Перейти до змісту

Сонячні колектори - для тих хто втомився платити комуналку.


Рекомендовані повідомлення

"Безкоштовна гаряча вода" Більше не потрібно платити за газ, і світло!!!!
Соннячні колектори  

 

!!!!Для учасників АТО доставка безкоштовна!!!
 

   Призначений для всесезонного нагріву гарячої води, та опалення (теплі підлоги) в квартирах багатоповерхових будинків з виходом на південну сторону, а також у приватних будинках, готелях, ресторанах, пансіонатах. У вартість входить сонячний колектор ТДС-18 розташованих горизонтально, або вертикально.
Сонячний колектор монтується на балкон або стіну з південного боку будівлі. Він здатний нагріти 80-100 л. води на день до температури +60 градусів С і вище. Даний вид колекторів найбільш економічно вигідний в порівнянні з іншими типами колекторів. 

"ТДС 16 " 
основні характеристики:
Габаритні розміри 1840*840*95мм
Тип абсорбера Мідноалюмінієвий
Обєм теплоносія в абсорбері 2.7 літра 
Утеплювач.мінвата
Продуктивність 80, 120 літрів гарячої води на день.
Робоча температура 40-95градусів
Стогнація 150 градусів.
Робочий тиск до 10 бар.
Вага 37 кг.
гарантія 2 роки.
строк служби 25 років

Сонячний колектор - у ньому відбувається перетворення сонячної енергії в теплову. Відбір тепла виробляється за допомогою прокачування через його канали рідкого теплоносія. Колектори необхідно орієнтувати у південному напрямку (припустиме відхилення без істотного зниження ефективності до 60 °). Однак можливий варіант монтажу двох груп колекторів: одна група на захід, інша на схід. Для досягнення максимальної ефективності в літній період, кут нахилу повинен складати 25-35 °. Для сонячних колекторів які експлуатуються цілий рік (ефективність у літній період знижується, а в інші збільшується) кут нахилу повинен складати близько 40-60 °. Під кутом 90 ° встановлюються колектора, робота яких розраховується в зимовий період, зокрема для систем опалення.
Бак-теплообмінник-акумулятор. Особливістю роботи систем сонячного опалення є необхідність акумулювання сонячної теплової енергії з метою її використання в різний час доби. Це можливо зробити за допомогою використання в системі бака-акумулятора. Дана необхідність зумовлена нестабільність сонячного випромінювання протягом доби, у той час як гаряча вода і опалення необхідні постійно, навіть у той час, коли воно взагалі відсутнє. Ефективність установки значно залежить від правильності вибору обсягу бака-акумулятора.
Всі баки повинні встановлюватися в приміщеннях захищених від атмосферних впливів.

   

 

0KNkeanekTg.jpg

92d5CsnVPuw.jpg

HhJK_A6raMA.jpg

_LOaVnFuNMc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як копіпастити помилки б повиправляв
тдс 18 чи тдс 16 чи ще не визначились з назвою?
яка ціна сійого чуда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.08.2016 at 11:36, Dima4s сказал:

перед тим як копіпастити помилки б повиправляв
тдс 18 чи тдс 16 чи ще не визначились з назвою?
яка ціна сійого чуда?

Різні моделі,  5000грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, lendor20 сказано:

Різні моделі,  5000грн. 

зрозуміло.
інше питання:
чого вартує насос і контроллер до колектора?
А то ж наворочені варіанти коштують стільки що я бойлером можу років 10 воду гріти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.08.2016 at 11:27, Lovetstiney сказал:

Яка ціна ? Цікавить на будинок до 125 км. Як гріє зимою ?

Так зимою працює, але для опалення не рентабельно, тільки гаряче водопостачання.

На опалення краще тепловий насос.

  для 125м.кв.  1600$  ТДС Т-7 вода-вода. 

 плата за опалення (за електроенергію) 300грн. на місяць.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікаво, який гарантійний термін служби системи і сонячних колекторів зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також цікавить гаряче водопостачання на квартиру 4 члени сім'ї. Що туди входить, який бак акумулятор (бажано літраж і габарити), вартість системи і монтажу під ключ на даху багатоповерхівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, vaz75 сказал:

Ще цікаво, який гарантійний термін служби системи і сонячних колекторів зокрема.

Гарантія 2 роки, мінімальний термін експлуатації 25 років.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінімальний комплект, на 80л.  2-3 людини душ.

http://olx.ua/obyavlenie/sonyachn-kolektori-tds-gotoviy-komplekt-IDiTp7S.html

 

Рекомендую 150л.  4 людини душ +гаряча вода для кухні 

2 пенелі   

Насосна група

Автоматика 

Бак акумулятор 150л.

21000грн. 

встановленя 30% від вартості системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з розрахунку та система буде оправдовувати себе тільки через 11, 5 років. ще нерахував туди вартість роботи і сезон використання системи, це ще прибавить пару років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а за той час воно все вже згниє/заб'ється/закоксується/іт.д. Фігня то все. Не для нашого "сонячного" клімату.

Насмішило 150 літрів на 4 людини (навіть душом!) - прям як киці миються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.08.2016 at 23:07, nicolay сказал:

з розрахунку та система буде оправдовувати себе тільки через 11, 5 років. ще нерахував туди вартість роботи і сезон використання системи, це ще прибавить пару років.

Все залежить від того як користуєтесь, якщо щодня використовувати воду всі 100л наприклак, окупність 5 років.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.08.2016 at 11:21, jack74 сказал:

а за той час воно все вже згниє/заб'ється/закоксується/іт.д. Фігня то все. Не для нашого "сонячного" клімату.

Насмішило 150 літрів на 4 людини (навіть душом!) - прям як киці миються

Нічого там не зігниє, тимпаче забєця, там замкнутий контур, в контурі Пропілен глюколь, який не викликає корозії. Строк служби більше 25 років.

 

Solar_Map_of_Ukraine.png

6ed9ffe773aadc5eaaac492ff538ac55.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адін чєлавєк - ТРІДЦАДЬ ЛІТРАФ?!?!?? Трьома відрами води прийняти душ???????? а ще вмитись зранку, на протязі дня... БРЄД!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, jack74 сказано:

адін чєлавєк - ТРІДЦАДЬ ЛІТРАФ?!?!?? Трьома відрами води прийняти душ???????? а ще вмитись зранку, на протязі дня... БРЄД!!!

мені чомусь здається, що мається на увазі 30л саме гарячої води (нагрітої до 60 градусів), яка ще буде змішуватися з холодною  під час приймання душу. Тому буде не 30 літрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Anders сказал:

мені чомусь здається, що мається на увазі 30л саме гарячої води (нагрітої до 60 градусів), яка ще буде змішуватися з холодною  під час приймання душу. Тому буде не 30 літрів.

Ви праві. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

адін чєлавєк - ТРІДЦАДЬ ЛІТРАФ?!?!?? Трьома відрами води прийняти душ???????? а ще вмитись зранку, на протязі дня... БРЄД!!!

Уважно подивіця на табличку,

умувальник 10-30л гарячої води на день.

загальному на людину 50л гарячої води, на день. Умувальник+душ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, lendor20 сказано:

Уважно подивіця на табличку,

умувальник 10-30л гарячої води на день.

загальному на людину 50л гарячої води, на день. Умувальник+душ.

то я тоді не зрозумів, перший варіант - це для кого? Для сторожа на роботі? Чи для грязнулі, котра не приймає душ?

І взагалі, табличка якась тупа: без душа 30 л, а з душом 50... ??? То на душ +20? Чи що це за цифри, що за варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

адін чєлавєк - ТРІДЦАДЬ ЛІТРАФ?!?!?? Трьома відрами води прийняти душ???????? а ще вмитись зранку, на протязі дня... БРЄД!!!

 

а що мішає тобі перевірити?

 

п.с. середньостатистичні дані такі і є. хіба може ти особливий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я перевіряв, тому й не вірю. Візьми й сам перевір.

 

ПиСи: якщо тут за "душ" рахують "включив шланг, намочився, закрив воду, далі без води намилився, потер себе всюди мочалкою, і лиш для змиву включив воду знов", то я тоді сперечатись не буду :) З таким успіхом тоді можна і глечиком з мисочки "душ" прийняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.08.2016 at 22:39, jack74 сказал:

а я перевіряв, тому й не вірю. Візьми й сам перевір.

 

ПиСи: якщо тут за "душ" рахують "включив шланг, намочився, закрив воду, далі без води намилився, потер себе всюди мочалкою, і лиш для змиву включив воду знов", то я тоді сперечатись не буду :) З таким успіхом тоді можна і глечиком з мисочки "душ" прийняти

У вас є вдома лічильник? візьміть місячні покази по гарячій воді, поділіть на кількість членів сім"ї, і на кількість днів в місяці....  це перше.

Друге, загугліть по будь"якому виробнику бойлерів, який росхід гарячої води...

Цитата

а що мішає тобі перевірити?

 

п.с. середньостатистичні дані такі і є. хіба може ти особливий

... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.08.2016 at 21:15, jack74 сказал:

то я тоді не зрозумів, перший варіант - це для кого? Для сторожа на роботі? Чи для грязнулі, котра не приймає душ?

І взагалі, табличка якась тупа: без душа 30 л, а з душом 50... ??? То на душ +20? Чи що це за цифри, що за варіанти?

Загугліть..... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lendor20 сказано:

У вас є вдома лічильник? візьміть місячні покази по гарячій воді, поділіть на кількість членів сім"ї, і на кількість днів в місяці....  це перше.

Друге, загугліть по будь"якому виробнику бойлерів, який росхід гарячої води...

... 

:) та ти що?! От я тупий, не знав як рахувати... а я ж  лінійкою об'єм тазика рахував, в якому мився...

 

В мене газова колонка і лічильник води. Перед душем записую показники водолічильника, і після приймання душа. Віднімаю від другого перше і отримую РЕАЛЬНИЙ результат. І так декілька раз, для істинності експерименту.

Правильно, кеп?

 

А те, що там пишуть виробники, мені якось до одного місця. Я  душ приймаю по своїх бажаннях,  а не по їхніх " нормах". На те вони й виробники, щоб продавати свою продукцію, а відповідно і "статистику" вигідну собі вибирати. Вони ж не напишуть, що людині треба 100 літрів води на душ, бо кому вони тоді будуть впарювати свої бойлери на 30-50 літрів?! Одиноких холостяків не так то й багато... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...