Перейти до змісту

В Україні відкриються 4 виборчі дільниці для виборів до Держдуми РФ


bublik007

Рекомендовані повідомлення

В Україні будуть відкриті чотири виборчі дільниці, де російські громадяни зможуть проголосувати на виборах до Держдуми РФ.

Показати прихований контент  

Член ЦВК РФ Василь Ліхачов повідомив, що попередньо планується відкриття чотирьох ділянок: однієї в Києві і трьох в генконсульствах, в Харкові, Одесі та у Львові.

Співрозмовник "Ъ", близький до адміністрації президента України повідомив, що українська влада не має наміру сприяти проведенню голосування, організація якого - завдання російських дипломатів.

При цьому, як пише газета, в Москві на всіх рівнях висловлюють сумнів в тому, що вийде забезпечити безпеку на виборчих дільницях і самих виборців.

Ліхачов повідомив, що президент України Петро Порошенко був проінформований про організацію голосування.

"Порошенко сказав, що буде вжито заходів щодо забезпечення безпеки, але інформація, яка йде, говорить, що "Правий сектор" готується до провокацій", - заявив Ліхачов.

При цьому наголошується, що голосування на території самопроголошеної "ДНР" навіть не обговорювалася.

 "Якщо раптом якось і для чогось буде організовано голосування, наприклад, в Донецьку - то буде видно, скільки тут громадян РФ. Цією інформацією відразу ж буде маніпулювати влада України. Мовляв, подивіться, як багато і що вони там роблять. Не думаю, що влада "ДНР" дасть такий козир міжнародним спостерігачам і різним місіям", - заявило джерело  "Ъ".

У 2011 році в Україні працювали 17 виборчих дільниць для голосування росіян.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/29/7118937/

Hide  
Це вже навіть  не смішно, ... Країні, яка всіляко намагається знищити Україну,  надається можливість провести голосування РОСІЙСЬКИХ громадян на вибори до Держдуми росії :-) Люди, це вже повний триндєц, чи як? :-) В Україні  що, є багато офіційно працюючих громадян рашки? В Петрика там що, геть дах знесло?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, la20 сказано:

а крім москальських "джерел" є якійсь офіційні підтвердження?

УП, Еспресо, УНІАН,  ZIK. посилаються на Комерсант... Розумію Ваш сарказм, але і  спростування ж також нема. "закидончик" в ЗМІ зроблено не дарма. Саме цікаве, що, виявляється, в Україні є багато громадян рашки. Тай сенс цих маневрів, певно, націлений все ж на варіант Донбасу та Луганщини- хутін спасі нас, хоча, можливо я й помиляюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, bublik007 said:

УП, Еспресо, УНІАН,  ZIK. посилаються на Комерсант... Розумію Ваш сарказм, але і  спростування ж також нема. "закидончик" в ЗМІ зроблено не дарма. Саме цікаве, що, виявляється, в Україні є багато громадян рашки. Тай сенс цих маневрів, певно, націлений все ж на варіант Донбасу та Луганщини- хутін спасі нас, хоча, можливо я й помиляюсь

Звичайно, що недарма. Пробують грунт: якщо в мережі підхоплять і почнеться вопль - будуть розвивати далі; якщо заглохне і не прокатить - виключать з новин.

Он один вже підхопив, як видно з теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Он один вже підхопив, як видно з теми.

Виходить, УП, УНІАН, ЗІК і т.і, "рука кремля"? Підхопив кажете? Фіг його знає, я , можливо наївно, довіряв тим ресурсам (  УП, Еспресо, УНІАН,  ZIK ), і підхопив, як Ви пишете, не для створення теми на кшталт"зрада", а як новину, яку мусують Українські ресурси, через які, як Ви пишете, москалі "пробують грунт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що тут дивного? Ми ж не розірвали дипломатичні та консульські стосунки? Влада робить вигляд що там АТО, а росіяни що іхтамнєт. А поки стосунки є то це є нормальною практикою. Так само і украïнці голосували на виборах за кордоном і в РФ також.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Electronshik сказал:

І що тут дивного? Ми ж не розірвали дипломатичні та консульські стосунки? Влада робить вигляд що там АТО, а росіяни що іхтамнєт. А поки стосунки є то це є нормальною практикою. Так само і украïнці голосували на виборах за кордоном і в РФ також.

 

тим не меньше, партія *Парнас* робила офіційний запит у Київ, на предмет поїздки й проведення передвиборчої кампанії у Криму, на що отримала відмову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, bublik007 said:

Виходить, УП, УНІАН, ЗІК і т.і, "рука кремля"? Підхопив кажете? Фіг його знає, я , можливо наївно, довіряв тим ресурсам (  УП, Еспресо, УНІАН,  ZIK ), і підхопив, як Ви пишете, не для створення теми на кшталт"зрада", а як новину, яку мусують Українські ресурси, через які, як Ви пишете, москалі "пробують грунт"

Я не те що російським, я нашим би навіть не довіряв і перевіряв щоразу джерело при можливості. Вже не раз натикався на новину 2-3 річної давності або СУПЕР-СКАНДАЛ, який викликав купу срачу і був спростований за тиждень. Даю відсотків 90, що грунт пробують саме наші. Їм треба голосні новини, які потім будуть генерувати багато інших, гарно обсмоктуваних на обговорюваних в соцмережах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибори в держдуру 18.09 тобто як на мене для такої фігні як підготовка виборчих дільниць за кордоном треба трохи більше часу ніж 3 тижні.

хоча........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 хвилин тому, la20 сказано:

вибори в держдуру 18.09 тобто як на мене для такої фігні як підготовка виборчих дільниць за кордоном треба трохи більше часу ніж 3 тижні.

хоча........

Ключове слово-хоча )))))) При бажанні і "щедрому" фінансуванні, цілком можливо

 

1 година тому, Ko3bMa сказано:

Я не те що російським, я нашим би навіть не довіряв і перевіряв щоразу джерело при можливості.

Та от саме це і здивувало, що ці ресурси підхопили цю новину, і тому згідний з Вами що : ".. Даю відсотків 90, що грунт пробують саме наші". (с) )Багато інформації про якісь "рухи" на цю осінь, тому, на мою скромну думку, кількість подібної інформації на українських ресурсах які контролюють політики чи влада значно  збільшилась. ІМХО :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...