Перейти до змісту

Яку дешеву мотокосу обрати?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Хто з власного досвіду порадить дешеву мотокосу? якусь китайську (ну чи типу "російську")...

Але головний критерій (крім ціни) - доступність дешевих запчастин до неї. Бо колега колись  взяв собі дешеву, а коли справа дійшла до ремонту, то виявилось, що карбюратор до неї неможливо дістати, а ремкомплект до нього коштує дорожче, ніж цілий карбюратор до інших...

От, наприклад, на сайтах бачу, що найдешевші запчастини до якихось мотокос з "індексом 430 чи 520", а які це?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував собі craft-tec gs-777. Вже другий рік, без нарікань.

Ціна, потужність і комплектація - :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народний китай:

Intertool DT-2231

з натяжкою Forte БМК-1943

 

урало-бєлмашо-тайгоподібні монстри вагою 8+ кіло, я б не радив, якщо ціль - побутове використання, навіть 0,8 кВт - вистачає з головою, а невелика вага, це плюс до зручності роботи, менші вібрації, споживання бензину і тд.

якщо потрібен довговічний ресурс і безпроблемне використання купу сезонів підряд, потрібно вже вговорити зелене земноводне на бюджетний Stihl...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю вже років 6 мотокосу eurotec gt 110. По пам'яті і з вигляду вона. Проблем і нарікань немає. Правда об'єми роботи в неї не промислові. За весь час замінив тільки барабан на лєску. Коштував копійки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юзаю 3 сенон китайській штіль, загалом в місяць кошу приблизно до 30 соток( трава , бурян, кароче все!) За два рокі чистив тількі карбюратор. На мою думку найкраще брати саму дешеву косу, до неї і запчастини можна найти, тай якщо поламається викинути нешкода)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Hockins ну, Eurotec GT 110 не є дешевою (більше 3-х тис.грн.)

 

@Deemon Intertool DT-2231 вже ближче, але теж недешево - більше 2-х тис.

Forte БМК-1943 дійсно дешева, а чому "з натяжкою"?

 

@depp "китайський штіль"  - це що конкретніше?

 

@Soprano craft-tec gs-777 а от це дійсно варіант! 1500грн + дві  катушки і ТРИ ножа! Я згадав, якось вже приглядався до неї з-за гарної комплектації. А який там двигун? щоб по запчастинах прикинути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС,з дозволу,можна сюди ще бензопилку бюджетну прикріпити? :) 

На трохи достойне,грошей шкода.А вимоги і бажання,схожі до тих,що в першому повідомленні.

Зю.Як ні,створю свою тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, jack74 сказал:

 

@depp "китайський штіль"  - це що конкретніше?

 

якщо брати по фото, то ось ця коса http://rozetka.com.ua/werk_45785/p2018397/ ідентична моїй, тількі пластмаса не синя а жовта і криво наклеєна наклейка SHTIL (має бути STIHL))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zigorko та кріпи, шо мене, убуде, чи що :) Хоча окремою темою було б зручнніше, не плуталось би... Зплагіать перший пост, я не подам в суд :)

А от на рахунок бензопили - я думаю, тут економити  на варто. Хоча перед купівлею теж на зайве по наявності/ціні запчастин пройтись.

В мене то німецька електропилка вже багато років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу саме бензо.Але так,для домашнього вжитку.Лишній раз різати не буде.Десь біля хати,мо трохи на природі.Ліс точно валити не буду ) Штілі,в межах 4000 тис.грн ( шкода трохи) Дивлюся на бюджетний Китайчик. +/- 1500 грн.Потрібні поради.Так само " ремонтопригодність" та інші н" юанси,в використанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хокей.Виберемо тобі косу,потім мені пилку будемо підбирати.Мені не горит)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тіпо руцькіе пилки не дивися як і тіпо на український Дніпро.Самий дешевий і неремонтопригодний Китай.Я купляв Китай та дуже давно, чотири роки тому.Перед тим як купляти, по сусідству зі мною між Фокстротом та Волі 29 ремонтують роками мотоінструмент, зайшов до них послухав ,написали мені саме те що нормуль ремонтується та працює-і працює коса без проблем .Займається батько обкошує 2 дачні ділянки регулярно .Те ж саме Вам рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавляться люди бензопилою.Я так розумію бюджетною.Купив в мене кум Дніпро......Не саму дешеву....Так вона в гаражі і лежить.Так там і різати треба було не професійним об ємом - по сезону дерева обрізати в садку.То незаводиться, то переливає, то свічку заливає.Короче кажучи - постійний ремонт.Купляв на старому ринку .Сказали що така попалася.....а інші всі супер.В батька була стара пилка Байкал десь з кінця девяностих.Також черговий раз здохла-поніс в ремонт там нарахували на ще 2 таких самих бу.Купляв я та кум в одного Юри, що займається привозом з Польщі та з Чехії толкового інструменту.Недорого.Купили ми чеські пилки HETCH .В ті гроші - радості повні штани.Сам Юра адекватний нормальний чоловік.Привіз з чеком з маркету і з гарантією .Ось він на ОЛХ  http://olx.ua/uk/list/user/20pdp/  Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Alex S сказано:

На тіпо руцькіе пилки не дивися як і тіпо на український Дніпро.Самий дешевий і неремонтопригодний Китай.Я купляв Китай та дуже давно, чотири роки тому.Перед тим як купляти, по сусідству зі мною між Фокстротом та Волі 29 ремонтують роками мотоінструмент, зайшов до них послухав ,написали мені саме те що нормуль ремонтується та працює-і працює коса без проблем .Займається батько обкошує 2 дачні ділянки регулярно .Те ж саме Вам рекомендую.

то де ж та рекомендація? :) Яку написали? чим же батько косить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду в Промені на днях прочитаю може там щось на пластмассі залишилося.Але наклейок з минулого року вже немає точно.Гляну і відпишу.Та краще до ремонтників Вам заїхати та попитати нові віяння моди  бо модель в мене стара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему. З електродвигуном і до 1.5 к що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу як є:

брав байкал бувши "зеленим" в інструменті, зібрали прямо на варшавці, заводили конечно з пів години но лан я вмію чекати :)

взяв пару раз покосив, потім почав в один момент займатись соціалізмом з тим інструментом, то заливає, то тупо не заводиться, 

пройшовши "бойове хрещення" таки трішки поправив холості і карбюратор "на глаз" свічку тепер не закидає і правильно виставив зазор(як я раніше без тих щупів обходився :) )

тепер як правильно ту цяцю поласкаю то вона і заводиться з пів оборота і працює як має бутти, ото ж купити то всьо фігня главне маньоври

 

+1 підтверджую думку про сервіс, перш ніж купувати краще попитати в мужиків що ремонтують що з того що продається саме ремрнто пригодне, бо так само і бензопилу взяв, поки сам не зламав стартера вній в перший день та не перебрав  то теж не сильно працювала(запчастин до неї немає :) )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил себе и куму "Кедр БГ-3700", зеленый, куча насадок. Врали,что белорусский. Как по мне на глаз - 100% китай.  Очень понравился покосный диск, на 40 зубьев. Была вибрация штанги, но вылечил смазываем втулок внутри штанги. Главное не купить эксклюзив типа AL-KO, MTD, очень дорогие запчасти. У меня перед этой косой пять!!!  Карл, ПЯТЬ!!! сезонов китайская отпахала, ботву по 1,2 косила по 2-3 бачка за раз.  И больше бы поработала, если бы не .....бачок для смешивания в комплекте с неправильной пропорцией в 1:25. А я думал, чего она так дымит....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Arden сказано:

а хтось має досвід користування аккумуляторными косами?

варіант для дітей, пенсіонерів, домогосподарок, підкосити 5 метрів трави, несерйозний інструмент
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Deemon сказал:

варіант для дітей, пенсіонерів, домогосподарок, підкосити 5 метрів трави, несерйозний інструмент

та мені 2 сотки газона підкошувати на дачі... чи не варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще вже електричний з подовжувачем, йому не погіршає як мініумум найближчих 5-7 років, чого не скажеш про акуми...

ну і фунціонал\потужність - конкретно різняться
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, мені також коса потрібна і якраз електрична. зайшов в профлайн на Шопена, порадили Стілл щось за 2400грн. Я тут темку почитав, щось воно дорогувато за електричну чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дворі косили траву працівники жеку,я підійшов,розговорився з мужиком..... він косив тримером "прогресс-2" 50 кубіків. Мужик казав,що два роки поспіль косять такими косами і проблем не було і  косять вони по 8 годин в день)))) от я і задумався,може варто придивитись до "прогрессу",бо теж жукаю бюджетну мотокосу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...