Перейти до змісту

Вибори президента США 2016-20..


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Ось що заявляє реальний претендент Трамп

 

Кандидат на посаду президента США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що, у разі його обрання, готовий розглянути офіційне визнання Криму російським та зняття американських санкцій проти Росії.

Про це політик заявив у середу, повідомляє американське видання Politico.

«Так, ми розглядатимемо це», – сказав політик у відповідь на запитання про Крим та Росію.

Подробиці ситуації навела у Twitter німецька журналістка Маріке Аден, яка і поставила запитання.

«Я запитала Трампа: «Чи хотіли би ви, як президент, визнавати Крим російським та знімати санкції?» – «Так, ми розглянули б це питання», – твітує медійник.

«Не можу дібрати слів, наскільки це важлива заява», – написав редактор Politico Сюзан Ґлессер.

«Це зрада американських та європейських цінностей та інтересів», – пише професор Harvard Kennedy School Ніколас Бернс.

«Навіть Китай не хоче визнавати анексію Криму, а Трамп готовий», – твітуєМайкл Вайс, оглядач, експерт із «Ісламської держави» та коментатор у провідних американських ЗМІ.

«Не думав, що Трамп може бути ще більш пропутінським, але тепер він каже, що може зняти санкції та визнати анексію Криму. Неймовірно», – твітує Макс Бут, дослідник аналітичного центру CFR.

Раніше у середу Трамп відкрито закликав Росію зайнятись пошуком зниклої частини робочого листування Гілларі Клінтон на посаді державного секретаря США. Відповідну заяву Трамп зробив, відповідаючи на запитання преси про можливий злив компрометуючого листування Демократичної партії США російськими хакерами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

Трамп в США, те ж саме що в рашці Жирік, а в нас Ляшко.

Суть та ж сама.

 

Якщо його оберуть - буде жопа америці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Трамп в США, те ж саме що в рашці Жирік, а в нас Ляшко.

Суть та ж сама.

Якщо його оберуть - буде жопа америці!

Жопи Америці не буде навіть в тому випадку, якщо президентом стане сліпо-глухо-німий паралітик з синдромом Дауна. По великому рахунку, президент США - це розмовляюча голова, яка мало на що впливає. Сам президент США не є профі у всіх галузях, але він має купу радників у своїх конкретних областях. Саме вони і впливають на рішення, які озвучує президент. Тим більше в Президента немає повноважень одноосібно приймати закони. Перед підписанням закон повинен пройти слухання в Конгресі, а потім бути ухваленим в Сенаті. Ця система добре налагоджена, надійно працює вже сотні років, і не дає накоїти дурниць.

Питання в іншому: навіщо Трампу президентство? Насамперед Трамп - це бізнесмен і шоумен. Але бабла на цій посаді не намутиш (це вам не Пецьо в Україні), зарплата смішна (як для людини, чий статок оцінюється в 4 млрд.$), а піку своєї популярності (часто дуже сумнівної) Трамп вже досягнув. Ставши президентом США Трамп вже не зможе приділяти розвитку свого бізнесу багато часу, так як потрібно буде бути весь час віддати вирішенню державних питань. А я дуже сумніваюся, що він керується прагненням увійти в історію США, як людина, яка змінить країну. Не його це. Так що навіть якщо станеться диво, і Трампа виберуть, він сам же відмовиться від президентства. ))) В будь якому випадку, хто б не став наступним президентом США, для України майже нічого не зміниться. Мій прогноз - 99%, що це буде пані Клінтон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю президентом буде Трамп, він не просто так висувається, та й думаю застій американцям самим вже давно надоїв.

 

Клінтон брехун (збрехав на присязі) як такого можна взагалі обирати президентом? Якби  він визнав, так було, то тільки йому б могла жінка претензії виставляти, а так тупо думав обійдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MACCEN сказано:

Клінтон брехун (збрехав на присязі) як такого можна взагалі обирати президентом?

 

такого? обирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, MACCEN сказал:

Клінтон брехун (збрехав на присязі) як такого можна взагалі обирати

в нинішнього кандидата статеві органи всередині, а не наззовні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, MACCEN сказал:

Я думаю президентом буде Трамп, він не просто так висувається, та й думаю застій американцям самим вже давно надоїв.

 

 

+1. Світ - радикалізується.

Трамп - природжений політик, а рік вогняної Мавпи ще підкине сюрпризів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Serpent сказано:

Жопи Америці не буде навіть в тому випадку, якщо президентом стане сліпо-глухо-німий паралітик з синдромом Дауна. По великому рахунку, президент США - це розмовляюча голова, яка мало на що впливає.

не потрібно сприймати мої слова так буквально.

1 година тому, MACCEN сказано:

думаю застій американцям самим вже давно надоїв.

Це не застій - а стабільність :)

1 година тому, MACCEN сказано:

Клінтон брехун

а він ту тяким боком?  Зараз якраз таки, як слушно зауважив @MANJAK11 , висувається його дружина - Хіларі!

Між іншим, баби-президента, як і в свій час чорного президента, в історії Америки ще не було - американці швидше підуть на цей крок ,аніж свідомо будуть обирати клоун-мена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Zheny@ сказал:

американці швидше підуть на цей крок ,аніж свідомо будуть обирати клоун-мена.

Майже всі знайомі, друзі, коллеги з США будуть або за Трампа голосувати, або просто не подали документи на голосування. Так що не все так просто. Вангую, що Трамп буде президентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, alexvvv сказал:

я так розумію, що негри не будуть за трампа голосувати

13701920839598.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, seolutsk сказано:

Майже всі знайомі, друзі, коллеги з США будуть або за Трампа голосувати

вони також хочуть визнання Криму російським?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

вони також хочуть визнання Криму російським?

Там не всі такі освідченні, як Вам здається. Багато хто не сильно вникає в політику зовнішню Трампа, тим більше не всі читають інтерв'ю, де він говорить про можливіть визнання Криму російським. Так само як і в нас, є куча людей, які мягко кажучи не дуже освідчені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, seolutsk сказано:

Там не всі такі освідченні, як Вам здається

та мав на увазі ваших друзів та знайомих із США...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, alexvvv сказал:

та мав на увазі ваших друзів та знайомих із США...

Ну як думаєте, чи емігрант з України, який там працює в великій корпорації і не має часу вільного сильно, чи знайде серед сотні інтерв'ю трампа саме про його позицію про Крим? Наврят. І таких там більшість. Соцільно активних людей там не так багато, як здається. Знайома документи на вибори просто порвала, друг тупо викинув - кажуть, не має часу на таке. Про Трампа і Клінтон всі кажуть, що Трамп багато правильних речей говорить, а Клінтон забрехалась, да і переписка не сильно їй на користь пішла. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, seolutsk сказано:

Про Трампа і Клінтон всі кажуть, що Трамп багато правильних речей говорить, а Клінтон забрехалась

Можна конкретніше, що правильного говорить Трамп, а в чому забрехалась Клінтон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трамп з хуйлом-це два розумні маньяки.Розвалять ЄС і Україну на пару,та й усьому світу мало не покажеться.Заяви про Крим це для росіян і шанувальників рашки,як виборців.Сподіваюсь що в штатах є "сили" які не допустять маньяка до влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 minutes ago, alexvvv said:

Можна конкретніше, що правильного говорить Трамп, а в чому забрехалась Клінтон?

Рекомендую для прочитання. Дозволяє краще зрозуміти дещо про його позицію і чому за нею можуть голосувати не тільки ідіоти, як декому здається.

1) https://medium.com/@senko/трамп-21717df3b853#.vshiuy3pm

2) https://medium.com/@senko/почему-иногда-нужно-голосовать-за-популистов-b69f4d4b8a61#.ljbv31r15

Виходячи з вищенаведеного думаю що 1) якщо все таки його оберуть, він таки 2) "Може розглянути" це питання, як таке, яке може дати певний зиск саме штатам - вони ж теж втрачають від санкцій. Хоча поки що говорити щось дуже конкретне про плани на зовнішню політику Трампа не виходить сильно..

 

Щодо Клінтон, то її незмінно пов'язують із теперешньою владою країни, уолл-стріт магнатами і т.п. Окрім того, у своїх виступах захищає нелегальних мігрантів, які де-юре все ж є порушниками закону і багато кому це не до вподоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, alexvvv сказал:

Можна конкретніше, що правильного говорить Трамп, а в чому забрехалась Клінтон?

Якщо чесно, далі не спілкувався. Не так багато вільного часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, seolutsk сказано:

Майже всі знайомі, друзі, коллеги з США будуть або за Трампа голосувати, або просто не подали документи на голосування. Так що не все так просто. Вангую, що Трамп буде президентом.

Скажи мені ,хто твій друг- і я скажу тобі,хто ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої родичі з США розказують що ця президенська компанія чимось схожа на компанію яка була коли Яника вибрали.  Всі бідні , або малого достатку люди - за Трампа бо :"Він міліардер , знач зробить так щоб нам манна небесна впала і ми мали кучу бабала, або просто поділиться", люди з освітою, які мають більш-мен якись достаток, бізнес крутять біля скроні і кажуть що Трамп - клоун. Крім того йде конкретна прочистка мозгів  пасторами на службах - де закликають за Трампа (вам це не нагадую  служіння в церквах МП і промивання мозгів за Яника). Ця інформаці конкретно з м.Сакраменто (Каліфорнія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, prg сказал:

Мої родичі з США розказують що ця президенська компанія чимось схожа на компанію яка була коли Яника вибрали.  Всі бідні , або малого достатку люди - за Трампа бо :"Він міліардер , знач зробить так щоб нам манна небесна впала і ми мали кучу бабала, або просто поділиться", люди з освітою, які мають більш-мен якись достаток, бізнес крутять біля скроні і кажуть що Трамп - клоун.

Це якраз коли Пороха вибирали, була точно така ситуація, один в один

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, MANJAK11 сказал:

Це якраз коли Пороха вибирали, була точно така ситуація, один в один

Да в нас по ходу за всі часи вибирали з двох зол, між гавном і меншим гавном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...