Перейти до змісту

І все таки амністія потрібна.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Nokian сказано:

Від  простих полісян, до заступників  губернатора  і нардепами ВР

Пиздиш, дорогий. З Гузем ти не спілкувався, Лапін тобі б морду набив  ігнорував би, зі всіма іншими - навіть шансів нема зустрітись, якщо ти не їх родич.

Опровергнеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Nokian сказал:

Я завжди готовий подати руку, навіть тому , хто так довго збирається  мене ,,уєбати,,(ну ясно, що лише на словах,Дехто  і вбити хоче)

яке ж в тебе завишене самомнєніє, капєц, манія вєлічія прям

1 час назад, Nokian сказал:

Бо я час від часу стараюсь стати у шкуру іншої сторони, щоб зрозуміти ,що ним рухає і чому він так поступає

не треба лізти в чужу шкуру, щоб зрозуміти, що більшістю поганих поступків керують ЖОРСТОКІСТЬ ЖАДНІСТЬ та ГЛУПІСТЬ.

1 час назад, Nokian сказал:

Бо кожна думка ,якщо вона не людиноненависницька -має право на існування.

звичайно має, поки вона не перестане бути думкою. Поки людина ДУМАЄ, що касапстан вєлікая страна і путєн всих спасе, то одне, а коли людина задля цього бере зброю до рук, то зовсім інше

1 час назад, Nokian сказал:

І думки від них я чую теж різні.

крім чуття думок, ще треба виводи робити правильні, а не як ти, стосовно долара. Бо якщо наприклад сказати просту фразу *на вулиці холодно* то влітку це означає, що температура впала до +10 градусів, приблизно, а коли це саме сказати взимку, то це значить, що температура впала нижче нуля. Так і в тебе з твоїми чуттями думок, фразу *на вулиці холодно* ти чуєш, а привьязати до реалій не вмієш, але ж головне похвалитися, що ти з заступниками губернатора й нардепами ВР спілкувався

2 часа назад, Nokian сказал:

Нічого не варта та демократія, де людина не має права на помилку.

нічого не варта та демократія, де людина не несе покарання за свої помилки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Нічого не варта та демократія, де людина не має права на помилку.

Офігенна помилка, різати , вбивати а потім: ой, я не нарошно, прастітє мєня, я больше нєбуду)))) Яким боком тут демократія? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Манія напевно  в людини з ніком Маніяк, не логічно?І хто це там на аватарці  зображений, не кращий друг Путіна?

Не рівняти мене з собою  я тобі сказав на твої постійні закиди про алкоголь. Поскільки я з тобою не пив і пяним ти мене не бачив ніколи- то свої судження ти робиш тільки по собі.Тому і не рівняй.

17 хвилин тому, MANJAK11 сказано:
2 годин тому, Nokian сказано:

Нічого не варта та демократія, де людина не має права на помилку.

нічого не варта та демократія, де людина не несе покарання за свої помилки

Хто це сказав, ти звісно не знаєш, тому не буду розписувати.

І взагаліДавно тобі казав -не лізь в мої теми, я ж в твої не лізу.Бо мені просто  вони нецікаві.

Відповів  тобі, бо ти ще подумаєш, що правий. Зрештою на твою думку мені то начхати, але по твоїх  постах  може скластись хибне враження у тих, хто мене не знає.

Вибачитися тобі пропонував ще кілька років тому у лічку, ну не дошло.

 

Відповідно ,поки не дійде, спілкуватись з тобою не буду.

Я тебе давним давно не чіпаю , тож просто  НЕ ЛІЗЬ в мої теми.

Всього навсього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, difoto сказано:

Пиздиш, дорогий. З Гузем ти не спілкувався, Лапін тобі б морду набив  ігнорував би, зі всіма іншими - навіть шансів нема зустрітись, якщо ти не їх родич.

Опровергнеш?

Ти краще опровергни, стан туалету Самооборони по Перемоги.Бо від тої розрухи і в голові розруха. Імен здавати не буду. не розчаровуйся пока.

 

По суті, я ніде ЖОДНИМ СЛОВОМ  не сказав, що амністія має бути БЕЗОГОВОРОЧНА  І ДЛЯ ВСІХ[/  Скільки там в процентах людей , що конкретно вбили наших (причому не захищаючись)?

 

Коли Німеччина капітулювала , скільки там залишилось мирних( і не дуже мирних ) жителів? Скільки міліонів тих, що точно привели до влади Гітлера  і виходить були винні у смерті скількох десітків міліонів. До речі  смерті НАШИХ дідів та батьків.

 

І що ,їх всіх розстріляли, чи виселили десь?

Ні , натомість їм дали план Маршала , демократію та шанс виправити свою історичну помилку.. Вони її ще досі виправлять , справно платячи репарації.

І вони СЬОГОДНІ захищають НАС від агресора.

А якби в 45му всіх німців розстріляли- що би сьогодні з нами було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Ти краще опровергни, стан туалету Самооборони по Перемоги.

Що це самооборона його до такого стану довела?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Nokian сказал:

Манія напевно  в людини з ніком Маніяк, не логічно?І

я ж говорю, що ти не вмієш логічні висновки робити, й все життя ти так живеш, бачиш одне, а тобі здаєтся інше. Слово MANJAK не переводится, принаймні з англійського. А те що ти думаєш - пишется MANIAK. А  ти як завжди зробив дибільний висновок замість правильного

27 минут назад, Nokian сказал:

Не рівняти мене з собою  я тобі сказав на твої постійні закиди про алкоголь

де я в попередньому пості писав про алкоголь ? Тобіш суть посту тобі і нахєр не потрібна, головне згадати про алкоголь

28 минут назад, Nokian сказал:

Поскільки я з тобою не пив

дасть Бог й не доведется

29 минут назад, Nokian сказал:

Хто це сказав, ти звісно не знаєш, тому не буду розписувати.

сказала це ЛЮДИНА ! й сказала за певних обставин й ця фраза більш актуальна іменно для тих обставин, але ж тобі нахєра про це думати, головне що хтось там сказав й ти знаєш про цю велику таємницю й це обовьязково *руководство к дєйствію*

34 минуты назад, Nokian сказал:

взагаліДавно тобі казав -не лізь в мої теми, я ж в твої не лізу.Бо мені просто  вони нецікаві.

та натура така, не можу пройти повз чергового лайна, мушу вступити :(

35 минут назад, Nokian сказал:

Відповів  тобі, бо ти ще подумаєш, що правий.

відповів, це значить аргументував свою думку в діалозі, а сказавши *не лізь в мої теми*, то ти спригнув, а не відповів

36 минут назад, Nokian сказал:

Вибачитися тобі пропонував ще кілька років тому у лічку, ну не дошло.

нагадати як ти пропонував ? *вибачайся бо буде ууууууууу яка страшна бяка* якось так ти пропонував, якщо узагальнити. Й вибачитися за що ? За те що ти в черговий раз ніс брєд, а я його заперечував ? Заміть, ти не хамиш до мене в пості й я тобі не хамлю, принаймні крепко стримуюсь

40 минут назад, Nokian сказал:

Відповідно ,поки не дійде,

все що мало дійти, вже дійшло, на протязі певного часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Nokian сказал:

Коли Німеччина капітулювала , скільки там залишилось мирних( і не дуже мирних ) жителів? Скільки міліонів тих, що точно привели до влади Гітлера  і виходить були винні у смерті скількох десітків міліонів. До речі  смерті НАШИХ дідів та батьків.

 

І що ,їх всіх розстріляли, чи виселили десь?

а ти почитай РЕАЛЬНІ розповіді, що там з ними НАСПРАВДІ робили радянські солдати, як вони (німці) молились й хотіли, щоб по можливості союзники захватили місто чи село, а не совєти. Як гвалтували всіх, не дивлячись на вік, як вивозили все, починаючи з заводів, закінчуючи хатнім скарбом. А так да, не вбили ж, всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.08.2016 at 23:01, Nokian сказал:

Навіть тим, в кого кров на руках, має бути  вихід

 

по суті , в тебе ще й провали в памьяті, хоча то не дивно

43 минуты назад, Nokian сказал:

По суті, я ніде ЖОДНИМ СЛОВОМ  не сказав, що амністія має бути БЕЗОГОВОРОЧНА  І ДЛЯ ВСІХ

ти весь час чомусь говориш, що ти такого не казав, й весь час тобі приходится тикати цитатами, ти як завжди пропускаїш їх повз вуха й починаєш писати нову чергову фігню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Nokian сказано:

Ти краще опровергни, стан туалету Самооборони по Перемоги.Бо від тої розрухи і в голові розруха.

Туалет на Перемоги, 14 зараз в дуже файному стані. Чисто, вимито, замінено "апаратуру" у бачку. 

А ти , підар, коли апелюєш до мене такими фразами, будь готовим до того, що я буду називати тебе підаром. 

Для всіх: Нокіан десь побачив у внутрішній переписці Самооборони, що туалет у нас засраний. 

Так, Група швидкого реагування не завжди змиває за собою вночі. Це наші проблеми. Коли чувак на "толчку" по рації получає завдання "розбійний напад на київському майдані, адреса....... " - він не змиває. Лише ти , підар, це підкреслюєш.

Не знаючи суті - ти вякаєш мені про стан нашого туалету? Блять, наш туалет прибрали черговий штабу і координатор Самооборони, до стану "пацани - сріть, але змивайте!" і ти мене чи Самооборону тим попрікаєш у розмові про амністію, бойовиків, владу та інше? 

ПАШОЛ ТИ НАХУЙ, НОКІАН! ТИ БИДЛО!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І цей перевіряє, чи добре накачане колесо у велосипеді панянки, вулиці Берліна ухабисті, розбиті...

bike.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, Nokian said:

І що ,їх всіх розстріляли, чи виселили десь?

Ні , натомість їм дали план Маршала , демократію та шанс виправити свою історичну помилку.. Вони її ще досі виправлять , справно платячи репарації.

 

Денацифікація.

А ти, Ноклан, ще тупіший, ніж здавалось на перший погляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, difoto сказано:

Для всіх: Нокіан десь побачив у внутрішній переписці Самооборони, що туалет у нас засраний. 

Для всіх, я там був неодноразово.Правда  місяців два тому.

В понеділок перевірю..

Ну а з хама пана не зробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вибачаюсь, @Nokian , а що ти...точніше, чого ти в туалет до штабу Самооборони ходиш? Як я зрозумів, ти ж не в їх рядах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

І що не так , Дізель, тільки по суті.?

Не так те, що ти приводиш дебільні аналогії.

Я, наприклад, згоден пробачити кацапню, якщо з нею зроблять те, що зробили з Німеччиною. Ти, я бачу, теж. Але це аж ніяк не та "амністія для помилок" про яку ти писав на початку. З цього я роблю висновок, що ти або не розумієш, що зробили з Німеччиною після війни, або вважаєш, що амністія про яку ти чешеш може чимось допомогти Україні. І те, і інше - тупість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо 

14 хвилин тому, diezel сказано:

І те, і інше - тупість.

то розкажи свій план.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан,ти хоч одного однодумця знайшов на Борді?Чи то такий тонкий "Ювант-івський" троллінг...

І ти прикінь.Переважна більшість Українців,вважають як всі твої відповідачі.

ЗЮ.Яка нах амністія...Дротом обнести,ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну подивись наприклад тут, скільки готові віддати і відгородитись.http://24tv.ua/opituvannya_chi_gotovi_vi_viddati_okupovaniy_donbas_n651984

А на Борді ,,однодумці,, ті , хто ,,,кукушка хваліт пєтуха, за то , что хваліт он кукушку,,

Всі йдуть в мейнстрімі, бо ж переживають за плюсики та бояться почути дику маньячню на свою адресу.

Тим більше сказати ,,проти,, дуже легко, а ,,за,, вже треба чимось обгрунтовувати. Яскраво показав попередній пост.

Ось так і спотворюється реальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 minutes ago, Nokian said:

Ну якщо 

то розкажи свій план.

Ти не маєш засобів, щоб його втілити. А "депутати і емігранти", з якими ти спілкуєшся, просто не захочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

Всі йдуть в мейнстрімі, бо ж переживають за плюсики та бояться почути дику маньячню на свою адресу.

Тим більше сказати ,,проти,, дуже легко, а ,,за,, вже треба чимось обгрунтовувати. Яскраво показав попередній пост.

Ось так і спотворюється реальність.

о, то ти барєц за справедлівость неспотворену реальність ? Вот оно чьо, Міхалич. Ну все вірно, мозок шукає причину несприйняття іншими в тих же інших. То не ти написав настільки брєдову пропозицію, що ніхто, не хоче підтримати й зрозуміти, а виявляєтся, що

то все прадєлкі Фікса, агенти кремля, проіскі Обами, боятся почути дику маньячню :):):) Красавчєг  Тобто *проти* виявляєтся обгрунтовувати не треба ? :) Тут всі просто пишуть *проти* й боятся лишнє сказати :):):)  Жесть. Вперед під датагруп з одиночним пікетом *MANJAK11 затероризував всю борду й всі боятся слово сказати. Дайош свободу слова на Борді !!!! * :):):) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Nokian сказал:

А ти його просто не маєш., то чого озивався.

тобто підходять люди до обриву й не знають як перебратись на іншу сторону, тут один з них пропонує : А давайте просто перепригнемо* То хєрня, що відстань 3 метри й більшість просто недопригнуть й вбьются, то хєрня, що план ідіотський по своїй суті, але ж треба слухати, бо ж іншого нема плану, нема що протиставити, на данний момент, значить всьо, впєрьод пригати. Це я до того, що якщо наявний в когось план дибільний, то не обовьязково на цей момент мати свій, щоб бачити, що чужий план дибільний. Ти як зазвичай, пропонуєш хєрню, тобі заперечують, то ти тикаєш, свій план покажи, ага, раз нема, значить твоя херня вже й не хєрня тіпа. Як каже Мальцев, що в тебе в голові ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...