Перейти до змісту

І все таки амністія потрібна.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

http://obozrevatel.com/blogs/76958-o-chem-govoryat-v-zone-ato-myi-boimsya-rossiyu-myi-boimsya-teraktov.htm

Амністія потрібна в першу чергу, щоб перетягнути на свою9Українську ) сторону  максимальну кількість, максимально активних жителів окупованого Донбасу.

Навіть тим, в кого кров на руках, має бути  вихід.Хай приводять з собою полонених  їхтамнєтов, і так змиють свої провини.

Кожен має мати шанс на виправлення помилок, Україна мати для всіх своїх дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Nokian сказал:

Навіть тим, в кого кров на руках, має бути  вихід.

коли сильно набухався, краще за комп не сідай, по собі знаю

 

ЗІ виходи навіть в них два, або здохнути, або йти до тих, кого вони так крепко звали на українську землю. Іншого не дано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діагноз тут один: інтернетна шизофренія. Давай бери їх всіх в свою хату прощати, мати своїх дітей. 

Я щось не бачу черги на прощення, на покаяння. План як завжди: витерти все гамно об Україну, прикриваючи се дійство палкими промовами про мир і щастя на землі. Нас поки виграли в одну сторону, а ти вже паришся кому б швидше це грання простити?

Хоча то все розмови, якби справді створили зону окупації і зону військових дій без контрабанди, несмішний цирк з маладимі рєспубліками закінчився б швидше. Але хто має закривати? Я ж балабол, а той хто має повноваження ніби їх і не має, та й цього року став найбільшим імпортером парашних автомобілів. От газєль некст по Луцьку новенька їздить - ввели санкції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, case_l сказал:

@Nokian а беркут і януковича треба амністувати?

На фонарному стовпі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас кожного дня гинуть патріоти

Цитата

У селищі Широкине Донецької області загинув львівський волонтер від кулі снайпера бойовиків. Про це повідомила управління Нацполіції в Донецької області. 

«За попередніми даними, чоловіка вбив снайпер бойовиків. Загиблий – мешканець Львівської області, 1986 року народження, привіз українським військовим на передову продукти харчування», - йдеться в повідомленні. 

Вказується, що діагноз, який встановили лікарі – «вогнепальне кульове наскрізне проникаюче поранення лівої половини грудної клітини з пошкодженням лівої легені та серця».

Сьогодні біля 17 години ГОСПОДЬ забрав в свої обійми нашого побратима друга Карася 
Обірвалося життя 30 -річного патріота-націоналіста, безстрашного волонтера, який свідомо обрав шлях боротьби за Свободу та незалежність Нашої Держави.
Більшої любові до України ніж віддати своє життя - чи може бути?
Ми завжди будемо його пам'ятати надійним, веселим, товариським, життєрадісним...
Бородьба триває, браття!
Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї!

https://reibert.info/attachments/fb_img_1472236493710-jpg.7534106/

А різні вибл@дки про якусь амністію верещать, людей, перетягування. Яких людей, яке перетягування... Всі хто хотіли давно вже зробили свій вибір, часу було більш ніж вдосталь, і кожен повинен за свій вибір відповідати зповна, і повірте відповість, час всіх наздожене. Для держави це не люди а баласт лайна який смердить і його доводиться тягнути за собою витрачаючи дорогі ресурси, і час ампутації не за горами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian ото Ви намолотили, дядьку)))Кого амністувати, тих, хто вбиває і по нині? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ти з дуба рухнув? Ти скажи це близьким загиблих, цікаво в яке око вони тобі зарядять спершу. Вже в нас тут є одна амністаторша яка каже то давайте либитись один одному то давайте відпустим всіх тих виродків першими. і закон її імені нічого такий, стільки вбивць вийшло. а скільки з них вже знов сіли при тому що вбили знову, а деякі і цілі сім"ї.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех поцріоти, диванні воєни.Здатність до аналізу нуль.

Діло рано,чи пізно дійде до примирення.

Чи може ви, невєбєнні  воєни, що так остервеніло за бій до кінця, може ви це пишете з передка?

Може ви дивитесь в обличчя смерті, а не в екран монітора?

Може ви напиваєтесь від того, що поруч вбило друга, а не того, що

12 годин тому, MANJAK11 сказано:

коли сильно набухався, краще за комп не сідай, по собі знаю?

 

До речі, не міряй мене по собі,І не озивайся до мене, бо ти ще мал, і слішком глуп, і нє відал больших залуп.

Рано ,чи пызно прийдеться приймати жителів тимчасово окупованих територій у склад України.

І серед них будуть ті, що просто стояли на складах, ті що просто підтримували ЛНР ДНР.

 Чи може видумаєте, що вони враз десь випаруються ?

Так от, ВЖЕ ЗАРАЗ  багато з них ГОТОВІ  перейти на УКРАЇНСЬКУ сторону.

Особливо ТВЕРЕЗОМИСЛЯЧІ, які і є найбільш цінними для нас.

Навіть Сталін не пустив у розхід відвертих злочинців, а дав їм шанс у штрафбатах змити вину кровю.

Якщо бойовики сьогодні матимуть надію та гарантії амністії (звісно ДОБРЕ І ЧІТКО ПРОДУМАНОЇ)- вони ВЖЕ СЬОГОДНІ МОЖУТЬ ПОВЕРНУТИ ЗБРОЮ ПРОТИ МОСКАЛІВ,

Перекоп брали махновці,які до того яро билися проти більшовиків, а потім взяли для них Крим.

На війні всі методи хороші, і виграє у ній розумніший, а не галасливіший.

Галасливіший ,найчастіше лише шкодить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше, непокаране зло примножується - пр. див. на укрвладу. Ти ідіот якщо цього не розумієш. Ця вся тверезомисляча бидлота вже зрозуміла що бикувати краще в Україні і дехто хоче назад і не без розуміння діяльності Петруся. Два, де черга покаяних, тих хто хоче примирення. Третє, Петро не воює, тому в нас військові методи не діють(слід повністю розділяти риторику внутрішню і реальні офіційні речі зроблені офіційною Україною). Все що потрібно, зробити як Грузія - окупована земля і жити розвиваючись далі. Це робиться тихо, мовчки, з сарказмом на губах. Але розвиватись ніхто сильно не рветься, тому і намагаються для виправдання запхати назад невпіхуєме.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клімкін - кацап - тесть в Криму отримав медаль за повернення Криму;

Насалик - міністр енергетики - поїхав в кацапію, привіз звідти жінку і бабло, за яке проліз в найвищу політику;

Порошенко - жінка кацапка, фірма повязана з ним стала найбільшим імпортером кацапського автопрому в Україну (це без ліпєцька).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спочатку думав, що ти великий романтик і тд.

Але всім тепер ясно, що головне для тебе макнути Петруся.І схоже робиш ти це небезкоштовно.

Якщо ні, скажи ,скільки ти вже зла покарав?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно небезкоштовно, це коштує мені трохи наддорогого часу, трохи електроенергії  і якоїсь розумової діяльності. Краще про таке гівно взагалі не думати, але я вже звик і тяжко спригнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей прочитало посилання з початку теми?

І скільком людям є що сказати ЗА щось, а не просто ,.баба Яга проти,,?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

Навіть Сталін не пустив у розхід відвертих злочинців, а дав їм шанс у штрафбатах змити вину кров'ю.

Якщо бойовики сьогодні матимуть надію та гарантії амністії (звісно ДОБРЕ І ЧІТКО ПРОДУМАНОЇ)- вони ВЖЕ СЬОГОДНІ МОЖУТЬ ПОВЕРНУТИ ЗБРОЮ ПРОТИ МОСКАЛІВ,

Сталін не пустив в "розхід" відвертих злочинців з однієї причини- було потрібне гарматне м'ясо. Я  маю великий сумнів, що колишні сєпари підуть на такі умови: в атаку, а позаду наші хлопаки з кулеметами, на випадок відступу "іскупающіх кров'ю))) І така, "чітко продумана  амністія (с)", як ви кажете, навряд чи спрацює) , і та купка сєпарів це добре розуміє.Хоча , які там сєпари, там москалі мордовського розливу, а вони, точно здаватись не підуть))))) Іншим, хто просто жив в окупації, думаю, нема чого боятись....

41 хвилин тому, Nokian сказано:

Скільки людей прочитало посилання з початку теми?

І скільком людям є що сказати ЗА щось, а не просто ,.баба Яга проти,,?

Бляха, та читав я ту статю , читав)) Там що, покаяння сепарів?))) Опис того, що відбувається, і все.  От якби сєпари накняпали щось в дусі: Ми козли, але ми підемо передавимо і принесемо документи і голови польових москальских командирів, тіко вибачте-другий коленкор. І моє проти, ґрунтується  саме на здоровому глузді, а не просто аби попі*дєть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважніше треба читати.В ЛНР дійсно москалів більше, а в ДНР навпаки.

На мою думку із тих 10-15 тис українських сєпарів лише тисячі дві є ідейними.

І то, вони запутались весною 14 року, а зараз їм потрохи вивітрюється.

На одному російському сайті місяця два тому читав інтервю х таким собі Денисом. Він у нас Портсіті будував,і таке обличчя я точно бачив у Юванті.

От куди йому зараз діватись? Тупо застрелитись, бо так бажають диванні воєни з Луцька,які всю війну пророзважались у збудованому ним ТЦ?

Добра половина тих сєпарів взагалі взяла в руки зброю, бо там платять.Так було у всі часи.

Так от,ми маємо дати їм прийнятну та чітку альтернативу сьогоднішньому стану.

Вже один ФАКТ, що вони МОЖУТЬ ОТРИМАТИ АМНІСТІЮ, може дуже конкретно схилити шальки на нашу сторону.

Чим більше місцеві сєпари думатимуть про амністію, тим менше їм довірятимуть командировані рускі, і тим важче їм буде втримувати Донбас , чим важче рускім буде втримувати, тим більше сєпари думатимуть про амністію.Так утвориться коло, з якого вихід буде лише здатися.

Умови здачі обсудяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

До речі, не міряй мене по собі,І не озивайся до мене, бо ти ще мал, і слішком глуп, і нє відал больших залуп.

ху*сє, ти вже зовсім нюх загубив ? Ти ж сука тупий як пробка, а ще єба*о роззявляєш. В теб ж сука мозгів як в половинки цеглини, бо в цілої більше ніж в тебе. Поки ти падло тут воняєш й пишеш всяку ху*ню, я буду мішати тобі цю х*йню писати. Ти велику залу*у походу не тільки бачив.

 

ЗІ

9 минут назад, Nokian сказал:

Вже один ФАКТ, що вони МОЖУТЬ ОТРИМАТИ АМНІСТІЮ, може дуже конкретно схилити шальки на нашу сторону.

вже один ФАКТ, що вони МОЖУТЬ ОТРИМАТИ АМНІСТІЮ таку ху*ню може в інших областях розпалити, що то піпєц, бо хулє, вбивай насілуй, територію до другої країни переманюй, всерівно амністія буде, бо ж вони бл*дь запутались, але ж куди тобі довбо*обу, бачившому великі зал*пи, таку просту річ зрозуміти. Хто стояв на блокпостах, носив їжу, ремонтував техніку, то одне, а хто різав і катував наших хлопців, то зовсім інше, олень ти безрогий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, ти помиляєшся. Сєпари в тій війні нічого не вирішували і не вирішують. Доля Дениса всім в сраці, дуже глибоко. Якраз Дениси отримають сповна, а амністія потрібна не для них. Є такі чуваки як ахмєтов, єфрємов і ще купа які відкрито попалились на сепаратизмі і зараз себе не дуже комфортно почувають. От для кого весь замут, а ти клюнув і навіть темку створив про сєпарів які хочуть назад. Та їм пофіг, вони взагалі не втємі і нам вони ну точно не потрібні, бо це дно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Скільки людей прочитало посилання з початку теми?

І скільком людям є що сказати ЗА щось, а не просто ,.баба Яга проти,,?

Ніхто "за" нічого не скаже, бо навіть ті імбецили, що в Луцьку чекають гуське мыр, не будуть палитися тут, окрім топікстартера, якого треба лікувати електрошоком 24 години на добу на протязі усьго часу, поки расєя не відкине копита разом зі своїм ублюдошним гебистом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти теж береш до рук кожен день ножа, то ти кілер?

Як казав класик ,.Є компроміси ,і компроміси,,

Треба чітко розуміти, кого помилувати, кого ні.Кому пообіцяти, а кому ні.

Кому вголос, а кому тихо.

Зі .Я тільки уявляю,як Маняк сцятиме кипятком, коли діло дійде до амністії.

А воно полюбому дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Зі .Я тільки уявляю,як Маняк сцятиме кипятком, коли діло дійде до амністії.

я вже давно сцю кипьятком, як ти виразився по багатьом іншим подіям і поводам в нашій країні, тому одним поводом більше, одним меньше, кипьяток вже гарячіший не стане, а от від чого ти можеш сцяти кипьятком, мені важко уявити, ввіду, скажем так, твого оригінального бачення всесвіту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...