Перейти до змісту

Роблю міні ЧПУ на arduino потрібна допомога.!


Aleks_lutsk

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт ! Загорівся я бажанням зробити міні чпу, для нескладних задач з робочою поверхнею 300 х 250 десь так. Понаходив шагові.

Комплекта з шаговими + контроллер, немає фінансової можливості замовити.

Чув про таку штуку як arduino mega 2560 r3 і ramps 1.4+драйвера DRV8825 думав купити тут.(порекомендуйте може щось краще) .З arduino mega 2560 r3 я ніколи нестикався, думаю знайдеться в луцьку людина яка допоможе це настроїти. Механіку також роблю, але по кількості надходження фінансів.

Неможу розібратися:

1.Який драйвер краще A4988 vs DRV8825, комплект  з екраном чи без( є комплект з драйвером A4988 + екран приблизно за таку саму ціну). 

2. Програма яка буде управляти цим процесом.

Прошу допомоги !!

20160718_185619.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь

тим більше що вже можна вернути гроші навіть післч того як підтвердив

я замовляв комплект рампс + дисплей + драйвера все норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надумав брати цей комплект. Хтось стикався з настройкою цього всього.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я налаштовував але поки збираю на направляючі і швп бо кустарщина що я робив мене невлаштовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процес пішов ! Початок вісь Х, тільки думаю, як дальше, купити лінійні підшипники чи, робити так як тут...

20160726_083635.jpg

20160726_083658.jpg

20160726_083743.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава тема, підпишусь :)

які теоретичні матеріали вивчали? з чого починали ознайомлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ознайомлення я починав ще 4 роки тому, коли знайшов 3 шагових. Думав як їх підключить. Почав шукати відео на Youtube, часто з'являлися відео про саморобні ЧПУ, на основі Aur.. mega 2560. ДУмаю, треба зробити Mini варіант, для ознайомлення. Мав товариша який займається Aurdino, cказав що можна її використати як контролер. Спаяли самокльопні драйвера. Знайшли програму (дельфін на екрані пам'ятаю був, ура все робить.) Почав робити механіку, з меблевих направляючих. Підклинювали. Викинув !!!! Через 1,5 року, тепер, знову почав робити по мірі надходження коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Отримав сьогодні лінійні підшипники LM8UU, хотів подовженні але небуло. Думав спочатку брати в корпусі, але ціна астрономічна. Взяв  на OLX. перекинув 64 грн за 4 шт, продавець нормальний,вчора відправив сьогодні я отримав. Буду кріпити по 2 шт на сторону (вісь Х), тільки як, ще непридумав. !

20160802_181541.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура ! Комплект підшипників, + блок живлення 350 W. Думаю потужності вистачить. Перші екскізи є, планую робити так(фото див). Станочний профіль 20х20 дорого, остаточно матеріал - дерево. Думаю як закріплювати підшипники? Давайте рекомендації !!!

foto2.JPG

foto1.JPG

123.JPG

20160805_194047.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже все є.Трошки назбирав. Частину викручував з принтерів, частину з мотокоси. Маю ще по 6мм на роботі. але в основу беру 8мм.

20160805_203923.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ! Потрібно було підшипники в корпусі,я це знаю, але дуже дорого, проект не розрахований на великі вложення. Як то кажуть" з того що є". Над корпусом, зараз думаю. Чи будуть прогинатися направляючі, питання цікаве, сам задумався.:ohmy:.Але то не такий великий маштаб щоб вони прогиналися. Такого особливого і чогось грандіозного на ньому робити несобираюсь. Но пробувати буду.

розмір.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю буде таке просте кріплення для запресовки підшипників. Тільки який матеріал взяти?

Деталь1.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть буде так ! Я щось неможу поняти, тільки що найшов таку штуку . Чого я раніше її незутрічав. Думаю вона краща ? Але я вже замовив комплект.В мене ще виникає одне питання що краще з них  Ramps 1.4 чи CNC Shield v3.0 .

0.jpg

HTB1uGoQGVXXXXc0aXXXq6xXFXXXi.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Можна замовити щоб виточили з алюмінію. В найбюджетнішому варіанті з якісних деревяних брусків. Висверлюєш в бруску отвір для підшипника, фіксуєш його саморізами по дереву. Дешево і сєрдіто. Далі, якщо розживетеся коштами перейдете на алюміній.

Фіксувати думаю буде краще меблевим конфірматом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що краще  з них  Ramps 1.4 чи CNC Shield v3.0  ?  Мене мучать докори сумління що, я придбав не те що треба, і в два рази дорожче.? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Aleks_lutsk сказано:

Так що краще  з них  Ramps 1.4 чи CNC Shield v3.0  ?  Мене мучать докори сумління що, я придбав не те що треба, і в два рази дорожче.? :huh:

один маракуй, що те що інше, контроллери і шилди різні, розводка, аби контроллер встигав все провильно виконувати тоді все буде супер гуд

для мене зараз цікаво мач + лпт, та якісне виконання комплектухи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все прийшли запчастини все як і було описано ! забув драйвера сфоткати

20160809_172606.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надумав зробити апгрейд, униполярный в біполярний. Чорний провід має опір з будь яким іншим 62,8 Ом. Всі інші між собою, в будь якому порядку мають опір 123,4 Ом. Виділенне місце, спайка проводків від катушок (мабуть чотирьох). 

20160809_231342.jpg

coils-unipolar-motor-5-terminals.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Прикупив шагові двигуни 3 шт. Порівняно з мої попередніми небо і земля( на фото видно) . Дуже вдячний користувачу @Voronin10,:sm142: закинув, настроїв мені прошивку MArlin. Ура ! Вони ожили.!

20160904_184508.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...