Перейти до змісту

Чому в Луцьку не популярні сінглспіди?


Єретик

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Розділимо 2 моменти:

1)

23 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Який кайф їхати на МТБ по місту?

Ну але дійсно, зважаючи на стан доріг у місті за останні 2 роки, то певно можна сказати, що МТБ це, як "комбайн для поїздок в магазин за хлібом". Достатньо звичайного гібрида чи сітібайка на 28" колесах, але звісно з передачами. 

2)

Цитувати

 

Чому в Луцьку не популярні сінглспіди?

Хоча б такий: як піднімаюсь додому на Потебні (інколи на Виниченка) то завжди об"їжджаю власників "сінглспідів", які руками ведуть його під гору. Та й на світлофорі не стартанеш так як з передачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо порівняти по ціну/якість/комфорт бюджетних варіантів, краще вже катати на сінгоспід зі стальною рамою, яка гасить ями краще ніж вилка в ашанбайку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

.... краще вже катати на сінгоспід зі стальною рамою, яка гасить ями краще ніж вилка в ашанбайку.

То для чого тема?! Для самоствердження?!?!?!?

 

Катай на чому хош! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

То для чого тема?! Для самоствердження?!?!?!?

 

Катай на чому хош! 

 

я катаю на обох. І тому не можу зрозуміти, чому не популярні сінгли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тупих  яких забанили в гугл,і та які не бояться видатись ще тупішими. Вот із зис?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, AnimaNoir сказал:

Для тупих  яких забанили в гугл,і та які не бояться видатись ще тупішими. Вот із зис?

Це "Україна" (вєлік з однією передачою *Singlespeed*)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, vaz75 сказано:

Це "Україна" (вєлік з однією передачою *Singlespeed*)

На ній не дуже комфортно їхати під гору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, case_l сказано:

На ній не дуже комфортно їхати під гору

 

Хіба то в нас гори? Ну є на весь Луцьк пару підйомів де буде важкувато виїхати. Але на крайній випадок маршрут можна прокласти іншою дорогою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, AnimaNoir сказано:

Вот із зис?

 

Це велосипед з однією передачею. В основному це роблять для того щоб велосипед був легший, простіший, надійніший.

Він може бути як шосейник, але з однією передачєю

 

Fixed-gear-khung-beo-JINDA-AB.jpg&w=460&

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Хіба то в нас гори? Ну є на весь Луцьк пару підйомів де буде важкувато виїхати. Але на крайній випадок маршрут можна прокласти іншою дорогою.

Та я пам'ятаю ті україни з розкуроченими педалями  і розірваними ланцюгами, не один кілометр на них від'їздив, але коли є передачі, такі поломки рідше трапляються, та і просто комфортніше їхати проти вітру чи під гірку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

... можна прокласти іншою дорогою.

Ти з тих людей, яким подобається самостійно ускладнювати собі життя, а потім героїчно шукати виходи?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ти з тих людей, яким подобається самостійно ускладнювати собі життя, а потім героїчно шукати виходи?!

 

те саме про велосипедистів говорять автомобілісти і люди, які користуються послугами громадського транспорту.

 

p.s. І це питає той, хто поставив собі лефті на куб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, case_l сказано:

Та я пам'ятаю ті україни з розкуроченими педалями  і розірваними ланцюгами, не один кілометр на них від'їздив, але коли є передачі, такі поломки рідше трапляються, та і просто комфортніше їхати проти вітру чи під гірку.

 

На фото теж ХВЗ Україна, вірніше тілкьи рама від неї :)

 

6f6ab7d90680.jpg

 

Але ХВЗ тут нідочого, існує безліч інших сінглспідів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SΩLΩMΩN Що там за тросик на фото йде до задньої втулики? Я так розумію там є планетарка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

@SΩLΩMΩN Що там за тросик на фото йде до задньої втулики? Я так розумію там є планетарка. 

 

саме так. Shimano Nexus 3. Але зі слів автора вона йому треба була тільки зпочатку. Вся історія тут http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=68601&page=all

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

те саме про велосипедистів говорять автомобілісти і люди, які користуються послугами громадського транспорту.

 

p.s. І це питає той, хто поставив собі лефті на куб?

Тобто, ти вважаєш, що велосипед ускладнює життя? Дивно?! Бо я завжди вважав, що люди які користуються громадським транспортом і їздять на автомобілі заздрять велосипедистам? 

 

Ну хош поговорити про лефті? Лефті - це засіб для досягнення мети, зокрема покращення комфорту. А сингл крім простоти конструкції ніц не вирішує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

саме так. Shimano Nexus 3. Але зі слів автора вона йому треба була тільки зпочатку. Вся історія тут http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=68601&page=all

Якщо атору втулка не треба, то це не значить що це сінгспід, я коли передачі не перемикаю також сінглспід, тоді нащо така тема???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, case_l сказано:

Якщо атору втулка не треба, то це не значить що це сінгспід, я коли передачі не перемикаю також сінглспід, тоді нащо така тема???

 

Планетарка це вже не сінглспід, а фото я дав, щоб показати, що можна зробити з ХВЗ Україна. Хоча в сінглспіда теж 3 передачі: сидячі, стоячі на педалях і пішки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Бо я завжди вважав, що люди які користуються громадським транспортом і їздять на автомобілі заздрять велосипедистам?

 

я заздрю цим хлопцям, бо їм пощастило з дорогами:)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно кожен власник велосипеда з передачами пробував себе уявити на синглі їздивши не перемикаючи передач. І в певний момент казав собі - "та ну його", або забував і почав перемикатися передачі підсвідомо, коли виникали певні обставини.

Я - так :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ззаду є натячувач цепу з 2-ма роликами жоден власник такого велосипеда не зможе відчути заднє колесо так, як при прямому приводі на сінглспіді. КПД вище однозначно.

 

Доречі скільки передач використовують в місті власники МТБ? Я собі нарахував що на МТБ в місті користуюсь максимум 5 передач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...