Перейти до змісту

Порадьте 7-ми місне сімейне авто


sergkots

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, natalka) сказано:

 

не здивуюсь якщо на 6-те, 7-ме посадите. Який хароший зять :lol:

То я жартував - на 3-й ряд хтось із дітей піде при потребі :) . На дах планував багажника ще прилаштувати для дальніх поїздок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

В якості офтопа - брат рік тому теж задався таким питанням, шукав щось тіпа Міцубісі Грандіс (має 4-ро дітей), півмісяця їздив по Києву по продавцях: щупав, тест-драйвив. Як наслідок - нічого не сподобалось, купив джип, Кіа Соренто. Ні разу не пошкодував (хоча корейця стрьомно було брати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джип семимісний також хороший варіант, але витрати на нього... Одне колесо тільки купити... А витрата пального... Це вже інший рівень витрат, на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось Сергій твій варіант

Опель Зафіра 7 сидінь 2012 року, до 120 тисяч пробіг. Вигляд бомба, розхід бомба, динаміка супер. В заявлену суму вкладаєшся, комфорт суперовий.

Вона мене ще раніше перла, крута тачка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Опель Зафіра 7 сидінь 2012 року

Як раз після цієї тачки брат покинув спроби шукати мінівен :) Знову офтоп, але...

 

51 хвилин тому, Юріч сказано:

Одне колесо тільки купити... А витрата пального...

Окау. А витрати на підвіску за 5 років берем до уваги? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

В якості офтопа - брат рік тому теж задався таким питанням, шукав щось тіпа Міцубісі Грандіс (має 4-ро дітей), півмісяця їздив по Києву по продавцях: щупав, тест-драйвив. Як наслідок - нічого не сподобалось, купив джип, Кіа Соренто. Ні разу не пошкодував (хоча корейця стрьомно було брати).

Мав джипа - витрати в 2 рази більші від звичайного авто. 

Volvo XC 90 достойний варіант для сім’ї. Але вартість та витрати не на рівні мого бюджету :(. Принаймні поки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Ось Сергій твій варіант

Опель Зафіра 7 сидінь 2012 року, до 120 тисяч пробіг. Вигляд бомба, розхід бомба, динаміка супер. В заявлену суму вкладаєшся, комфорт суперовий.

Вона мене ще раніше перла, крута тачка.

Написано, що це Євро 4.

Дружина їздила на такій каже, що дуже не комфортна підвіска в порівняні із Гольфом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, difoto сказал:

 

 

Окау. А витрати на підвіску за 5 років берем до уваги? 

 

Не зрозумів питання. Розгорнуто можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там були і з євро 5. В колєги є інсігнія, то мені в ній все сподобалось і динаміка і підвіска. Раджу протестувати без дружини.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Юріч сказано:

Не зрозумів питання. Розгорнуто можна?

Витрати на сайлентблоки, опорні стійки, підшипники ступичні та інше - більші, ніж в форда 1999 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Витрати на сайлентблоки, опорні стійки, підшипники ступичні та інше - більші, ніж в форда 1999 року.

Що таке підвіска я знаю. Я питав про інше. Витрати на підвіску якої машини, чому саме за 5 років, в якої машини вони більші і при чому тут взагалі Форд 1999-го року???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, sergkots said:

Мав джипа - витрати в 2 рази більші від звичайного авто. 

Теж поофтоплю )

А скільки вже набігав Плюс і що вже мінялося (окрім масла і різних фільтрів)? 

Тіптронік + звичайний 1,6 (BSF/BSE), якщо не помиляюсь, чи щось веселіше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yu2007 сказано:

Теж поофтоплю )

А скільки вже набігав Плюс і що вже мінялося (окрім масла і різних фільтрів)? 

Тіптронік + звичайний 1,6 (BSF/BSE), якщо не помиляюсь, чи щось веселіше?

Так Тіптронік + 1,6. Перевів на газ. Набігав 95 000 км. По ходовій втулки міняв. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Юріч сказано:

Джип семимісний також хороший варіант, але витрати на нього... Одне колесо тільки купити... А витрата пального... Це вже інший рівень витрат, на мою думку.

Знайомий катає Kia Sorento 2.2 CRDi. З того що бачив по БК, то витрати пального в межах 8-9 л.  Їздить багато й не лінується наступати на педальку.

Заглянув сюди - показники витрати пального відповідають реальним експлуатаційним, зважаючи на манеру їзди. Машинка комфортна, підвіска проковтує досить значні нерівності. 420Nm крутного моменту жваво везуть доволі великий і автомобіль. От лише на третьому ряді сидінь не доводилось їздити, не можу сказати про простір-комфортність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, sergkots said:

Так Тіптронік + 1,6. Перевів на газ. Набігав 95 000 км. По ходовій втулки міняв. 

За 95 тисяч лише втулки стабілізатора і все? Стійки стабілізатора ще рідні? Сайленти ще не порозстрікувались?

 

А не по ходовій? Масло в акпп?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Саня сказал:

Знайомий катає Kia Sorento 2.2 CRDi. З того що бачив по БК, то витрати пального в межах 8-9 л.  Їздить багато й не лінується наступати на педальку.

Заглянув сюди - показники витрати пального відповідають реальним експлуатаційним, зважаючи на манеру їзди. Машинка комфортна, підвіска проковтує досить значні нерівності. 420Nm крутного моменту жваво везуть доволі великий і автомобіль. От лише на третьому ряді сидінь не доводилось їздити, не можу сказати про простір-комфортність.

 

Для повного приводу - розхід радує. Але там пише, що місць всього п'ять. Чи є семимісні версії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

За 95 тисяч лише втулки стабілізатора і все? Стійки стабілізатора ще рідні? Сайленти ще не порозстрікувались?

 

А не по ходовій? Масло в акпп?

 

Стійки здається теж міняв - ходову робив на Мамсурова, багато грошей не потягнуло то й не скажу зараз точно.

 

Масло в акпп не міняв. Міняв ремінь в моторі на 90 000, і все, що на 90 тис по регламенту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Юріч сказано:

 

Для повного приводу - розхід радує. Але там пише, що місць всього п'ять. Чи є семимісні версії?

Є семимісні, але для багажу місця геть мало лишається при розкладеному третьому ряді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...