Перейти до змісту

Ще досі купуєте в Ельдорадо?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Ось кого фінансують покупці Ельдорадо.

http://politeka.net/285496-smotryashchiy-yanukovicha-kak-rodstvennik-medvedeva-postroil-biznes-v-ukraine/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без Ельдорадо можна обійтись. Крім того вони не чесні. Це з власного досвіду кажу. А як обійтись без НЛ і Епіцентру? Були б якісь нормальні альтернативи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж чув різного роду історії про всіллякі "Ельдорадо", і їм подібні контори, де впарюють відверте фуфло, причому історії від тамтешніх працівників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг працював в Ельдорадо, коли я купував телевізор він, як сумлінний працівник розповів про асортимент товару, який наявний в заявленому ціновому діапазоні, а потім на вушко запропонував купити такий самий в іншому місці, причин я не уточнював :D, повірив товаришеві  на слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є в Ельдорадодо місцями ну дуже низькі акційні ціни майже демпінгові. А якщо без них то в інтернеті і на фірмах аналогічного тровару валом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мені пофіг, кого вони там фінансують, якщо вони мені продають дешевше. Чи маю з незрозуміло-патріотичних поривів бігти купувати де дорожче, бо вони ще не заляпались??? В того, хто без сумлінь совісті хоче здерти з мене три шкури???

Стоять два продавця, продають один і той же товар. Один без прапора, і дешевше, а інший поначіплював українських прапорців, понаписував патріотичних гасел, але, сука, хоче обдерти мене, свого типу побратима, свій народ, чим побільше! То який з них козел???

 

ПиСи: Купував колись в Ельдорадо багато техніки.

Напр, праска Браун, років 10, досі справно працює. 

Пилосос Еленберг, САМИЙ ДЕШЕВИЙ! (за 135 грн, здається), років 15 тому - ДОСІ ПРАЦЮЄ!!! Якщо не через день, то раз в тиждень на протязі цих років точно! (знав би, штук 5 купив...)

Мікрохвильовка Деу, теж років 15 - працює досі.

Мікрохвильовка Еленберг, років 10, трішки поржавіла всередині, але працює.

Телевізор Томсон, звичайний, років 15, працює досі.

та всього й не згадаю. Короче, не треба ліпити якоїсь "брудної білизни", прикриваючи цим звичайну брудну боротьбу бізнесів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є купа альтернатив і Епіцентру (до речі Нова Лінія  належить тим самим Герегам, що і Епіцентр, простий приклад як розводять лохів), і тим  більше Ельдорадо.

Ну а зрада завжди починається зі слів ,,Мені пофіг,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну да, я зрадник

"Сегодня носит Адидас, а завтра Родину предаст!" ;) - такими гаслами тебе в дитинстві виховували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Є купа альтернатив і Епіцентру (до речі Нова Лінія  належить тим самим Герегам, що і Епіцентр, простий приклад як розводять лохів), і тим  більше Ельдорадо.

Ну а зрада завжди починається зі слів ,,Мені пофіг,,

Дві пари ексклюзивних DIY рядів варшавки біля автостанції і Карпенка-Карого?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я куєю.

Державі пофіг, що російські бізнеси в Україні не те що живуть, а процвітають, а прості українці готові очі повидерати за Ельдоради\Епіцентри.

Он перестали навіть ноти протесту Росії давати про незаконі гумконвої.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так держава це що ?

Не з простих українців вона складається? 

Поки в нас буде значний процент з тих, кому ПОФІГ де купувати, за кого голосувати- то і толку в Державі не буде.

Чому Державі не має бути пофіг, на тих , кому самим пофіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нніколи нічого не купував в Ельдорадо. знаю йому безліч альтернатив, тому що сам колись працював в магазині побутової техніки і тепер по старому знайомству маю там невелику знижку і кредит "під чесне слово", а також можу замовити все що захочу. а ціни такі ж, а то й нижчі ніж в конкурентів, гарантійні і сервісні зобов"язання аналогічні. 

Deemon + за ринок згоден, хай прості люди мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Nokian сказал:

Ну так держава це що ?

Не з простих українців вона складається? 

Зніми вже рожеві окуляри, нарешті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову Епіцентр, без нього ніяк)

запрацював сайт 27.ua - безкоштовна доставка за умови самовивозу із Епіцентру чи НЛ.

як на мене, досить зручно полистати списки товарів, які тебе цікавлять, помоніторити ціни, перш ніж пертись в Епіцентр чи НЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, vic4ever сказано:

безкоштовна доставка за умови самовивозу

Це як ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це як ?

може винос до транспорту покупця безкоштовно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибираєте товар, якого немає в асортименті луцьких магазинів, його доставляють безкоштовно, і ви забираєте його з маркету. Якось так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...