Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Зараз так вчать, що краще туді не ходити! + помучать та щей на бензин, купував два рокі назад в досафі, і добре, що купив бо група ше два місяці ходила по екзаменах. А взагалі самий кращий варінт, якшо є авто самому навчитись, відчути машину, головне правила добре знати, І можна, не ходити туди вчитись, а просто купити, набагато простіший варіант і менше геморою! І доречі знаю людей які покупляли права і їздять краще за тих хто вчився, бо стаж до отримання прав був більший, І то все міфи шо там говорять, не купуйте бо купують лише чайнікі!

Певно атестат ви теж купували, бо краще за тих хто вчився писати не навчилися!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз так вчать що краще туді неходити! + помучать та щей на бензин, купував два рокі назад в досафі, і добре, що купив бо група ше два місяці ходила по екзаменах. А взагалі самий кращий варінт якшо є авто самому навчитись, відчути машину, головне правила добре знати, І можна, не ходити туди вчитись, а просто купити, набагато простіший варіант і менше геморою! І доречі знаю людей які покупляли права і їздять краще за тих хто вчився, бо стаж до отримання прав був більший, І то все міфи шо там говорять, не купуйте бо купують лише чайнікі!

ага а купить права той що навіть заводити невміє толком. знаєм ми такіх, сам вчився на правах ніякого гемору немає, навіть приємно на дівчат з групи подивитись допомогти їм :wub: а про випускну п*янку взагалі мовчу)

п.с раджу походити, досить цікаво там)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчитися треба! Бо можливо хоч 10-15% знань в голові залишиться.

Тішитися, що все знаєш не варто! Бо навіть коли людина з багаторічним досвідом водіння перечитує раз на рік/два книжку ПДР дізнається багато нового, що ніби вона мала б знати.

Не знаю, як зараз там на заняттях, але мені вистачило лише прослухавши на уроках в доступній формі лекції, щоб самостійно здати іспит в ДАІ (правда з другого разу :D) Як зараз пам"ятаю: книжку з ПДР купив лише на 3-му тижні навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то певно ви два роки надаз здалали на права чи може ще пізніше! Зараз ціни, що купити, що здавати майже суттєво не різняться! І доречі щоб з того змінило, якшо я без прав до того вже 2 роки їздив??? Щоб мене навчив той інструктор, як правильно паркуватись, чи рух в потоці? Чи правила зі мною відкрив би і вчив? Інструктор тут до одного місця, Все залежить від бажання водія і від усвідомлення того, що якщо не вчити правила, то можна зіграти в ящик чи попасти на бабкі! Інструктором для мене був батько і друг один і нічого катаюся якось особо крупних штрафів ше не платив!

здавав прошлого літа, за гроші можна купите все крім життя , чи своє чи другої особи , а за кермом це саме головне, машину розбити це щастя гроші ніщо в порівнянні з чиїмсь життям.

То добре що ви такі усвідомлені, навчені, але не забувайте що всі не такі як ви, і радити купити права це просто убого.

п.с " якось особо крупних штрафів ше не платив" ага алеж всетакі якізь платили, ось і визалить своєріднє домашнє навчання.

я теж вмів їздити правала знав ще до того поки пішов вчитись, але в школі відкрили очі на багато ситуацій в який я би сам 80% неправельно поступив би.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, на який термін зараз видають права. На 20 чи на 50 років, як раніше?

http://udai.volyn.ua/newsView/413/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу здати на категорію С, при цьому маю кат. А В. Був в ДООСАФі казали що можна здавати зразу на D (автобус), потім лише доплачуєш і отримуєш кат. С. кажуть так усі роблять. Це можливо не маючи кат. С, отримати D? Чи не буде якихось заморочок при отримані посвідчення, адже наскільки я знаю, на автобус потрібно 2 роки стажу кат. С. Хто так вчився просвітіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу здати на категорію С, при цьому маю кат. А В. Був в ДООСАФі казали що можна здавати зразу на D (автобус), потім лише доплачуєш і отримуєш кат. С. кажуть так усі роблять. Це можливо не маючи кат. С, отримати D? Чи не буде якихось заморочок при отримані посвідчення, адже наскільки я знаю, на автобус потрібно 2 роки стажу кат. С. Хто так вчився просвітіть.

Стажу треба мати 3 роки, але можна І В

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стажу треба мати 3 роки, але можна І В. В мене є стаж водіння 7років, але тільки кат АВ, кат. С-хочу відкрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то певно ви два роки надаз здалали на права чи може ще пізніше! Зараз ціни, що купити, що здавати майже суттєво не різняться! І доречі щоб з того змінило, якшо я без прав до того вже 2 роки їздив??? Щоб мене навчив той інструктор, як правильно паркуватись, чи рух в потоці? Чи правила зі мною відкрив би і вчив? Інструктор тут до одного місця, Все залежить від бажання водія і від усвідомлення того, що якщо не вчити правила, то можна зіграти в ящик чи попасти на бабкі! Інструктором для мене був батько і друг один і нічого катаюся якось особо крупних штрафів ше не платив!

здавав прошлого літа, за гроші можна купите все крім життя , чи своє чи другої особи , а за кермом це саме головне, машину розбити це щастя гроші ніщо в порівнянні з чиїмсь життям.

То добре що ви такі усвідомлені, навчені, але не забувайте що всі не такі як ви, і радити купити права це просто убого.

п.с " якось особо крупних штрафів ше не платив" ага алеж всетакі якізь платили, ось і визалить своєріднє домашнє навчання.

я теж вмів їздити правала знав ще до того поки пішов вчитись, але в школі відкрили очі на багато ситуацій в який я би сам 80% неправельно поступив би.

+100500!!! Те ж саме, зараз навчаюсь на кат. B, C. Багато звичайно залежить від бажання навчитись і щось знати і просто вчити правила дорожнього руху. Але вчитель у автошколі дає дуже багато чого такого, про що не прочитаєш ні в одній книжці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На днях здали на права, чекати самого бланка в школі сказали 2 місяці, в МРЕО черга...... :0152::0156:

Змінено користувачем Tani
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях здали на права, чекати самого бланка в школі сказали 2 місяці, в МРЕО черга...... :0152::0156:

Можно применить ускоритель... :)

в розмірі 100-150 грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Как сейчас обстоят дела с ЭКСТЕРНОМ? Судя с этого (см.ниже) его ни кто не отменял.....

"Постановлением Кабмина Украины № 340 от 08.05.1993 года предусмотрено, что граждан, которые по уважительным причинам (определенный режим работы, семейные обстоятельства и др.) не могут посещать занятия по подготовке или переподготовке водителей, начальник УГАИ МВД Украины может допустить к сдаче экзаменов для получения удостоверения водителя экстерном. Однако не на все категории «прав», а только «А» и «В».".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я могу.... цена шеколадная 1500гривень. НО....

Те кто выучился весной, до сих пор права не получили....

Интересует ЭКСТЕРН!!!!! Другими словами "ускоритель"!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует ЭКСТЕРН!!!!! Другими словами "ускоритель"!!!!

набери мене, 0508860817

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не ЛНТУ !!! Розвод людей на гроші і тільки всього , Я числюсь в групі яка поступила в січні на навчання але права ще досі ніхто не получив, замучились вже всі бігати , вони набирали на навчання людей, хоча на той момент у них вже забрали ліцензію , і не зареєстрували групу в МРЕВ , зараз видали самим настирним свідоцтва про закінчення автошколи і сказали самим ходити в мрев і вимагати щоб прийняли екзамен , а там тільки кажуть допобачення. Так що краще туди ні ногою , і гроші за навчання не повертають. Інструктори також говорили щом їм грошей ніхто не заплатив за роботу (((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня всім, я маю посвідчення водія з 2002 року... але останні 7 років не їздила, мені хтось казав що в Крупі чи то в Кульчині є площадка з розміткою та всім іншим, може хтось знає де вона.... чи може щось схоже, де можна попрактикуватись, відчути габарити авто без травм для оточуючих :_08: . Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня всім, я маю посвідчення водія з 2002 року... але останні 7 років не їздила, мені хтось казав що в Крупі чи то в Кульчині є площадка з розміткою та всім іншим, може хтось знає де вона.... чи може щось схоже, де можна попрактикуватись, відчути габарити авто без травм для оточуючих :_08: . Дякую.

в крупі точно мінус)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безперервний стаж це?Це типу працювати??? хто знає ше за скільки можна "Прискорити " виготовлення прав кат "C D E" Кагбе цікаво скільки коштує! І чи можливо за один раз це зробити!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безперервний стаж це?Це типу працювати??? хто знає ше за скільки можна "Прискорити " виготовлення прав кат "C D E" Кагбе цікаво скільки коштує! І чи можливо за один раз це зробити!?

На рахунок стажу: мається на увазі що стаж має бути по даний час. Наприклад якщо у вас було авто з 2003-2008 роки, то якби є 5 років але це не те, потрібно щоб на Вас було авто, або у Вас було доручення на керування т/з відповідно на даний момент, а вже з якого часу воно у Вас визначаэ к-сть років стажу.

Що прискорити? Ви навчаєтесь у автошколі отримуєте свідоцтво і здаєте іспит в МРЕО. В іншому випадку ви купуєте права. Так що Ви хочете прискорити ? :_04:

Такої категорії "Е" зараз немає, вона поділена на СЕ,С1Е, ВЕ, іт.д. За один раз можна зробити якщо у Вас є відповідний стаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безперервний стаж це?Це типу працювати??? хто знає ше за скільки можна "Прискорити " виготовлення прав кат "C D E" Кагбе цікаво скільки коштує! І чи можливо за один раз це зробити!?

На рахунок стажу: мається на увазі що стаж має бути по даний час. Наприклад якщо у вас було авто з 2003-2008 роки, то якби є 5 років але це не те, потрібно щоб на Вас було авто, або у Вас було доручення на керування т/з відповідно на даний момент, а вже з якого часу воно у Вас визначаэ к-сть років стажу.

Що прискорити? Ви навчаєтесь у автошколі отримуєте свідоцтво і здаєте іспит в МРЕО. В іншому випадку ви купуєте права. Так що Ви хочете прискорити ? :_04:

Такої категорії "Е" зараз немає, вона поділена на СЕ,С1Е, ВЕ, іт.д. За один раз можна зробити якщо у Вас є відповідний стаж.

та да мене цікавить купити ,тобто всеодно треба стаж*?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Категорія "Е" є, але сама по собі вона не буває. Ви ж не будете на причепі їздити :-)

Так що, вона буває лише в поєднанні з іншими категоріями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...