці фрілансити і не паритися.

Тільки чомусь дуже багато девелоперів пропадає після 35 років невідомо куди)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, LSD сказано:

Он побавтеся тестоконструктор там і ціни є, причом за розширення :)

 

Якщо проект буде Ваш, то чому якийсь програміст повинен за дурно реалізовувати сайт?. Вкладіться в розробку і отримуйте свої прибутки. 

Якщо проект на перспективу, дякуємо за ідею, а навіщо програмісту ВИ ?)))

Навіщо на Світі живуть люди, які тільки що й можуть, що сидіти по форумах, нічого нового не генерувати і говорити іншим, шо їхні ідеї - то туфта? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.09.2016 at 00:10, t0rik сказано:

майже люба cms під це підходить. "писати" нічого не потрібно, а про 1к$ ну то загнув так загнув

Хтось оцінює себе на 1000$ і має амбіції, комусь і 1000 грн - то ого-го яка сума.

Кожному воздається по його вірі, як колись казав Ісус.

P.S. Аж приємно бачити, шо в Луцьку стільки творчих, амбіційних і пасіонарних людей, які бачать лише можливості, а не перешкоди. Які мислять без постсовкових рамок і готові відкрити для себе світ і запропонувати йому щось нове, чого раніше не було. Правильним шляхом йдете! Так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Соромітник сказано:

Не задумувався чому програмісти так і лишаються програмістами ? Рідко хто переростає у вищий менеджмент.

 

Це 100% що далеко не кожен програміст зможе себе реалізувати в керівництві особливо коли він звик працювати в команді.

По суті я хотів спитати про долю участі програміста в стартапі. Якщо вірити прес-медіа, фейсбук тоже крадена програмістом ідея.

 

7 годин тому, Mondiale сказано:

Навіщо на Світі живуть люди, які тільки що й можуть, що сидіти по форумах, нічого нового не генерувати і говорити іншим, шо їхні ідеї - то туфта? :)

 

Взагалі то думка була для Вас, піклуюся ще до старту про безпеку Вашого проекту. Якщо програміст матиме 100%  вплину на ресурс, як через пів року Ви доводитимете що то Ваша ідея?))) 

 

А да XD  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.08.2016 at 23:41, Mondiale сказано:

опис

 

On 31.08.2016 at 20:55, Mondiale сказано:

Вимоги: вміння і бажання написати гарний сучасний сайт, де будуть розміщуватись фото.

Міжнародний проект «Забутки» — це фоторесурс,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, подібні пропозиції, це неповага до людей. А якщо не запрацює ваш сайт, не злетить. Як ви будете компенсували людям витрачений час? Ой, в цей раз не вийшло, але тепер в мене є ще краща ідея, давайте зробимо…?


Якщо у Вас немає ресурсів щоб наймати людей, починайте з розробки плану, пошуків інвесторів, … Або розбирайтесь самі, створюйте відкритий проект в гітхабі, щоб всі, і Ви були рівні. Або деталізуйте проект та замовляйте по частинах через біржі у фрілансерів. Але не обіцяйте того, чого не можете гарантувати.


Насправді, IT не відрізняється від іншого бізнесу. В мене є ідея відкрити сучасний ресторан з кухнею зі всього світу, давайте Ви будете будувати приміщення, поки без оплати, неповний робочій день, але потім у Вас буде можливість коштувати страви з усього світу і бла бла. Ну погодьтесь, це ж несерйозно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, vvkit сказано:

Насправді, IT не відрізняється від іншого бізнесу. В мене є ідея відкрити сучасний ресторан з кухнею зі всього світу, давайте Ви будете будувати приміщення, поки без оплати, неповний робочій день, але потім у Вас буде можливість коштувати страви з усього світу і бла бла. 

 

Це хоча б за їжу :)

 

Не варто тут розпинатися, думаю тема знайде свої відгуки серед програмістів, а як незнайде ми непобачимо "забутків" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Mondiale ви не в тій країні шукаєте романтиків та авантюристів :) в нас лише працівники та трудяги і вони не розуміють як то – добровільно працювати без зарплати

 

Але в будь якому випадку шлях реалізації повинен бути приблизно такий:

а) об'єднатися з дизайнером та програмістом (якщо знайдете серед них однодумців) чи найняти їх щоб створити робочий прототип;

б) оформити суперову презентацію, в якій показати що цей проект реально потрібен суспільству і дуже корисний;

в) залучити якогось спонсора чи вимутити гранда;

в) найняти команду профі та розвинути задумане.

 

Ваш проект типу соціальний і точно знаю що на такі штуки європейці баблос виділяють. Навіть не треба далеко їхати  можна в поляків попитатися. Але потрібно точно скласти план та створити якогось прототипа, щоб люди бачили у що вкладають гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, є така річ http://egap.in.ua/komponent-3-e-demokratiya/egap-challenge-framework/

Це свого роду "кікстартер" для соціальних проектів

Є шанс знайти фінансування, однодумців та і навіть просто вислухати конструктивну критику щодо свого проекту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник, @FunTom - дякую за ваші коментарі!
завжди приємно зустріти на борді інтелектуалів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...