Перейти до змісту

Порадьте 7-ми місне сімейне авто


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Виникає потреба у 7-ми місному сімейному автомобілі. Бус не розглядаю так як багато їзди в місті.

Поки бачу наступні варіанти:

VW Sharan

Toyota Prius +

Toyota Verso

 

VW Touran певно буде тісний в 7-ми місному варіанті.

Ford-и не сильно хочу - мав колись проблеми із запчастинами на ескорт.

 

Які ще варіанти можна розглядати? Які недоліки в цих автомобілів? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

З менших: Мазда 5, Мазда МPV, Мазда Premacy, Опель Зафіра, Мітсубісі Грандіз, Honda Stream, Рено Гранд Сценік, Пежо 307 (308) SW, Сітроен Гранд Пікассо, Kia Carnival, Kia Carens, Шевролет Орландо...

З більших: Пежо 807, Сітроен С8, Рено Еспейс (Гранд Еспейс), Форд Гелексі, Сеат Alhambra, Крайслер Вояджер, Додж Караван, Тойота Превіа, Хонда Одіссей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливо: коробка автомат та комфортна підвіска. Часто далеко їздимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій втик.

Авто хочу пригнати з Німеччини під новий закон, тому євро 5. Ну і хочу вкластись до 15-17 тис. у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо економія не на першому місці, то Грандіз м'яка і комфортна машинка...і автомат є, і доворі шустра. Хоча... сім місць там з натяжкою.

 

P.S. Сам зараз цікавлюсь саме цією темою. Хочу свою Мазду 5 поміняти на схоже 7-місне авто з коробкою-автомат (хоча б 6-ти МКПП) і круїзом. Під новий закон напевно не попадаю, так як бюджет біля 10 тис $.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, sergkots сказал:

Бус не розглядаю так як багато їзди в місті

Версо довжина 4370

           ширина  1770

Шаран довжина 4854

            ширина  1740

бус транспортер Т4 довжина  4707

                            ширина        1840

бус віто               довжина  4659

                            ширина   1880

Я так розумію, що незалежно від покоління цих бусів і мінівенів ( бо я не дивився на покоління коли розміри шукав) розміри залишаются більш меньш сталими. То в чому прикол вищенаведеної цитати, не розумію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Версо довжина 4370

           ширина  1770

Шаран довжина 4854

            ширина  1740

бус транспортер Т4 довжина  4707

                            ширина        1840

бус віто               довжина  4659

                            ширина   1880

Я так розумію, що незалежно від покоління цих бусів і мінівенів ( бо я не дивився на покоління коли розміри шукав) розміри залишаются більш меньш сталими. То в чому прикол вищенаведеної цитати, не розумію

Думав, що буси довші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато цінної інформації тут http://forum.autoua.net/postlist.php?Cat=0&Board=carchoice  , але потрібно відсіяти *зьорна от плєвєл*, тобто сидіти читати не один день, а не так з бухти барахти. Оприділитися більш меньш по моделям й потім *курити* профільні форуми по *болячкам* конкретно взятої моделі, конкретно взятого року випуску, з конкретно взятим мотором і т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився дизельні Віто - витрата пального десь на 1-2 л буде більше порівняно із дизельним шараном. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще семимісна версія Logan MCV, автомата там правда не буде (тай на дальні поїздки він особо не потрібен, всеодно їдеш на 5-й передачі). Зате дешева в експлуатації, бо на базі "бюджетника" до якого в неважливі місця можна ставити румунські з/ч ASAM, по-ціні як до Жигуля ) Підвіска там "невбиваєма", роблена під румунські дороги, які (на той час) не відрізнялись від наших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ніхто не згадав Opel Zafira

Їздили - підвіска не сподобалась. У нас зараз Гольф плюс - значно комфортніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Їздили - підвіска не сподобалась. У нас зараз Гольф плюс - значно комфортніше.

То мо варто заглядати на щось типу Vito ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ніхто не згадав Opel Zafira

 

1 час назад, Юріч сказал:

Опель Зафіра

 

43 минуты назад, MANJAK11 сказал:

То в чому прикол вищенаведеної цитати, не розумію

Як на мене, буси не такі зручні в місті, по стилю їзди, по комфорту, на поворотах креняться надто...та й перероблений вантажний бус, це далеко не заводський мінівен, по салону, по підвісці... Це суто моя думка, так як 5 років до цього їздив на переробленому Сітроєн Джампі, зараз на Мазда 5 - різниця в класі і комфорті відчутна...Хоча раніше захищав тут свій Джампі))). Все познається в порівнянні...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

То мо варто заглядати на щось типу Vito ?

Ніколи не їздив. Хтось може сказати як вони по комфорту, витрата пального в місті?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Юріч сказал:

 

 

 

 

Як на мене, буси не такі зручні в місті, по стилю їзди, по комфорту, на поворотах креняться надто...та й перероблений вантажний бус, це далеко не заводський мінівен, по салону, по підвісці... Це суто моя думка, так як 5 років до цього їздив на переробленому Сітроєн Джампі, зараз на Мазда 5 - різниця в класі і комфорті відчутна...Хоча раніше захищав тут свій Джампі))). Все познається в порівнянні...

 

так людина *звідти* гнати збираєтся, відповідно скоріше за все, буде *чистий пасажир*, а не перероблений, відповідно й підвіска друга. В любову випадку, людина відкинула буси ввіду розмірів, я на цифрах доказав, що вони (буси) по розмірам нічим від мінівенів не відрізняются. На трасі можливо то і є недолік, що на поворотах кренятся, але то на яких то швидкостях, та й по наших дорогах, треба *літати*, щоб крени стали реально дискомфортими ? В місті тим більше. Ну і головне ще взнати, скільки те все добро *там* вартує в середньому, бо можна вибирати і те і се, а воно в бюджет може не влізти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Юріч сказал:

.та й перероблений вантажний бус, це далеко не заводський мінівен, по салону, по підвісці

це коли він пустий :), а як запакуєш *під потолок*, то нічо, мьякий стає :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, sergkots сказано:

Ніколи не їздив. Хтось може сказати як вони по комфорту, витрата пального в місті?

Мерс то є мерс. А якщо оригінальний пасажир, а не переробок, то тим паче.

А розхід - багато факторів. Дивився тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зважусь на бус - то буде пасажир. В принципі є дешеві але пробіг не маленький у всіх. Чув, що Віто буде значно комфортнішим та Т4. Це так? І як Віто в порівнянні із тойотами та фольц шараном? Можливо хто їздив на перелічених авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новіші віто (пасажирські Віано) заднєприводні. Для мене це рішаючий момент, щоб його не купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Мерс то є мерс. А якщо оригінальний пасажир, а не переробок, то тим паче.

А розхід - багато факторів. Дивився тут.

Добре п’є. 

 

По витраті пального пріус плюс певно буде лідером економії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...