Перейти до змісту

І все таки амністія потрібна.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Так, бачення світу у мене оригінальне, я на все маю СВОЮ думку і не боюсь її виразити.

Бо завжди можу її аргументувати.

А якщо процес примирення  для тебе лише ,,одним поводом більше, одним менше,,- то подумай про свого сина.

 

Чи хочеш ти (і твоя дружина) аби він через 10 років пішов у армію , і служив у АТО.

Бо з твоїм сьогоднішнім вереском твоя тема про ,,Останню і переможну ,, ще триватиме поки внуки виростуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

З твоїм баченням світу і зовнішніх ворогів не потрібно.

Аргументувати можна що завгодно. Навіть виправдати беззаперечне зло.

А стосовно дітей,  то моїм я не хочу бажати таких амністованих котрі років через 10-ть знов можуть засадити ніж під ребро з криками "******* ввєди войска" лише їз-за того що котрийсь придурок вважатиме мою Батьківщину "своєй родіной" , що він кормить всіх і що йому "всє должни.

Аргументи про диванних воїнів можеш засунути собі глибоко.

Так зрозуміло, миротворець?

 

ПС Про сталінські штрафбати і Махно твої знання, судячи з усього,  поверхневі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Nokian сказано:

Чи хочеш ти (і твоя дружина) аби він через 10 років пішов у армію , і служив у АТО.

Петро Олексійович не буде 10 років президентом - це вже виходить за рамки чинної конституції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій однокласник після інституту, як і багато інших залишився в Донецьку. Банально тому, що там по його спеціальності (теплоенергетика) там більше роботи. Так от дивлячись на нього і екстраполюючи з його слів інформацію про "настрої", то на Донбасі 80% народу - такі самі, як і на Заході. Їм просто насрать на війну, Путіна і Порошенка. Він їздить на закупи "до нас", живе недалеко від центра Донецька і розказував-показував, з яких районів "еті підари валілі" по нашим. Для більшості Донбасу Захарченко і Ко - гандони, які розвалили його. На даний момент бабульки вже у відкриту х%єс*сять місцевих "поліцейських" і інших алкашів у камуфляжах і з автоматами. Недавно він розказував, як тьотка серед білого дня в Донецьку херачила сумкою чувака з калашом і кричала, хто він такий і куди йому разом з Захарченком іти рєзвимі шагамі. І таких як він серед 30-40-річних - більшість!

Так от таким як він та амністія нахєр не впала - з якого такого милого його мають взагалі амністувати??? Що він зробив такого? Опинився не в тому місці не в той час? А інші люди, які не підтримували той весь балаган? 

Скільки в нас зараз війська? 350 тисяч? У 35-мільйонній країні - це 1%. І з того боку порядок цифр такий самий! "Бойовиків" там - 2-3 на сотню населення, ще чоловік 10 - співчуваючі, яких з кожним днем стає все менше. То кого амністувати? 5-7% населення, які вбивали людей і кликали Хуйла? 

Жопалчєнців потрібно знищувати або садити, а більшості населення амністія нафіг не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так мова саме і йде про тих боійвиків, котрі згодні перейти на нашу сторону.І саме вони можуть різко схилити всю ситуацію на нашу користь.Бо щось ми ,,з 350 тисячним ,, військом за 2 роки не просунулись вперед, а отримали два котли.

Але ж їм потрібні якісь гарантії, нє?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Nokian сказано:

Так мова саме і йде про тих боійвиків, котрі згодні перейти на нашу сторону.І саме вони можуть різко схилити всю ситуацію на нашу користь

Одним словом, ця сука вбивала наших хлопців, а їй амністію, ще й гарантії, що до нього ніяких претензій?)))) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Тих, хто "вагається" і здатен перейти - давно відсіяло місцеве МГБ (читай - москальське керівництво). І таких "копачів окопів", яким не дають зброю - 10% від того мізеру , що є.

2. Тих, хто вбивав українських вояків - потрібно вбивати або саджати.

3. З тебе настільки ху%овий експерт-аналітик, що твої ВЛАСНІ думки краще ВЛАСНИМИ і залиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо ти такий аналітег, то скажи сільки з так званих ополченців вбивало наших вояків? У цифрах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запал говоріть пропал?

Ми тому і живемо гірше від Європи, бо більшість не звикла ні думати, ні аналізувати, ні навіть УВАЖНО ЧИТАТИ ТА РОЗУМІТИ суть вираженого.Бо це потребує вдумливого напруження, мислення це ж теж робота.

Натомість верещати на кшалт. ,,Ці суки нас вбивали,,  це ж так легко, і так підтримують такі самі воєни.

Це ж така безпрограшна позиція  -Битись до кінця, вбити і посадити всіх данєцких,,

От тільки хай бються та саджають інші українці та діти інших українців.

А я тут з дивана покричу ,. Вперед,,             в перерві між роздумами про сексуальність та про семимісне авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тим від тебе й відрізняюсь, що аналітику проводжу лише щоб заперечити відвертий брєд, тому цифр не надам.

У вільний час подумай, чому вруки зброю взяли перші добровольці, і чому - попалчєнци. Серйозно - з чого почалось, хто перший, для чого і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи, тільки чесно.

Якби ти жив на Донбасі, і до тебе скажімо влітку 14 го прийшли озброєні люди і сказали ,. Або ти йдеш з нами охороняти склади, блокувати різні обєкти, або ми тебе тут зараз грохнемо,,

Щоб ти зробив?

Пішов би, чи ні?

Однозначна відповідь на однохначне питання

Так,чи ні.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian а ви самі цю статтю читали, з якоï почався цей топік?

Там було гарно сказано про те що ті чекають і фінансову амністію, щоб легалізувати все те що награбували за час війни.

І щось не видно що вони всі хором хочуть здатися 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Nokian сказано:

Запал говоріть пропал?

Ми тому і живемо гірше від Європи, бо більшість не звикла ні думати, ні аналізувати, ні навіть УВАЖНО ЧИТАТИ ТА РОЗУМІТИ суть вираженого.Бо це потребує вдумливого напруження, мислення це ж теж робота.

Натомість верещати на кшалт. ,,Ці суки нас вбивали,,  це ж так легко, і так підтримують такі самі воєни.

Це ж така безпрограшна позиція  -Битись до кінця, вбити і посадити всіх данєцких,,

От тільки хай бються та саджають інші українці та діти інших українців.

А я тут з дивана покричу ,. Вперед,,             в перерві між роздумами про сексуальність та про семимісне авто.

Запал не пропав))))  Суть вираженого? Суть статі, на яку Ви посилались- як хрєново жити стало, і дайте сєпарам гарантію , що їх не придавляіть матері загиблих хлопців, і не відріжуть яйця жінки тих самих загиблих хлопців. і вопше, з москалями жити гірше))) Якось так. Так, саме ці суки  вбивали наших хлопців, і ці суки клали на ваші амністії  з прибором,  Я стидаюсь спитати, а Ви з окопів пишете, ви тільки но з "передка"? То якого хрєна ото умнічати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Скажи, тільки чесно.

Якби ти жив на Донбасі, і до тебе скажімо влітку 14 го прийшли озброєні люди і сказали ,. Або ти йдеш з нами охороняти склади, блокувати різні обєкти, або ми тебе тут зараз грохнемо,,

Щоб ти зробив?

Чесно, якби таке було - не знаю. Але подібні романтичні фантазії облиш при собі. До когось тут приходили із запитанням: "Або йдеш на Майдан, або грохнем!" ?

Для особливо одарьонних: в пополчєніє набирались добровольці, йти проти хунти і бандерівців зі зброєю в руках. Так само, як наші йшли на Майдан. Різниця в тому, що їм до "ідей новороссії" ще й зброю видавали.

Різниця в ідеях новороссії і Майдану дуже проста: одні добровільно піднялись, щоб бути ситими, другі - щоб бути вільними.

Якщо ти не в змозі  УВАЖНО ЧИТАТИ ТА РОЗУМІТИ те, що тобі пишуть інші - засунь в сраку свої думки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти  Діфото , не припускаєш, що люди на Донбасі піднялись ТЕЖ заради, щоби бути ВІЛЬНИМИ І СИТИМИ?

Ти не вчив у школі  твір ,,Чотири вершники,, здається назва.

Як сто років тому під час громадянської війни  чотири  брати УКРАЇНЦІ, були в різних угрупуваннях і ВБИВАЛИ ОДИН ОДНОГО. І вони ж всі вірили   КОЖЕН В СВОЮ ПРАВДУ . Щиро і безкомпромісно.До смерті.

І ще що не кажи, а є таке поняття -шахтарський характер.

Не памятаєш, де наш наступ зупинився?

У містечку під назвою Шахтарськ. І саме тому , що ми не достукались до  шахтарів-Донецьк в ДНР, а Маріуполь в Україні. Бо там живуть інші люди і до кожного потрібен свій підхід.

Пора, Архіважливо  українцям знайти спільну мову , і перестати ВБИВАТИ один одного , на радість москалям та іншим ворогам України.

І почати ПОВАЖАТИ і ПРИСЛУХАТИСЬ до думеи інших УКРАЇНЦІВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian вони ненавиділи Україну і так званих бендер за часів януковича тому, що хотіли бути вільними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну навіщо так далеко ходити.Почитай тут пости Ді про Бандеру, не далі  чк 5и річної давності.

Будеш вражений,як людина розвернулась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну навіщо так далеко ходити.Почитай тут пости Ді про Бандеру, не далі  чк 5и річної давності.

Будеш вражений,як людина розвернулась.

Хтось, здається, вже нарікав на них, то дай посилання на ті славнозвісні пости. Так би мовити ткни носом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Nokian сказано:

І ще що не кажи, а є таке поняття -шахтарський характер.

Не памятаєш, де наш наступ зупинився?

У містечку під назвою Шахтарськ.

шо ти мелеш, придурку? Шахтарськ? Може Санкт-Петербург тоді?

Бл?дь, ти упоротий, справді. 

41 хвилин тому, Nokian сказано:

А ти  Діфото , не припускаєш, що люди на Донбасі піднялись ТЕЖ заради, щоби бути ВІЛЬНИМИ І СИТИМИ?

Проти кого, дурнику, вони піднялись з калашами???

Це піздєц... Нокіан, ти дійсно дурачок?

Я бл*дь тепер розумію МАНЬЯК11

46 хвилин тому, Nokian сказано:

Пора, Архіважливо  українцям знайти спільну мову , і перестати ВБИВАТИ один одного , на радість москалям та іншим ворогам України.

І почати ПОВАЖАТИ і ПРИСЛУХАТИСЬ до думеи інших УКРАЇНЦІВ.

Окей. Приходь до мене домовлятись. Але я тобі в єбальнік зі старту заряджу, от такі умови. Згоден?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чесно втух від Луцька в День незалежності. Ніхто нікого не заставляє вдягати вишиванки, ну максимум батьки власних дітей, а все місто виходить в українському етноодязі, багато з прапорами України. Людей ніхто не заставляє, 99% не піаряться, не політики чи плануючі ними стати. А просто люди отак виражають свою причетність, участь і любов до власної країни.

 

Чи є сенс тут кацапам пердіти рускім міром, максимум попуркувати через попів, і то обережно.

Чи можна було таке уявити в Донецьку, Луганську раніше? Чи коли небуть виходили донеччани, луганчани в місто в вишиванках з дітьми погуляти. Не треба згадувати малочисельні українські товариства. А таке має бути в кожному місці.

 

Я це описав до того, що їм загалом було пофіг. Причому я не про дно говорю, а про місцевих інтелектуалів. Вони славянє, братья, ми всє одной крові, дєдивоєвалі, єдиная страна, такую страну розрушілі і т. д. Вони були всім тільки не українцями в Україні. Те що зараз вони відчувають дискоморт, але ще зносний, через специфічну діяльність української влади, далеко не означає що вони вдягнуться в вишиванку на свято. Вони були українцями за народженням чи паспортом, але хотіли від того ярма звільнитись, хтось вголос, хтось пофігістично. У них сяк так вийшло, хай живуть далі без бандер, УПА, української мови. Занадто багато речей внутрішніх ламає країну, а такі подарки навіть даром не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, case_l сказано:

Хтось, здається, вже нарікав на них, то дай посилання на ті славнозвісні пости. Так би мовити ткни носом.

Освічена людина тримає гугл в голові.

Ритись в 5 и річних гілках не маю ні часу, ні бажання.

Але пости Ді і його друга кума НД  (цікаво де він подівся) , я памятаю добре.

І вони памятають.Флюгер помінявчя, хамидло  залишилось.

Ну справжні українці.Видавлювати з себе раба по краплі?   Та нізащо.

Хто ж таких у Європу візьме.Тут Маняк не міг зрозуміти, чому приймають мусульман в ЄС, а білим словянам українцям візи потрібні.

Так от серед мусульман дійсно проскакують терористи.

Але в основній масі вони не ПЮТЬ. не КРАДУТь. і не БРЕШУТЬ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Nokian сказано:

Освічена людина тримає гугл в голові.

Це взагалі класно - процитуй з голови :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Ну навіщо так далеко ходити.Почитай тут пости Ді про Бандеру, не далі  чк 5и річної давності

Блін, та що ж там Ді такого писав про Бандеру, що тим вже не  в перше йому "тикають"?)))))Певне щось, що виставляє Бандеру не в дуже гарному світлі?  Я не знаю як хто, а я  тільки від початку революції гідності . почав відчувати себе УКРАЇНЦЕМ, і  з величезною повагою почав ставитись до українців як нації. До тих пір, мені було глибоко до лямпеги те все- ідея, мова,.... Виріс на Одещині, де ніколи не акцентували відносно нації, мови, українськості як такої. І він( бляха, аж ніяк не дифірамби Ді), не просто триндякає про патриотичність, а ділом це доводить

 

2 годин тому, Nokian сказано:

люди на Донбасі піднялись ТЕЖ заради, щоби бути ВІЛЬНИМИ І СИТИМИ?

Бляха, тож батя ж у влади був, що, не наїлись?)) Чи українці забирали кусень хліба в тих людей і зробили їх голодними і обірваними? Вони піднялись проти Ахмєткі, і проти іншої наволочі, яка сидить за кордоном і жре і п'є за ті гроші, що в них накрала? То хай би і хірачи ли їх, забирали своє кровне. І тепер Ви підтримуєте ідею амністувати тих, хто по нині стріляє в бік свої жеж братів? Знаєте @Nokian  , я наївно думав, що ця тема, то наслідки "п'ятничного" відпочинку, але бачу, таки ні)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...