Перейти до змісту

Для домогосподарок: чим мити ЖИР!


vaz75

Рекомендовані повідомлення

Преамбула.

Тут, в сусідніх темах пишуть, що Борда не та, мало тем... Створю таку.

Більше року живу в новій квартирі, глянцева кухня, чорна плита і витяжка. Жир осідає всюди.

Перепробував багато різних засобів: є такі що більш-менш чистять, але як не токсичні, так роз'їдають глянцеві фарбовані поверхні меблів чи металеві запчастини плитки. А ті, що пахнуть і не токсичні - нічого не миють.

 

І от, здається, знайшов: ось він, уніврсальний обезжирювач ChanteClair, Італія

Фото обезжирювача  

20160729_121819.jpg

Hide  

 

Далі будуть приклади сьогоднішнього прибирання кухні (час прибирання скоротився вдвічі).

 

1. Газова плита, склокераміка (дряпається страшенно), рік в користуванні. Як чистив: протер вологою губкою. Розпилив засіб. Зачекав 10 хв. Двічі протер вологою губкою. Повторив процес. Протер насухо сухим паперовим рушником (можна і звичайним, який не лишає ворс).

Газова плита  

Не доміркував, сфотографувати початковий стан плити.

Процес чистки:

20160729_122900.jpg

камфорка до і після:

20160729_122856.jpg20160729_125949.jpg20160729_125956.jpg

Кінцевий результат:

20160729_130003.jpg20160729_130504.jpg

Hide  

 

2.Витяжка:

Фото витяжки  

Жировловлювачі до, процес чистки, і після:

20160729_121252.jpg20160729_122909.jpg20160729_145010.jpg

20160729_121300.jpg

Hide  

 

3. Плитка керамічна:

Фото плитки  

20160729_164314.jpg

Hide  

 

4. Фасади кухонних меблів, фарбовані італійськими фарбами, глянцеві. В основному засіб шукався заради них. Оскільки подряпати чи зіпсувати покриття можна легко:

Фото кухоних меблів  

До:

20160729_130037.jpg20160729_130043.jpg

Після разової обробки засобом, подвійного протиранням вологою губкою і протирання вологою ганчіркою:

20160729_133659.jpg20160729_133710.jpg

Кінцевий результат після полірування восковою поліроллю Galus:

20160729_134910.jpg

20160729_134845.jpg

Hide  

 

Для довідки, кухня і все приладдя періодично прибирається і не в запущеному стані. Меблі чистяться раз-два на місяць.

Звісно, чекати дива, що старе замаслене раптом стане новим не варто :D. Але на мою думку, це поки найкращий засіб.

 

Де взяти:

Тут реклама  

Магазин "Місток". вулиця Кравчука, 17 (на перетині вулиць Кравчука і Воїнів Інтернаціоналістів)

Орієнтовна вартість спрею - 88 грн. Мають бути ще "запаски"

Hide  

 

Діліться тут своїм досвідом. Мені, зокрема, буде дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

@vaz75

від грибка та цвітіння. вбиває за секунди...

  але смердить як хлорка

 

 

ціна 80-100грн

 

223018_650x650.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Oli сказал:

@vaz75

від грибка та цвітіння. вбиває за секунди...

  але смердить як хлорка

ціна 80-100грн

Чув за таке. Але оскільки не маю грибка (дотримуюсь норм вологості, і не даю застоюватися воді у ванній), то не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Oli сказано:

@vaz75

від грибка та цвітіння. вбиває за секунди...

  але смердить як хлорка

 

 

ціна 80-100грн

Я користуюсь цим засобом у ванні раз у декілька місяців. Але треба відкривати всі вікна і йти з дому на кілька годин, бо смердить реально. Цвіль пропадає за 15 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Преамбула.

Тут, в сусідніх темах пишуть, що Борда не та, мало тем... Створю таку.

Більше року живу в новій квартирі, глянцева кухня, чорна плита і витяжка. Жир осідає всюди.

Діліться тут своїм досвідом. Мені, зокрема, буде дуже цікаво.

Ну що тут скажеш. Чоловік, який підтримує порядок на кухні і в домі, достойний поваги і похвали :)

Для мене ця тема зараз є актуальною, бо якраз наводжу порядок на кухні. На жаль, генеральне прибирання кожних 2-3 місяці проводити не маю часу, тому оці кілька днів приходиться важкувато :) Спробувала недавно засіб для миття кухні Фрекен Бок на основі натуральних кислот, свою ціну він відпрацьовує, а от щось особливе дійсно треба чекати від "важкої" хімії, а так як такого використовувати не хочу, то складніші забруднення пшикаю отим Фрекен Боком, залишаю на трохи, а потім дочищаю звичайною содою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, talja сказал:

Спробувала недавно засіб для миття кухні Фрекен Бок на основі натуральних кислот, свою ціну він відпрацьовує, а от щось особливе дійсно треба чекати від "важкої" хімії, а так як такого використовувати не хочу, то складніші забруднення пшикаю отим Фрекен Боком, залишаю на трохи, а потім дочищаю звичайною содою. 

Повірте, ФрекенБок і поруч не стоїть з описаним вище засобом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, talja сказал:

Ну що тут скажеш. Чоловік, який підтримує порядок на кухні і в домі, достойний поваги і похвали :)

Дякую. Але більшість чоловіків покрутили пальце біля віска. Спакуха. Пиво і горілку п'ю, жінок (одну) люблю. :D

Я з недавнього часу став дуже чистолюбним, іноді аж занадто, як кажуть мої співквартирники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 в духовій шафі цей ChanteClair справляється?

а то ще в інших місцях я справляюсь), а от всередині духової шафи, якщо жир вже кілька разів припікся, або ж на самій решітці, тоді важко, відчистити, юзав все потрохи, включаючи ведешку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Revolver сказал:

@vaz75 в духовій шафі цей ChanteClair справляється?

а то ще в інших місцях я справляюсь), а от всередині духової шафи, якщо жир вже кілька разів припікся, або ж на самій решітці, тоді важко, відчистити, юзав все потрохи, включаючи ведешку)

 

Ведешка - це круто))). Я мию духовку ось таким засобом. Крута штука, але недешева, на жаль...

IMG_2016-07-29_195159_HDR.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Повірте, ФрекенБок і поруч не стоїть з описаним вище засобом.

Вірю, завтра піду куплю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Revolver сказал:

@vaz75 в духовій шафі цей ChanteClair справляється?

а то ще в інших місцях я справляюсь), а от всередині духової шафи, якщо жир вже кілька разів припікся, або ж на самій решітці, тоді важко, відчистити, юзав все потрохи, включаючи ведешку)

В мене духова шафа чиста - нема як перевірити. Але є 100% дієва ядрьона хімія для гриля.

Зі: не скромне питання: WD-ка вже навіщо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

 

Ведешка - це круто))). Я мию духовку ось таким засобом. Крута штука і недешева на жаль...

 

Я один раз випадково потрапив на збори Амвей-секти. Після цього їх продукцією не користуюсь принципово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, vaz75 сказал:

Я один раз випадково потрапив на збори Амвей-секти. Після цього їх продукцією не користуюсь принципово.

 

Діло не в сектах, а в дієвих засобах. І якщо вже пішла мова за мережевий маркетинг, який в простонароді іменують "сектою" (я не виключення), то моя дружина заробляє цим на життя вже біля 11 років (не Амвей)... і досить непогано. І коли бачиш результат (не тільки заробітку, а й результат дії продукції), думка змінюється, і вона кардинально різниться від початкової "випадково потрапив на збори". Повір, пройшов особисто всі етапи секти))), знаю, що говорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, vaz75 сказано:

Преамбула.

Тут, в сусідніх темах пишуть, що Борда не та, мало тем... Створю таку

Тю... А де секс, наркотики і рок-н-рол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і я свої 5 копійок.

Так вже склалося, що ніхто з моїх домашніх, не може хімією нічого мити :( В одної астма, в іншої алергія, хтось запахів не може переносити..

На фіналі, коли справа доходить до помити / відмити щось  - Женя.

Із власного досвіду, з того, що пробував і сподобалося, реально працює:

- кухня. Від жиру (в тому числі застарілого) гарно справляється Феста.

Така штука.  

antigir-list-245x435-211b.jpg

Hide  

Майже без запаху. Має запах хазяйського мила. Але "єдрьона", в смислі роз'їдає трохи шкіру, використовувати у гумових рукавичках!

Також потужна штука ВІО грейпфрукт

 

Отаке  

1398844478.jpg

Hide  

 

Шикарно миє, але запах ядучий. Дуже!  Рукавички і провітрюване приміщення.

- туалет. Доместос. Тільки доместос.

- Ванна. Тут виручає ТУалетне каченя. Чорне. Супер сила, видимий ефект. Мильний та вапняний наліт змиває на  ура! Навіть застарілий. АЛЕ! (в кого акрилова ванна - бути обережним, містить кислоту! Працювати в рукавичках. Запах доволі ядучий. )

Сила! :)  

utenok.jpg

Hide  

 

Для чистки сантехніки - зубна паста :) реально. Сама дешева. Намастили. Змили. Блищить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Юріч сказал:

 

Діло не в сектах, а в дієвих засобах. І якщо вже пішла мова за мережевий маркетинг, який в простонароді іменують "сектою" (я не виключення), то моя дружина заробляємо цим на життя вже біля 11 років (не Амвей)... і досить непогано. І коли бачиш результат (не тільки заробітку, а й результат дії продукції), думка змінюється, і вона кардинально різниться від початкової "випадково потрапив на збори". Повір, пройшов особисто всі етапи секти))), знаю, що говорю.

Я кажу конкретно про Амвей. не бери на свій рахунок. Може то було взагалі відгалуженням. Я не знаю. Але то конкретно була СЕКТА. Вони несамовито плескали стоячи "діамантовим" босам, говорили мантри. Не вистачало тільки "халілуя".

А щодо засобів Амвей, то так, є дійсно хороші, але ціна перевищена явно. Бо суть в наступному: менеджери-виробники вишукують дієві засоби, заключають угоди про виробництво під брендом Амвей і в закритому середовищі (мережі) його реалізують, бо найкраща реклама "баба бабі сказала", тому ціни можна лупити будь-які. Звідси сувора заборона продажів через магазини, а ще по-боку різні сертифікати і перевіряючі органи.

А засобів аналогічних, а іноді і кращих, при цьому дешевших, вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Юріч сказано:

 

Ведешка - це круто))). Я мию духовку ось таким засобом. Крута штука, але недешева, на жаль...

IMG_2016-07-29_195159_HDR.jpg

а яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, talja сказано:

Вірю, завтра піду куплю :)

реально класна штука, фасади кухонні і плита блищать і часу на миття витрачається набагато менше. теж рекомендую :)

але в захист фрекен боку скажу, що класно відмив тканину на дитячому візочку. Вона не знімається і тому  приходиться чистити як є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, talja сказал:

реально класна штука, фасади кухонні і плита блищать і часу на миття витрачається набагато менше. теж рекомендую :)

але в захист фрекен боку скажу, що класно відмив тканину на дитячому візочку. Вона не знімається і тому  приходиться чистити як є.

Я скажу, що використовували цей-же засіб щоб запрати жирні плями на дитячому одязі, і вуаля - плям як не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради :)

 

А чим порадите відмити скоровідку (зовнішню сторону)? :rolleyes: І так щоб без різкого запаху - не переношу його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...