Перейти до змісту

Де порадите купити готовий замаринований шашлик на жарку?


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім. Тут такий експромт намалювався, маринувати вже пізно одним словом. Знаю супермаркети грішать тим, що пхають в ті мариновані шашлики всяке мите несвіже м'ясо, спецїї легко перебивають "душок". Може хтось брав недавно, може щось порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рівненській на зупинці за мостом, як їхати з київської...Магазин грузинській чи армянській незнаю там лаваші шашлик і.т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для маринації вистачає 2 години :)

Зайшов в магазин, купив м'яса чи гарного м'ясного бочка/щоковину (кому подобається з сальцем), купив приправу, дві цибулинки, майонезу, порізав, перемішав, і поки доїхав до місця, розпалив жар, то вже й замаринований :)

Не раз вже так робимо, коли спонтанно нагода виникає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Foross сказал:

і добав мінеральноі води) з газами) 1.5 -2 години і мнясо шикарне)

а ще краще пиво :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Там Тамі, м'ясо в шашлик завжди СВІЖЕ, 100% я там працював все бачив. Там м'яса фізично нема де взяти залежаного (з душком), зайдіть ввечері і подивіться на вітрину, все пусте.

 

І дуже класні маринади там. Завжди беру в Там Тамі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На гостинці там де Тигрес і Наш край з права від ресторану Арарат тіпа магазинчик ну похожий на лєтнік(колись кури гріль там продавали),там є і сирий і готовий(я готовий там купував вже два рази мені дууже кльовий) і ще багато чого вкусного там є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yura-patriot сказал:

На гостинці там де Тигрес і Наш край з права від ресторану Арарат тіпа магазинчик ну похожий на лєтнік(колись кури гріль там продавали),там є і сирий і готовий(я готовий там купував вже два рази мені дууже кльовий) і ще багато чого вкусного там є.

Готовий шашлик -  це вже пожарений, чи при вас можуть пожарити? Чи вони нажарюють і холодним продають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yarik1 сказано:

Готовий шашлик -  це вже пожарений, чи при вас можуть пожарити? Чи вони нажарюють і холодним продають?

Нє,не нажарють нічого,завжди треба замовляти наперед, кароч дзвониш і говориш,я хочу 1кг. шашлика,приходиш через 20-30хвилин і забираєш  щойно приготовленого, скільки там вже виходить 700-800г.приблизно ну він вжарюється чи вижарюється і все,ну або прийшов до них сказав скільки треба готового вже,вони підберуть кусок з урахуванням того вжарювання,і тоже всьо відразу жарять, тільки там треба троха почекати, але краще десь полазити бо там так пахне що тяжко вистояти щоб якесь хачапурі яке тобі не потрібне купити.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.07.2016 at 14:59, yura-patriot сказал:

там є і сирий і готовий(я готовий там купував вже два рази мені дууже кльовий)

яка ціна на сирий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Saddy сказано:

яка ціна на сирий?

150грн./кг.

  І там друже ціна тільки на сирий, платиш за вагу сирого м'яса,а там вже скільки вийде, троха по дибільному,але як вжє є,кароч думаю так, якщо хочеш готового десь кіло,то треба замовляти шашлика десь 1.300кг.,ну або приблизно на 200грн.(ну мож троха більше)у тебе буде 1кг. вже посмаженого. І якось він кожен раз по різному вжарюється,або дурять,не знаю.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yura-patriot сказано:

150грн./кг.

при ціні шиї десь 85грн/кг. некіслий зазор.

чи там якийсь ультраексклюзивний маринад?

треба й собі купити - спробувати як вони маринують .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Demeter сказано:

при ціні шиї десь 85грн/кг. некіслий зазор.

чи там якийсь ультраексклюзивний маринад?

треба й собі купити - спробувати як вони маринують .

Нічого там такого немає,я купляв два рази,мені сподобався,навіть дуже,але то як кажуть на любителя,але точно не ВАУ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я м'ясо в фуршеті беру. Свіже і дешевше як на ринку, як не дивно..  для соусу беру майонез+ ківі+перець+сіль...+ шампіньйони, але то вже на любителя. Хоча всі, хто пробував, казали, що дуже смачно.

Або взяти реберця, кухарський соус чумак і апельсинку. В таку жару півтори години і все мариноване.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lanima сказано:

Я м'ясо в фуршеті беру. Свіже і дешевше як на ринку, як не дивно..  для соусу беру майонез+ ківі+перець+сіль...

Мясо в Фуршеті - це як свіжопокрашена "копійка" в срібний металік. Про його "свіжість" взагалі окрема мова.

А майонез для соусу.... 

Є така вєщь, як "п"ятий смак" - крім солодкого, солоного, гіркого та кислого є умамі. Так званий "самк мяса". Він відчувається у свіжих томатах, звісно, що передати його з екрану я не можу. Так от "символ" цього смаку - глутамат натрію, так само, як "символ" солоного є сіль.

Інша його назва - "нажористість". Добав у картоплю глутамат натрію - і вона на смак буде як картопля з тушеним мясом.

Так от: у всі шашличні блюда на стадії приготування добавляють кислоту. Оцет, цибулю, лимон і т.п. 

Майонез у соусі добавляє до мясної страви лише "нажористість" для смакових рецепторів.

Салати з майонезом - це супер (що б там не казали), а до м"яса майонез - це обманка смакових рецепторів. Навіщо готувати шашлик, якщо з брокколі або баклажанів можна зробити таке саме блюдо в плані смаку? І я не фігурально висловлююсь - котлета з баклажанів, сиру і ще кількох інгридієнтів З МАЙОНЕЗОМ не відрізняється від мясної. Це я так вегетаріанцям підмастив :) 

Мясо має бути з кетчупом, і то - зимою, коли немає свіжих томатів.

ПиСи: чілі і тому подібне теж має право на життя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.07.2016 at 13:09, Harddriver сказал:

Привіт всім. Тут такий експромт намалювався, маринувати вже пізно одним словом. Знаю супермаркети грішать тим, що пхають в ті мариновані шашлики всяке мите несвіже м'ясо, спецїї легко перебивають "душок". Може хтось брав недавно, може щось порадити?

Як "покупний" шашлик для мене найкращим є в мережі "Тростянецькі ковбаси".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.07.2016 at 14:03, Zalepok44 сказано:

В Там Тамі, м'ясо в шашлик завжди СВІЖЕ, 100% я там працював все бачив. Там м'яса фізично нема де взяти залежаного (з душком), зайдіть ввечері і подивіться на вітрину, все пусте.

 

І дуже класні маринади там. Завжди беру в Там Тамі.

В Там-Тамі м'ясо справді на 98% свіже. І маринади, підтримую, смачні. А от шашлик готовий виходить несмачний, як не крути. Перевірено багаточисельними спробами.

 

1 година тому, difoto сказано:

Мясо в Фуршеті - це як свіжопокрашена "копійка" в срібний металік. Про його "свіжість" взагалі окрема мова.

 

Ви давно в Фуршеті не були. Там точка підприємця. Оборот, свіжість, чистота - все ОК.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MaestroA сказано:

 

Ви давно в Фуршеті не були. Там точка підприємця. Оборот, свіжість, чистота - все ОК.

 

 

 

 

Тоді це зовсім інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

Мясо в Фуршеті - це як свіжопокрашена "копійка" в срібний металік. Про його "свіжість" взагалі окрема мова.

А майонез для соусу.... 

Є така вєщь, як "п"ятий смак" - крім солодкого, солоного, гіркого та кислого є умамі. Так званий "самк мяса". Він відчувається у свіжих томатах, звісно, що передати його з екрану я не можу. Так от "символ" цього смаку - глутамат натрію, так само, як "символ" солоного є сіль.

Інша його назва - "нажористість". Добав у картоплю глутамат натрію - і вона на смак буде як картопля з тушеним мясом.

Так от: у всі шашличні блюда на стадії приготування добавляють кислоту. Оцет, цибулю, лимон і т.п. 

Майонез у соусі добавляє до мясної страви лише "нажористість" для смакових рецепторів.

Салати з майонезом - це супер (що б там не казали), а до м"яса майонез - це обманка смакових рецепторів. Навіщо готувати шашлик, якщо з брокколі або баклажанів можна зробити таке саме блюдо в плані смаку? І я не фігурально висловлююсь - котлета з баклажанів, сиру і ще кількох інгридієнтів З МАЙОНЕЗОМ не відрізняється від мясної. Це я так вегетаріанцям підмастив :) 

Мясо має бути з кетчупом, і то - зимою, коли немає свіжих томатів.

ПиСи: чілі і тому подібне теж має право на життя.

 

Я майонез роблю тільки домашній. Яйця, сіль, цукор, олія, лимонний сік. Ніякого глутамату і решти єшок.

А рецептів маринаду море..щоб м'ясо було м'яким потрібна кислота. Це можуть бути лимони, апельсини, ківі, навіть абрикоси. 

Останнім часом мені взагалі подобається м'ясо +трішки ананасового соку+трішки солі і все.. лишити до ранку.  Виходить чистий насичений смак. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...