Перейти к содержимому

каталог статей |   RSS News | Ксенон |Free Bitcoins every 24 hours.

Допоможемо Катрусі жити повним життям

* * * * * 2 Голосов

Здати на права. (водійські)

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 229

#1 ONLINE   Zheny@

Zheny@

вернув собаку

• VIP користувачі
  • 22 655 сообщений
  • 10507 поддержали
343
Четко уважаем

Отправлено 30 березня 2008 - 21:18

Діліться досвідом враженнями і цінами.
Є потреба.

загрузка...

#2 OFFLINE   Rock

Rock

? ?

• Power users
  • 2 097 сообщений
  • 481 поддержали
103
четкий перец

Отправлено 30 березня 2008 - 21:54

Просмотр сообщенияZheny@ (30-3-2008, 21:18) писал:

Діліться досвідом враженнями і цінами.
Є потреба.
2 Zheny@
Десь була така темка , не памятаю в якому розділі .
І про школи і про ціни.
For Those About To Rock - We Salute You

#3 OFFLINE   Sp_RoNdo

Sp_RoNdo

Слава Україні

• Power users
  • 2 794 сообщений
  • 107 поддержали
34
хата с краю

Отправлено 30 березня 2008 - 22:07

АВТОШКОЛИ ТСОУ
ЛУЦЬКА АВТОШКОЛА ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНИ УКРАЇНИ
43005 Луцьк, просп. Перемоги 1
тел.: (0332) 3-1450  
- ціна 2200 грн. з 1 квітня. На категорію "А,В" групи з якогось там травня, на "А,В,С" (ціна 3200) з 22 квітня.

АВТОШКОЛА СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ
АВТОШКОЛА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ
43023 Луцьк, вул. Конякiна 24, 3 пов.
- ціна 2000 грн. з 1 квітня на категорію "А,В"

Тривалість навчання 3.5 місяці. Сам іду зараз в АСА з 29 квітня із-за того що ходити ближче. Порада: вчать однаково, якщо сам цього хочеш, тимбільше здавати всерівно буш в МРЕО тому раджу АСА

Сообщение отредактировал Sp_RoNdo: 31 березня 2008 - 16:18

-----

#4 OFFLINE   Facktor

Facktor

Talking box

• Учасники
  • 1 026 сообщений
  • 12 поддержали
12
хата с краю

Отправлено 30 березня 2008 - 22:54

Тут стара тема. Думаю їх варто об"єднати

#5 OFFLINE   freez

freez

Прописанный

• Учасники
  • 284 сообщений
  • 7 поддержали
13
хата с краю

Отправлено 30 березня 2008 - 22:58

Цитата

на "А,В,D" (ціна 3200) з 22 квітня.
якшо я правильно поняв то це очепятка, оскільки як мені відомо  то на категорію Д потрібний якись там типу стаж :D
а можна так шоб без навчання просто здати екзамен?
для мене ця тема досить актуальна (отримання прав) вже два місяці хочу знайти час, щоб про все взнати...

#6 OFFLINE   Sp_RoNdo

Sp_RoNdo

Слава Україні

• Power users
  • 2 794 сообщений
  • 107 поддержали
34
хата с краю

Отправлено 31 березня 2008 - 16:18

Просмотр сообщенияfreez (30-3-2008, 23:58) писал:

Цитата

на "А,В,D" (ціна 3200) з 22 квітня.
якшо я правильно поняв то це очепятка, оскільки як мені відомо  то на категорію Д потрібний якись там типу стаж B)
а можна так шоб без навчання просто здати екзамен?
для мене ця тема досить актуальна (отримання прав) вже два місяці хочу знайти час, щоб про все взнати...
Це справді опечатка, яку ща виправлю! Там має бути "С"(вантажні автомобілі), а щоб отримати "Д" потрібно мати стаж 5 років керування
-----

#7 OFFLINE   Ha3aP

Ha3aP

3D Маньяк :)

• Power users
  • 2 348 сообщений
  • 959 поддержали
76
четкий перец

Отправлено 31 березня 2008 - 16:43

Я навчався в "ДОСААФІ" і ніразу не пожалкував. Правда було це більш ніж 2 роки назад і обійшлось все в 1000 грн.

#8 ONLINE   biter

biter

Україно, піднімайся!!

• Учасники
  • 1 116 сообщений
  • 318 поддержали
73
четкий перец

Отправлено 31 березня 2008 - 17:14

Цитата

Підвищення кваліфікації    осіб    на     право     керування
автотранспортними засобами  категорії  "D"  здійснюється  із числа
водіїв, які  мають   безперервний   річний   стаж   роботи   (крім
військовослужбовців строкової      служби)      на     відповідних
автотранспортних засобах категорій "B" або "C",  "B і С" і вік  до
кінця навчання не менше 19 років.
     Підвищення кваліфікації    осіб    на     право     керування
автотранспортними засобами  категорії  "E"  здійснюється  із числа
водіїв, які мають безперервний річний стаж роботи  на  відповідних
автотранспортних засобах категорій "B", "C", "D".
     До безперервного річного стажу водія  включається  як  робота
протягом останнього року на відповідному транспортному засобі, так
і керування особистим транспортним засобом.
http://zakon.rada.go...i?nreg=z0039-94

Цитата

Посилено вимоги щодо отримання водійських прав на керування транспортними засобами категорії D (автомобілі, які призначені для перевезення пасажирів і мають більше 8 місць для сидіння, крім сидіння водія). Якщо раніше право на керування транспортними засобами категорії D надавалося водіям, які мають посвідчення категорій В або С, В і С і безперервний 1-річний стаж роботи (крім військовослужбовців строкової служби) на відповідному транспортному засобі та пройшли підвищення кваліфікації за встановленими програмами і склали теоретичний і практичний екзамен на право керування автомобілями категорії D, то тепер необхідно мати безперервний 3-річний стаж роботи за категоріями В або С, що зменшить приплив молодих водіїв автобусів та мікроавтобусів.
http://www.dtkt.com..../2cid01259.html

Сам навчався в Автошколі спілки автомобілістів, що на Конякіна 24, теж не жалкую.
тут може бути мій підпис...

#9 OFFLINE   mrZED

mrZED

Walkie-talkie

• Учасники
  • 747 сообщений
  • 89 поддержали
28
хата с краю

Отправлено 04 квітня 2008 - 22:22

Я навчався на виробничому комбінаті, що в теремно. Почав вчитися ще рік тому, але вийшла затримка із здачеб в ДАІ. Короче рік чекали, аби здати. Ото тікі 19 квітня будемо..  :huh:
Але дуже вигідно вийшло з ціною, за весь курс я заплатив близько 600грн і десь стільки ж за бензин. В результаті отримую категорії А, В, С. як бачите в інших автошколах ціна за аналогічне навчання як мінімум в 2 рази більша.
Тому хто не спішить з отриманням самих прав, тобто має16-17 років найвигідніше буде звичайно комбінат. ;)
Ну а якшо влом почекати, то хвичайно ж Автошкола на Конякіна, - явно дорожче, але швидше і на 95% впевненості, що без проблем здасте. :ok2:

#10 ONLINE   difoto

difoto

Мсьє Хамидло

• Команда форума
  • 12 250 сообщений
  • 7722 поддержали
1 844
Суперкарма

Отправлено 05 квітня 2008 - 09:23

Я сдал экстерном, за 1 день. :)
Пришел на экзамены, получил тридцать вопросов вместо десяти(система жосская капец: тем, кто учился, надо на 10 вопросов дать не менее 7 правильных ответов, те, кто экстерном - не менее 29 из 30! и были ж дятлы, которые на пересдачах делали 5-6 ошибок!!! вот кто у нас за рулем ездит!). На все тридцать ответил правильно и через пару дней получил временный талон. Через три месяца сделали пластиковую карточку прав :)
Все сдавалось на конякина, напротив ТЦ"Барвинок". Правда было это лет 12 назад.
Я уже и сам не знаю, где я стебусь, а где - нет.

#11 OFFLINE   zolexiy

zolexiy

А поговорить?

• Учасники
  • 433 сообщений
  • 1 поддержали
20
хата с краю

Отправлено 05 квітня 2008 - 10:54

щоб не підіймати тему і користуючись нагодою, запитаю тут. В мене спіонерили рік тому барсетку з документами, так от - паспорт і все інше виробив, а от на права - забив, бо не було часу і не потрібні вони мені були тоді. Ніхто не в курсі, мені по новому проходити курс навчання треба буде? чи можна буде якось відновити по навчальній картці? Вчився на права в досафі, шість років тому - А,Б,С. Десь є навіть акт з міліції про кражу документів...
З.І. а якщо по темі, то можу тільки одне сказати. Права дістати не проблема, якщо є гроші. Знайомий просто купив і льотає зараз по луцьку на ауді.... всі ті школи-дирки треба позакривати, і примушувати вчити їздити, та здавати іспити під суворим контролем.....

Сообщение отредактировал zolexiy: 05 квітня 2008 - 11:17

zolexiy.com

#12 OFFLINE   mrZED

mrZED

Walkie-talkie

• Учасники
  • 747 сообщений
  • 89 поддержали
28
хата с краю

Отправлено 05 квітня 2008 - 11:06

2difoto
То шо це було 12 років тому помітно :)
Зараз на здачі потрібно дати не менше 18 правильних відповідей у 20 білетах. І варто сказати, що 5 помилок з 20 за моїми спостереженнями в автошколі - це ше далеко не найгірший результат. Є штріхі, шо половину неправильно робили!
На рахунок здачі екстерном не знаю, можливо вже й нема такого, а мо просто мало хто цим користується за відсутності проінформованості.
Щодо перездачі на права, то вона точно можлива за наявності документа, який засвідчує те, що ви закінчили курс навчання в автошколі. А в інших ситуаціях то навіть не знаю. Можу порадити тільки одне - сходити в МРЕО (перший поворот на ліво перед Золотом, білий будинок за 100 метрів), так вам все ясно і чітко розкажуть.

#13 ONLINE   Саня

Саня

.

• Power users
  • 3 138 сообщений
  • 983 поддержали
198
четкий перец

Отправлено 05 квітня 2008 - 11:18

Я також здавав екстерном. Правда, в один день не вийшло все зробити. Теорію здав, а практичне водіння було в інший день. Просто в той день, коли я здавав не було машини. А на своїй приймати не захотіли. Хоча, ніби, я й мав право здавати на тій машині, на якій вчився.
Прийшлося через пару днів знову їхати в МРЕО і проїхатися кілька сотень метрів, заплативши за це пару грн.
Так само спочатку отримав тимчасове посвідчення, яке потім обміняли вже на справжнє.

#14 OFFLINE   vexis

vexis

Шел мимо

• Учасники
  • 45 сообщений
  • 1 поддержали
0
хата с краю

Отправлено 05 квітня 2008 - 11:45

В середньому 500 у.е. - і вручають тобі права ! Вчишся ти чи ні - нікого не колише! Рідко-коли попадаються такі бовдури що не здають з першого разу!!!

До речі хто знає чи в нас можна здати на міжнародні права? Ну тіпа таких як в США чи в Європі?  Дружбан з США хвалиться своїми міднародними лайсинс. Це круто, а ще хвалиться, що наші українці-емігранти навчили американських копів хабарі брати :) Ги-ги. Наші українці скрізь себе покажуть :)

#15 OFFLINE   laska

laska

Лукава кішка

• Меценати
  • 7 384 сообщений
  • 10468 поддержали
2 131
Суперкарма

Отправлено 27 серпня 2008 - 13:52

А який графік занять на Конякіна?
Красно мовив - людям догодив, а змовчав – собі придбав

Количество пользователей, читающих эту тему: 3

0 пользователей, 3 гостей, 0 скрытых пользователей

Советы и рекомендации по ведению бизнеса | Предлагаем подгузники из японии оптом от компании JAPONICA.   merts.ru  
Если вы решили купить компьютер в Минске, нужно покупать сейчас. Компьютерный Минск ждет Вас!
такси спб
загрузка...

PR-CY.ru   Український рейтинг TOP.TOPUA.NET     Яндекс.Метрика
    Internet Map

право   ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТОВ
Копіювання матеріалів форуму без дозволу авторів може накликати гнів Чака Норіса. Коли Чак гнівається, гинуть люди...