Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

автошкола на електроапаратній ціна на категорію В 2500 грн

+ціна за пальне, те саме виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

і шо тут такого на відео????

я також вчився правда не в ДОСАФі а на Київський площі.... там тоже інструктор матюкався але до тих хто реально тормоз або затупив....

нічього такого не побачив.... по іншому не навчиш....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо тут такого на відео????

я також вчився правда не в ДОСАФі а на Київський площі.... там тоже інструктор матюкався але до тих хто реально тормоз або затупив....

нічього такого не побачив.... по іншому не навчиш....

можна навчити, але після двох - трьох таких навчених всеодно починає набридати і потім получається як на відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інструктор взагалі неадекват :0157:

Якщо не вмієш себе контролювати, значить шукай іншу роботу. Все розумію - робота з людьми, достають... але такі випади як " зараз в"@бу " всю охоту від водіння відіб"ють.

Ще місяць тому також тільки починав їздити з інструктором, також не все виходило!!! Але чувак не ричав, а ще раз і ще раз пояснював. Така в нього робота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інструктор справжній ...! Такого ще не бачив. Ще б він трохи зачепив того хлопця що вчиться, я б на його місці заїхав би тому інструктору. І все одно було б мені що гроші віддав за права і так і не здав. Це просто капець.

Змінено користувачем Nazwin9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навчався в автошколі ТСОУ за навчання заплатив 2800 за бензин 320грн. за права 140 грн+10комісія. категорія В. екзамен здавав самостійно без групи пізніше, здав самостійно без хабарика. практично вся група платила хабарик в сумі по 700грн. " з їх слів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хтось знає, які зараз ціни? Потрібна тільки кат. Б

Змінено користувачем TARAS96
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає, які зараз ціни? Потрібна тільки кат. Б

ТСОУ 3150 + 5л бензини за виїзд (треба десь 12-15 виїздів зробити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає, які зараз ціни? Потрібна тільки кат. Б

ТСОУ 3150 + 5л бензини за виїзд (треба десь 12-15 виїздів зробити)

власне мені хватило проїхатись лише 3 рази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне мені хватило проїхатись лише 3 рази

Як це розуміти?

В ТСОУ сказали 3000 грн і 80 л. пального

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це розуміти?

В ТСОУ сказали 3000 грн і 80 л. пального

Так як у нас дуууже серйозно відносяться до підготовки водіїв. То при потребі можна домовитись з інструктором і зменшити кількісьть виїздів. Ти економиш на пальному, а в свою чергу інструтор буде мати більше вільного часу)

p.s надіюсь незруйную ілюзію якщо скажу, що тіж самі виїзди будуть покатухами по місту в особистих справах викладача. А не відточуванням майстерства водіння на автодромі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все вірно вам сказали.

справа в тому що я як і більшість майбутніх водіїв напрацьовував практику нелегально, в мене досвід водіння більше 5 років на різних типах автотранспорту. коли я сів за руль навчальної машини, інструктор спитав чи в мене є досвід водіння, на що я відповів так. я зробив 3 великих маршрути по самим складним ділянкам міста, після чого інструктор сказав що нема потреби їздити далі. а одногрупниця тільки 2 заняття вчилась рушати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це розуміти?

В ТСОУ сказали 3000 грн і 80 л. пального

Так як у нас дуууже серйозно відносяться до підготовки водіїв. То при потребі можна домовитись з інструктором і зменшити кількісьть виїздів. Ти економиш на пальному, а в свою чергу інструтор буде мати більше вільного часу)

p.s надіюсь незруйную ілюзію якщо скажу, що тіж самі виїзди будуть покатухами по місту в особистих справах викладача. А не відточуванням майстерства водіння на автодромі.

я з вами не зовсім згідний. при проходженні маршруту, інструктор постійно коментував манеру мого водіння і давав корисні поради на майбутьнє, також відповідав на питання, які б я не задавав.

власне тільки один раз я зїхав з маршруту на 100 метрів в нову лінію для того щоб інструктор купив якісь річ "вже не памятаю"

я питався чи можу я вихздити всі заплановані додини він сказав що можна, але нема в цьому потреби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel

Ну і гуд, я радий, що за 3к гривень автошкола старається хоть чомусь навчити курсанта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрий вечір. Цікавить категоії А, Д, Е, маю BC? Де зараз які ціни ? Хто в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хто в цьому році здавав екзамени в мрео категорія В?

Цікавить по яких екзаменаційних білетах проходить екзамен (харківських чи київських)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавав минулого року, білети були набірні не співпадали ні з харківськими ні з київськими, але питання здається були такі як в білетах.

Хоча викладач нам говорив що будуть київські білети.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавав минулого року, білети були набірні не співпадали ні з харківськими ні з київськими, але питання здається були такі як в білетах.

Хоча викладач нам говорив що будуть київські білети.

дякую.

можливо хтось проходив іспив в цьому році?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина здавала в березні цього року

Підкажіть будь ласка яка зараз вартість навчання?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую. можливо хтось проходив іспив в цьому році?

Казали, що будуть київські. Завтра точно зможу сказати, які були :)

Дружина здавала в березні цього року

Підкажіть будь ласка яка зараз вартість навчання?

Перемоги 1, кат Б:

3000 грн теорія

1600 бензин. 80 грн\виїзд (20 виїздів)

і ще десь 300 грн на всілякі довідки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця, які білети? Вчіть правила, то основне, а далі просто попрактикуватись, щоб знати які підстьобоси бувають. А бувають такі, що вам те знання білетів не допоможе.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина здавала в березні цього року

Підкажіть будь ласка яка зараз вартість навчання?

Навчаюся в Луцькій автошколі ТСОУ (ДОСАФ) Перемоги,1.

Вартість навчання 3200. оплата розбита на 2 рази по 1600грн.

Також потрібно відїздити 20 занять водіння. Одне заняття 5л бензину. Це ще 2200грн.

Вартість складання іспитів в мрео 225грн.

Навчання 2 місяці.

Це найдорожча автошкола в місті. На Карбишева навчання значно дешевше.

2 місяціі тому взнавала навчання 2800грн. Водіння 10 занять платних по 5л бензину, 10 безкоштовних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...