Перейти до змісту

І все таки амністія потрібна.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

22 годин тому, Electronshik сказано:

@Nokian щодо тих муслімів, які наводнили собою ЄС.

 

Племінник вчиться в Австрії, племінниця у Франції. Сестра була на новий рік із дітьми в Європі - втікали від арабів із центру Відня. У франції мусліми собі вільно дозволяють просто так ображати (це м’яко сказано) людей іншої віри/раси просто в центрі, в громадському транспорті. Просто так можуть обматерити вас в трамваї, на набережній. Скільки випадків грабунків, розбоїв. Ну а про теракти певно всі чули. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

@sergkots просто поки європейці не почнуть пиз..ти тих "бідних муслимів",  ставити ïх на своє місце, або просто ЗАБУДУТЬ ПРО ТОЛЕРАСТІЮ, то ці біженці не притихнуть.

Зараз в тій же Німеччині навряд чи знов Меркель виграє вибори. Занадто німцям не подобається ця політика прийому біженців.

Вибачте за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Electronshik сказано:

Зараз в тій же Німеччині навряд чи знов Меркель виграє вибори. Занадто німцям не подобається ця політика прийому біженців.

Вибачте за офтоп.

Люто плюсую.  Арабів - в стойло. там де їм і місце. Хай там ослів дрючать. І самі себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Хай там ослів дрючать.

за що ж ти так ослів не любиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

за що ж ти так ослів не любиш?

А де я писав, що я їх не люблю? 

Осли теж хочуть отримувати задоволення.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Electronshik сказано:

@sergkots просто поки європейці не почнуть пиз..ти тих "бідних муслимів",  ставити ïх на своє місце, або просто ЗАБУДУТЬ ПРО ТОЛЕРАСТІЮ, то ці біженці не притихнуть.

Зараз в тій же Німеччині навряд чи знов Меркель виграє вибори. Занадто німцям не подобається ця політика прийому біженців.

Вибачте за офтоп.

На цій хвилі у владу запросто потраплять праві популістські партії прикормлені уйлом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

А де я писав, що я їх не люблю? 

Осли теж хочуть отримувати задоволення.

 

сумнівні якісь уявлення про задоволення :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv як то кажуть хто ïм лікар. Якщо Меркель не може вирішити цю проблему то будуть вирішувати інші люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

@alexvvv як то кажуть хто ïм лікар. Якщо Меркель не може вирішити цю проблему то будуть вирішувати інші люди.

Толерастія не дозволить вирішити проблему, а популісти не зможуть. Це як у нас із Кримом - на дали відсіч на початку, далі вже пізно і вирішується складніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, alexvvv said:

Толерастія не дозволить вирішити проблему, а популісти не зможуть. Це як у нас із Кримом - на дали відсіч на початку, далі вже пізно і вирішується складніше.

На початку - це ще в 91му?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

На початку - це ще в 91му?

І в цьому також, там і в 92 бурлило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

На початку - це ще в 91му?

а яким боком тут 91-й рік?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, тема нагадує дешевий вброс.  Від порохотяга. Порохохобота. НЕ важливо.

Суть в тому, що хтось почав робити спроби завершення заминання конфлікту. З рештою, все це блядство можна було й не починати, але ж бабло! 

Он 7-му хвилю мобілізації планують. Кричать про якісь можливі провокації зі сторони Криму і ваабщє. (Я про подібні провокації уже 2 роки чую. І на 9 травня 101% і на 24 серпня ваащє 146% ! )

І зараз, хтось тут  на форумі, намагається переконати всіх інших, що це правильно.  Але от за 2 роки люди протрезвіли кругом. Як і там (за лінією фронту) так і тут.

По-новому ми уже живемо!  Не життя - а казка. Чимдалі, тим страшніше!

 

Якщо і амністія то, має бути 100500 "але". А  не безумовна.

Повернення криму і донбасу, найближчих кілька років (поки живе путін)  нам не світить. Ніяк. Як  не крути. Скільки хвиль мобілізації не починай, скільки бабла не вкидай, скільки ще чого і кому не обіцяй. Нічого!

Стане ще веселіше, коли клоун-Трамп виграє вибори. Він значно радикальніше налаштований стосовно України. І якщо почне вимагати повернення боргів по кредитам, то буде нам ще те о-ло-ло!  А коли повідміняють санкції, що явно трапиться, буде ще веселіше.. Все, чого добивалися - до сраки. янучари і інші прихвостні далі продовжуватимуть жити на те, що вкрали, і ніхто уже точно нічого не поверне.  А рузгі алігархі, які і так доїли всіх і все заживуть як і раніше.

А ми знову виявимося в сраці. Власне, ми і так там, то ми просто ще глибше вліземо...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.08.2016 at 16:51, romaxa11 сказано:

Ніхто нікого не заставляє вдягати вишиванки,

Точно?  Впевнений?

А я знаю зворотнє! Якби мене заставили - були б послані у еротичну пішу подорож!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.08.2016 at 17:35, bublik007 сказано:

Блін, та що ж там Ді такого писав про Бандеру, що тим вже не  в перше йому "тикають"?)))))

Було подібне.

 

Але не зовсім так, як це тут подають.

З рештою, хто забороняє прочитати 207 сторінок постів ДІфото, починаючи з 2007 року, і знайти  там те, що необхідно?

з 207 сторінок, половина не в політиці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Але не зовсім так, як це тут подають.

З рештою, хто забороняє прочитати 207 сторінок постів ДІфото, починаючи з 2007 року, і знайти  там те, що необхідно?

з 207 сторінок, половина не в політиці.

Ну так прозрів чоловік, це добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ну так прозрів чоловік, це добре.

гигиги... нє очєнь, якщо ти не помітив :) Так само жену на "патріотів", ще й в порохоботи записався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

гигиги... нє очєнь, якщо ти не помітив :) Так само жену на "патріотів", ще й в порохоботи записався.

Але стосовно мови спілкування на форумі - це так ;), все інше прийде з часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складну Ви тему створили,  майже провокативну.Амністія на Донбасі просто не потрібна.Вона покаже тільки повну слабкість влади як і України в цілому.Як можна так буде плюнути в лице ветеранам  та інвалідам ато , волонтерам, батькам чи дітям загинувших героїв.А непотрібна вона тому, що ті 2-3 тисячі ідейних сепарів вільно та нікуди непоспішаючи перейдуть разом з проплаченими кацапчиками ,по абсолютно неконтрольваній границі ,в расєю, осядуть там, та под водочку сельодочку будуть бухати та розказувати басні як їх хунта душила та убивала...А тому Денису який по вашому посту ПОРТ сіті будував  треба було думати в той день коли він взяв в руки автомат та почав з ним бігати по супермаркету.Тай по рішенню слідства якщо руки по лікті не в крові - дадуть йому пару років умовно.А не хочет бути під слідством - 12 ліктів на схід по карті - все його родінамать.А ці всі байки про квартіри дачі городи...Думати треба було раніше.Як по мені -жодних амністій а то буде це приблизно десь так  як в цьому старому кінофільмі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не я цю тему створив, життя створило.І нема в неї простого рішення  і навіть такого , що влаштувало би хоч 80% населення ,теж нема. 

Зате дуже показово,як люди ,навіть в умовах демократії, бояться сказати свою думку, щоб  не опинитись в УМОВНІЙ меншості.

Я завжди готовий подати руку, навіть тому , хто так довго збирається  мене ,,уєбати,,(ну ясно, що лише на словах,Дехто  і вбити хоче)

Бо я час від часу стараюсь стати у шкуру іншої сторони, щоб зрозуміти ,що ним рухає і чому він так поступає

Бо кожна думка ,якщо вона не людиноненависницька -має право на існування.

 

Крім того я кожен день спілкуюсь на роботі із самими різними людьми, Від  простих полісян, до заступників  губернатора  і нардепами ВР, від бійців АТО до американських емігрантів. Вживу.

І думки від них я чую теж різні.

Картинка складається .

Нічого не варта та демократія, де людина не має права на помилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан ти прикриваєшся галімими маніпуляціями, приписуючи об'єкту рис які він ніколи немав і відповідно надалі використовуєш слова помилка, прощення і т.д. Хочу бачити хоч одного сєпара який вважає те що він робив помилкою.

По факту, був регіон населений безнаціональною кашою створеною після Голодомору і щедро оплаченою союзом. Каша привикла отримувати на порядок більші гроші ніж загалом по Україні, плюс ще практично повна відсутність українського коріння, що дало в результаті певний квазіетнос, який зневажав все українське і толерував все радянське, кацапське. Оці люди стали базисом русской вєсни. Чи вважають вони що помилились? Вони отак відразу взяли і полюбили Україну? Для себе вони герої, чуть як не їхні дєди. Те що карти трохи не так лягли і не вийшло маштабності яку задумували, єдина причина незначного песимізму. Приймати там нема кого, це як вживляти в українську сім'ю циганча, яке вже має декількарічний досвід жебрання і певні повадки. Його же не виправиш. 

Для чого вони потрібні, для чого ті всі розмови про прощення і т.д. Вони потрібні для шантажу нас з вами. Це колосальний безкоштовний ресурс для залякування цілої країни. Наскільки спроститься політична ситуація і наскільки зменшаться вимоги до політиків і системи в цілому коли весь той шмір з неконтрольованими кордонами, територіями впихнуть взад. Тоді достатньо буде сказати що "я за Україну", голосуй за мене бо знову прийде дамбас. Мрія і ти Нокіан її нам толкаєш, як гнида кончєна, яка відкриває чорний хід в замок для орків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не варта та демократія, де людина не має права на помилку.Красиво сказано.Майже як десь в Конгесі США .Та тільки помилки бувають різними .Точніше ціна різною.Один напивався і путінпамагікав,  другий уночі міни в ствол закидував, поняття не маючи куди вони полетять ,а третій з четвертим людей військовозобов язаних катував,  гвалтував, потім убивав.І при амністії всі стануть білими та пухнастими ,тільки ті хто ну дуже відомі  з відео та фотофіксаціями звірств потікають.Це коротше кажучи коли Вас та Ваших рідних по прямому це не стосується то про це можна поговорити...Не хочу навіть писати слова якби....Коли, хай Господь боронить вашу родину, станеться лихо особисто з вашими рідними ,скоріше за все ви так саме підете на фронт, ну принаймі думку про амністії зміните на 180 градусів.А про точку зору то Ви праві-як казав булгаківський персонаж - в настоящее время каждый имеет право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 поки РФ підтримує цих уродів, ми не зможемо ïх перемогти чисто військовим способом.

Я проти амністії. Тим, хто вбивав та продовжує вбивати немає прощення.

Дуже влучно подано вище уривок з фільму "Холодне літо 1953". Саме так нашу гнилу владу ті і сприймають.

А треба було оголосити ïх поза законом, призначити винагороди за ïх голови, як у свій час американці платили за скальпи індейців. Може й був би толк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...