Перейти до змісту

ФК Волинь сезону 2016/2017


Onil

Рекомендовані повідомлення

On 25.10.2016 at 14:11, olsad сказано:

ні одне, а ні інше. Проста свідомоневизначена школота. Підростуть- забудуться.

Та думаю що навіть СБУ за них візьметься,не той час вони вибрали щоб херню усяку ляпати у громадських місцях і ще й по тв засвітились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 174
  • Створено
  • Остання відповідь

Кварцяний: Хомченко нехай йде захищати Батьківщину, там з нього більше користі буде

Автор: UA-Футбол

27 жовтня 2016, четверг. 09:59

    

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний прокоментував ситуацію з поверненням до складу команди Віктора Хомченка.

"Хомченко тренувався індивідуально, тому що не виконував ігрові завдання, порушував ігрову дисципліну, не володіє бійцівськими якостями, швидкістю, але за нього попросила команда. Ми прислухалися... Але зараз я їм сказав:" Ну що маєте Хомченка, який не бореться, ні підкату, ні відбору...". Це він в першому таймі зруйнував всю конструктивність в грі і не дав можливості загострити і грати швидше. Він сім-вісім м'ячів втратив в простих ситуаціях, боячись отримати травму. Я пошкодував, що я його повернув до складу і більше не поведуся на провокації футболістів.

У нього там травма якась... Ми його відправимо додому, нехай лікується. Все-таки не можна прощати, я його вже десять раз відраховував. Людина не змінюється, він ніколи не буде сильним футболістом, а щоб просто існував в команді - я не хочу. краще Діда, йому 17 років, він молодий і агресивний, швидкий і зіграв набагато цікавіше, ніж Хомченко. Якщо воно таке є, то воно таке і буде.

 

Не будемо будувати ілюзій. Йому краще саперною лопаткою працювати, автомат почистити, картоплю. Одягнути бойовий бронежилет і йти захищати Батьківщину, там з нього більше користі буде. Там його б навчили, а то він вже ігнорує серйозні речі. Ми вже нічого від нього не чекаємо. Нічого він не принесе, ні людям добра, ні собі слави", - сказав Кварцяний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Michaylo сказал:

Віталій Кварцяний прокоментував ситуацію

Знайшов крайнього :) З цим тренером немає майбутнього у "Волині"! :( У собі ніколи причину не знайде, хтось завжди винний - то що ти тоді за тренер???!!! Думав "мертве" Дніпро обіграв і герой?! :) Вказали місце "Волині" на цей час!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь покарана двома матчами без глядачів за нацистські речівки фанатів

КДК ФФУ покарав Волинь проведенням двох матчів без глядачів за неонацистські речівки фанатів під час зустрічі 12-го туру УПЛ проти Дніпра.

Про це повідомляє Sport Arena.

Луцький клуб проведе при порожніх трибунах стадіону "Авангард" домашні матчі зі Сталлю (4 листопада) і Динамо (базовий день - 26 листопада)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yura-patriot сказано:

Сук@... я так хотів на той Київ нульовий сходити(((((

Якщо ДК "нульове", то ми -273,15...

ЗІ. До речі, вчора Динамо у грі з Луганськом доволі гарно виглядало і грало без своїх "лідерів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Svityaz сказано:

Якщо ДК "нульове", то ми -273,15...

 

Ну вапщето так і є.

 

1 година тому, Svityaz сказано:

 

ЗІ. До речі, вчора Динамо у грі з Луганськом доволі гарно виглядало і грало без своїх "лідерів".

А тут я мовчу, бо гру не дивився((.

 

А взагалі, я чого так писанув про Динамо,я до того що хотів вживу подивитися на їхню гру,бо по тєліку не то зовсім,і на загалі виглядають дуже погано(про вчорашній мовчу) і не треба брати нульове в лапки:) бо теперішнє Динамо дійсно нульове, у команді половина гравців ось тут в лапках"нульові" бо грають у  ДК і не просто туди попали,але їх рівень слабенький всі це бачать.Канєшно воно сильніше за нашу Волинь,але погодьтеся не те Динамо,не те:( але я б всерівно з задоволенням сходив би і подивився на таке, ну ладно а то ще пообіжаєтеся:) не нульове, а на команду ДК з яким можна трішки порипатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yura-patriot сказал:

ДК з яким можна трішки порипатися

Хай би краще з Нафтовиком рипались... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yura-patriot сказал:

гру не дивився(

Багато пропустив, було на що подивитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З Волині можуть зняти 9 очок через борги перед Стевічем

Луцька "Волинь" може втратити дев'яти очок через борги екс-півзахисникові клубу Саші Стевічу, повідомляє Sport Arena.

Борг перед сербським хавбеком становить 70 тисяч доларів.

Нагадаємо, що Стевіч виступав за "Волинь" з 2010-го по 2013-й рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони швидше у перду вилетять, ніж 70 тис віддадуть. Заодно і на здачах можна заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Вони швидше у перду вилетять, ніж 70 тис віддадуть. Заодно і на здачах можна заробити.

обмовка за фрейдом?))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, rl72 сказано:

обмовка за фрейдом?))

А яке відношення Зігмунд має до ПЕРшого Дивізіону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
10 хвилин тому, Panek сказано:

Це не команда, це телята! 

Мда... Особливо другий гол - сонм катастрофічних помилок. Прикро за команду. ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перемогу "Зірки" над "Волинню" до матчу було поставлено 50 тисяч доларів

Цитувати

Перед матчем 15 туру УПЛ "Зірка" – "Волинь" було помічено дивний рух ставок.Перш за все варто звернути увагу на те, що до матчу серйозно знизився коефіцієнт на перемогу "Зірки" у різних букмекерських конторах. Так, спочатку на перемогу кропивничан приймали ставки за коефіцієнтом 2,25-2,3, а вже перед грою він "просів" до 1,45-1,5. Причиною цьому став великий обсяг сум, який поставили на перемогу "Зірки". Завдяки інформації Sportarena стало відомо, що перед самим початком гри на цей підсумок було поставлено загалом 50 тисяч доларів, що є доволі солідною сумою для матчу УПЛ, а тим паче, якщо таку суму поставили на один конкретний підсумок до гри. При чому, найбільша ставка склала 5 тисяч доларів. Ще дві були на 4,5 та 3,8 тисяч.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Экс-игрок сборной Украины Владислав Ващук вспомнил свой луцкий этап карьеры и работу под руководством Виталия Кварцяного. Своми воспоминаниями он поделился на своей страничке в facebook.

Быль. Решил как-то Виталий Владимирович Кварцяный обновить состав команды. Ну как, обновить - молодежь на просмотр пригласить. Вдруг что-то интересное попадется.

Кинули клич, назначили время. Когда на вокзале выяснилось, что приехало раз в пять больше футболистов, чем ожидалось, Виталий Владимирович обвел взглядом собравшуюся толпу, понял что все в автобус не поместятся, и произнес:
" Значит так. Кто любит комедии - направо! Кто любит ужасы - налево! "
Толпа разделилась на две части.
" Все, кто любит комедии - на@уй! Кто любит ужасы - за мной в автобус... вы сюда не веселиться приехали.. ."
После просмотра ни один из приехавших в команде не остался.

 

 

Тренировочный процесс в исполнении Виталия Владимировича - это отдельная песня. Помните анекдот про слоников, что на плацу бегают? Вот где-то так же...
Однажды на тренировку принесли бронежилеты. Все должны бежать в бронежилетах. Не, ну а че? Логично. Тренер так видит.
Я говорю- мне нельзя бегать.
" - Чего это?"
" - Колени прооперированы, могут вылететь. "
" - Ну ладно. Все бегут в бронежилетах, а Ващук - без. Побежали!"
Тренер доволен, все в шоке. Ну и в продолжение банкета - а теперь все играют в бронежилетах! А да, Ващук без бронежилета, у него ж колени...
Слава богу, затея не прижилась. А то потом и автоматы с касками выдавать бы начали.
Или еще была фишка в темноте играть. Ну есть у тренера настроение потренировать. Неважно, что мяч не видно - не фиг, тренируйте зрение.
Много было такого, что у меня лично вызывало недоумение. У меня, прошедшего школу Лобановского, не было вопросов относительно интенсивности нагрузок. Но вот относительно целесообразности того либо иного действия вопросы возникали, и часто.

Я, естественно, раздражал авторитарного Кварцяного и любимая его фраза была: "Что ты мне тут динамовский футбол показываешь?!"
Фразы можно было записывать.
" Хули ты по флангам бьешь? Опять динамовские штучки? Бей на высокого! " (во время игры)
" За горло его держать надо, за горло, вот так ! " - про нападающего( запрыгнув предварительно на спину ничего не подозревающему футболисту, просто проходящему мимо) .
" Значит так. Едем на игру. Жить будете в общаге с крысами. Кормить вас не будут. Вы должны выйти на игру злые и голодные!!! " ( перед кубковой игрой)

Месяца через три во время моего законного выходного раздался звонок.
" Влад, бери своего агента и контракт, будем прекращать наши отношения ".
Я ничего не понимаю, еду в Луцк, приходим к Кварцяному.
"- Виталий Владимирович, в чем дело? Что случилось?"
"- Значит так. Из-за тебя команда потеряла двенадцать очков. До свидания."
И включает запись с какого-то телеканала, где комментатор во время игры два-три раза повторил мою фамилию...
Я слушаю, потом охреневаю и спрашиваю :
"Виталий Владимирович, вы хоть понимаете, что если бы у нас были эти двенадцать очков, то мы бы были на первом месте?! Причем так бы оторвались от "Динамо" и "Шахтера", что догнать бы они нас уже никак не смогли?! У нас бы чемпионство было бы досрочно!! Мы что, теперь комментаторов слушаем??? "
Работа мысли.
"А. Ну да. Тебе ж все равно ничего не докажешь! Ну ты все равно не расслабляйся, играй давай! "
Вопрос закрыли.

По итогам круга "Волынь" заняла неплохие позиции. Нас отпустили на отдых, после чего мы должны были лететь в Турцию на сборы. Незадолго до этого провели сборы в Луцке, у меня была встреча с президентом клуба и главным тренером, где подтвердили, что я остаюсь еще на полгода. Поэтому подвоха я не ждал. Поехал в Киев собирать вещи.
За день до вылета набирают из клуба.
"Влад, ты в Турцию не летишь, тебя в списках нет."
Набираю Кварцяного. Трубку не берет.
Набираю президента клуба. Говорю - меня на сборы не берут. Тот - ни сном, ни духом : " Влад, ну ты можешь меня удивить... я вобще-то не в курсе. Почему?"
Ситуация непонятная. Но я же знаю когда самолет должен лететь - приезжаю в Борисполь. Подхожу к Кварцяному.
"- Виталий Владимирович, почему я не лечу? "
Ответ был мегасодержательный:
" Ты что - прокурор, чтоб я тебе отвечал? "
Все.
Больше объяснениями себя главный тренер команды не утруждал.
Команда улетела. Я остался.

Начал тренироваться с "Динамо 2". Тогда там работал Андрюха Гусин, пошел мне навстречу.
А через дней десять раздался звонок с неопределенного номера.
Ни здрасьте, ни привет. Кварцяный.
" Ну что, отдохнул? Давай лети в Турцию, жду. "
Положил трубку.
Ну что ты с ним поделаешь? Стал искать билет на Анталию...
Через несколько недель узнал в чем же дело.
Решил Виталий Владимирович, что на просмотр едет много защитников. Обычное дело - во время сборов смотреть новых игроков, тренируя и своих, конечно же. Так вот, защитников в тот раз было восемь. Я уже не помещался, с его точки зрения.
Четырех Кварцяный отсеял сразу, а четырех оставил. Двое заявили после нескольких игр, что в команде не останутся ни за что. А двое оставшихся втихаря сбежали ночью.
Не захотели делать звездную карьеру у великого тренера.

Как тренер Виталий Владимирович - был просто фееричен.
Игра. Наш нападающий с мячом в атаке. Кварцяный стоит у кромки поля и орет крайнему защитнику : " Сюда смотри! На меня, я тебе сказал!! Сюда!!" Я в ответ ору: " На мяч смотри, придурок!! На мяч!!! Беги за нападающим!! "
Кварцяный : "Не слушай его!! Слушай меня!! Сюда иди! Я с тобой поговорю сейчас!!! "
Дальше нецензурно.
Так и играли.

Часто спрашивают, особенно молодые - а правда, что Кварцяный бьет футболистов?
Отвечаю как есть - меня пальцем не трогал.
По поводу остальных - пусть они говорят.
По поводу договорных матчей.
Было пару раз, что меня и еще несколько человек садили на скамейку запасных без объяснения причин. Было такое, что меняли нападающего на защитника, хотя это было нелогично. Были решения, вызывающие, скажем так, недоумение.
Команда проигрывала.
Но был ли это договорняк или просто прихоть тренера - сказать не может никто.
И пусть это будет на совести Кварцяного.
Потому что при всей неоднозначности Виталия Владимировича как тренера, я уверен - если бы не он, то большого футбола в Луцке бы не было. Как он этого добился - это его история. А история никогда не бывает белой.

Хотел бы я, чтобы мой сын попал в руки такому тренеру как он?
Ни в коем случае.
Нечего там делать молодым, с моей точки зрения. Лучше европейская вторая лига, там большему можно научиться.
Уважаю ли я Виталия Кварцяного как футбольного человека?
Однозначно - да.
Моего нынешнего опыта достаточно для того, чтобы осознавать какую тяжелую и неблагодарную ношу он несет.
"Волынь" - его детище, его смысл жизни. Возможно, как тренер он и не самый лучший вариант, но как спортивный менеджер довольно успешен. Он переживает за успехи команды и действительно болеет своим делом. И то, что "Волынь" до сих пор держится в высшей лиге - лучшее тому доказательство. Возможно, он чересчур эмоционален и поведение его не вписывается в рамки общепринятой морали, но футбол он искренне любит. Так как умеет.

 

http://www.ua-football.com/ukrainian/news/1479900737-byla-fishka-v-temnote-igrat-vaschuk-o-kvarcyanom.html

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті вже і Циганик з експертами відкрили очі, що Кварцяний, як тренер, вичерпав себе!

ВОЛИНЬ - ДИНАМО - 1:4. ЯК КИЯНИ РОЗГРОМИЛИ СУПЕРНИКА В ЛУЦЬКУ
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Волинь (Луцьк). Підсумки виступу в першій частині сезону 2016/17

 

http://www.ua-football.com/ua/ukrainian/high/1482155861-osinni-pidsumki-volin-poglyad-do-maybutnogo-kriz-tumani-teperishnogo.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екс-гравець багатьох українських клубів Харрісон Омоко, який останнім часом виступає за "Арсенал-Київщина" з Білої Церкви, розповів де йому найкомфортніше гралося і чи збирається продовжувати кар'єру футболіста.

– Після "Динамо" ви нарешті вдосталь пограли у Вищій лізі – за "Ворсклу", "Волинь", "Таврію" і "Зорю". Де було найкраще?

– В плані умов найкраще було у Сімферополі. Але в ігровому плані поза конкуренцією – Луцьк.

– Ви мене дивуєте. "Волинь" же тренував такий страшний Віталій Кварцяний!

– Страшний. Це те, що всі кажуть. А я завжди повторюю одне: як людина він – хороший. Звісно, Кварцяний – навіжений тренер. Але коли з ним сидиш один на один і розмовляєш, то він – батько. За той час, що я з ним працював, у нас не виникало ніяких скандалів. Лише наприкінці клуб мені не заплатив, коли я отримав травму. Вони просто розірвали контракт. Окрім Кварцяного ще б хотів виділити покійного Андрія Баля, який мене тренував у "Ворсклі". Це також був дуже позитивний чоловік.

– Розкажіть про свою українську сім’ю.

– Із дружиною познайомився, коли виступав за "Волинь". Вона із Луцька. Народила мені двох доньок.

– Ви вже наполовину українець?

– (Сміється) "Наполовину" – не буває. Або повний, або ні. Українського громадянства не маю. Лише вид на проживання. Тому я – громадянин Нігерії.

– Ще довго збираєтеся грати у футбол?

– Якщо буде можливість, то гратиму. Ось восени допоміг у Другій лізі клубу "Арсенал-Київщина". Не знаю, чи продовжу тут виступи у другому колі. Потрібно розмовляти із керівництвом. Зриватися зараз і їхати бозна-куди, щоб грати за копійки, не хочеться.

http://www.ua-football.com/ua/ukrainian/news/1482824339-omoko-kvarcyaniy-bozhevilniy-trener-ale-koli-z-nim-odin-na-odin-to-vin-batko.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Волинь проведе збори на Закарпатті

Команда Віталія Кварцяного проводитиме зимові збори в Україні в одному з містечок Закарпаття, поблизу курорту Шаян.

Про це повідомляє sport arena.

Лучани розміщуватимуться в одному з місцевих санаторіїв, де матимуть повноцінні умови для проживання і можливість працювати на натуральних полях. Заздалегідь закарпатський збір Волині повинен початися 19 січня і продовжиться до 31-го числа.

В той же час терміни збору, а також спаринги команди під час роботи на Закарпатті можуть варіюватися залежно від погоди. У разі сильних снігопадів або холодів Волинь може перенести збір в Шаянах на лютий ближче до відновлення сезону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...