Перейти до змісту

Не знаю чого хочу. Дайте пораду


Рекомендовані повідомлення

Хлопці, потрібна порада. Хочу замінити свій стаціонарний ПК на ноут, по причині появи різних траблів з ПК і моїй криворукості. Також хочу зробити зі свого, простого РК телевізора медіа-ігровий центр,і щоб була можливість дивитися відео онлайн (Ютюб, ЕХ.ЮА і подібні сервіси) та пограти в ігри, тому також думаю про консольку. Тепер скажіть, чи можливо на консолях лазити в неті і дивитися відео контент (я з консолями ніколи діло не мав, тому питаю)? На консолях ігри ламають, чи треба за все платити?:)

Якщо вибрати ноут, то чи можливо буде взяти агрегат до 10 к грн, щоб тягнув GTA 5. Розумію що і консоль і комп будуть б/у.  Цікавить чи може Андроїд ТВ приставка піти в якості ігрової консолі? Чи можна на такій приставці пограти в GTA 5, DIRT ну і взагалі ігри які популярні на ПК і консолях? 

Сорі якщо комусь мої питання покажуться смішними, але я в цьому ділі трохи чайник.

 

Також підкажіть в скільки можна оцінити ПК з подальшим продажем: Проц: Атлон ІІ Х2, на 3.2. ОЗУ 4 ГБ, відео 1 ГБ. Яка саме відео карта і материнка не знаю. Вінт 160 гб. Монітор LG L1750U 17"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Хочу замінити свій стаціонарний ПК на ноут, по причині появи різних траблів з ПК

Все ремонтується.

Крім того:

57 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

щоб тягнув GTA 5

ноут уже через 2 роки не потягне ГТА 6.

А в компі досить замінити запчастину на потужнішу.

 

Особисто для мене:

- ноут для роботи

- комп для ігор.

 

Хоча на колір і смак..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе я вирішив простіше. До своого простенького 42" телевізора (не смарт) я поставив поруч відносно простий ноутбук навіть без матриці :) (t7200/4gb ddr3/ 500 gb) + безпровідна мишка звичайно  і онлайн перегляд забезпечений на 100%.. (це підходить під Ваші  "щоб була можливість дивитися відео онлайн (Ютюб, ЕХ.ЮА і подібні сервіси") 

А для іграшок і роботи тримаю системник на АМ3 із можливістю  при потребі змінювати конфігурацію. На даний момент Phenom 925 4*2.8Ghz/4gb ddr3/VC 2gb DDR3/500 gb + 500 GB вінти.

 

Проц: Атлон ІІ Х2, на 3.2. ОЗУ 4 ГБ, відео 1 ГБ. Яка саме відео карта і материнка не знаю. Вінт 160 гб. Монітор LG L1750U 17"

 

Вінт і проц для іграшок міняти однозначно. Якщо пам'ять  DDR2 - також. Ну і монітор хоча б 22" з нормальними характеристиками(відклик 2 мс).

Якщо скажете точну модель відеокарти і мат. плати буде набагато простіше орієнтуватись що ж у вас зараз є.

Ставити замість монітора "простенький" РК-тв  не рекомендую. Якщо заблизько  то навіть CS не поганяєш будеш головою довше водити :)

 

Консолька не дає дивитись відео сервіси але якщо на ній FreeBoot стоїть  то іграшок буде достатньо.

Якщо можете портатити 10К на залізяччя то 3,5-4 тис. обійдеться ноутбук

 

і за 6 тис можна пристойно поапгрейдити системник. "самольот з нього не буде" але різниця буде відчутна і погратись вистачить.

 

Рекомендовані параметри на GTA5 бачили? проц за 5 тис. і відеокарта за 4,5. навіть за такий б/в комплект прийдеться викласти близько 6 тис.грн. чи варто це робити?

моя думка -ні. Фанат GTA заплатить і 20 тис. благо є купа потужнішлго залізяччя. Вирішувати Вам. І може зрозумієте чого хочете.

Щось приблизно так.

P.S. Різні трабли -  виправляються. Криворукість - лікується підвищенням комп'ютерної грамотності а не заміною залізяччя на дорожче.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, santa11 сказано:

і за 6 тис можна пристойно поапгрейдити системник. "самольот з нього не буде"

Да ладно?

Я чоловіку весь системник збирав за такі гроші! (8 гіг озу, GTX660 2gb / вінт 500 / бж залман / корпус / 4-ядерний ксеон / мамка!

А якщо це апгрейд, то варто доставити ОЗУ і замінити відео!  Ну може процик ще. Все.

 

@VojinSvitla  розпиши конфіг свого компа. Що там є. Ми дружно оцінимо можливість і ціну апгрейда.

І все, що лишиться - піде для покупки ноута. Можливо навіть "ігрового".

Розумію чого, не завжди є змога гратися за компом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При словосполученні ігровий ноут мене аж перекошує) Більшого збочення й годі уявити. Вище зібрали комп за 6k, який досить успішно на середньовисоких, дозволить грати практично у всі сучасні ігри. І який ноут вийде за 6к? Взяв знайомому з 4500, навіть старенький флетаут ультімейт кернейдж тормозить що ппц. Ігровий ноут це щось типу асус рог і тд. Але це вже інші бюджети. 
Для інтернет-фільми, можна взяти простеньку андроід приставку, на рахунок ігор, там буде доступна бібліотека гугл маркета, де від сили 10-20 пристойних ігор і ті в основному порти зі справжніх ігрових систем таких як пека)
На рахунок замінити ігровою приставкою все і зразу - теж не вийде. Є багато підводних каменів, банальний приклад захотілося пограти старенький Воркрафт чи Козаки... І тд.

Тому теж приєднаюсь, до вірогідного апгрейду PC до актуальної конфігурації яка задовільнить всі потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, santa11 сказано:

Якщо скажете точну модель відеокарти і мат. плати буде набагато простіше орієнтуватись що ж у вас зараз є.

 

Відео: GeForce GT 430. 1GB DDR3. Мамка ASRock N68C-S UCC. Яка оперативка точно не пам'ятаю, мамка підтримує 8 ГБ оперативи, є 4 роз'єми по два на DDR2 i DDR3. БЖ на 750 Вт (можу помилятися, але близько цього).

11 годин тому, santa11 сказано:

Ставити замість монітора "простенький" РК-тв  не рекомендую. Якщо заблизько  то навіть CS не поганяєш будеш головою довше водити :)

 

Ну то ж не геть близько) Десь за два метри, ось такий телевізор

 

Цитувати

При словосполученні ігровий ноут мене аж перекошує) Більшого збочення й годі уявити

Можливо) Просто є думка взагалі позбутися класичного ПК. В нас час тримати таку бандуру, коли все навпаки стає портативним, якось не те....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Відео: GeForce GT 430. 1GB DDR3

мало....

28 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Мамка ASRock N68C-S UCC. Яка оперативка точно не пам'ятаю, мамка підтримує 8 ГБ оперативи, є 4 роз'єми по два на DDR2 i DDR3.

терміново позбутися!

Як і всього, що вище сказано!

28 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

БЖ на 750 Вт (можу помилятися, але близько цього).

то є гуд!

 

1) перейти на Інтел. Хай мене замінусують адепти АМД, які ніколи не пробували потужностей інтела!

2) Додати оперативки до 8 гіг.

3) Замінти відяху.

4)  Доставити ССД.

 

і так:

Є готовий комп на і3 за 3000 грн (орієнтовно). Туди доставити озу до 8 гіг 700 грн. Докупити ССД - 900. Відяха 2400 (660 2гб)

Маємо - рівно 7000 грн.

Мінус твоя мамка+проці память. Десь в районі 800 грн. (треба передивитися). Відяха гривень 350-400.

і того апгрейд стане в 5800. Потягне така машинка, майже все!  Якщо взяти за 3000 GTX670, то все!

 

Якщо що - готовий тобі допомогти в цьому питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ Якби можна було б

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

терміново позбутися!

Як і всього, що вище сказано!

:)
Я подумаю і через декілька днів відпишу в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla  Сенсу міняти материнку на  і3  не бачу - шило на мило. Якби хоча б  i5/i7. Тим більше що материнка дозволяє.  Досить буде туди поставити Phenom II X4. А от відеокарту звичайно потрібно не менше  як 2Gb ddr5 - далі залежно від бюджету. SSD - теж не обов'язково. ОЗУ звичайно не менше 8Gb. І весь апгрейд вийде не більше 3000. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Сенсу міняти материнку на  і3  не бачу - шило на мило. Якби хоча б  i5/i7.

Ти, взагалі, читаєш, що пишуть?

Я писав, що є готовий комп на і3. І ніде я не сказав, що немає сенсу переходити на і5 чи і7. У чоловіка просто бракне грошей! та й взагалі, хороший і3 буде явно цікавіший за те, що там стоїть на мамці із комбінованою пам'яттю!

1 година тому, alexvvv сказано:

 Досить буде туди поставити Phenom II X4.

І не забути до цієї кочегарки докупити кулєр за 600 грн. Ага.

1 година тому, alexvvv сказано:

 А от відеокарту звичайно потрібно не менше  як 2Gb ddr5

Я так і написав.

 

1 година тому, alexvvv сказано:

SSD - теж не обов'язково.

В тебе є ССД?

1 година тому, alexvvv сказано:

 І весь апгрейд вийде не більше 3000. 

точно шило на мило!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти, взагалі, читаєш, що пишуть?

так

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я писав, що є готовий комп на і3. І ніде я не сказав, що немає сенсу переходити на і5 чи і7. У чоловіка просто бракне грошей! та й взагалі, хороший і3 буде явно цікавіший за те, що там стоїть на мамці із комбінованою пам'яттю!

Пам'ять буде ddr3 - бо контроллер пам'яті вбудований в проці , отже 8+Gb ddr3 і буде ок.

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

І не забути до цієї кочегарки докупити кулєр за 600 грн. Ага.

Це єресь,  Phenom II X4 95 Вт процесор - легко справляється звичайний амд боксовий кулер з тепловими трубками за 50 грн

Показати прихований контент  

cooler.jpg

Hide  

 

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

В тебе є ССД?

Чоловіку прийдеться купувати і ссд + вінт, або один дорогий ссд великої ємності, краще гроші з ссд перенаправити на відеокарту, більше толку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, alexvvv сказано:

Чоловіку прийдеться купувати і ссд + вінт, або один дорогий ссд великої ємності,

нахіба?

В нього є комп. і вінт є. ДОкупити ССД - і буде реальна швидкодія.

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Це єресь,  Phenom II X4 95 Вт процесор

95Вт!  проти 65Вт у і3

Ось. 4-ядерний Феном проти 2-ядерного і3.

11 хвилин тому, alexvvv сказано:

амд боксовий кулер з тепловими трубками за 50 грн

покажи мені його за 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

В нього є комп. і вінт є. ДОкупити ССД - і буде реальна швидкодія.

Тоді тим більше до дупи ссд, бо гра буде повільно вантажитись зі старого 160гб вінта, та і на 160 влізе 2-3 гри.

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

95Вт!  проти 65Вт у і3

30 Вт це суттєва різниця :)

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ось. 4-ядерний Феном проти 2-ядерного і3.

Взяли найслабший 810 феном - круто :)

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

покажи мені його за 50 грн.

Продам такий, якщо цікавить в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, alexvvv сказано:

30 Вт це суттєва різниця :)

мдя... майже 30% то вже мало для тебе??

19 хвилин тому, alexvvv сказано:

Взяли найслабший 810 феном - круто

так і і3 не самий потужний! та ще 2-ядерний.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть якщо мамку і не міняти, то туди і 6-ядерник всунути можна.

Але раз пішла вже така п'янка. То поміняти материнку всунути туди високочастотного ксеона (кеш все таки рулить) і 8 gb DDR3 буде достатньо.

Варіант на am3+ теж досить пристойно і частоти будуть вищі як в інтела і в кімнаті тепліше :).  Ну і відеокарти як правило Intel=GeForce  AMD=Radeon. 

i3 під іграшки.... нєєє. Тоді вже AMD там хоч ядер більше і частота. Людину буде мучити що в нього двохядерник :)

ксеон - повеселіше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

мдя... майже 30% то вже мало для тебе??

30 ват - це пиль, бо ці 30Вт можна спокійно перетворити даунвольтингом у 15 без втрати частоти/продуктивності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zheny@ сказано:

так і і3 не самий потужний! та ще 2-ядерний.

Але по ціні той самий 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі немає значення amd чи інтел - важливе співвідношення продуктивності/$ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla  найкраще буде змінити спочатку відеокарту на нормальну з ddr5,  GTA 5 вже буде спокійно тягнути, а далі по ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б в такому випадку розглянув варіант X-Box + Android приставка. Перша для ігор, а друга для фільмів та інтернету 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох ви хлопці і підкинули тему для роздумів....

Для чого ще в теорії може знадобитися потужний комп крім ігор, для звичайного юзера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla Купуй спочатку лише відеокарту - вона вже суттєво підніме продуктивність в іграх. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...