Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2016 - 2017 р.


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, Юріч сказано:

 

а значить по темі.

Ну так, ок, добре, хай буде гречка (Лобановський і сезон 2016/2017, то я просто "туплю"). Та то таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 288
  • Створено
  • Остання відповідь
16 минут назад, veter сказал:

Лобановський і сезон 2016/2017, то я просто "туплю"

 

Якщо ти не помітив, або, як ти слушно сказав, "тупиш", то тут почали приводити заслуги Шахтаря семирічної давності, а це вже історія, на що я і відповів історією клубів. А далі я вже висловив суто свою думку на рахунок Шахтаря. Чи це вже тут заборонено??? Чи ти мені будеш тут вказувати, що мені писати про твою улюблену команду???

 

ПС. І взагалі, поки ти не прийшов зі своїми нравоучєніями не по темі, ніякого срача і близько не було. Кожен висловлював свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, veter сказал:

не соромляться співати ДЕРЖАВНИЙ ГІМН

То йдіть навчіт Рака співати Гімн, а Степа з Кучером і Ко. насильно почали вустами шевилити, щоб по голові не отримати! Кому ви про кротів розповідаєте? Почитайте і згадайте їхні в'ю у 2013 початку 14 років коли Майдан починався і у розпалі був!!! А зараз на камеру "патріоти", а у душі - сєпари!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

ПС. І взагалі, поки ти не прийшов зі своїми нравоучєніями не по темі, ніякого срача і близько не було. Кожен висловлював свою думку.

Шонібудь. Наче дорослий адекватний мужик :sm128:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, veter сказал:

Шонібудь. Наче дорослий адекватний мужик :sm128:.

 

Я то адекватний, а от ти дійсно пишеш "шонібудь". Все, завязуй флудити, а то і мене втянув в свій "шонібудь".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Одинадцять морозів та Ребров. Картина маслом.

Сидорчук, Морозюк, Рибалка, Макаренко ну і вінець композиції- нульовий Мораєс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Сидорчук, Морозюк, Рибалка, Макаренко ну і вінець композиції- нульовий Мораєс

А є хтось інший? Всі питання до Суркіса, що для гри у ЛЧ не оновив, не влив у команду свіжлї крові! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, ForZa сказано:

А є хтось інший? Всі питання до Суркіса, що для гри у ЛЧ не оновив, не влив у команду свіжлї крові! :(

Звичайно, що немає інших. Взагалі, нелогічне рішення відпустити одночасно і Кравця і Теодорчика. Якщо вже їх відпустили, то потрібно було ще нападника, крім Гладкого. Травма і дискваліфікація Гладкого і Мораєса і в основі автоматично виходить Бесєдін. Пічалька

Снимок экрана20161102193913.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не менше питання до Реброва, що не ризикнув і не поставив  на гру динамівську молодь.

Ребров все більше нагадує Фоменка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Nokian сказал:

не ризикнув і не поставив  на гру динамівську молодь

Це кого? Тимчика, що відіграв за U-21 з Бенфікою? Очігаву - а він сильніший за Хачеріді з Відою? Чи може відразу всю молодь, не обстріляну на такому рівні, випускати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження, що потрібно робити кардинальні зміни: всю стару "гвардію" (чоловік 7-8) розігнати/розпродати, а починати натаскувати молодь.

Так, сезони 2-3 результатів мабуть не буде, але грати далі так як це зараз робиться - це шлях в нікуди. Команда НЕ ХОЧЕ грати...

ЗІ. Я думаю багато хто пам"ятає 18-річного СаШо проти Баварії....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Svityaz сказал:

стару "гвардію"

А хто там "стара" гвардія? Гусєв, СаШо, Хачеріді, Ярмола... Гладкого не рахую, то взагалі... Так перші двоє і Глад вже і не грають, а інші всі у самому соку і їм є що доводити і грати і грати! А мотивація - ну Суркіс їх зарплатами добре мотивує, а тренеру треба щось з ними робити і на сам кінець треба визначитись з костяком у 8-9 гравців, а то з такою ротацією толку не буде! Ніхто і ніде у ТОПах так склад не змінює від матчу до матчу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Старою гвардією" я називаю Ярмолу, Віду, Мораєша, Антунеша, Гонсалеса та навіть і Сидорчука з Гармашем (Шовковському і Гусєву зробити солідну прощальну гру і з почестями перевести в склад тренерів молодіжних команд; Гладкий - це взагалі що?).

Випустити на поле пацанів - нехай землю гризуть і доводять право на основний склад. Талантів у школі ДК багато - нехай їх випробують в жорстких умовах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Svityaz сказал:

ехай землю гризуть

А якщо не захочуть, що тоді?

2 часа назад, Svityaz сказал:

Віду

???

 

2 часа назад, Svityaz сказал:

Гонсалеса

Скільки йому років і коли його купили? Аргентині за збірну забиває!!! Шановний  Svityaz не розчаровуйте у розумінні футболу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо у нас просто різне розуміння футболу?

Мені нема різниці скільки кому років і за скільки кого купили. Команда не грає і світлих плям мало. Віда і Гонсалес не є цими променями в царстві темряви. Їх рахують класними футболістами? Чудово! Продати поки є попит.

А то буде як з Ярмолою: і ніби "зірка", а вже тієї гри нема. Перегорів. Прогресу нема. Якоїсь холери не переходить в сильніший чемпіонат. На фоні команди виділяється, але якщо загальний фон команди це "плінтус"...

Команді необхідна "шокова терапія", бо звичайні методи вже результату не дають.

ЗІ. Хоча, ми не знаємо внутрішньо командної кухні і нам може все здаватись інакше ніж є. Тому що питань до менеджменту команди також більш ніж достатньо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, ForZa сказано:

Це кого? Тимчика, що відіграв за U-21 з Бенфікою? Очігаву - а він сильніший за Хачеріді з Відою? Чи може відразу всю молодь, не обстріляну на такому рівні, випускати? :)

Краще необстріляну  молодь, ніж обісраних сидора з морозом.

Гірше вже не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
7 хвилин тому, Svityaz сказано:

Боруссія (Дортмунд) - Легія (Варшава) 8:4 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

що це було?...

Шо-шо! Боруссія рулить),я  дивився їхню перемогу над Баварією,там також класно грали і переграли, і 1-0 це був може і  не показник,але вони повністю контролювали гру,а ви про якусь там Легію,хоча таки да, 8 штук,і Легія то не шонібуть,то є круто!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дортмунді вчора, до речі, цілу гру за воротами банер "Fuck UEFA" провисів. Причом так гарно висів, що погляд не відірвеш. Чекаю тепер з нетерпінням, як всякі ФАРЕ, почуття яких мав би зачепити банер, заборонять глядачів в Німеччині. Ну а шо, послідовними ж треба бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, olsad сказал:

послідовними ж треба бути...

Наївні :) В них "послідовність" вибіркова! :) Там на стадіонах відвідуваність і прибутки не зрівняти з українськими, так що... там що завгодно може бути і їм нічого не буде! Ну хіба що хтось голосно про це почне казати або ЗМІ приділять значну увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

       

 

Бешикташ   0-3  Бенфіка, перерва ))) Ну і Київ сьогодні виграє у Наполі і є шанси на ЛЄ)))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, yura-patriot сказал:
       

 

Бешикташ   0-3  Бенфіка, перерва ))) Ну і Київ сьогодні виграє у Наполі і є шанси на ЛЄ)))

 

 

і ще потрібно в домашньому матчі виграти в турків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, mykola сказано:

і ще потрібно в домашньому матчі виграти в турків

Да знаю я,просто про це навіть і не думаю,поки не виграють у Наполі)) але щось мені смішно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, в чотирьох поєдинках набрали аж 1 очко, а зараж в двох потрібно взяти 6. Мають вони ж колись почати грати. Я оптиміст, вірю що вони виграють два поєдинки, але підсвідомо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...