Перейти до змісту

Чому в Луцьку не популярні сінглспіди?


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Ті самі відповіді я чую, коли питаю в людей чому вони в принципі не хочуть їздити на велосипеді.
 Шаблони:

1. Це не для мене.

2. Це на любителя.

3. Це важко.

4. Це незручно.

 

Ну чесно, не бачу я в місті переваг важкого МТБ перед легким сінглспідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

Ті самі відповіді я чую, коли питаю в людей чому вони в принципі не хочуть їздити на велосипеді.
 Шаблони:

1. Це не для мене.

2. Це на любителя.

3. Це важко.

4. Це незручно.

 

Ну чесно, не бачу я в місті переваг важкого МТБ перед легким сінглспідом.

До кого ця претензія? Поїздь на сінглі і нам розкажеш про переваги.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, vaz75 сказано:

Поїздь на сінглі і нам розкажеш про переваги.

 

їзджу причому на гумі 700*23с і ділюсь позитивом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Jl6owa сказано:

У вигляді фіксів їх досить велика кількість є в Луцьку.

 

якщо їх велика кількість влаштовували б заїзди шолі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

їзджу причому на гумі 700*23с і ділюсь позитивом :)

Зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я дивлюсь фільми комедії, а не трилери - бо мені більше подобаються комедії.

Чому я п'ю трав'яний чай, а не каву - бо мені кава не до вподоби.

Чому я обрав мінівен замість седана - бо в мінівен більше влазить.

Чому я виїжджаю на природу, коли маю вільний час - бо в кафе і ресторанах дорого.

Чому в мене МТБ - бо не люблю асфальт, бо подобаються широкі шини і амортизаційна вилка.

Тому що мені так подобається. Це моє суб'єктивне.

 

Давайте ще поговоримо який колір кращий - зелений чи червоний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб знати що подобається треба спробувати. Якщо порівнювати 2 речі не спробувавши їх і хвалити тільки 1, то це схоже на те:

Чому я дивлюсь комедії - бо всі дивляться.

Чому я п"ю трав"яний чай, а не каву - бо всі п"ють.

І так далі.

 

Вот я спробував фікс і зрозумів, що в мене не виходить на ньому їздити, а сінглспід для міста саме те. МТБ - для грунту і лісу самий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людям, яки мають велосипеди, але не користуються їх перевагами, ніколи не зрозуміти, для чого "ті всі навороти?".  Для луцьких шляхів, навпростець, тротуарами, парками, лугами, Ол-маунт велосипед - саме те, що потрібно. Переживши багато модифікацій, тепер я реально кайфую на свому 150-ти ходовому сосисі, і всі передачки в ходу. На роботу доїжаю швидше за будь який транстпорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romanc сказано:

Почему вы ездите на "гобатом" велосипеде, а не лигераде?)))

 

бо не пробував, може й би сподобалось. А ще він дорогий зараза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, case_l сказано:

@SΩLΩMΩN скільки км проїжджаєте за день?

 

за день 25 км. на роботу і додому.

Вчора накатав на сінглі по місту 35 км. Хоча на міст на 33-му з Перемоги було важкувато але я навіть не встав з сідла інші підйоми взагалі норм. З вчорашнього маршруту в Луцьку з 35 км. тільки 5 підйомчиків було. Зірки стоять 46/18. Фрівіл, фікс не ставлю бо спробував і зрозумів, що в мене не виходить на ньому їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, odna сказано:

Людям, яки мають велосипеди, але не користуються їх перевагами, ніколи не зрозуміти, для чого "ті всі навороти?".  Для луцьких шляхів, навпростець, тротуарами, парками, лугами, Ол-маунт велосипед - саме те, що потрібно. Переживши багато модифікацій, тепер я реально кайфую на свому 150-ти ходовому сосисі, і всі передачки в ходу. На роботу доїжаю швидше за будь який транстпорт.

Ну не скажи ;) при переїзді через рельси на К-Карого ти все одно в руках його переносиш, пра? :D 

Тому тра хід 250мм щоб взагалі ніде не вставати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сінгспід насамперед виламує коліна. Було б вулички у місті рівні - жодних проблем. А так - надмірне різке навантаження, яке дуже негативно впливає на коліна/суглоби, при різкому рушанні з місця/підйому на гору, прискоренні тощо. Так що, рано чи пізно, активні прихильники цього виду велосипеду рано чи пізно мають усі шанси лікувати свої колінні суглоби.

П.С. Особисто вже знаю трьох. І це на МТБ! Малий каденс на третій великій зірці, постійне обезводження організму без поповнення водного балансу, з таким наступним сумним наслідком - причин багато. Тому - каденс не менше 90, гідропак із питтям води кожні 15хв, і - ніяких однозіркових велосипедів!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Miro сказано:

Сінгспід насамперед виламує коліна. Було б вулички у місті рівні - жодних проблем. А так - надмірне різке навантаження, яке дуже негативно впливає на коліна/суглоби, при різкому рушанні з місця/підйому на гору, прискоренні тощо. Так що, рано чи пізно, активні прихильники цього виду велосипеду рано чи пізно мають усі шанси лікувати свої колінні суглоби.

П.С. Особисто вже знаю трьох. І це на МТБ! Малий каденс на третій великій зірці, постійне обезводження організму без поповнення водного балансу, з таким наступним сумним наслідком - причин багато. Тому - каденс не менше 90, гідропак із питтям води кожні 15хв, і - ніяких однозіркових велосипедів!

 

 

Впринципі з усім згідний але не факт, що 5-10км. в місті на сінглспіді гірше ніж 50-100 км. на МТБ за містом. Але ж ви їздите такі дистанції, правда? Мова іде саме про місто.

 

 

12 годин тому, odna сказано:

Для луцьких шляхів, навпростець


як ви найкоротшим способом проїдете цей шлях?

 

Шлях  

2w3qt82.jpg

Hide
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если начало от проспекта - элементарно. Подъехал к ступенькам, жопу на колесо - и вниз. В чём подвох?

Катал так на ригиде. на хардтейле, ну и на подвесе - аналогично. СинглСпид открывает новые горизонты? Юзаешь ножной тормоз? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще это всё прекрасно объезжается с двух сторон - или от "Проминя", или от "ДОСААФа". Потому как если ты катаешь, ты и думать обязан. И маршрут заранее прокладывать. А не приехать, словно робот, в точку А, тупануть, почухать в затылке и ломануться напрямик к точке Б, зависнув перед препятствием :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не популярні кнопочники?

Чому не популярні карб"юраторні авто? 

Чому не популярні телевізори без пульта? 

Чому серед молоді не популярно читати газети? 

Чому? чому? чому?

Все вище перераховане існує паралельно іноваціям, але переважно сучасна людина мало задумуючись робить вибір в сторону сучасних, переважно більш практичних речей. 

Якщо тобі ця тема допомагає внутрішній самопереконаності, - будь ласка! Катай! 

Але не потрібно тут доводити явні речі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

за день 25 км. на роботу і додому.

Вчора накатав на сінглі по місту 35 км. Хоча на міст на 33-му з Перемоги було важкувато але я навіть не встав з сідла інші підйоми взагалі норм. З вчорашнього маршруту в Луцьку з 35 км. тільки 5 підйомчиків було. Зірки стоять 46/18. Фрівіл, фікс не ставлю бо спробував і зрозумів, що в мене не виходить на ньому їздити.

Соломон, прочитай те, що ти сам написав, ще раз. А потім ще. І ще. Ти НЕ говориш про 10-15км, і рідко. Ти говориш 25, а подекуди і 35. Ти пишеш про підйоми (п'ять штук), і при цьому говориш, ніби хвастаючись, що "навіть не встав із сідла". Я не буду тебе тицяти у вище написаний текст - кожен сам вирішує, чи нищити своє здоров'я чи ні; проте ти сам тільки-що підтвердив свою неспроможність об'єктивно зважувати усі ризики, пов'язані із власним здоров'ям. Будь-ласка, справа ж твоя; втім, не зовсім зрозуміла мета твоєї теми - її варто було закрити після перших же двох відповідей. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно вам. Я ж просто запитав, ради цікавості. В основному позицію зрозумів. Але все-таки вона крутиться (с) якби сінглспіди були б такі шкідливі то всі жителі сільскої місцевості, які катають на "Українах" давно б мали проблеми з колінами. Доречі в мене є зараз проблема з коліном, але не через сінгліспід, а через те що я больно впав при їзді на найнері в пішохідній зоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

 


як ви найкоротшим способом проїдете цей шлях?

 

Шлях

2w3qt82.jpg

Hide

 

Знову насмішив. Найшов саме страшне місце у Луцьку. За ради цікавості проїжали таке, а ще були кращі ступєнькі на Кременецькій 38 (Діпроміст за обл радою). Ще з 8-го Березня є веселий зїзд до дитячої залізниці. Але нафіга воно мені, коли є інший шлях і не один, і без втрат по часу і кілометражу?

А на рахунок селян зі здоровими ногами, то ти щось зовсім заплутався. Тим більше, що дядьки з Українами частіше водять ровери, ніж їдуть, а коли їдуть, то то їздою назвати складно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, odna сказано:

що дядьки з Українами частіше водять ровери, ніж їдуть, а коли їдуть, то то їздою назвати складно.

 

Не факт.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

... якби сінглспіди були б такі шкідливі то всі жителі сільскої місцевості, які катають на "Українах" давно б мали проблеми з колінами....

 

Таки да, у селі багато старших людей, яких я знаю, мають проблеми з ногами. Блін, можливо дійсно через ці велосипеди-дороги?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, zzzvalentinxxx сказал:

 

Таки да, у селі багато старших людей, яких я знаю, мають проблеми з ногами. Блін, можливо дійсно через ці велосипеди-дороги?

 

 

думаю, що через старість та ігнорування проблем бо в селі треба працювати а не жалітись, що щось болить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...