Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2016 - 2017 р.


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Nokian сказал:

від Динамо залишилась лише назва

Два рокі тому казалі про Динамо теж-саме, потім два роки чемпіони... Тепер спад... Побачимо, таке і у більш іменитих клубах буває і навіть Лобановський не кожного року поспіль брав чемпіонство.

1 час назад, Nokian сказал:

відстали від розвитку футболу назавше

А вони тренують команду? :)

 

1 час назад, Nokian сказал:

А результати ще менше

Ну це ми ще побачимо... При нагоді нагадаю цей вислів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 288
  • Створено
  • Остання відповідь
9 минут назад, igorgame сказал:

А вони тренують команду? :)

Ну команду президент і не повинен тренувати. Але ж хто, як не він обирає тренерів? Хто має обрати правильний вектор розвитку? От скажи, якого хрєна Шахтарю (тай Металісту також) вдавалося купувати дійсно класних футболістів? Молодих футболістів, які потім продавалися за величезні гроші. Нафіга Суркіс тримає селекційну службу, якщо толку з неї - 0! Ну як можна було підписати Гладкого?)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, ForZa сказано:

Але чомусь ніхто не згадує Янг Бойз... :)))))))))))))))))))) Пропаганда робить своє діло!!!

:sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янг Бойз то хоч титулованіший за Тюн.

ДК стали два  останні сезони чемпіонами не тому , що зріс їх рівень, а тому, що у Шахти проблеми.

І це чемпіонство зіграло з ДК дуже злий жарт- вони уявили , що вже пупи землі, і що так буде завше.

Це по характеру.

Ну а з майстерністю там вже проблеми давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Nokian сказал:

титулованіший за Тюн

Тун коли був, а Янг Бойз у цьому сезоні! :) Ну якщо вже так Тун згадали, то я вам часи Лобановського згадаю і той Шахтар тоді як сливка у дупі був і не пікав!!! Ще будете піп...и мірятись? Ну тоді згадайте яким шляхом Ахмет Шахтар собі прибрав і якими шляхами і за рахунок чого "робив" його таким! Яка ж коротка пам'ять у людей... :) З одного боку клуб і всі в екстазі, а з іншого - війна і власник клубу один із спонсорів тої війни! Піпець просто... Радійте і вболювайте за таких і надалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, igorgame сказано:

Тун коли був, а Янг Бойз у цьому сезоні! :) Ну якщо вже так Тун згадали, то я вам часи Лобановського згадаю і той Шахтар тоді як сливка у дупі був і не пікав!!! Ще будете піп...и мірятись? Ну тоді згадайте яким шляхом Ахмет Шахтар собі прибрав і якими шляхами і за рахунок чого "робив" його таким! Яка ж коротка пам'ять у людей... :) З одного боку клуб і всі в екстазі, а з іншого - війна і власник клубу один із спонсорів тої війни! Піпець просто... Радійте і вболювайте за таких і надалі...

Особисто я,не те що радію і вболіваю,а просто тішуся що перемагає команда з України в єврокубка,а на внутрішній арені я їх взагалі не люблю,наглі,підлі кроти )),ще приємно коли говорять усі коментатори навіть нтвешні: " А зараз представляємо вам склад команди Шахтар Донецьк Україна":)

PS:треба визнати,Шахтар крутий клуб став,а ДК стає дном(((( і це капєц як розчаровує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yura-patriot сказал:

треба визнати

Визнаю на всі 120% - розчаровує!!! Але і у еврокубках, не кажучи за наш чемп, ніде за кротів не вболював і не...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, igorgame сказано:

 Але і у еврокубках, не кажучи за наш чемп, ніде за кротів не вболював і не...!!!

Ну тут вже справа кожного,я також не вболівака,а так,любитель їх посмотрєть:)

 

 Факт залишається фактом команда з України виграла кубок уєфа:)

Результат пошуку зображень за запитом "фото шахтаря з кубком уєфа"

 Не було б кротів,то що тоді дивитися в єврокубках,з Динамо то все ясно,а, о!!! Зоря,але їм ще щось не хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

у еврокубках, не кажучи за наш чемп, ніде за кротів не вболював і не...!!!

Ну то вболювай за своїх кривоногих мєнтів, правда дивитись там ні на що. Зараз.

Я ж, як і всі нормальні українці, в Єврокубках вболіваю за всі українські команди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Michaylo сказал:

мєнтів

А це тут до чого і зараз в Україні?! :) Вболювай за команду сепара Ахмета...

2 часа назад, Michaylo сказал:

вболювай за своїх

І вболюваю і буду вболювати і коли гра погана і коли негаразди і коли успіх!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Michaylo сказал:

Завжди були: ті - кроти, ті - мєнти

"Мєнти" при союзі були, а кротами стали при Україні, бо при срср на той Шахтар ніхто і уваги не звертав. Футбольну історію не по книжках знаю, ще тоді на стадіони ходив і їздив! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 1980 році "м'ясо" грало з "кротами" в Москві і виграло  2-0.

Був на тому матчі і добре чув, як болільники називали Шахтар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахтар завжди називали кротами, гірняками, шахтарями..., а "мєнти" - це були всі динамівські команди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У радянські часи всі молоді  спортсмени мали йти в армію.І уних бук один вибір, або різні Динамо, або Ска.Таким чином перспективні гравці безкоштовно діставались саме цим клубам.

Крім того ДК опікувався досить щільно тоді перший секретар ЦК України Щербицький.

Апріорі жоден клуб України не міг бути конкурентним ДК.

 

А тим часом....

Суркіс замінить Реброва Скрипником, якщо Динамо не потрапить у Лігу Європи?

Власник Динамо Ігор Суркіс адекватно оцінює шанси своєї команди у Лізі Чемпіонів і поставив перед Сергієм Ребровим нове завдання.

Як стверджує "Плюс Спорт", президент клубу не хоче прощатися з тренером, але невдачі у чемпіонаті й у єврокубку змушують діяти.

Суркіс знизив планку вимог до головного тренера. Щоб залишитись у кріслі, Ребров повинен у груповому етапі Ліги Чемпіонів посісти мінімум третє місце та кваліфікуватися до Ліги Європи.

А у чемпіонаті України не опуститися нижче другого місця, яке у наступному сезоні дає можливість поборотися за лігочемпіонівські мільйони.

В іншому випадку Сергію Станіславовичу доведеться піти.

Одним з кандидатів на його місце є тренер з європейською ментальністю й українським паспортом Віктор Скрипник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, yura-patriot сказал:

Факт залишається фактом команда з України виграла кубок уєфа:)

Результат пошуку зображень за запитом "фото шахтаря з кубком уєфа"

 

 

Ну якщо вже згадувати історію клубів...:)

 

1975 рік:

 

uu75001.jpg

 

1986 рік:

 

dinamo+kiev+1986.jpg

 

Ну і володарі "Золотого м'яча" (скільки "кротів" ними стали, не підскажеш?)

 

7806ba89788b.jpg

 

ec6e8bef4dfa.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Ну якщо вже згадувати історію клубів...:)

Да я Саня не те що там щось згадую і цим хвалю шахту,я про те,що є команда з України,да і ще хоть троха грає в Європі,а нам то шо погано від цього,не грали би то хєр з ними,грають то мать їх туди:) хоть щось можна позирити,а то геть було би скучно,і ще роблять внесок в таблицю коефіцієнтів УЄФА,а вболівати за них ніхто не заставляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Nokian сказал:

Суркіс замінить Реброва Скрипником

Вірити таким ресурсам - себе не поважати! :)))

"не читайте до обеда советских газет" © Булгаков

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, yura-patriot сказал:

Да я Саня не те що там щось згадую і цим хвалю шахту,я про те,що є команда з України,да і ще хоть троха грає в Європі,а нам то шо погано від цього,не грали би то хєр з ними,грають то мать їх туди:) хоть щось можна позирити,а то геть було би скучно,і ще роблять внесок в таблицю коефіцієнтів УЄФА,а вболівати за них ніхто не заставляє.

 

Юрік, кожна команда переживає "взльоти і падєнія". Негарно любити команду, коли вона на вершині і ганити, коли в неї занепад. Любима команда - вона в серці з дитинства. А Шахтар (теперішній) я взагалі нашим не рахую, грають (роблять гру) одні "чорні", тренує (тренував) теж не наший, родіна клубу взагалі стрьомне сепаратистське місто - нічого там українського, тільки на бумазі. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Юріч сказано:

 нічого там українського, тільки на бумазі.

Нуу.. збірників поставляє у головну команду не на бумазі)) вже добре,да ще і перспективні,молоді Коваленко,Малишев, ну і там ще....,грають пацани в єврокубках опита набираються.

 

39 хвилин тому, Юріч сказано:

 грають (роблять гру) одні "чорні", тренує (тренував) теж не наший,

Ооо! про це друже я навіть розпочинати не буду,в англії взагалі в половини клубів власники якісь хєр знати хто, бізнесмени закордонні, і грають і "чорні" і всі,тренерів там купа не своїх.

 

PS: всьо кароче,надоїло писякати,да ще і про кого, завелика честь для кротів:D.

  А Динамо завжди було і є народною командою,а якщо їх критикують,трішки хаять, і наразі це дійсно заслужено, значить переживають і люблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yura-patriot сказал:

Ооо! про це друже я навіть розпочинати не буду,в англії взагалі

 

Та мені якось пофіг що в Англії...Ми говоримо про нашу країну.

Ось тут ти правильно сказав:

10 минут назад, yura-patriot сказал:

Динамо завжди було і є народною командою

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нах тут цей політичний срачбардак? Ідіть в політику і там міряйте в кого, що більше. Бред піліать

 

П.с.: в Шахті грають гравці збірної України (живі люди, українці), які не соромляться співати ДЕРЖАВНИЙ ГІМН, тільки заради цього буду вболівати за них і підтримувати їх, а не 3.14здіти XYZню всяку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, veter сказал:

Нах тут цей політичний срачбардак? Ідіть в політику і там міряйте в кого, що більше. Бред піліать

 

П.с.: в Шахті грають гравці збірної України (живі люди, українці), які не соромляться співати ДЕРЖАВНИЙ ГІМН, тільки заради цього буду вболівати за них і підтримувати їх, а не 3.14здіти XYZню всяку

 

По моєму, це ти тут триндиш про політику, приплітаючи гімн. І не говори людям, що робити і тобі не скажуть, куди йти. Слідкуй за своїми словами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

 

По моєму, це ти тут триндиш про політику, приплітаючи гімн. І не говори людям, що робити і тобі не скажуть, куди йти. Слідкуй за своїми словами.

Читай уважніше пости вище. За словами я слідкую постійно - робота така. Гімн = політика????? Рукаліцо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, veter сказал:

Читай уважніше пости вище.

 

Читав. Де там про політику? Якщо мова про політику футболу, то слово "футбол" присутнє, а значить по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...