Перейти до змісту

Що робиться в нашому МЗС.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Цей бардак вже зашкалив. Мало того, що взагалі не призначені посли України у багатьох державах, то  існуючі обісралися по саму майку. http://www.eurointegration.com.ua/articles/2016/05/24/7049715/

Схоже Порох тримає Клімкіна міністром закордонних справ лише для того, щоб той ворушив губами і тупо та сліпо виконував його волю.

Які нездари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарант надто зайнятий спасінням Савченко. Для нього це зараз важливіше того, що в Країні реальна жопа.

Починаючи від системи освіти та охорони здоров'я. Не говорячи про економіку і все решту.

 

Я розумію, одна людина протистоїть цілій системі іншої, не самої дружньої.

Але кинути все заради одної людини? А як же принцип меншого зла?

 

МЗС в жопі давно. а навіть якщо там ВСІХ поголовно замінити, то все одно не виявиться достойних. натури а нас такі. Скільки чого не дай - мало.

ЗП мало. крадуть - мало.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Nokian said:

Цей бардак вже зашкалив. Мало того, що взагалі не призначені посли України у багатьох державах, то  існуючі обісралися по саму майку. http://www.eurointegration.com.ua/articles/2016/05/24/7049715/

 

Фото із статті:

b700a00-2.jpg

Проте не забуваймо, хто є найбільшими платниками податків в Україні. Перекриємо контрабанду цигарок, державі не буде чим виплачувати пенсії і зарплати бюджетникам.

11352-1_uk_normal.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давненько не писав...але тут висловлю свою думку, яка, як очікую, багатьом не сподобається.

наше суспільство - суспільство пофігістів та клептоманів.

Відомо - "риба гниє з голови". Після скандалів з оффшорами Порошенко втратив будь яке моральне право комусь докоряти у обкраданні країни.

Чинуші у міністерствах бачать, що боси крадуть не слабо і собі втрачають моральну перешкоду щось не поцупити чи вдатися до контрабанди.

У свою чергу простий громадянин розуміє, що законно заробити на житло та інші елементи достойного життя неможливо і те ж починає красти/возити контрабас/мити бурштин.

Розірвати це замкнуте коло не знаю як чи можливо
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, yu2007 сказано:

Проте не забуваймо, хто є найбільшими платниками податків в Україні. Перекриємо контрабанду цигарок, державі не буде чим виплачувати пенсії і зарплати бюджетникам.

Можна підняти ще більше податок на куриво, все одно торчки будуть купувати трутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, alexvvv said:

Можна підняти ще більше податок на куриво, все одно торчки будуть купувати трутку.

Можна. Але це призведе до збільшення "вхідного" контрабасу з Білорусі, Молдови і "маладих рєспублік". Збут українських тютюнових компаній знизиться, їхні податки в загальному зменшаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Гарант надто зайнятий спасінням Савченко. Для нього це зараз важливіше того, що в Країні реальна жопа.

Починаючи від системи освіти та охорони здоров'я. Не говорячи про економіку і все решту.

 

Я розумію, одна людина протистоїть цілій системі іншої, не самої дружньої.

Але кинути все заради одної людини? А як же принцип меншого зла?

 

МЗС в жопі давно. а навіть якщо там ВСІХ поголовно замінити, то все одно не виявиться достойних. натури а нас такі. Скільки чого не дай - мало.

ЗП мало. крадуть - мало.

 

 

 

я не по темі,але розкажть мені а хто така ця Савченко - бо всі так з нею носяться,а я навіть не знаю за які заслуги

а о темі, Ви все правильно пишете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

 

я не по темі,але розкажть мені а хто така ця Савченко - бо всі так з нею носяться,а я навіть не знаю за які заслуги

а о темі, Ви все правильно пишете

в гуглі забанили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Гарант надто зайнятий спасінням Савченко.

 

Чесно кажучи думаю він в цьому не зацікавлений, адже це перший претендент на Президента після імпічменту,  судячи із усіх скандалів та брехні гаранта вже не за горами, хто дивився його останні виступи на саміті то замітив що П О П живе дуже погано бо скоро в екран не буде влазити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, alexvvv сказал:

в гуглі забанили?

мені не цікаво про неї гуглити 

а як по ділу напишуть - то любопитство своє втамую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЗС України достроково відкликало зі Словаччини дипломата, причетного до контрабанди сигарет

Міністерство закордонних справ України достроково відкликало першого секретаря посольства України в Словаччині Оксану Ліщишин, яка причетна до скандалу із контрабандою цигарок.

Політика

18:03, 24 травня 2016

Про це повідомила УНІАН речник українського зовнішньополітичного відомства Мар'яна Беца.

У міністерстві було ухвалено рішення про завершення відрядження Ліщишин та повернення її до України.

"Щодо Словаччини, офіційно можу підтвердити, що в МЗС ухвалено рішення щодо дострокового завершення довготермінового відрядження першого секретаря посольства України у Словаччині і повернення її в Україну", - підкреслила речник МЗС.

Також Беца додала, що триває службове розслідування стосовно інциденту із затриманням у Закарпатській області члена родини дипломата із незаконною партією цигарок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, paksivatova сказано:

мені не цікаво про неї гуглити 

От і я не можу второпати. Вона ніби льотчиця військова.

А зловили її моцкалі десь взагалі при якихось дивних і нікому не зрозумілих обставинах. Звинуватили у тому, що вона (ніби -то) винна у загибелі якихось журналюг російських. Мутна там, насправді, історія. Є значно більше полонених, доля яких не менш вважлива, ніж доля Савченко.

Баба, звісно, молодець, тримається! Але із цієї історії обидві сторони конфлікту зробили шоу!  І кожен на цьому хоче зіграти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Савченко це політичний козир для підняття рейтингу.Ну так стало.

Порох розраховує набрати собі рейтингу ,,звільненням ,, Надії (саме тому її справа  так розпіарена)- а Хуло хоче виторгувати за її звільнення чим побільше поступок з української, та і зі сторони Заходу теж. Бо вони  давно вимагають цбого , і це звільнення підніме і рейтинг західних політиків перед своїми виборцями. А вони заради цього готові на дуже багато.

Отже Хуло утриманням  лише однієї заручниці( і майстерним піаром навколо неї) виторговує собі дуже багато  преференцій.І обходиться це йому взагалі дешево,  а Пороха та західних керівників він уже посадив на гачок обіцянок  перед своїми виборцями.

Ось тому Хула і називають самим впливовим політиком у світі.Плюс він ще й сам встановлює правила гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

А зловили її моцкалі десь взагалі при якихось дивних і нікому не зрозумілих обставинах.

Не дивних - це загальновідома інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

це перший претендент на Президента після імпічменту

LOLчьто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Не дивних - це загальновідома інформація.

з чиїх слів? Її? х-уйла?

Там все надто мутно. Льотчиця. Літака не збили. Затримали взагалі випадково (з її слів)

Карочє мутняк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

з чиїх слів? Її? х-уйла?

Там все надто мутно. Льотчиця. Літака не збили. Затримали взагалі випадково (з її слів)

Карочє мутняк.

нічого мутного там немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

нічого мутного там немає. 

Чому саме вона? Чому саме до її персони стільки уваги? З обох сторін!

така собі мучениця, аля Солдат Джейн!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Чому саме вона? Чому саме до її персони стільки уваги? З обох сторін!

така собі мучениця, аля Солдат Джейн!

 

Що значить мучениця? Просто дуже харизматична людина.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, alexvvv сказал:

нічого мутного там немає. 

Якщо інформація суперечлива або недостовірна завжди віриш тому, що бачиш на свої очі. 

Особисто я побачив, що людина, за котру заступається велика частина світової спільноти, в цей час гарно вміє показувати факи на весь світ, є політичним товаром і займає чиєсь, можливо реально заслужене місце у верховній раді. А ще є "співатором " закону згідно з яким купа різномастної гопоти виходить на волю і "покращує " життя українцям. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

Що значить мучениця?

Всі події навколо неї - трагіфарс. Її історію подають як історію мучениці. То голодує. То їй в клініці в москві там щось мало не лоботомію робити мали.

А вся ця пропаганда із сюжетів по тВ - то пропаганда. Не гірше, ніж у рашці... прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон Савченко був протягнутий, аби вийшли на волю ДЕКІЛЬКА  багатих буратін, типу  вбивці Лозинського.

Ну за компанію вийшло чимало відморозків, котрі відразу ВЖЕ з по звільненню дійснили жорстокі вбивства та згвалтування.

Невже цього  не розуміли депутати, коли голосували за цей закон?

Тоді вони дуже недалекі, або просто тупі. В що не дуже віриться.

Значить дуже продажні.І цинічні.

Пора перетряхувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А вся ця пропаганда із сюжетів по тВ - то пропаганда. Не гірше, ніж у рашці... прикро.

У нас має бути пропаганда наших бійців, що захищають Україну, зовсім не бачу нічого спільного і рашкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

і займає чиєсь, можливо реально заслужене місце у верховній раді.

Я б сказав навпаки: завдяки їй у ВР опинилась купа тих, хто цього не заслуговує. Просто тому що "Я голосую за партію, у якій є Савченко". А на рахунок факунів... крім факунів, можна було б показати "їм" голу дупу, але певно Надя надто культурна для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

У нас має бути пропаганда наших бійців, що захищають Україну,

Чому цього не було останніх 25 років?

Транші від МВФ бралися регулярно. Податки збільшувалися з народу бабло качали, вистачило б на пропаганду!

І на бійцях спекулюють!

7 хвилин тому, alexvvv сказано:

зовсім не бачу нічого спільного і рашкою.

Та перестань!  Там травлять які ми погані і які воно хороші - у нас те ж саме!

там кажуть герої добровольці загинули від бендерівців, у нас же від загарбників-агресорів.

Пропаганда як є.

+ ЗАВЖДИ прибріхують про реальну кількість загиблих і ховають факти. Згадай ту ж Волноваху!  Хтось по ТВ сказав правду, чого загинуло стільки людей?

так ото ж!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...