Перейти до змісту

Юркін верни гроші!


Рекомендовані повідомлення

Юра, ти прекрасно знаєш як було. Ніяких одразу - не було. Ти знаєш які ще були ситуації, з телефонами зібраними з декількох один. Просто ти впав в очах багатьох людей, які тебе знали і поважали тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого проти не маю, і абсолютно не переживав за свої гроші. Я залишив своє слово тут, бо читаю вже другу тему про тебе, і одне те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Щось не до кінця зрозуміло (мо туплю). Олексій пише, що дав гроші за телефон ще в листопаді 15го.

Юра пише, що був вльот на останній раз, як замовляв телефон (тобто ще в 15 році чи як?). І вльот на товар. Розлочка ж не товар? Чи на розлочці теж був вльот?

 

І хто рахунок заблокував? АппМарк казав, що "пожартував" на рахунок поліції. Збрехав?

Поліції не було, в приват банк була скарга .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yurkkkin сказал:

Поліції не було, в приват банк була скарга .

 

приват не блокирует карты по скаргам! только после заявы в полицию.

з.ы. дай номер своего  мобильного.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, yu2007 сказано:

І хто рахунок заблокував? АппМарк казав, що "пожартував" на рахунок поліції. Збрехав?

Мабуть ще декілька "інвесторів" Юриного бізнесу, які на борді не відписувались, але їдять ті самі "завтракі":mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, yurkkkin сказал:

при чому тут ситуація з вібромоторчиком?

Ти не захотів чекати , я тобі помоєму відразу гроші перевів назад.

Как никак но пацан пытается пыхтеть. Крутиться- вертеться. Он не ноет что жизнь гавно и нет денег и заработать негде.  Он просто пытается и старается. 

Я бы и не создавал этой темы если бы он сам не предложил вернуть инвестицию и не пропал опять. 

Так что как по мне это всего лишь тема-шоу на борде :) которая поддержит репутацию Юркина а как побочный эффект даст определенную рекламу его личности. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, paksivatova сказал:

Так что как по мне это всего лишь тема-шоу на борде :) которая поддержит репутацию Юркина

 

Ви це серйозно??? Да після цих тем я, наприклад, точно не буду звертатись до такого бізнесмена.  Ненавиджу, коли мені винні гроші і кормлять завтраками. Якого милого я маю переживати, нервувати, лізти з шкіри, щоб перекрити відсутність моїх грошей лише тому, що якийсь там ділок

 

16 минут назад, paksivatova сказал:

пытается пыхтеть. Крутиться- вертеться. Он не ноет что жизнь гавно и нет денег и заработать негде.  Он просто пытается и старается.

 

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Alexander Lucky:) сказал:

 

Ви це серйозно??? Да після цих тем я, наприклад, точно не буду звертатись до такого бізнесмена.  Ненавиджу, коли мені винні гроші і кормлять завтраками. Якого милого я маю переживати, нервувати, лізти з шкіри, щоб перекрити відсутність моїх грошей лише тому, що якийсь там ділок

 

 

???

Абсолютно згідний . Тим знайомим, яким ще позичаю гроші, завжди кажу, краще просити на місяць, а віддати через два дні, ніж просити на два дні, а віддати через місяць. В першому випадку при нагоді я позичу знов, в другому вже навряд чи, хоча гроші ніби й повернуті в обох випадках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Alexander Lucky:) сказал:

 

Ви це серйозно??? Да після цих тем я, наприклад, точно не буду звертатись до такого бізнесмена.  Ненавиджу, коли мені винні гроші і кормлять завтраками. Якого милого я маю переживати, нервувати, лізти з шкіри, щоб перекрити відсутність моїх грошей лише тому, що якийсь там ділок

 

 

???

Кто любит стабильность. Тот зарабатывает стабильно 2500 Грн в месяц и доволен. А авантюристы могут в месяц и 20 тыс заработать а иногда и 100 Грн в месяц не выходит :)

по принципу утром стулья - вечером деньги. Стабильный продавец с качественным товаром.  Потому каждый решает сам для себя. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, paksivatova сказал:

Потому каждый решает сам для себя.

Тут теж згідний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, paksivatova сказал:

Кто любит стабильность. Тот зарабатывает стабильно 2500 Грн в месяц и доволен. А авантюристы могут в месяц и 20 тыс заработать а иногда и 100 Грн в месяц не выходит :)

 

В отношении денег, я люблю стабильность. Только зарабатываю я не 2500, и не 5000, и не 8000 грн. Зато стабильно. НО речь не обо мне, а о том, с кем иметь дело. Так вот с такими людьми, которые перекрывают свои старые долги за счёт долгов новых - не имею желания связываться. Понимаю, что от этого никто не застрахован, но в данном случае - предупреждён, значит вооружен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Alexander Lucky:) сказал:

людьми, которые перекрывают свои старые долги за счёт долгов новых

ммм

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.05.2016 at 17:12, halcogen сказано:

Ви не повірете, але й в Луцьку є громадяни, для яких ті 600 доларів як для пересічного 600 грн. Тіпа і граші, але єслі что то не смертельно )))

Якщо для них 600 баксів не гроші то і 1000 баксів знайдуть на новий.

В чому сенс отакої махінації? Економія? Хах, вже смішно! Екстрім? Як варіант, кучеряво жити не заборониш ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alexander Lucky:) сказал:

 

Ви це серйозно??? Да після цих тем я, наприклад, точно не буду звертатись до такого бізнесмена. 

якщо чоловік після цієї епопеї позакриває борги, то при необхідності замовлення аналогічного товару я віддам перевагу йому ніж нонейму без репутації чи з 1-2 позитивними оборудками. поки не ховається і намагається відписуватись, схоже шо дійсно має проблеми і хоче віддати (правда якби він у мене взяв 500 баксів може б я і по іншому думав ))) ну але поки зі сторони здається шо надія є. Надія була б звичайно більшою, якби розділ борди "шукаю додатковий заробіток" ряснів дописами обвинуваченого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

Абсолютно згідний . Тим знайомим, яким ще позичаю гроші, завжди кажу, краще просити на місяць, а віддати через два дні, ніж просити на два дні, а віддати через місяць. В першому випадку при нагоді я позичу знов, в другому вже навряд чи, хоча гроші ніби й повернуті в обох випадках

Розумієш борг і передоплата за товар - це різні речі. Я вообще в долг деньги не даю. Только исключения по ситуации могут быть. Но вот предоплата за товар это другое дело. 

Щас есть объект на хх 000 Грн. Клиент даёт 100% предоплату а я ему в свою очередь ооочень низкую цену! Все довольны в итоге. Я свои деньги не вкладываю, клиент покупает товар по низкой цене, мне остаётся определенный профит в виде денежных знаков.  Отчего же предоплата это плохо?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, taurus07 сказал:

якщо чоловік після цієї епопеї позакриває борги, то при необхідності замовлення аналогічного товару я віддам перевагу йому ніж нонейму без репутації чи з 1-2 позитивними оборудками. поки не ховається і намагається відписуватись, схоже шо дійсно має проблеми і хоче віддати (правда якби він у мене взяв 500 баксів може б я і по іншому думав ))) ну але поки зі сторони здається шо надія є. Надія була б звичайно більшою, якби розділ борди "шукаю додатковий заробіток" ряснів дописами обвинуваченого...

Так же и я считаю. Не смотря на борг в 550$ я приобрёл долгожданный новогодний подарок в травни у него. Потому что аппарат чистый. Новый. И с гарантией. 

У жены уже ровно год телефон от юного бизнесмена и так же все отлично с ним. У человека товар хороший. Просто финансами не научился грамотно распоряжаться. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, paksivatova сказал:

Отчего же предоплата это плохо?

якщо у випадку форсмажору, ви в строк можете погасити заборгованість, у разі її виникнення, то нічого поганого в передплаті немає й такий вид діяльності має місце бути, але коли приміром ви взяли передплати 50 000 ує, а попали в лікарню й товар згнив чи спортився чи взагалі його конфіскували ( чи будь якій інший форсмажор) то ваш сімейний бюджет рухне, й все нібито гарно здавалось спочатку, й гарний профіт у вигляді грошових знаків, й без власних капіталовкладень (бо такої суми нема), а в ітозі *Вон оно че Михалыч*, пішли по світу, образно кажучи . Кожному своє, як то кажуть :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, paksivatova сказал:

Так же и я считаю. Не смотря на борг в 550$ я приобрёл долгожданный новогодний подарок в травни у него. Потому что аппарат чистый. Новый. И с гарантией. 

У жены уже ровно год телефон от юного бизнесмена и так же все отлично с ним. У человека товар хороший. Просто финансами не научился грамотно распоряжаться. 

смисл в цьому пості буде лише тоді коли вся сума боргу закриєтся , інакше я сумніваюсь що на всьому, що ви в нього купили, ви зекономили 550 баксів в загальному й якщо *відмотати назад*, то морально і фінансово (особисто мені) краще купити чуть дорожче , але максимально скоротити час коли грошей в мене в руках ВЖЕ немає, а товару в руках ЩЕ немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, MANJAK11 сказал:

смисл в цьому пості буде лише тоді коли вся сума боргу закриєтся , інакше я сумніваюсь що на всьому, що ви в нього купили, ви зекономили 550 баксів в загальному й якщо *відмотати назад*, то морально і фінансово (особисто мені) краще купити чуть дорожче , але максимально скоротити час коли грошей в мене в руках ВЖЕ немає, а товару в руках ЩЕ немає. 

 

Підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2 июня 2016 г. at 08:19, MANJAK11 сказал:

смисл в цьому пості буде лише тоді коли вся сума боргу закриєтся , інакше я сумніваюсь що на всьому, що ви в нього купили, ви зекономили 550 баксів в загальному й якщо *відмотати назад*, то морально і фінансово (особисто мені) краще купити чуть дорожче , але максимально скоротити час коли грошей в мене в руках ВЖЕ немає, а товару в руках ЩЕ немає. 

Цілком і повністю підтримую вашу думку. Но к сажаления что случилось то и имеем. Теперь же вопрос когда этот долг Юра закроет!? Уже третья неделя "завтра" пошла. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Теперь же вопрос когда этот долг Юра закроет!? Уже третья неделя "завтра" пошла. 

Раз вже згадали МММ, то тут же виникла ідея побудувати просту піраміду:

1) цю тему в смітник, натомість створюємо тему "Юркін - молодець! І телефони в нього круті і взагалі слова на вітер не кидає"

2) знаходяться нові "інвестори", які вкладаються в його послуги і товари

3) @yurkkkin повертає гроші @paksivatova

4) нові інвестори повторюють алгоритм

І так поки коса на камінь не попаде...

Життя на лезі ножа, чьо уж там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31 мая 2016 г. at 18:31, yurkkkin сказал:

Написав Олексію що є бажання розрахуватись - наразі є проблема , тому і не можу повернути.

Конкретно сказати не можу - скажу що до кінця тижня(неділі) включно.

Минула неділя. Минулі літа. А грошей так і нема! 

Юра, як справи?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, paksivatova сказано:

Минула неділя. Минулі літа. А грошей так і нема! 

Юра, як справи?

А навіщо Ви це питаєте? Майте совість, підтримайте молодого бізнесмена, не діставайте його всілякими дрібницями. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...