Перейти до змісту

Pokemon GO


R01and

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Епізод вчорашньої розмови:

- Народ чокнувся, грає в покемонів, блін, а я неможу його скачати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, є можливість поставити з плей маркету pokemon go, щоб нормально оновлювався, якщо цікаво, розпишу що і як.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні гуляючи і дивлячись у телефон двоє хлопаків, та двоє дівчат окремо мені підмігували і так утвєрдітєльно ківали головою. Здогадуюсь, що думали що я покедрочер, але я ж просто читав, що мені по роботі на пошту скінули! Як себе від цього себе уберегти, щоб не думали, що я граю в покемон? Це що, кожна людина, яка трошки швидше йде ніж інші, та дивиться настирливо у свій телефон, автоматично стає гравцем у покемон???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, seolutsk сказано:

Сьогодні гуляючи і дивлячись у телефон двоє хлопаків, та двоє дівчат окремо мені підмігували і так утвєрдітєльно ківали головою. Здогадуюсь, що думали що я покедрочер, але я ж просто читав, що мені по роботі на пошту скінули! Як себе від цього себе уберегти, щоб не думали, що я граю в покемон? Це що, кожна людина, яка трошки швидше йде ніж інші, та дивиться настирливо у свій телефон, автоматично стає гравцем у покемон???

Головне, щоб ви імітуючи гру в покемонів не робили протиправних дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого є рут і Xposed в репозиторії є повно модулів щоб збирати покемонів не виходячи із дому.

П.С. сам не ставив і не граю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і сміх і сум

 

Для любителів " Покемон Go " . Головне управління розвідки ЗСУ повідомило про запуск бета - версії власного сервера цієї популярної гри під назвою " Покемон ГУР " .
В " Покемон ГУР " так само як і в початковій версії , потрібно ловити покемонів в історичних місцях Дебальцеве , Горлівки , Донецька та інших населених пунктів ОРДіЛО .Цінність відловлених покемонів в грі різна . Найпростіший і дешевий " донецький пікачунець " . Трохи вище цінується " рузке слоупокец " . Є в грі і " бурятський танджела " . Особливу цінність представляють " заблукалі псковські дельфокси " .
На відміну від основної гри , в " Покемон ГУР " покемона можна не тільки піймати , але і вбити .За вбитого покемона нараховуються ігрові очки .
На жаль , спійманих покемонів неможливо прокачувати по скіллу і схрещувати(!!!! :) ) , але можна тримати в спеціально обладнаному осередку , вимінювати , а також використовувати для отримання інформації про місцезнаходження інших покемонів , однак при цьому спійманий покемон може втратити очки здоров'я .Новий сервер користується великою популярністю серед українських військовослужбовців і бійців нерегулярних підрозділів , які із задоволенням беруть участь в бета - тестуванні .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Revolver сказано:

і сміх і сум

 

Для любителів " Покемон Go " . Головне управління розвідки ЗСУ повідомило про запуск бета - версії власного сервера цієї популярної гри під назвою " Покемон ГУР " .

 

це дійсно сміх, бо це фейк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банда дітей прям біля входу в цум щось ловили і хвалились)) ПОкемони атакують)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AppMark сказал:

Пользователям iOS необходимо сменить Apple ID на США, Австралию или Новую Зеландию. Как создать американский аккаунт iTunes бесплатно, подробно рассказано тут.

  1. Выйдите из текущего Apple ID на вашем смартфоне или в iTunes на десктопе.
  2. Авторизуйтесь с вашим «иностранным» Apple ID, вас автоматически перебросит в магазин соответствующей страны.
  3. Теперь найдите в App Store игру Pokémon GO.
  4. Скачайте приложение и установите его. После этого можно опять сменить Apple ID на свой реальный.

Ну ладно, я б ще зрозумів, що офіцйної локалізації нема й не передбачаєтся, але ввіду того, що з дня на день має бути офіційна версія, навіщо весь цей цирк ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стопудняк, розвели тут цирк, тема ж то серйозна

 

і шо, хто злапав пікачю? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пару вчора гуляли. Троє хлопаків сидять етак ~16 років з телефонами. Чую, як між собою говорять "оо, тут зелені, нє, не йдемо на них". Зрозумів, про що вони. Журба..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, seolutsk сказал:

В пару вчора гуляли. Троє хлопаків сидять етак ~16 років з телефонами. Чую, як між собою говорять "оо, тут зелені, нє, не йдемо на них". Зрозумів, про що вони. Журба..

Недавно в парку біля 21 школи схожа картина, тількі я нарахував до 17 людей :) компашки від 2 до 5 людей і ціла компанія іде і одночасно заліпають в екран...

 

з.ы. виробники powerbank зарас піднімуться :)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.07.2016 at 09:54, Antiphase сказано:

Таке відчуття, що тема знаходиться в  Гумор / Humor / Приколи

:)

 

13882073_548898175312530_664311226614754

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...