Перейти до змісту

Порадьте 7-ми місне сімейне авто


sergkots

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, vaz75 сказано:

@romaxa11 , перестань молоти дурниці. Каравелли, Віани, R-класи нові коштують понад 50 кєврів. За 5 років навіть якщо вони знеціняться вдічі (що навряд) то це 25 кєврів. А бюджет до 17 кдоларів. Січеш?

Я то січу, Бодя пригнав і розтаможує і там далеко не 25 тисяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь
11 минуту назад, Юріч сказал:

 Ви зовсім не те написали. Ви написали, що Віано замінили Віто в 2010 році. А в реальності, і те що я написав, Віано стали паралельно випускати разом з Віто з 2003 року, як люксову версію Віто.

А я більше скажу це все V-клас.

А пасажирське авто з шильдіком vito після 2010 року Ви не знайдете (або покажіть, не повірю поки не побачу) хіба що власноручний колхоз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, vaz75 сказано:

в будь-якому з перечислених мінівенів задні сидіння неповноціні. Повноціні в мікроавтобусах (бусах).

Фольц Шаран теж? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@natalka) , Ви мене не чуєте. Ви ж не написали початково, що Віто в пасажирському виконанні перестало випускатися в 2010 році, Ви написали, що Віано замінило Віто в 2010. Я ж казав, що вони випускались паралельно з 2003 року. Різницю відчуваєте? І так, це все V-Class, просто назва Viano і авто під цією назвою почало випускатись у 2003 році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не правий. Повноцінні задні сидіння в багатьох перечислених мною мінівенах в 4-му коментарі цієї теми, а саме:

 

3 часа назад, Юріч сказал:

Пежо 807, Сітроен С8, Рено Еспейс (Гранд Еспейс),  Сеат Alhambra, Крайслер Вояджер, Додж Караван, Тойота Превіа, Хонда Одіссей...

 

включаючи Шаран.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

@natalka) , Ви мене не чуєте. Ви ж не написали початково, що Віто в пасажирському виконанні перестало випускатися в 2010 році, Ви написали, що Віано замінило Віто в 2010. Я ж казав, що вони випускались паралельно з 2003 року. Різницю відчуваєте? І так, це все V-Class, просто назва Viano і авто під цією назвою почало випускатись у 2003 році.

В вікіпедії пише що навіть з 1996 року. 

Ок, Сергій все рівно хоче тойоту )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадаю, що на дальню дорогу мінівен буде більш комфортним ніж бус, особливо для водія.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, natalka) сказал:

В вікіпедії пише що навіть з 1996 року. 

 

Щоб поставити всі точки над "і":

 

Показать содержимое  

"Отправной точкой в судьбе Mercedes-Benz V-класса принято считать 1995 год. Тогда на заводе компании DaimlerChrysler в городе Виториа на севере Испании началось серийное производство грузовика малого класса Vito, который неплохо зарекомендовал себя в качестве офиса на колесах, семейного минивэна или корпоративного такси. В 1996 Vito завоевал звание лучшего фургона года. Основные модификации семейства — цельнометаллический фургон грузоподъемностью 895-925 кг и 9-местный автобус грузоподъемностью 740 кг.

В 1996 году на Женевском автосалоне впервые был показан универсал повышенной вместимости от Mercedes-Benz, возникший на базе грузовика Vito и названный V-класс. Для большего комфорта пневматические элементы заменили витые пружины в задней подвеске, была улучшена шумоизоляция и отделка салона, немного изменена внешность за счет навесных деталей. В результате получился автомобиль, сохранивший вместимость коммерческого фургона, но с более высоким уровнем комфорта. Минивэн поступил в продажу в 1997 году.

В 1998 году машины претерпели легкую модернизацию - появились дизели CDI с системой подачи топлива Common Rail. Потребительские качества минивэнов повышены за счет заметного обновления салона и внутреннего оснащения.

В 2003 году DaimlerChrysler вместо основательной модернизации моделей на смену старым Vito и V-классу представляет полностью новые машины - Vito и Viano."

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

 

Щоб поставити всі точки над "і":

 

:lol: 

Mercedes-Benz Viano (официальное название - V-Class) - минивэн, основывающийся на популярном коммерческом панельном фургоне Mercedes-Benz Vito. Первое поколение (W638) поступило в продажу в 1996 году;  https://ru.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_Viano

Тепер крапка )

 

Цитата

 

Повноцінні задні сидіння в багатьох перечислених мною мінівенах в 4-му коментарі цієї теми, а саме:

...включаючи Шаран.

 

 

Шарн ніччо так, гарніший мені за сценіка.

Але де там повноцінні задні?

 

 

$_21.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, natalka) сказал:

Ок, Сергій все рівно хоче тойоту )

 

Я також хочу тойоту. Ось таку))

 

https://auto.ria.com/auto_toyota_sienna_17979779.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, natalka) сказал:

Mercedes-Benz Viano (официальное название - V-Class) - минивэн, основывающийся на популярном коммерческом панельном фургоне Mercedes-Benz Vito. Первое поколение (W638) поступило в продажу в 1996 году;  https://ru.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_Viano

Тепер крапка )

 

Ну Ви ж приводьте цитату до кінця:

 

" Mercedes-Benz Viano (официальное название - V-Class) - минивэн, основывающийся на популярном коммерческом панельном фургоне Mercedes-Benz Vito. Первое поколение (W638) поступило в продажу в 1996 году; до 2014 года производилось второе поколение (W639), подвергшееся в 2004 некоторым изменениям, в том числе и смене названия."

 

Тобто, мінівен поступив в продажу в 1996 році під назвою V-Class, а в 2004 (2003?) році поміняли назву (або дали особисту назву) на Viano. Ну не було до 2003 року в природі авто під назвою VIANO, не бу-ло.

 

19 минут назад, natalka) сказал:

Шарн ніччо так, гарніший мені за сценіка.

Але де там повноцінні задні?

Вибачте, вийшло непорозуміння. Я ж за старіший шаран говорив, не знав, що він зараз так поменшав. Просто, коли я перечисляв мінівени, мова від автора про нові машини ще не йшла. Він потім уточнив про Євро-5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, natalka) сказано:

Ок, Сергій все рівно хоче тойоту )

 

Хочу )

Але дивлюсь і на Шарана. Мерс теж класно але нас має бути п’ятеро + коляска 1 рік + десь колись підвезти тещу. Буса буде забагато певно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Я також хочу тойоту. Ось таку))

 

https://auto.ria.com/auto_toyota_sienna_17979779.html

Дивився. Чого вони такі дорогі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

Хочу )

Але дивлюсь і на Шарана. Мерс теж класно але нас має бути п’ятеро + коляска 1 рік + десь колись підвезти тещу. Буса буде забагато певно.

 

Коляска в зібраному вигляді? Бо якщо в походному, то теща вже в Шаран не влізе)).

 

6 минут назад, sergkots сказал:

Дивився. Чого вони такі дорогі?

Певно, що це мінівен класу люкс. Крейсер)). А Мультівени того ж року? Ще дорожчі. Хоча мені ці Тойоти шикарніші. Мультівен на вигляд той самий Течік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Коляска в зібраному вигляді? Бо якщо в походному, то теща вже в Шаран не влізе)).

Чому? Сідає теща їй на руки коляска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще 2 повідомлення назад була крапка... 

 

По темі.

Подивилася на пріус+, не знаю, мені здається він не для наших доріг... Запчастини дорогі, плюс їх немає (треба замовляти).

Длинна - 4615; ширина - 1775 мм. Здається він тісненький?

Хоча, версо ще менша (коротша): длинна - 4440; ширина - 1790 мм. Зато набагато дешевша.

А от шаран :) : длинна - 4854; ширина - 1904 мм.  Пасажирам комфортніше там де вільніше )

На таких по бездоріжжю нашому не поїздиш...

 

Нада подивитись їхні тест-драйви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

Чому? Сідає теща їй на руки коляска.

 

не здивуюсь якщо на 6-те, 7-ме посадите. Який хароший зять :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий Рено Еспейс візуально дуже крутий, але як в таку машинку впхали моторчики 1,6л я не уявляю і це викликає стром.

542d330c95a6562a488b456b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, наприклад, мінівени з третім рядом в підлогу (мікровени) більш до вподоби. Візьмемо з практичної сторони. Мінівени, в яких повноцінні сім сідушок (аля Шаран 2000-х), в них маленький багажник, тобто якщо їхати в дорогу далеку (тіпа на море) сім чоловік, багаж на всіх в багажник не положиш. Значить в дорогу тільки 5 чоловік + великий багажник (6 і 7 сидіння або складати під другий ряд, або залишати взагалі дома). Мікровен, просто 5 сидінь і великий багажник + 2 місця в підлозі (на всяк випадок). Так що тут різниці немає. Але якщо вже приїхав на відпочинок і хочеш поспати в авто, мікровен виїгрує перед мінівеном. В мінівені думай, куди викинути з авто зайві сидіння, на вулиці не залишиш, дощ, злодії і все таке...не тащити ж їх в домік для відпочинку)). Ну це так... конкретний приклад. В мене так вийшло цього літа, коли я з сім'єю (4 людини) і друг з сім'єю (3 людини) поїхали на 2 вихідних дня на Світязь, кожен на своїй машині. Зняли одну маленьку кімнату на Гряді (все було забито звичайно). Дружини з дітьми спали в кімнаті, ледь влізли, було два старих дівана, я і друг - кожен в своїй машині. В друга ВАЗ 21099, спав полусидя на передньому сидінні. В мене в авто в аккурат ліг поширений такий синій товстий надувний матрас (десь 2х1,20 м). Тоді було холодно,йшов дощ...Прийшлось вмикати пічку.. Спав, як король). На другий день поїхали на Турбазу загаряти, так як на Гряді був вітер з озера і було холодно - сіли всі семеро в мою Мазду...ось де пригодилось два додаткових місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, natalka) сказал:

А пасажирське авто з шильдіком vito після 2010 року Ви не знайдете (або покажіть, не повірю поки не побачу) хіба що власноручний колхоз

Ось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ото прочитав і в мене одне питання:

- Вам шашечки, или ехать?

 

Та п'\ багато, там підвіска не така, там місця мало, там ще щось не так.

Галя балувана?

Без образ, друже,  але якось воно зі сторони так і виглядає. В такий бюджет, доведеться, таки, чимось пожертвувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я ото прочитав і в мене одне питання:

- Вам шашечки, или ехать?

 

Та п'\ багато, там підвіска не така, там місця мало, там ще щось не так.

Галя балувана?

Без образ, друже,  але якось воно зі сторони так і виглядає. В такий бюджет, доведеться, таки, чимось пожертвувати!

Ти як купуєш ПК то теж хочеш і те і те і ТЕ але вкластись в малореальний бюджет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Andrew_Best сказано:

и як купуєш ПК то теж хочеш і те і те і ТЕ але вкластись в малореальний бюджет ;)

та да :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я ото прочитав і в мене одне питання:

- Вам шашечки, или ехать?

 

Та п'\ багато, там підвіска не така, там місця мало, там ще щось не так.

Галя балувана?

Без образ, друже,  але якось воно зі сторони так і виглядає. В такий бюджет, доведеться, таки, чимось пожертвувати!

Воно то так і я це розумію. Але хотів також почути враження від власників, користувачів щоб вибрати найбільш краще авто за цю суму. Бо промашка буде коштувати 1 роком незручностей як мінімум - то краще дізнатись максимум інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...