Перейти до змісту

Підтримайте петицію


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні випадково натрапив на петицію. Суть - Заборона знищення зелених насаджень на території м. Луцька. 

 

ЕКОЛОГІЯ

Вимагаємо створити реєстр зелених насаджень міста Луцька та заборонити їх знищення без окремого рішення Луцької міської ради по кожному дереву
Автор: Бабенчук Михайло Васильович

Дата початку збору підписів: 6 липня 2016 р.

До кінця збору підписів залишилось: 4 дні

 

Прохання підтримати, так як залишилось 4 дні та всього 25 голосів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримала, так як мешкаю по пр.Волі і знаю про запланований Романюком "благоустрій" моєї вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Shinshilla сказал:

Підтримала, так як мешкаю по пр.Волі і знаю про запланований Романюком "благоустрій" моєї вулиці.

Ага, той придур вже Лесі Українки "благоустраює"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу утопію, але при обранні у депутати кент чи кентиня повинні погодитися користуватися у робочі дні громадським транспортом і ходити на короткі відстані виключно піштки. От тоді їм дійде для чого ті дерева потрібні. А так у авто клімат і їм все по-барабану.

Або перед обранням не менше 3 місяців побути у шкурі "рядового електорату" - ходіння пішки, громадський транспорт, квартира з централізованими "благами".

Хоча варіант саме після обрання набагато кращий. До обрання потерпіти простіше.

Це все утопія. Але накипіло.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то підписав, але по кожному дереву рішення міськ ради - це БРЄД. Да хай нищать на здоров'я, але за 1 винещене, 2 посаджаних. І не нада про бюджети, на то і є той бюджет щоб його "освоювати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Zalepok44 сказал:

Я то підписав, але по кожному дереву рішення міськ ради - це БРЄД. Да хай нищать на здоров'я, але за 1 винещене, 2 посаджаних. І не нада про бюджети, на то і є той бюджет щоб його "освоювати".

Я згідний, але хочаб щось потрібно робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді вже краще якщо обрали мера, то селити його в аварійний будинок, щоб воду вимикали радомно, частенько.

головного поліцая міста селити в самий кремінагенний район, щоб там наводив порядок :)

 

в нас навпаки мер міста - це посада просто манна небесна, а ще краще губернатор ніхто крім президента зняти не може... лафа робиш що хочеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ту бруківку по Лесі Українки пора кримінал відкривати на ініціаторів. Нормальну, повністю цілу бруківку міняють на хлам часів Царя Гороха (і ото не треба тут про "унікальну історичну цінність" розповідати), ходіть по колдой*бинам, лучани та гості міста! Була нормальна вулиця. Що тепер буде - ХЗ. (Тут http://www.volynnews.com/news/authority/remont-lesi-ukrayinky-8-milyoniv-na-200-metriv-vulytsi фото є, в що її перетворили.) То, як на мене, крайня стадія дебілізму - прибрати зручне і рівне покриття, покласти фактично знайдене на смітнику косокриве, вирізати всі дерева, зробивши з вулиці пекло влітку і сидіти насолоджуватись видом: "КРАСІІІІІВО!!!!" А давайте трасу на Київ старовинною бруківкою покладемо! А шо такоє? Центр міста то ж можна! А мер і компанія хай підуть по прибудинкових територіях подивляться, де вже й асфальту часом немає! І саме головне - там, де треба брати шини/бити/коктейлі/просто вийти і зацідити в пику гуртом, щоб мало не здалося - жителі вулиці петиції пишуть, як і на 33-му, коли дерева різали в дворах проти бажання жильців, коли "Егоїсти" різні будують, руйнуючи навколишні будинки... Тому такі "реконструкції" в нас і можливі - нарвались би раз на РОЗЛЮЧЕНУ ГРОМАДУ (а потім ніхто нічого не чув, не бачив, і ХЗ, хто спалив вантажівку і побив морди) - думали б, і радилися з жителями міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.07.2016 at 00:09, MACCEN сказал:

тоді вже краще якщо обрали мера, то селити його в аварійний будинок, щоб воду вимикали радомно, частенько.

головного поліцая міста селити в самий кремінагенний район, щоб там наводив порядок :)

 

в нас навпаки мер міста - це посада просто манна небесна, а ще краще губернатор ніхто крім президента зняти не може... лафа робиш що хочеш

Скільки революцій тобі треба було, щоб це врешті зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий маразм від міської влади...

Дозволити рух проспектом Волі лише автобусам, тролейбусам та маршруткам, а також місцевим мешканцям хочуть депутати Луцької міської ради. Цю ідею планують обговорити з лучанами у вівторок, 26 липня. 

Заступник директора департаменту, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду Луцької міської ради Микола Осіюк зазначив, що 15 мільйонів гривень потрібно на ремонт правої сторони тротуарів, заміну теплотраси, електроопор, кронування дерев тощо. В результаті планують розширити центральну вулицю міста.

Голова профільної комісії Павло Данильчук поцікавився, чи можна провести ці роботи так, аби зберегти дерева. Адже останні події показали, що місцеві мешканці проти тотальної вирізки. Як альтернативу запропонував зберегти 1 ряд дерев від Філармонії до Київського майдану.

Натомість депутат Борис Смаль запропонував альтернативу – аби не «законувати» в центральну вулицю стільки коштів, можна було б обмежити рух проспектом Волі. Дозволити рух лише місцевим та громадському транспорту, а інші авто пускати вулицею Парковою.

Депутат Олександр Кравченко зауважив, що колись в Луцьку так і було – автомобілі піднімались і опускались з центральної вулиці через так званий «Тещин язик».

Відтак, всіх небайдужих лучан запрошують на обговорення проекту реконструкції у вівторок, 26 липня, о 14:00 в зал засідань міської ради або ЦНАПу (місце уточнять).

Знову ця купка місцевих "князьків" робить псевдообговорення В РОБОЧИЙ ЧАС! Небайдужий - прогуляй роботу! А на ділі буде\, як завжди, прийде 10 чоловік "своїх" і буде повний "одобрямс".

А може краще не чіпати того, що є, відремонтувати тротуари, де треба, і припинити творити в місті повну х...ню, поки люди не "переглянули" результати виборів??? От ДЕ на Волі зараз поганий асфальт є? Так отож! Тротуари - є, та ЇХ і треба робити, а не дурощі свої пропихати з метою відкатики отримати. А може, ще блокпост з автоматником зробити з обох боків, щоб людей на власних авто, які не настільки еліта, що мешкають на пр. Волі, відстрілював? З парковкою розібратися треба (зробити місця), а не "все забороним, хай ходять по команді, а дихають по наказу". Там люди не тільки живуть, є магазини, в т.ч. і побутової техніки, яку "в руках" не понесеш... Вже один розумник хотів платний в'їзд до Києва зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цивілізованих містах по центру міста ходить лише громадський транспорт. Тому я за. Розширити/навести лад з оленями припаркованими - краще на коперніка. А волі для громадського транспорту лишити.

П.С. я на волі не живу, часто туди їзжу по справах і по роботі, завжди стараюсь оминути по глушець чи коперніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

З парковкою розібратися треба (зробити місця), а не "все забороним, хай ходять по команді, а дихають по наказу".

+1.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...