Перейти до змісту

Безкоштовний фест для поплавочників


kayot

Рекомендовані повідомлення

Фестиваль з лову риби поплавковою вудкою " Поплавок на рiчцi з Flagman ″

 

Призы то компании Flagman :
1 место - Удилище болонское Flagman SHERMAN ULTIMA BOLO 5м ;
2 место - Удилище болонское Flagman SQUADRON BOLO 500 ;
3 место - Удилище болонское теле Flagman SENSOR NUOVO BOLO 600 .


И еще , призы участникам и призерам . Напоминаю участие в фестивале бесплатное .
На семинаре эксперты наглядно продемонстрируют работу штекерного , болонского и махового удилищ . Поплавки , лески , крючки , оснастки для различных условий ловли - все это будет на презентации . 
Поплавочные " заморочки " , секретные добавки и прикормки узнают участники мероприятия .

Генеральний спонсор: компанія FLAGMAN
Зображення
За пiдтримкою 
Федераціi риболовного спорту Волинської області
Зображення


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Фестивалю з лову риби поплавковою вудкою " Поплавок на рiчцi з Flagman "

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Фестиваль проводиться з метою:
- розвитку риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
- визначення переможців та призерів змагань;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту;

2. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Фестиваль буде проведено 5 червня 2016 р., на р. Стир м. Луцк , 07:00-16:00.

3. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі, які подали заявку на участь.
Учасники зобов’язані:
- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правила змагань і данного положення, дотримуватись морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.

4. ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Загальна частина :
07:00 – прибуття учасників;
07:30 - реєстрація учасників;
07:45 – святкове відкриття змагань;
Теоретична частина :
08:00 - презентацiя поплавочних снастей та оснасток експертами компании Флагман ;
08:30 - презентацiя прикормки та добавок вiд компании Флагман ;
Практична частина :
09:00 - проведення навчальных мероприемств по лову риби ;
Змагання :
11:00 - жеребкування секторів лову;
11:20 - перший сигнал - вхід в сектори;
12:00 – другий сигнал – початок змагань;
14:55 - третій сигнал – пять хвилин до завершення змагань;
15:00 - четвертий сигнал - завершення змагань;
15:00 – зважування риби;
15:30 – підведення підсумків змагань;
16:00 – святкове закриття змагань; 

5. ПРАВИЛА ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання проводиться в особистому заліку, в 1 тур. Тривалість туру 3 години .
Берегова лінія ділиться на сектори, кількість яких дорівнює кількості учасників, які приймають участь в змаганнях. Ширина сектора 10 м. 

Ловля риби дозволена будь-якими поплавочними снастями. Максимальна довжина вудлища не повинна перевищувати 13 м. Вудлище може бути оснащене катушкою будь-якої конструкції, поплавком(без обмеження ваги, обєму та конструкції). Ловля риби учасником проводиться одним вудлищем, оснащенним одним повідком з одним одинарним гачком. Учасники можуть підготувати будь-яку кількість вудлищ, але одночасно ловити тільки одним.
Учасникам відведено 40 хвилин на підготовку.
Доставляти прикормку в місце ловлі дозволяється будь-яким способом.
Після завершення змагань учасники зобов’язані прибрати з сектору сміття.

6. ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
Переможцем стає учасник, улов якого має найбільшу вагу;
Переможці та призери змагань визначаються в особистому заліку.

7. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Переможці та призери змагань нагороджуються дипломами відповідних ступенів та цінними призами від спонсорів змагань.
Організатори та спонсори змагань залишають за собою право затверджувати номінації для нагородження, не вказані в даному положенні.

8. ФІНАНСУВАННЯ.
Фінансування підготовки місця проведення фестиваля, придбання дипломів та призів для нагородження переможців відбувається за рахунок організаторів та спонсорів.

Реєстраційний внесок для учасників фестиваля відсутній.

9. РЕЄСТРАЦІЯ.
Заявки на участь приймаються організаторами до 4.06.16 на даному форумі.
Учасники прибувають на місце проведення фестиваля самостійно та за свій рахунок. Прибуття учасників не пізніше 07:00 5.06.16.

10. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Учасники змагань несуть повну особисту відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

Контактні телефони:
Віжанський Віталій - 099-735-04-33
Кобизєв Володимир – 0956904006

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Barugan сказал:

Ух ти крутяк!!! А скажіть місце де саме, прийду понаблюдаю)))

 

Вибачте, я тільки розмістив оголошення.

Всі питання, будь ламка, за вказаними телефонами.

Дякую.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Selbeor сказано:

Ну і....? Де результат цього всього дійства? 

http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=82&t=3706

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Selbeor сказано:

Цікаво чи планується відкриття магазину Flagman у Луцьку

Планується. Коли і як не знаю, але читав на форумі Флагмана про пошук адміністатора магазину в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорвався нарешті до обробки РАВок. Викладую так би мовити "результат дійства"... Повний фотозвіт, як завжди, на Флікрі (139 фото)  https://www.flickr.com/photos/agentsmith13/albums/72157669470261595 -  (деякі фото сюди не завантажуються - завеликі). Для бажаючих скачати всі фото в оригінальній якості - посилання на ex.ua - http://www.ex.ua/101891958

DSC_0018.jpgDSC_0043.jpgDSC_0190.jpgDSC_0229.jpgDSC_0371.jpgDSC_0436.jpgDSC_0467.jpgDSC_0488.jpgDSC_0498.jpgDSC_0510.jpgDSC_0639.jpgDSC_0694.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
14 годин тому, Barugan сказано:

А що це за риба клювала в Стиру? на оселедець похожа?

 

Уклейка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...сорі за оффтоп(хоча тема попавочників.)) - народ, який в темі, питаннячко - хто як вважає, яка оптимальня довжина махової вудки повинна бути (такий собі "універсал")???...назріло питання покупки, тому хочеться купити як то кажуть "раз і на все життя".)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

5 часов назад, fresh1987 сказал:

ИМХО

4м.

 

...хммм, окей, а якщо ловим з берега від якого метра на 2-3 очеретина або кропивка .)...я так думаю що зараз дядки-старожили прийдуть і скажуть - в залежності від місця ловлі.) - зарослі у/біля воді, дерева навкого, з лодки і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нормального рибака має бути шішнадцать палок :). Одну юзати як штекер-спін-фідер хрен получиться. Та і водойми різні, і доступ до точки лову і човен і ще овер 1000 обставин.

Колись було варіатів 2: бамбук 2-3 колінка або совпластик (там здається метра 4). Тому і призвичаювались... А зараз -скільки кишеня дозволить...

Якщо легеньку, то, думаю, від 5 метрів треба дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Никто сказал:

 

я так думаю що зараз дядки-старожили прийдуть і скажуть - в залежності від місця ловлі.) - зарослі у/біля воді, дерева навкого, з лодки і т.д. і т.п.

Так воно і є. А чого питаєте, якщо знаєте? На лодку 4-5 м., з берега від 5 до 6,5, а то і 7м. Універсала не буде, хіба,що Ви ходите на один і той самий ставочок, тоді під умови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, siv.lutsk сказал:

Так воно і є. А чого питаєте, якщо знаєте? 

...та не так щоб знаю.), просто роблю висновки відносно обставин, які можуь скластися в майбутньому+досвід рибалок мусить допомогти:)

 

11 час назад, pasha717 сказал:

висновок напрошується сам, потрібно дві мати палки, 5м та 8м

 

...напевно, що так - 4ка вже є, придивлюсь напевно до 7-8ки. Дякую всім за адекватні відповіді, всім рибалкам нхнч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під поплавок маю три телескопи по три метри, скользящі поплавки зі стопроками, малі котушки, вистачає і з берега і з лодки, закидаю до 15 метрів.

але все це баловтво, в основному донки і фідер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Antiphase сказал:

 

але все це баловтво, в основному донки і фідер :)

...да хочеться іноді в дитинство "впасти"(чи то ностальджі:rolleyes:) коли ще на бамбукову сбирав гроші, а сам ходив з саморобком з лозини на стариці, еххх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поплавочна снасть наприклад на річці не менш уловиста як і та ж донка чи фідер. Сам з фідера перейшов в цьому році на болонську ловлю. Придбав собі вудку 5 м ( можу написати в приват якщо цікаво марку вудлища...дуже класне і не дорого ). Дуже задоволений, ловля в проводку....це щось як на мене схоже між спінінгом ( нахлистом) та присутня поплавочна ловля. Всім бааючим рекомендую спробувати . 

 

Для цікавості закину відео )))

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.07.2016 at 13:18, Lovetstiney сказал:

Придбав собі вудку 5 м ( можу написати в приват якщо цікаво марку вудлища...дуже класне і не дорого ).

 

 

 

 

...так, цікаво, буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...