Перейти до змісту

Відкрився сервісний Центр Shark V.P. (Заточка інструментів)


Гість Sant1K

Рекомендовані повідомлення

Алмазна заточка під електронним мікроскопом манікюрного, педікюрного, перукарського і косметологічного, промислового і хірургічного інструменту в Луцьку, його продаж і реставрація.
Ремонт машинок для стрижки людей і тварин.
Волинська область, м.Луцьк
Вул. Винниченка 2, офіс 28

Тел. 

095 021 3363

068 107 4993

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

За заточку фрез для ручного фрезера візьметесь?А також професійних дорогих сверл?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М. Луцьк, сервісний Центр Shark V.P. (Заточка інструментів)

 

Долучайтеся до групи Вконтакті:
https://vk.com/shark.vp_lutsk
Наш Linked IN:
https://clck.ru/A3Sut

358805422_3_1000x700_servisnyy-tsentr-shark-vp-zatochka-instrumentov-obsluzhivanie-remont-tehniki.jpg

358805422_2_1000x700_servisnyy-tsentr-shark-vp-zatochka-instrumentov-fotografii.jpg

358805422_4_1000x700_servisnyy-tsentr-shark-vp-zatochka-instrumentov-biznes-i-uslugi_rev001.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Все залежить від інструменту, ціни від 25 грн, заходьте до нас у майстерню, підкажемо та розкажемо за чашкою кави чи чаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ОТЖЕ, якщо майстернею цікавляться, прийшов час розповісти трохи більше про нас, що ми робимо та як ми відкрились.

 Нещодавно був місяць з дати відкриття, та наші очікування у потребі майстрів заточки у нашому місті перевершили усі сподівання.

За перший місяць роботи було заточено більш як 300 одиниць, та більше 200 людей вже спробували та залишились задоволені, з них повернулося назад більше ніж половина, а це, як на мене, найсерйозніший показник.

 

Ми займаємось заточкою не тільки манікюрного, але й будь якого промислового інструменту, ножів, будь-яких дрібнць, від найскладніших до найпростіших. Ми намагаємось впровадити новий стандарт у заточці, адже наші майстри Вадим та Петро навчались у кращих, та мають гідно тримати марку відомоїв усій Україні мережі заточки "Shark". Наші ціни та система знижок приємно вас здивують, але, найважливіше, це якість

Є три правила, яких ми дотримуємось.

 

ПЕРШЕ, та найважливіше- Ми не "вбиваємо" інструмент!

Що це значить? Як відомо, при точці будь якого металевого(керамічного, тощо) інструменту поеверхенві шари зтираються для отримання гострішого леза.

Ручна заточка під МІКРОСКОПОМ забезпечує надзвичайно точну та лагідну заточку, при якій інструмент залишається дуже гострим та придатний для наступних заточок, іще, іще...та іще дуже багато разів, навідміну від стандартної заточки лише на "грубих" станках, адже багато раз заточити таким чиною інструмент просто не вийде. Безперечно, без машинного втручання зараз нікуди, але МИ завжди доводимо інструмент вручну для макс. гострого та ефективного результату з мінімальним зтесуванням роб. поверхні

 

ДРУГЕ, - Ми відповідаємо за свою роботу та гарантуємо якість виконаної заточки. 

Тут усе просто - наші досвідчені майстри прикладуть максимум зусиль, щоб ваш інструмент був гострим, а Ви- задоволені. Якщо ні, ми повернемо вам гроші.

 

І ОСТАННЄ, - Ми займаємось не лише заточкою, але й продажем виключно якісного інструменту для перукарів, майстрів педикюру та манікюру, який пройшов попередню заточку нашими майстрами. Також, на замовлення ми робимо мечі, мисливські ножі та ін. І повірте, якщо ви мисливець, рибак чи просто активний турист, у нас  дешевше купити ніж, ніж ви знайдете у магазині. Простіше кажучи, одного разу прийшовши та купивши інструмент, ніж чи навіть меч(і таке є) у нас, ви отримаєте його сервіс за зниженими цінами, ми продаєм лише дуже якісний інструмент, адже нам не вигідно "втюхати" Вам те, з чим ми потім будемо "мучатись" заточуючи знову і знову. Також у майстерні можна полагодити фени, перук. машинки, тримери і т.д.

 

З повагою, Ваші майстри, Вадим та Петро.

 

P.S. якщо у вас є запитання, будь ласка, залишайте їх тут, ми усім відповімо!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Sant1K сказано:

 графік роботи з 9 до 18 пн-пт.  Сб з 9 до 15

шкода, що тільки до 18-ї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є у вас в продажі сверла для висверлювання точічної сварки? Якщо є, то яка ціна?

 

download.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Юріч said:

Чи є у вас в продажі сверла для висверлювання точічної сварки? Якщо є, то яка ціна?

 

download.jpg

Немає у продажі,  але точимо такі свердла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.09.2016 at 22:28, S30 сказано:

Ножі до рейсмуса та рубанка правите?

 

On 05.09.2016 at 00:52, Sant1K сказано:

Так, зробимо,  графік роботи з 9 до 18 пн-пт.  Сб з 9 до 15

Sant1K, не ображайтеся, але Ви пустомеля. Був сьогодні в Shark VP. Приніс на правку ножі. У відповідь отримав що таке не робим бо поки ще нема обладнання.

Година потраченого часу. Якщо не в темі - не обіцяйте людям.

Принаймні майстер хоч вибачився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.09.2016 at 3:21 AM, Юріч said:

Чи є у вас в продажі сверла для висверлювання точічної сварки? Якщо є, то яка ціна?

 

download.jpg

45 minutes ago, S30 said:

 

Sant1K, не ображайтеся, але Ви пустомеля. Був сьогодні в Shark VP. Приніс на правку ножі. У відповідь отримав що таке не робим бо поки ще нема обладнання.

Година потраченого часу. Якщо не в темі - не обіцяйте людям.

Принаймні майстер хоч вибачився.

Вибачте за незручності, все індивідуально,  та дійсно,  ми зараз доукомплектовуємся та відповідно ще не все обладнання для такої специфічної заточки привезено та встановлено,  у будь-якому випадку краще перед приходом набрати майстру,  щоб уникнути непорозумінь. 

Тел. 

095 021 3363

068 107 4993

Петро Миколайович

Ще раз приносимо вибачення

 

On 11.09.2016 at 3:21 AM, Юріч said:

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
2 hours ago, лейтенант said:

Як ціна на заточку звичайних сверл?! 

Залежить від стану,  зателефонуйте будь ласка на один з номерів безпосередньо з майстром уточнити:

095 021 3363

068 107 4993

Петро Миколайович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, MACCEN said:

швейцарський ніж заточити зможете, і яка ціна буде?

 

точно такий як тут

Передзвоніть до майстра по ціні,  я передав йому інформацію 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скористався і я послугами заточки. Приніс три керамічні вбиті ножі різного розміру, старі ножниці та свій туристичний ніж Grand Way DA-14 GW, який за рік затупився геть. Туристичний ніж заточили відразу при мені, хвилин 5-7 тривала "операція", не взявши при цьому грошей, сказавши, що це подарунок. Інші залишив.

Яким же було моє здивування, коли мені зателефонували через 30-40 хвилин, і повідомили, що моє замовлення виконано. Все обійшлось мені у 90 грн.

Якістю повністю задоволений і дружина також. Дякую сервісному центру та особисто мастру Петру! Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Basil said:

Скористався і я послугами заточки. Приніс три керамічні вбиті ножі різного розміру, старі ножниці та свій туристичний ніж Grand Way DA-14 GW, який за рік затупився геть. Туристичний ніж заточили відразу при мені, хвилин 5-7 тривала "операція", не взявши при цьому грошей, сказавши, що це подарунок. Інші залишив.

Яким же було моє здивування, коли мені зателефонували через 30-40 хвилин, і повідомили, що моє замовлення виконано. Все обійшлось мені у 90 грн.

Якістю повністю задоволений і дружина також. Дякую сервісному центру та особисто мастру Петру! Рекомендую!

Велике спасибі за позитивний відгук. Сподіваємося, що в подальшому станете нашим постійним клієнтом. Удачі вам і благополуччя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До уваги шановних клієнтів,  майстерня shark vp є єдиною в Луцьку та усій області,  ми є незалежними та не маємо ніяких філіалів чи представництв по місту.  Наша єдина майстерня знаходиться за адресою Волинська область, м.Луцьк
Вул. Винниченка 2, офіс 28

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...