Перейти до змісту

Візьму в оренду авто.


lanima

Рекомендовані повідомлення

Візьму в оренду на тиждень авто для поїздки в запоріжжя-херсон.

Дорога далека, тому тільки в відмінному технічному стані. Бажано бусик, але й щось типу кенго теж підійде. Бо якщо нічого не знайду, їхати прийдеться маленьким уником))

Багато грошей заплатити не можу. Але можу виконати роботи з кузовного ремонту на суму в 2000-2500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре коли все добре, а коли раптом щось - всі починають читати умови договору...(народна мудрість)

...якщо щось (три тюфу) але як тоді "розрулювати" ситуацію ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вже вибачте за відветість але на тиждень, бусік, за умовних 2500 грн, абсолютно не відомій людині... Та ці розводяги що на АС відпочивають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто мав справу з Lanima і знає її - такої фігні, як попередні критики, не писав би :)

 

Яущо в когось без діла стоїть бусик чи черевичок - то цілком хороша пропозиція, тим більше, що кузовні роботи Lanima робить гарно і чи не вдвічі дешевше, ніж в Луцьку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це про питання хто з нею мав справу. 

Я б задумався навіть чи дати товаришу машину на 2000 км на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Marshall сказано:

добре коли все добре, а коли раптом щось - всі починають читати умови договору...(народна мудрість)

...якщо щось (три тюфу) але як тоді "розрулювати" ситуацію ?

Теж над цим думала.і нічого не придумала). Якщо хтось щось запропонує, то мабуть на певних умовах також.

Ми колись брали так в знайомого машину.. Договір був, що все що ламається дрібне типу двірників, пробитих коліс і тд ми міняємо самі. Все, що крупне(наприклад підшипник в колесі загув) він купляє, ми міняємо.

Бо такі речі не можуть зноситися за тиждень два. Просто може прийти  їх пора.

9 годин тому, Ha3aP сказано:

Ви вже вибачте за відветість але на тиждень, бусік, за умовних 2500 грн, абсолютно не відомій людині... Та ці розводяги що на АС відпочивають!

Я не знаю скільки коштує оренда авто. Виходила з того, що гривень 500 треба дати грошима а решту ремонтом. Хіба це мало?

Я думала, мене з моїм "люблю поговорити" вже вся борда знає)))))

Зрештою мені кожного тижня віддають ключі від своїх авто люди, які мене вперше в своєму житті бачать. Часто прямо в луцьку, щоб не витрачати час на дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Yarchik сказано:

Значить, дуже вже любиш свою машину :)

Життєвий досвід (((

Теж товариш товаришу машину дав в село з"їздити, не його вина але ДТП, лоб в лоб, труп... Довго росказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Життєвий досвід (((

Теж товариш товаришу машину дав в село з"їздити, не його вина але ДТП, лоб в лоб, труп... Довго росказувати.

Для мене це теж найбільший страх. А раптом дтп серйозне. І чужа машина.

І чоловік і я їздимо акуратно. Але ж придурків на дорозі вистачає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, lanima сказано:

Я не знаю скільки коштує оренда авто. Виходила з того, що гривень 500 треба дати грошима а решту ремонтом. Хіба це мало?

https://www.sixt.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, fantazy сказано:

В мене з англійською ніяк.))

Проте якщо це щось схоже на пункт прокату, як в нас в луцьку, то за ті гроші, що оренда обійдеться,можна ще одного уника як в мене купити.

Це не по моїй кишені.

І взагалі, не хочу мати справи з сервісом, який пише що луцьк це росія.

 

Screenshot_2016-07-31-10-31-18.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima, знаю, що ціни космос. І знаю, що в Луцьку немає прокату. Це для розуміння, що 500 грн за 7 днів дуже і дуже мало :(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, fantazy сказано:

Це для розуміння, що 500 грн за 7 днів дуже і дуже мало :(.

2500 грн. Уважніше треба, людина готова виконати робіт на 2500 грн. 360 грн/день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це питання кожного особисто, але я свою машину в таку далеку дорогу нікому не дав би..Взагалі рідко коли комусь довіряю своє авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...