Перейти до змісту

Обережно секта алля аят вже в Луцьку


Рекомендовані повідомлення

Будьте пильні в кого є хворі родичі, сектанти заманюють їх на поки безкоштовні очищення аури поять чаєм з молоком і заставляють дивитися на сонце не захищеними очима обіцяють вигнати не чистого і зцілити, короче будьте обережні і пильні. Поки це все проходить десь на квартирі біля варшавки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Soprano сказано:

Хто ж на таке ведеться ?

Як правило, люди в відчаї і ті, якими легко маніпулювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Soprano сказал:

Хто ж на таке ведеться ?

Повір, ведуться! І ще там гіпнозом попахує, та й ще чай якийсь хлепчуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Maxfer сказал:

Ведеться дуже багато, в наших людей дуже низькій рівень  пізнання науки ось тому і ведуться на релігію, недавно хресна хода, мормони,  євангелісти, протестанські секти, включаєте канал відродження і там бачете як колишній зек став пастором і зціляє людей за гроші "гіпношоу"  там зали заповнені.

ці скотиняки поки тільки збираються на квартирі, але можливо ще мають якесь приміщення де вже людей пресують по повній. Те що я знаю то за десь приблизно за три рази людині промили мізки конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьофта тут ніфонт з кадилом в нас в церкві?

я чогось не знаю? просвітіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.07.2016 at 12:22, vetalforever сказано:

а чьофта тут ніфонт з кадилом в нас в церкві?

я чогось не знаю? просвітіть

В якому сенсі- в нас?)) То УКПЦМК,  храм Всіх святих землі в Луцьку,  Ангар на  Соборності))) Де йому ще бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ko3bMa said:

А чим алля аят відрізняється від упц, угкц чи інших -ц?

Християнство виступає як противага мусульманству, яке набирає потужно набирає обороти у світі.

Такщо нехай будуть ці всі упц... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, Fireboss said:

Християнство виступає як противага мусульманству, яке набирає потужно набирає обороти у світі.

Такщо нехай будуть ці всі упц... 

Тоді виходить, що сабж виступає в тій самій ролі. Тобто одна секта потрібна для того, щоб боротись з іншою? В кого казки кращі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Ko3bMa said:

Тоді виходить, що сабж виступає в тій самій ролі. Тобто одна секта потрібна для того, щоб боротись з іншою? В кого казки кращі?

так Християнство воно демократичне, без примусу, хоч вір хоч не вір, терпить висказування, а в мусульманській країні тебе би камнями закидали за критику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Fireboss сказано:

так Християнство воно демократичне, без примусу, хоч вір хоч не вір, терпить висказування, а в мусульманській країні тебе би камнями закидали за критику.

А як Київську Русь освячували? Без примусу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, alexvvv said:

А як Київську Русь освячували? Без примусу?

не рівняйте з тим що було тисячу років, чи навіть сто років тому назад з сучасністю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Fireboss сказано:

не рівняйте з тим що було тисячу років, чи навіть сто років тому назад з сучасністю...

так само Володимир казав нашим предкам - язичникам 1028 років назад)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Взнав, що вони взялися лікувати від раку жінку, якій лікарі вже не взмозі допомогти, а в людини від якої я взнав про секту опіки очей від того що вони дивляться на сонце, в росії мужик підпалився і згорів щоб попасти на сонце і вилікуватися від своєї недуги. Доросла розумна людина зрозуміє чим відрізняється християнство від такого роду сект, і сперечатися я ні з ким не збираюся про секти і християнство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...