Перейти до змісту

Больно впав


Єретик

Рекомендовані повідомлення

О 9:40 в суботу 21.05.2016 р. впав з велосипеда на вул. Лесі Українки. Їхав повільно, швидкість на велоспідометрі показувала 15 км./г.

Хочу проаналізувати причини падіння зі сторони для "вправляння" свого мозку. Якщо в когось є відео, надайте його мені будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Бо їздити треба на  нормальних апаратах, а то придумали на двох колесах їздити, потім аналізують блін!

 1414697860954-1661463603.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається цей апарат не врятував би мене від падіння при різкому гальмуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

О 9:40 в суботу 21.05.2016 р. впав з велосипеда на вул. Лесі Українки. Їхав повільно, швидкість на велоспідометрі показувала 15 км./г.

Хочу проаналізувати причини падіння зі сторони для "вправляння" свого мозку. Якщо в когось є відео, надайте його мені будь-ласка.

 

я також падав на Л.Українки (точніше на перехресті з Кривий Вал), але не сильно больно. кувирок через руль і голову, з приземленням на спину (врятував рюкзак), в результаті лише зчухрана шкіра на плечі і руці))) зі сторони, мабуть, падіння виглядало страшно

причини падіння: алкоголь, як наслідок втрата концентрації і уваги, поки дивився чи немає авто зліва,  зачепився правою педаллю (так, що зігнув ось) за обмежувач вїзду авто на пішохідну частину Л.Українки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Бо їздити треба на  нормальних апаратах, а то придумали на двох колесах їздити, потім аналізують блін!

 

 

твій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rl72 сказано:

 

кувирок через руль і голову, з приземленням на спину (врятував рюкзак), в результаті лише зчухрана шкіра на плечі і руці))) зі сторони, мабуть, падіння виглядало страшно

причини падіння: алкоголь, як наслідок втрата концентрації і уваги, поки дивився чи немає авто зліва,  зачепився правою педаллю (так, що зігнув ось) за обмежувач вїзду авто на пішохідну частину Л.Українки

 

в мене був теж напівкувирок через руль. Правда я нічого не зчухрав, бо 80% удару прийняло на себе коліно, точніше чашечка. Правда чому я впав не до кінця розумію. Ось тому і хотілось би побачити відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

в мене був теж напівкувирок через руль. Правда я нічого не зчухрав, бо 80% удару прийняло на себе коліно, точніше чашечка. Правда чому я впав не до кінця розумію. Ось тому і хотілось би побачити відео.

 

а ти думаєш, що хтось спецом слідом за тобою їздить, щоб зняти момент коли ти впадеш на відео ? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

 

а ти думаєш, що хтось спецом слідом за тобою їздить, щоб зняти момент коли ти впадеш на відео ? )))

 

всяке може бути, може в когось є відео з вуличних камер відеоспостереження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

мені здається цей апарат не врятував би мене від падіння при різкому гальмуванні.

Ну не знаю, на місці не був, ситуацію не знаю. Але точно б менші наслідки були.

51 хвилин тому, rl72 сказано:

твій

На жаль ні, але скоро буду мати схожий, правда не такий витончений....

 

П. С. 500 повідомлення))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

швидкість на велоспідометрі показувала 15 км./г.

Хочу проаналізувати причини падіння

Не треба просто втикати у велокомп ще й на таких людних вулицях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Itzamna сказано:

що від мене останеться якщо той таксіст підріже, а там я влечу в зад автобуса коли він тормозне а я в воздушном мішку за ним під 50 лечу

Показати прихований контент  

farsh-dlja-sobak2.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц! Тема! 

Ти впевнений, що 80% удару від падіння прийшлась на коліно і це взагалі варто постити? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Ukrainec сказал:

Ппц! Тема! 

Ти впевнений, що 80% удару від падіння прийшлась на коліно і це взагалі варто постити? 

 

 

 

І я в шоці від ТС-а і теми.

@SΩLΩMΩN , сподіваюсь ти не плакав і маму не кликав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну впав так впав з ким не буває. руки ноги цілі от і збс.

хочеш проаналізувати .... треба мати більше навиків, триматись обома руками за руль і бути готовим загальмувати в будь-який момент і не втикати в велокомп, як написано вище, бо люди непередбачувані, в одну секунду ідуть прямо, а в наступну різко повертають, що може спричинити мінідтп.

все ж таки можна зажди їхати допоміжними вулицями (глушець/хмельницького)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прохання до тих в кого є відео, поділитись зі мною. Думка "порадників" і "шокованих" мене не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SΩLΩMΩN сказал:

прохання до тих в кого є відео, поділитись зі мною. Думка "порадників" і "шокованих" мене не цікавить.

 

Напиши запит в NASA.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... вже бачу як люди з закладів на Л. Українки, в чергу стають, вигрібають відео з реєстраторів і готують тобі 3D відосік контакту з бруківкою)

а по темі:  тримай пальці завжди на курках, тренуйся комбіновано гальмувати і маневрувати при цьому, і головне - не щолкати під час руху


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

ап.

Пзд#.. злосний тролінг.... Вроді і ж не п'ятниця..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно.. Уявив собі, як кожен, хто падає (в полі, на вулиці.. будь-де)) тут же буде створювати теми.. На що тоді борда перетвориться..?))

Але модери мовчать.. Інтрига!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по темі, я спочатку зрозумів, що Соломон їхав в колоні по Лесі Українки, в Велодень. І по ідеї, багато хто в той день знімав фото-відео,зокрема бордівці. Тоді да, можливо до когось в кадр він і попав. А якшо він просто сам їхав і просить тут відео свого падіння - це вигон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж не до кінця зрозумів, чого впав. Їхав матрасом вниз по радянській, потім бабах і впав, хоча явних причин до падіння не було. Встав, оглянувся, все спокійно, взяв справний вел і пішов. АБРАКАДАБРА? Мо ти в люк колесом заїхав? Як же треба бути неуважним щоб не побачити причину хоча б після падіння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

грохнути тему?

зроби голосувалку типу - грохнути - не грохнути - соломон рукожоп - і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...