Перейти до змісту

Pokemon GO


R01and

Рекомендовані повідомлення

Pokemon GO
версия: 0.29.2
Жанр: Приключения
8369181.png

Показать содержимое  

8344834.png8344835.png8344868.jpg8344870.jpg8344871.jpg8344872.jpg8344873.jpg

Hide  

Краткое описание:
Лови покемонов в реальном мире, обучай их и отправляй на арену! В игре используется дополненная реальность, что позволяет увидеть скрытое от вас ранее

Описание:
Pokemon GO — игра в жанре дополненной реальности, приключений и файтинга, разработанная компанией Niantic Inc. при участии Nintendo. Игрокам предлагается гулять по своему городу, искать и ловить покемонов (карманных монстров) в реальном мире благодаря технологиям дополненной реальности и GPS, а в дальнейшем устраивать сражения на арене между ними.
 

Клуб игроков Pokemon GO - обсуждение геймплея

Статус серверов
Канал на YouTube: The Official Pokemon Channel

Сайт игры: http://www.pokemongo.com/ru-ru/
Сайт разработчика: http://pokemongo.nianticlabs.com
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo (в российском сегменте на данный момент недоступна)

Особенности: 3D, BT, G-sensor, Online

Русский интерфейс: Нет
Системные требования: Android 4.4+

Скачать:
версия: 0.29.2 Pokémon GO[3D, BT, G-sensor, Online] (Пост Displax #51181263)
мод версии 0.29.2 для запуска на Android 4.0.4+: Pokémon GO[3D, BT, G-sensor, Online]
Использование модификаций игры пользователи осуществляют на свой страх и риск. Жалобы, связанные с работоспособностью игры после применения модификаций, рассматриваться не будут.

Iphone, Ipad  

iTunes Store: https://itunes.apple.com/us/app/pokemon-go/id1094591345?mt=8
Совместимость: 
- iPhone® 5/5c/5s/SE/6/6s/6 Plus/6s Plus iOS 8 - 9 
- Не совместимо с 5 iPod Touch и iPhone 4S и более ранними
Скачать для iPhone:
версия 0.29.2

Hide  
Взято з http://4pda.ru/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Є чуткі що реліз по СНГ буде 17 липня, тобто зовсім швидко :). Не обов'язково ходити, можна їздити на велосипеді, сам катаюсь майже щодня, тільки цікаво на якій швидкості не буде вже зараховувати.  

FAQ - Как играть в POKEMON GO

 

 

Як піймати Пікачу з самого початку гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні почала грати. Якраз буду вибрати команду. До якої податись, щоб злі дядьки дали дівчинці спокійно прокачатись і розмірено грати? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Rafinovana сказано:

Сьогодні почала грати. Якраз буду вибрати команду. До якої податись, щоб злі дядьки дали дівчинці спокійно прокачатись і розмірено грати? :rolleyes:

За червоних, і давай Сергія теж затягуй)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, illegal сказано:

За червоних, і давай Сергія теж затягуй)))

 

Ну, значить, так і буде :)
А laser геть не в захваті. Ми тепер в розрахунку будемо: він в Інгресс грав, я в покемонів. Але активності від мене певно багато не буде.

По темі: з'явився месенджер до гри (що по суті додає чат, як в Інгресі). Але щось його геть мало качають: Messenger for Pokémon GO 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ у США божеволіє просто, навіть на роботі деякі шаряться і на телефонах ходять покемонів шукають. 

вийшов до басейну пройтись, включив гру, дивлюсь, біля басейну трава ворушиться. оглянувся навколо, а переді мною якийсь чувак років 20 до басейну біжить і в телефон весь час поглядує, ну точно по покемона побіг)) сам ніколи від покемонів сильно не фанатів, але гра прикольна, затягує)

 

що цікаво, знайомі казали, що водні покемони часто з'являються поруч з водою, наприклад біля затоки. не знаю наскільки це правда.

 

скільки людей умудряться знайти собі проблем на одне місце, ловлячи покемонів-невідомо, але точно немало. уже є кілька випадків-то двоє впало з обрива, то хтось дорогу перебігав аби зловити покемона. я промовчу, які це відкриває можливості для чорних-ставиш спот, що приваблює покемонів і віджимаєш мобіли у всіх, хто прийшов/приїхав. 

а росіяни вже цілу теорію заговору з цього зробили-сказали, що камера використовується аби шпигувати за воєнними об'єктами, до яких посилатимуть гравців. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, seolutsk сказал:

А ось як в NYC шукають серед ночі в парку

Довбанутися! Клініка планетного масштабу. А ми дивуємося, що якийсь араб вантажівкою давить людей в Ніцці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vaz75 сказано:

Довбанутися! Клініка планетного масштабу. А ми дивуємося, що якийсь араб вантажівкою давить людей в Ніцці.

Це зовсім різні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

Це зовсім різні речі

Ну да, звісно:

Показать содержимое  

 

 

...і ще багато-багато іншого

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, alexvvv сказал:

@vaz75 Не у всіх хто грає - клініка, так само як не всі мусульмани терористи.

Ти тільки крайнощі розумієш? Я не мав на увазі всіх геймерів, сам нанадцять років тому таким був. Але чуваки, які вночі біжать хз куди щоб зловити вимишленого їхнім телефоном покемона, або стікаючи кров'ю з ножем в грудях, або на капоті авто, або забивши х.. на роботу\дітей\родину... то клініка, що б ти мені тут не співав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.07.2016 at 14:20, illegal сказано:

За червоних, і давай Сергія теж затягуй)))

Теж стою перед вибором. Борда за червоних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.07.2016 at 11:23, seolutsk сказал:

А ось як в NYC шукають серед ночі в парку

Українська версія гри

____11130_729x547.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

@vaz75 Так це ж не я писав про крайнощі...

Боюсь спрасіть: а хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...