Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Я також вчилась на курсах водіння по пр. Воли, 53.

У мене теорію і вела ця "бойова " жіночка. СУПЕР" навіть зараз (минуло три роки) памятаю дуже багато дрібниць, на яківона постійно наголошувала. Вимагала знати все, крім будови машини, жінкам як би не дуже властиво запам"ятовувати такі тонкощі, простіше подзвонити близьким знайомим при потребі.

Практику також проходила на Мерседесі. Інструктор просто на свому місці людина, терпить все, і тільки кожному наступному висказує свої емоції за попереднього ;). Їздили дійсно скрізь по їхніх справах, тому практика була сильна. Іголовне в жінок питає "Ви для так здаєте на права, чи щоб їздити? якщо їздити, то вчить тебе усім тонкощам і аварійним ситуаціям також"

Словом визначатись кожному, але я задоволена навчанням в автоучкомбінаті -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Про автоучкомбинат, что на пр. Воли, 53. Сам там учусь сейчас, цена 2400 грн. за категорию "В" + свои 70 л бензина А-95. Пока что все устраивает, учат на автомобилях Джилли, ДЕУ Ланос и ДЕУ Сенс. Инструктора вполне адекватные и учат пока норм. Учитель теории (у меня женщина) тоже клас. Расталкует всё, что не понятно. Вообщем, повторюсь, пока что всё устраивает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо на категорії А і В заодно? Яка різниця в ціні?

В учавтокомбінаті на категорію "А" не навчають, но її можна відкрити за 413 грн. (13грн по квитанції остальні на лапу).

Так було в березні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо є кат. Б, то щоб відкрити категорію А і відповідно замінити "нові" права буде яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо на категорії А і В заодно? Яка різниця в ціні?

В учавтокомбінаті на категорію "А" не навчають, но її можна відкрити за 413 грн. (13грн по квитанції остальні на лапу).

Так було в березні.

хм. а перевіряти навики їзди?:))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому не зацікавленні люди в мрео.

Хоча якщо маєш де взяти мотоцикл, то можна пробувати вимагати звичайну здачу без хабаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все є - і навики і мотоцикл.

скільки офіційно коштує заміна прав "нового зразка"?

Теорію при цьому здавати непотрібно ще раз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

На категорію "В":

ТСОУ - Перемоги 1а, тел.231450

термін - 2,5 місяця

ціна - 2700 + бензин

Категорія "А":

термін - 1 місяць

ціна - 600 грн

Автошкола Волинської Обласної Організації Всеукраїнської Спілки Автомобілістів - Конякіна 24, тел.242321

термін - 2,5 місяця

ціна - 2300 + 70 л бензину

Категорія "А":

ціна - 1100 грн

Автомобільна школа АС http://navolyni.com/projekt.php?projekt=avtoshkola-as - Карбишева 1, тел.784080

термін - 2 місяця

ціна - 2400 + 450 грн. бензин

Категорія "А":

ціна 400-600 грн. без навчання

Інформація на 18 січня 2011 рік

А на рахунок де краще, то я навчалася на Конякіна 24, ще в 2005 році, теорію викладав старенький чоловік, гарно пояснював, можна було нічого не читати, все і так запам'ятовувалось, і інструктор гарний був, він доречі досі працює, без проблем навчилася і здала.

Змінено користувачем Victoria
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок де краще, то я навчалася на Конякіна 24, ще в 2005 році, теорію викладав старенький чоловік, гарно пояснював, можна було нічого не читати, все і так запам'ятовувалось, і інструктор гарний був, він доречі досі працює, без проблем навчилася і здала.

А мені щось не повезло там з викладачем-тупо на заняттях перечитував книжку, нічого я там не почерпнув для себе, водіння - так собі, могло бути й краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В АС вчера должны были начаться занятия. Следующая группа будет через месяц-полтора.

Сегодня звонил на Воли - 2500 + 70л, 2,5 месяца. Завтра можно приходить, места в группе ещё есть, но уже было пару занятий.

Змінено користувачем yurgen
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчається хтось на даний момент в одній з цих шкіл? Які враження?

Я на Воли учусь. Преподаватель не просто читает книжку, а пытаеться ещё на каждое правило привести пример из жизни, делает акцент на правилах, которые есть в билетах. Перед новой темой проводит опрос по старой. И вообще весёлый дядько, спать на занятии не хочеться. Это плюсы. А из минусов - материальная база школы - совдеповские плакаты и прочая древняя мудотень. За такие бабки, что люди платят уже пора-бы комп какой-то купить, проектор поставить, ремонт в аудитории сделать, отопление получше (как-то совсем не жарко там). Но пока оно само всё не сгниёт от старости никто ничего делать не будет. Вот такие впечатления.

Мне лично ещё подходит местоположение, не надо пхаться к Адреналину или в Теремно.

Кстати, группа ещё не укомплектована, кто хочет может в среду приходить 18:00, кабинет 4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я записавсь на Волі.Іде набор, казали перезвонять)

Категорія С - 3500грн. Навчання 3 місяці. (+кат.Б=700грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

я записавсь на Волі.Іде набор, казали перезвонять)

Категорія С - 3500грн. Навчання 3 місяці. (+кат.Б=700грн.)

маю права А Б,хочу С категорію скільки обійдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Порадьте, будь-ласка інструктора, щоб попрактикуватись їзді по місту. Якщо можна, то з номером телефона. Авто будь-яке. Права маю, але після отримання ще не їздила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь-ласка інструктора, щоб попрактикуватись їзді по місту. Якщо можна, то з номером телефона. Авто будь-яке. Права маю, але після отримання ще не їздила.

Підходь до інструкторів автошкіл. Вони з задоволенням зароблять кілька гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Стоимость водительских прав уменьшилась вдвое

В ГАИ 1 января 2012 установлены новые тарифы на платные услуги, согласно которым теперь стоимость водительских прав стала дешевле

Количество платежей сократилось, а стоимость документов для оформления автотранспорта снизилась как минимум вдвое, сообщает РБК-Украина.

Теперь для тех, кто впервые получает водительские права, такая услуга обойдется почти в 270 гривен. Раньше за это нужно было заплатить чуть менее 450-ти.

Такая же цена — и на изменение водительской категории со сдачей экзаменов.

focus.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...