Перейти до змісту

Роблю міні ЧПУ на arduino потрібна допомога.!


Aleks_lutsk

Рекомендовані повідомлення

Думав замовляти пілшипники в корпусі, але на даний момент фінанси не дозволяють. Тому попробую ось такий варіант ! В подальшому замовлю в корпусі.

кріплення для L8MUU.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь

а може просто купити алюміняку по таких розмірах як треба, токар зробить отвір на гарячу посадку і запресуєш?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я ще думаю, що то робити?. Алюміній і дати токарю щоб зробив отвори і запресувати,  варіант хороший . Буду підшукувати матеріал. Можливо так і буде .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всім привіт ! Кріплення валів, ще неприйшло. Але сьогодні вже зробили перші кріплення для підшипників 6 шт, но правда їх ще треба доробити буде.

20160930_172355.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть і фреза і підшипник маю розмір 15, отвір в дерев'яному корпусі на паро соток міліметра більший. І підшипник надійно незакріплюється. Ось так треба буде доробити !

1234a.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається отвір під підшипник можна було б зробити  глибиною товщини підшипника , щоб зверху зафіксувати його пластиною з  отвором, який відповідає розмірам  трохи більшим  діаметра внутрішнього отвору підшипника. І зафіксувати підшипник з  двох , чи  чотирьох сторін мебельним конфірматом .Бо так як ти намалював, мені здається , що важко буде  відцентрувати. Чи якщо пішипник гуляє в твому отворі , то  можна з однієї сторони зробити проріз  вдовж волокон дерева , і стягнути  деревяний корпус хомутом чи  зробити додатковий отвір ,  і стягнути  деревяний корпус тоненькою шпилькою . я думаю підшипник  зажметься в  твому деревяному корпусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось вже заприсували підшипнии,тримаються мертво, ще довести їх до толку. Практично одинакові всі, є незначні відхилення, але можна поправити.

20161016_184343.jpg

20161016_184350.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паро днів сиджу креслю в Solid works 2015, я то не фахівець , але получилось так. Практично фактичний розмір плюс мінус. Два варіанти кріплення направляючих Y осі. Може в когось якісь доповнення будуть.

Дерево ЧПУ.rar

Зборка варіант 1.easm

Зборка2 Варіант 2.easm

Варыант 1 .JPG

Зборка2 Варіант 2.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, halcogen сказал:

Перший варіант кращий.

а обгрунтування? чому кращий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув одним оком Вашу модель - намагайтесь зменшити ступені вільності. При роботі буде хоч і незначна, але вібрація.

Під отвори бажано зразу й посадки вибрати, в майбутньому зекономить час :).

Стосовно складалки - у Вас підшипник в корпусі вжатий в корпус робочої поверхні; кроншейн треба змінити, бо отвори не циліндричні відносно отворів двигуна.

Перевірте СК по закінченню на інтерференцію, щоб уникнути неточностей.

Успіхів і натхнення !

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я  ще добавлю там паро з'єднувальних планок, десь, щоб конструкція не болталась.   Скланий цей процес зборки ! Мати чим вирізати, то можна щось дальше мозгувати ! а так наразі подякував за допомогу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

червяка забув на подачі голови(z), хай би який крепкий небув мотр йому нафіг набридне тримати декілька кг конструкції, врезультаті проблеми із оброблювалною деталлю,

червяк цьому запобіжить

придивись на фото halcogen

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Aleks_lutsk сказал:

Я  ще добавлю там паро з'єднувальних планок, десь, щоб конструкція не болталась.   Скланий цей процес зборки ! Мати чим вирізати, то можна щось дальше мозгувати ! а так наразі подякував за допомогу. 

замов порізку на чпу, не дорого обійдеця, і уникнеш неприємних сюрпризів в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Voronin10 сказал:

червяка забув на подачі голови(z), хай би який крепкий небув мотр йому нафіг набридне тримати декілька кг конструкції, врезультаті проблеми із оброблювалною деталлю,

червяк цьому запобіжить

Хороша рекоментація ! Дякую

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, RojkFV сказал:

замов порізку на чпу, не дорого обійдеця, і уникнеш неприємних сюрпризів в майбутньому.

П

3 минуты назад, Aleks_lutsk сказал:

Дайте контакти на порізку, де можна це в майбутньому буде зробити !

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все втомився я з тими підшипниками в саморобному корпусі. Ніяк не получається їх відкоректувати. Зажимає вала. Підшипники в корпусі вже продав,  замовив ось такі. Чекаю коли прийдуть.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю тему, цікаво. В мене є розпочатий проект по ЧПУ, який вже півтора роки не можу закінчити. Ось і виникає запитання:

Направляючі лінійних підшибників 8мм? Якщо так, то на мою думку, вібрації не уникнути. (в своєму проекті ставив 12мм направляючі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, butaha сказал:

 Ось і виникає запитання:

Направляючі лінійних підшибників 8мм? Якщо так, то на мою думку, вібрації не уникнути. (в своєму проекті ставив 12мм направляючі).

Да все правильно ! Направляючі 8 мм взяв від вала триммера, як би купляв то брав би також 10, або 12. А так халявні получились. Розмір самого станка маленький, орієтовний 45х38х12 то думаю сильної вібрації небуде? ти як думаєш.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Aleks_lutsk сказано:

Розмір самого станка маленький, орієтовний 45х38х12 то думаю сильної вібрації небуде? ти як думаєш.?

Ну, як сказати маленький розмір. Ось я, практично, склав мех. частину 3D принтера P3Steel, по осі Y має 35см. Так при натискані на стіл, навіть з малим зусилям є невеличке прогинання. Але це принтер, там, як такої, силової роботи роботи не буде.

 Так що ХЗ, як воно буде.

P61022-161127.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю як там із такими тонкими валами. я лібше переплатив і непарився що посередині воно просяде

на мою думку така http://ali.pub/tanpf направляюча вбє декілька зайців:

1)рейку можна буде подовжити в любий момент доставивши ще одну(як для потяга)

2) тут гуляти 100% небуде, логічно степінь похибки стає менша

3) влюбому випадку ти доцього дійдеш в процесі апгрейду,

я перестав шкодувати для таких речей, чим яксніше виконання тим надійніше - лише моя думка

потихеньку  підбираю комплект рейок для свого чуда природи фантазії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...