Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, чи є в якісь з автошкіл, автомобіль з автоматичною коробкою?

Дуже сумніваюсь, що десь є. Вчора здавала в мрео, то взагалі посадили на іншу машину з другої автошколи, хоча попередня група з нашої автошколи здавали на тих машинах, що їздили з інструкторами..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, чи є в якісь з автошкіл, автомобіль з автоматичною коробкою?

В автошколі Гудок був Hyundai Accent

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли бланки прав будуть,хтось знає?

Вчора висів папірець на вікні з повідомленням, що бланки по  всім прийнятим документам видрукувані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Дуже сумніваюсь, що десь є. Вчора здавала в мрео, то взагалі посадили на іншу машину з другої автошколи, хоча попередня група з нашої автошколи здавали на тих машинах, що їздили з інструкторами..

Дякую!

 


В автошколі Гудок був Hyundai Accent

Напевно вже десь діли, бо сказали що не мають автівки на автоматі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 16.12.2015 at 15:09, Oksana04 сказано:
On 16.12.2015 at 14:40, Leprekon сказано:

Підкажіть де є навчання зранку чи в обід?

Ніде. На жаль.

Зателефонувала ще раз в автошколу Гудок. Мені сказали, що якщо набереться група 10+ бажаючих вчитися вдень - вони зроблять денні курси.

Отож,

1.дуже прошу поширити дану інформацію серед знайомих, яких це могло б зацікавити

2.бажаючим можна телефонувати і зголошуватись безпосередньо до директора, чи писати мені

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, як розумію ви не давно цікавилися цінами по школах,то в спойлері від 16 грудня ціни актуальні? Цікавить питання ціна/якість на сьогоднішній день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, NeoN сказано:

Оксана, як розумію ви не давно цікавилися цінами по школах,то в спойлері від 16 грудня ціни актуальні? Цікавить питання ціна/якість на сьогоднішній день.

Це цитата мого повідомлення за 25.09.15. Телефонувала саме в той день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

я вважаю що немає значення якої. якщо гарне знаєш правила тоді і завчати білети непотрібно. власне як здавав то незадавався таким питаннням.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, PPArhangel сказано:

я вважаю що немає значення якої. якщо гарне знаєш правила тоді і завчати білети непотрібно. власне як здавав то незадавався таким питаннням.

ну так)але все одно цікаво,що там..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, IH@R сказал:
3 часа назад, IH@R сказал:

підскажіть..А в МРЕО тести якої редакції.. Київські чи Харківські?

 

 

Харківські

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, IH@R сказано:

а коли ви здавали?

Харківські приблизно з листопада 2015 року
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, IH@R сказано:

ну так)але все одно цікаво,що там..

друже повірте, коли я був пішоходом з хорошим володінням транспорту, на правила дивився так поверхнево. зовсім по їншому почав думати і змінив власне ставлення до правил коли дійсно вивчив, а не завчив. досить багато в нас водіїв які завчили і на дорозі такі перли влаштовують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

здавала 5 січня-білети не Харківські і не Київські.Взагалі змішані.Вчила всі ,а тут таке!!! Здала б/п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто підкаже, яка зараз процедура відновлення загубленого водійського посвідчення?

Всі бумажки з автошколи є, не їздив 11 місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, TARAS96 сказано:

Хто підкаже, яка зараз процедура відновлення загубленого водійського посвідчення?

Всі бумажки з автошколи є, не їздив 11 місяців

Наскільки знаю то бумажки з автошколи, медична довідка і оплата за бланк 250-300 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

яка зараз ситуація з автошколами? Чи набирають і скільки коштує навчання? Бо на початку квітня не набирали оскільки треба було заново реєструвати автошколу вже в поліції (мрев відмінили).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 06.06.2016 at 15:53, Sergiy7 сказано:

яка зараз ситуація з автошколами? Чи набирають і скільки коштує навчання? Бо на початку квітня не набирали оскільки треба було заново реєструвати автошколу вже в поліції (мрев відмінили).

Зараз набирають групи ТСОУ (3400 + бензин) та автошкола на Конякіна (2800 + бензин). Старт - 5 липня. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вчився в ТСОУ останнім часом?

Підкажіть, будь-ласка, нормального інструктора в ТСОУ. Чув відгуки, що там є дуже нервові, які гнуть триповерхові мати)) Хотілося би уникнути таких речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Biver сказано:

Хто вчився в ТСОУ останнім часом?

Підкажіть, будь-ласка, нормального інструктора в ТСОУ. Чув відгуки, що там є дуже нервові, які гнуть триповерхові мати)) Хотілося би уникнути таких речей.

Там зараз в них закінчилась ліцензія, то не факт чи іти туди вчитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Gendruk сказано:

Там зараз в них закінчилась ліцензія, то не факт чи іти туди вчитися

Тобто, навчання не буде дійсним?

По телефону сказали, що зараз набирають групу. Поясніть, будь-ласка, що це означатиме для мене?

 

Зараз обираю між ТСОУ та школою на Конякіна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи існує мржливість здати на права екстерном? Тобто самостійно навчатися і лише здати екзамени? Потрібно отримати водійські права протягом серпня, але нажаль в Україні буду лише місяць, тому така потреба виникла. В інтернеті нічого не знайшов

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Biver сказано:

Тобто, навчання не буде дійсним?

По телефону сказали, що зараз набирають групу. Поясніть, будь-ласка, що це означатиме для мене?

 

Зараз обираю між ТСОУ та школою на Конякіна

Здати в мрео зможна буде тільки коли отримають ліцензію, точною ситуацією не володію, але теперішня група навчаєтьсяі не знають коли отримають права

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...