Перейти до змісту

Велосипедисти закликали знизити ліміт швидкості


sss381

Рекомендовані повідомлення

Цитата

Велосипедисти закликали владу знизити ліміт швидкості на дорогах у містах до 50 км/год

Велосипедисти з різних громадських організацій України закликали уряд знизити ліміт швидкості автотранспортних засобів на дорогах у містах до 50 км/год з нинішніх 60 км/год, повідомила координатор з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.

«Ми виступаємо за те, щоб швидкість на дорогах у містах України було знижено до безпечного рівня. Безпечний рівень, як і в більшості міст Євросоюзу становить 50 км/год, це ліміт», – сказала вона на прес-конференції у п’ятницю, 27 травня, передає УНІАН.

Крім того, на думку Бондаренко, необхідно зменшити ліміт нештрафованого перевищення швидкості на дорогах з 20 км/год до 5 км/год.

Вона зазначила, що головною причиною смертності серед пішоходів і велосипедистів на дорогах є перевищення водіями безпечної швидкості руху.

«У разі наїзду на пішохода чи велосипедиста зі швидкістю 50 км/год, у них є 90% шансів вижити, на відміну від наїзду на швидкості 60+ км/год, коли шанси вижити зменшуються до 5%», – сказала активістка.

Вона додала, що раніше активісти велосипедного та пішохідного руху з низки українських міст підписали петицію з вимогою встановити безпечний ліміт швидкості в містах України та передали документ на розгляд у Кабмін, однак відповіді поки що не отримали.

Крім того, як очікується, під час проведення масштабного велопараду – Всеукраїнського Велодня, який пройде 28 травня в Києві та 29 травня в Харкові з метою популяризації велосипедного руху, активісти також підпишуть цю петицію.

http://zaxid.net/news/showNews.do?velosipedisti_zaklikali_vladu_zniziti_limit_shvidkosti_na_dorogah_u_mistah_do_50_kmgod&objectId=1393137

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Например в Румынии давно 50. Ну и что?????? Когда я туда приезжаю я стараюсь придерживаться правил, но вы бы видели как ездят ОНИ!!!!! Пофигу им эти 50. Пофигу будет и нам у себя :) я вообще фигею, по Воли и 40 за счастье даже без ограничения и законов ( там быстрее фиг поедешь ) , а на набережной и парковой сунуться 50 --- это смешно. Ну с точки зрения пополнения бюджета нашей страны (погрязшей в долгах) - это как раз , то, что надо. Даже можно поставить пару стационарных радаров за мильён баксов на этих улицах ---- там ведь пешеходов и велосипедистов просто отбавляй. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити як у РП.

 

В населенных пунктах Польши ограничение скорости — 50 км/ч, с 23:00 и до 5:00 разрешается движение со скоростью 60 км/ч. За пределами населенных пунктов — 90 км/ч. Также ограничение скорости на жилой застройке и внутренних дорогах — 20 км/ч.

 

 

 

kara-za-wykroczenie.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай спершу навчаться на червоний ставати і по пішохідному переходу пішки йти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбали вже зі змінами ПДР. Їх треба знати і виконувати, а не міняти. У нас вже й так щороку зміни, нововведення і т.п., а толку?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість автомобілістів керуються правилами :

"а пофік, поліції нема"

"а вдруг встигну"

"червоний? Нє, не бачив!"

"я на тачці, мені по цимбалах"

Про дзеркала заднього виду я взагалі мовчу. Вони нинче для краси. На днях стикнувся з такою ситуацією. Коротко про ситуацію на дорогах очима велосипедиста . Зміниться менталітет- зміниться життя. Та от проблема. Ніхто не хоче починати з себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиждень тому, картина,

світлофор рівненська-теремнівська біля модернекспо,

в напрямку кільця по рівненській їду я лівій смузі і група велосипедистів в правій, десь 8 чол, загорівся червоний, ну думаю, група, напевно, якісь захід, ну повинен же бути хоч хтось тямущий, ні уся група проїхала на червоне, навіть без натяку на зупинку, машин з теремнівської не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За бытовое убийство дают от 7- до 15 лет тюрьмы, за кражу от 3- до 5. Да вы увеличте эти сроки хоть в три раза, уголовников меньше в три раза не станет, не станет даже в два раза меньше.  Вывод : штрафами народ не возьмёшь 90% срали на штраф с высокой горы. Покращиватели - это прекрасно знают и что?????? Блин! Ну зло-берёт, 99% существующих запретов и ограничений НЕ ВЫПРЛНЯЮТСЯ ни водителями - ни пешеходами, а они всё ПОКРАЩЩИВАЮТ. 

 

Есть болевой предел, после которого ни больно и не страшно :) Это знаете - когда вы идёте под дождём, то стараетесь не вступить в лужу ------ но когда промокли до нитки , потом шлёпаете по лужам даже если они по-колено :) так и тут. Скоро штрафы превысят болевой порог ---- будет прощще "порешать" сразу 10 штрафов за определённую сумму :) и не надо говорить что сейчас это не возможно :) Или будут удирать от полицаев  до последнего (т.к. Штраф непосильно высок) ---- итог ---- побитые машины, сбитые люди, застреляные пассажиры. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же ж задовбали ці велосипедисти з своїм швидкісним режимом. Вчіть краще ПДР - толку буде більше. 

P.S. Їзжу як на вєліку, так і на машині.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дебилопедисты и в одиночку не шевелят извилинами... А собравшись в стадо, они вообще перемещаются в иную реальность, не думая, что оттуда в иной мир - всего лишь один похереный светофор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, DarkMonk said:

Скоро штрафы превысят болевой порог ---- будет прощще "порешать" сразу 10 штрафов за определённую сумму :) и не надо говорить что сейчас это не возможно :) Или будут удирать от полицаев  до последнего (т.к. Штраф непосильно высок) ---- итог ---- побитые машины, сбитые люди, застреляные пассажиры. 

 

Тільки легалізація коротких стволів зробить українців (тих, хто виживе) самою толерантною нацією в Європі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай да ладно, есть дебилы как на вело, так и на машине, я например хоть и езжу на велосипеде но еду по правилам, да на пешеходах бывает проскакиваю, лень слезать с байка (буду исправляться) но это исключительно тогда когда и люди переходят дорогу, дабы не испытывать судьбу, а так в руки, и пошел.

У каждого свои тараканы, так давайте будем начинать с себя, и все будет за....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, nikblack said:

Ай да ладно, есть дебилы как на вело, так и на машине, я например хоть и езжу на велосипеде но еду по правилам, да на пешеходах бывает проскакиваю, лень слезать с байка (буду исправляться) но это исключительно тогда когда и люди переходят дорогу, дабы не испытывать судьбу, а так в руки, и пошел.

У каждого свои тараканы, так давайте будем начинать с себя, и все будет за....

Ай, та ладно. Я, наприклад, хоч і їжджу на машині по правилам, та на світлофорах інколи на червоний проскакую, шкода витрачати потім бензин на розгін (буду виправлятись), але це виключно!!11 тоді, коли люди не переходять дорогу, ну щоб не випробовувати долю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

Ай, та ладно. Я, наприклад, хоч і їжджу на машині по правилам, та на світлофорах інколи на червоний проскакую, шкода витрачати потім бензин на розгін (буду виправлятись), але це виключно!!11 тоді, коли люди не переходять дорогу, ну щоб не випробовувати долю.

И это по вашему адекватное сравнение? "Тогда продолжайте экономить топливо, а то нынче дорогое"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, nikblack said:

И это по вашему адекватное сравнение? "Тогда продолжайте экономить топливо, а то нынче дорогое"

Ашонє?

Обидва типи поведінки характеризують одну і ту саму групу учасників дорожнього руху, яких ви вище назвали "дебілами". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, yu2007 сказал:

Ашонє?

Обидва типи поведінки характеризують одну і ту саму групу учасників дорожнього руху, яких ви вище назвали "дебілами". 

Ну я думаю нет, если я как велосипедист проеду на велосипеде по пешеходу именно в то время когда на пешеходе люди, при этом не мешая не тем не другим!

Я же не выскакиваю на пешеход когда захочу (под колеса машины) а если уж очень нужно, как я и писал выше, вело в руки и пошел. 

А от вас я понял - что вы как автомобилист проедете "иногда" на красный, или не остановитесь "иногда" на пешеходе, и не дай Бог "зацепите" кого либо.... 

И это по вашему одинаково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, nikblack said:

А от вас я понял - что вы как автомобилист проедете "иногда" на красный, или не остановитесь "иногда" на пешеходе, и не дай Бог "зацепите" кого либо.... 

И это по вашему одинаково?

Імєнно. Невеличка різниця правда є, ви керуєте ТЗ вагою 15 кг, а я - 1,5 тонни. Але ж на червоному світлофорі немає перешкод, чому б і не проїхати? Це ж "безпечно". Знову таки ж, не збавляючи швидкість, моє авто викине в атмосферу менше СО2, тобто я ще й за екологію думаю :) .

 

Розруха в головах, а не на печерських пагорбах. Тому і по Набережній, і по Парковій я дуже рідко перевищую 65 км/год по спідометру. І саме тому деякі велосипедисти переводять вел через пішоход навіть на пустинній вулиці без авто.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, yu2007 сказал:

Імєнно. Невеличка різниця правда є, ви керуєте ТЗ вагою 15 кг, а я - 1,5 тонни. Але ж на червоному світлофорі немає перешкод, чому б і не проїхати? Це ж "безпечно". Знову таки ж, не збавляючи швидкість, моє авто викине в атмосферу менше СО2, тобто я ще й за екологію думаю :) .

 

Розруха в головах, а не на печерських пагорбах. Тому і по Набережній, і по Парковій я дуже рідко перевищую 65 км/год по спідометру. І саме тому деякі велосипедисти переводять вел через пішоход навіть на пустинній вулиці без авто.

 

 

Я вас до конца не понимаю, я не создаю аварийных ситуаций - не ужели так сложно понять? Да это нарушение, но последствия от моих и ваших нарушений могут быть разными! Ну хорошо, к примеру - я когда еду на машине я всегда остановлюсь на красный, или на пешеходе, и меня не интересует будь там пешеход, велосипедист, или кот, а растраты, и выбросы в таких случаях меня интересуют меньше всего. 

Следуя вашей логике то "можно давить" и ползущего пьяного человека на пешеходе - он же не идет, а ползет. 

 

P.S  Хватит этого, тема не о том! 

По теме -  пока не будет регистраторов на дорогах, эти ограничения не сильно повлияют (вообще не повлияют) на скорость автомобилистов.

Страшно вот когда несутся по переулкам, где полно детей, вот где нужны ограничения, и вместо штрафа лишения прав без возвратно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, yu2007 сказал:

Імєнно. Невеличка різниця правда є, ви керуєте ТЗ вагою 15 кг, а я - 1,5 тонни. Але ж на червоному світлофорі немає перешкод, чому б і не проїхати? Це ж "безпечно". Знову таки ж, не збавляючи швидкість, моє авто викине в атмосферу менше СО2, тобто я ще й за екологію думаю :) .

 

ПЗДЦ, логіка. А якшо взагалі будеш ходити пішки, то СО2 взагалі не викенеш, зекономиш на бензині, на запчастинах і підкріпиш здоров'я..

В школі напевне погано вчили: "червоне-стій, жовте - будь готовий, зелен - їдь\іди", виправданням руху на червоне може бути два - закінчення маневру повороту при виїзді на перехрестя, і якщо ти спецтранспрт з увімкненими проблисковими маячками і сиреною.

"Благими намірами вистелено дорогу в пекло" (Біблія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, vaz75 сказано:

нехай спершу навчаться на червоний ставати і по пішохідному переходу пішки йти.

скільки пішоходів збили велосипедисти переїжджаючи на червоний? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

скільки пішоходів збили велосипедисти переїжджаючи на червоний? 

Прикидуєшся?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, nikblack сказал:

Страшно вот когда несутся по переулкам, где полно детей, вот где нужны ограничения, и вместо штрафа лишения прав без возвратно.

Часто ходжу по вул. Лесі Українки (радянській), так там дебілопедисти літають як навіжені, тільки ледь встигають маневрувати між пішоходами. Інколи так і хочеться кинути якусь колоду під колеса, щоб трохи мізки вправила бруківка цим шумахерам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

я питав про червоний?

то не важливо, один велосипедист може спровокувати аврію з неоднією смертю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...