Перейти до змісту

Керування нерозмитненим авто по дорученню


Такер

Рекомендовані повідомлення

Вчора мимохідь чув про керування автомобілем з іноземною реєстрацією з 1 виїздом на 1 рік по дорученню від власника іноземця. Хто щось знає за це? не стамбульська конвенція, а саме по дорученню.

1.чи можна самому в"їжджати на територію України, оформивши те саме доручення в Німеччині на себе та на білоруса (для прикладу) для виїзду-в"їзду через білоруський кордон?

2. чи буде дійсна німецька страховка авто в Україні, чи треба перестраховувати у наших і яка саме має бути страховка?

3. техогляд і його проходження в майбутньому.

4. які ще способи керування українцям такими машинами? 

5 .яка думка поліцейських?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашій Державі існує ще пункт 6.

Завтра стрельне комусь в голову, проголосують закон і кердик тому дорученню. Короче кажучи це свого роду лотерея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Ha3aP сказал:

В нашій Державі існує ще пункт 6.

Завтра стрельне комусь в голову, проголосують закон і кердик тому дорученню. Короче кажучи це свого роду лотерея.

 по пунктах 1-5 є щось?

не спорю. але якщо так думати то пішки постійно прийдеться ходити.  якщо брати щось недороге щоб не було великого ризику і здати її на шрот, при самому гіршому розкладі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі автовласники в Україні пішки ж не ходять ;) Купили чесно авто, заплатили податки і сплять собі спокійно!

А то накупляють лахів за 300 баксів, їздять як хочуть, порушують ПДР, а чуть щось - на шрот і шукай крайніх!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Ha3aP сказал:

Всі автовласники в Україні пішки ж не ходять ;) Купили чесно авто, заплатили податки і сплять собі спокійно!

А то накупляють лахів за 300 баксів, їздять як хочуть, порушують ПДР, а чуть щось - на шрот і шукай крайніх!

 

від того на якій машині я їхатиму не залежить манера воддіння чи поведінка на дорозі. якщо почати сплачувати всі податки то спокійно спатиметься в дирявій піжамі на голодний шлунок і явно, що без машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Такер сказано:

від того на якій машині я їхатиму не залежить манера воддіння чи поведінка на дорозі. якщо почати сплачувати всі податки то спокійно спатиметься в дирявій піжамі на голодний шлунок і явно, що без машини.

З"їзди в прикордонні райони і подивись як там їздять "поляки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був я там не один раз. від теми очікував отримати корисну інформацію, хтось би почитав і йому вона би теж пригодилась...якби вона була? але тут тема прийняла трохи інший напрямок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Такер сказано:

Вчора мимохідь чув про керування автомобілем з іноземною реєстрацією з 1 виїздом на 1 рік по дорученню від власника іноземця. Хто щось знає за це? не стамбульська конвенція, а саме по дорученню.

1.чи можна самому в"їжджати на територію України, оформивши те саме доручення в Німеччині на себе та на білоруса (для прикладу) для виїзду-в"їзду через білоруський кордон?

2. чи буде дійсна німецька страховка авто в Україні, чи треба перестраховувати у наших і яка саме має бути страховка?

3. техогляд і його проходження в майбутньому.

4. які ще способи керування українцям такими машинами? 

5 .яка думка поліцейських?

 

1. Сам ти документи не зробиш, з цим можу допомогти.

2. Страховка повинна бути тієї країни в якій зареєстрований тз і тієї в якій він експлуатуєтся. Страховку теж можу зробити, цим завймаюсь.

3. Техогляд потрібен.

4. Якщо на рік, лише цей.

5. Думку поліцейських ніхто не знає. Але вони не мають права тебе зачіпати, якщо в тебе все по закону.

 

 

Якщо цікавить, можу дати контакти людей які такі авто привозять "під ключ". Брав через них не один десяток автівок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5. поліцейським абсолютно насрати які авто спиняти, вони не мають повноважень займатись порушенням митних правил.
6. невідомо коли вони ці повноваження отримають чи в їх підрозділи введуть людей з такими повноваженнями (митників наприклад), і чи взагалі таке станеться.
7. митниця може подати у розшук автівки по яких порушено митні правила (що ягодинська в принципі і робить), критерії по яких вони відбирають кого шукати мені нажаль невідомі
8. ніхто не заважає поліцейським надати інформацію в митницю що на такомуто авто їздить громадянин україни, а ті вже хай по місцю розбираються. Просто задача ПОКИЩО так не стоїть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Davids сказал:

 

1. Сам ти документи не зробиш, з цим можу допомогти.

2. Страховка повинна бути тієї країни в якій зареєстрований тз і тієї в якій він експлуатуєтся. Страховку теж можу зробити, цим завймаюсь.

3. Техогляд потрібен.

Окрім кінцевого результату цікавить ще самі нюанси. Є машина з дійсним ТО ще місяць, є німець на якого можна "поставити" автомобіль і який дасть мені дорученя і доручення на мого знайомого білоруса, який протягом 10 транзитних днів має виїхати з України і в"їхати назад щоб віддати мені машину.....і через рік ще раз. Цікаво, які можуть виникати питання та проблеми, в тому числі при перетині кордону? що з тим то, якщо він закінчиться через місять коли машина буде тут? стаховка наша-це автоцивілка? чи можна авто потім просто на запчастини взяти?

авто буде не дороге і в подальшому планується зробити її донором існуючої, що в нас на обліку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой дивись хлопче дивись! Щоб потім наші митникі тебе не зробили донором! Ти просто собі не уявляєш які вони "Сукі"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vagus сказал:

Ой дивись хлопче дивись! Щоб потім наші митникі тебе не зробили донором! Ти просто собі не уявляєш які вони "Сукі"!

В тому то і суть...то не служба, а "темний ліс"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких документів в Україні не вимагають. Купив наприклад, хорошу авто за 5000 євро в Німеччині, зареєструвався в Польші, приїхав в Україну і їздишь скільки заманеться. Проблема лише в тому, що коли захочеться поїхати в Польшу, треба або штраф на митниці заплатити !!!!!! або розібрати цю "красуню" на запчастини. Парадокс для України, авто може без ремонту їздити 100 років, і на запчастини. В іншому випадку треба ще в державу віддати 10000 євро для розмитнення. Дуже дорога машина получається. На жаль, такі закони. Не люблять наші дільці якість і комфорт. Багатії купляють дорогі авто з салонів без проблем, бо гроші зароблені "лівим" шляхом, а не за зарплату, їх це не бентежить. А в Європі кожен може отримати автозадоволення собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Davids сказано:

Якщо цікавить, можу дати контакти людей які такі авто привозять "під ключ". Брав через них не один десяток автівок.

Мені дай такий контакт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, QsC сказал:

Ніяких документів в Україні не вимагають. Купив наприклад, хорошу авто за 5000 євро в Німеччині, зареєструвався в Польші, приїхав в Україну і їздишь скільки заманеться. Проблема лише в тому, що коли захочеться поїхати в Польшу, треба або штраф на митниці заплатити !!!!!! або розібрати цю "красуню" на запчастини. Парадокс для України, авто може без ремонту їздити 100 років, і на запчастини. В іншому випадку треба ще в державу віддати 10000 євро для розмитнення. Дуже дорога машина получається. На жаль, такі закони. Не люблять наші дільці якість і комфорт. Багатії купляють дорогі авто з салонів без проблем, бо гроші зароблені "лівим" шляхом, а не за зарплату, їх це не бентежить. А в Європі кожен може отримати автозадоволення собі.

можна ж так само зарееструватися і на гр. Німеччини. ?! при перетині кордону на митниці вимагатимуть зобовязання виїхати в установлені строки? що дасть те що її розберуть на запчастини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного в сторону от темы. Как ввезти авто на запчасти или привезти заднюю часть кузова через границу?

На лохе перевозчики ломят почти одинаковую цену как на запчасти, так и с доками на год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, QsC сказано:

... приїхав в Україну і їздишь скільки заманеться. Проблема лише в тому, що коли захочеться поїхати в Польшу, треба або штраф на митниці заплатити !...

якщо на цій же автівці, чи взагалі при перетині кордону тілом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Такер said:

можна ж так само зарееструватися і на гр. Німеччини. ?!

Питав в арійця про "співвласників" (як в Польші). Казав, що ніколи не чув про таке. З його слів, в німців може бути лише один власник авто (фізособа).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.07.2016 at 23:40, NightVision сказал:

Т

Вибачаюсь за офтоп, але що це в нас за такі страшні податки, що будеш і без машини і голодний і в дірявій піжамі?

під податками мав на увазі все, що ми змушені платити: самі податки, комуналки, акцизи на авто  і так далі....та й самі ціни на ті ж піжами і вс інше. Не знаю як там на фірмах, а на державних роботах на наші з дружиною зарплати, якщо підсумувати-6500 гривень, особо не розживешся. а як не мати ще житла то то зовсім капєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув, що хочуть ввести оплату за день користування такими авто у розмірі 3 євро. Хтость, щось чув за це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да адмініструвати цей податок не є проблема, сама митниця і буде цим займатися. 

 

Тут питання інше, якщо зараз 5/10 днів безкоштовно, то там буде навіть 1 день платно. Да на рік 360 євро десь виходить з того законопроекту, то це нормально. Але за 5-30 днів трохо дорогувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

Да адмініструвати цей податок не є проблема, сама митниця і буде цим займатися. 

Як?! митниця це може робити на в'їзді/виїзді. ЯК вона це може робити всередині країни??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.07.2016 at 12:40, jack74 сказал:

брєд. Хто і де буде цю плату стягувати, хто і як буде це контролювати?

якщо захочуть то прижмуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 29.07.2016 at 15:42, Zalepok44 сказал:

Да адмініструвати цей податок не є проблема, сама митниця і буде цим займатися. 

 

Тут питання інше, якщо зараз 5/10 днів безкоштовно, то там буде навіть 1 день платно. Да на рік 360 євро десь виходить з того законопроекту, то це нормально. Але за 5-30 днів трохо дорогувати.

а що є якийсь законопроект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...