Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

On 24.06.2016 at 17:09, Biver сказано:

Зараз набирають групи ТСОУ (3400 + бензин) та автошкола на Конякіна (2800 + бензин). Старт - 5 липня. 

Чи можуть мене вписати в групу яка 5 липня почала навчання через декілька днів(3-4)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.07.2016 at 12:19, derofin сказано:

Чи можуть мене вписати в групу яка 5 липня почала навчання через декілька днів(3-4)?

Нажаль, не володію цією інформацією. Зателефонуйте по автошколам. Скоріше за все, що зможуть. 

В автошколі на конякіна вчора було перше орг. заняття. Наступне, вже навчальне, буде в понеділок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчилася в автошколі на конякіна, напроти автостанції. Рекомендую.

Мене навчили їздити з нуля. Дуже хороший інструктор з безмежним терпінням). Крючков сергій юрійович.

Каталися по місту не положений час, а до тих пір поки я витримувала) бо старалася наїздити чим побільше годин.

Можна домовитися про додаткові виїзди.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, lanima сказано:

Я вчилася в автошколі на конякіна, напроти автостанції. Рекомендую.

Підтримую, теж там вчився. В них ще викладач, що теорію веде, дуже толковий, на жаль забув його прізвище, дуже добре викладає і гарно розказує і розкладає по полицям складні випадки з правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lisovic сказано:

Підтримую, теж там вчився. В них ще викладач, що теорію веде, дуже толковий, на жаль забув його прізвище, дуже добре викладає і гарно розказує і розкладає по полицям складні випадки з правил.

Звати Роман Кравчук?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, lanima сказано:

Звати Роман Кравчук?)

Можливо, я вже не пам'ятаю. Здається його син там же інструктором працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Цікавить питання чи можна пройти теорію, без практичних занять, і здати екзамен?
Які зараз орієнтовно ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Aвтошкола на Конякіна. Хто має інформацію:

- коли набір?

- вартість навчання?

- скільки по часу триває навчання (3 місяці?) 

- які документи потрібні для навчання? медична справка і т. д. чи то вже при здачі треба?

- чи можна вибрати інструктора?

 

робота так складається, що вже місяць ніяк не ляжуть карти самому зайти запитати... а стаціонарного телефону не маю.. буду вдячний за будь-яку інформацію..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Ridec7 сказано:

Aвтошкола на Конякіна. Хто має інформацію:

- коли набір?

- вартість навчання?

- скільки по часу триває навчання (3 місяці?) 

- які документи потрібні для навчання? медична справка і т. д. чи то вже при здачі треба?

- чи можна вибрати інструктора?

 

робота так складається, що вже місяць ніяк не ляжуть карти самому зайти запитати... а стаціонарного телефону не маю.. буду вдячний за будь-яку інформацію..

Літом ціна була 2800 навчання + 1600 бензин. 

Навчання тривало 2 місяці. Лектор попався хороший - Олександр Павлович. Якщо ходиш і слухаєш, то можна вже не читати правила. Лекції покривають 100% книжечки з правилами плюс є багато такого, що в книжці не було. А от на заняттях з водіння навчання халявне. Можу написати до якого інструктора точно не треба йти. Але для цього - в приватні повідомлення. 

 

Документи: паспорт, код, два чи три фото, медична довідка. Для того, щоб почати навчання, достатньо було проплатити, а документи можна було потім доносити по ходу.

Медична довідка. Для того, щоб її зробити, спочатку треба піти в психлікарню і взяти сертифікат, потім піти в наркодиспансер, здати там кров і взяти сертифікат ще в них. На основі двох сертифікатів робиться медична довідка. Її можна зробити в тому ж наркодиспанцері.

 

Казали, що інструктора можна обирати, якщо знаєш когось конкретного. На практиці давали можливість обрати автомобіль, а інструктор іде вже в комплекті :)

 

Все це було дійсно літом. Можливо, щось змінилось. Тому краще подзвоніть в автошколу і запитайте точніше. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Aвтошкола на Конякіна, тільки почались курси...  і вже був перший "виїзд",  не буду називати прізвище інструктора, але якщо вперше за кермом, а пояснень практично нуль... так і має бути??? таке враження, що просто прокатався з кимось, але імітував ніби кермую сам... якийсь піпец.. чи може інструкторам треба окремо "підмазувати"? короче я в шоці від такої науки... якщо такими будуть всі виїзди, то можна забути про хоч якийсь досвід... хто там навчався, відгукніться в приватні повідомлення як там добитись уваги від інструктора??? тут пишуть, що хотіли б інструктора без матів... так він хоча б матюкатись буде... а тут інфи мінімум з мінімума... що з німим їхати, вибачайте за сумбур, але обурило таке відношення.. 

 

З.І. Щоб якось розбавити... лектор там відмінний!  якби ще такого інструктора, то ціни не було б автошколі...  а так теорія є. а практики поки побоююсь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Ridec7 сказано:

Aвтошкола на Конякіна, тільки почались курси...  і вже був перший "виїзд",  не буду називати прізвище інструктора, але якщо вперше за кермом, а пояснень практично нуль... так і має бути??? таке враження, що просто прокатався з кимось, але імітував ніби кермую сам... якийсь піпец.. чи може інструкторам треба окремо "підмазувати"? короче я в шоці від такої науки... якщо такими будуть всі виїзди, то можна забути про хоч якийсь досвід... хто там навчався, відгукніться в приватні повідомлення як там добитись уваги від інструктора??? тут пишуть, що хотіли б інструктора без матів... так він хоча б матюкатись буде... а тут інфи мінімум з мінімума... що з німим їхати, вибачайте за сумбур, але обурило таке відношення.. 

 

З.І. Щоб якось розбавити... лектор там відмінний!  якби ще такого інструктора, то ціни не було б автошколі...  а так теорія є. а практики поки побоююсь..

Здогадуюсь хто ваш інструктор. На Geely CK їздите?

Маю аналогічний досвід в цій школі. Лекції на дуже високому рівні. А з інструктором що їздив, що не їздив. Потім він буде запевняти, що здати самому нереально, а він може "допомогти" в цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

підскажіть скільки буде вартість здачі на права категорії А1 та ВЕ (кат. А та В вже є)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто куди зараз ходив чи дізнавався, коли де початок і які ціни. Може поради в бордівчан є на сьогодні нові, де краще з нуля вчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автошколі на конякіна, напроти автостанції - зараз йде навчання, до кінця року закінчать, новий набір певно буде вже після нового року.. на даний момент 2800 + бензин 120грн\за одне водіння. Лектор певно найкращий у місті, а з інструкторами як повезе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А автошкола гудок, хто там вчився чи що знає як вона. І хочеться щось почути про автошколу на волі 53. Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, NeoN сказал:

А автошкола гудок, хто там вчився чи що знає як вона. І хочеться щось почути про автошколу на волі 53. Наперед дякую.

Я вчилася в автошколі гудок.Матеріал викладається дуже доступно з реальними ситуаціями,як з них виходити,як то кажуть без проблем.Інструктор по водінню був хороший.Саме головне що навчив їздити по місту без проблем.Вже рік за кермом,а по місту краще їзджу чим чоловік в якого стаж 10 років,але по селі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
7 годин тому, NeoN сказано:

А як автошкола ас що на карбишева?

Жінка вчилась, здала сама, машину ше не розбила :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
1 hour ago, Itzamna said:

Шо по чом зараз і де найшвидше вчать ?

 

Рекламко :) 

НА ЧЕСТЬ ВІДКРИТТЯ ДІЄ АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ - КАТЕГОРІЯ "В" ЛИШЕ 2500 ГРН.!!!

 

Випадково побачив банер на сайті вестфайненсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Рекламко :) 

НА ЧЕСТЬ ВІДКРИТТЯ ДІЄ АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ - КАТЕГОРІЯ "В" ЛИШЕ 2500 ГРН.!!!

 

Випадково побачив банер на сайті вестфайненсу

Ще треба уточняти питання вартості їзди. Там може бути "сюрприз".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Itzamna сказано:

На Конякіна - 3200 + 60-65 літрів бензи - ітого = 5000 + нюанси, проїзди, кава, сігарети. Термін 2 місяця, зменшити нізя...блін проще купити однако :( 

Знаєш, друже...От таких "прощє купити" щось стає все більше на наших вулицях. І, повір, це афігєть як стрьомно, особливо, коли вони починають "чудити". Хоч багато з них потім відкупляться, але чиясь дитина/мама/тато стане або калікою, або вирушить "на той світ".

В голову не купиш...

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестра нещодавно отримала права в США

платиш 25 $ - спочатку здаєш тести (правила дорожнього руху)  - якщо не успішно маєш ще одну спробу безкоштовно, потім водіння на своєму автомобілі!

під час оформлення документів на місці перевіряють зір-при потребі направлять до лікаря

(виходить бігати збирати довідки перед навчанням не потрібно)

все для людей

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...