Перейти до змісту

[Куплю] послугу перепаковки аккумулятора ноутбука


Рекомендовані повідомлення

Потрібно перепакувати батарею ноутбука Lenovo SL500. Чи є хто у Луцьку хто може це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я на днях купив людині батарею за 650 грн. Не оригінал, звісно, але якість за свої гроші цілком прийнятна.

Скільки має коштувати перепаковка, щоб потім користуватись покуроченою батареєю, якщо вартість хорошої банки не менше 100 грн.,

а їх кількість може доходити до шести штук?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.05.2016 at 07:10, Yuraul сказано:

Я на днях купив людині батарею за 650 грн. Не оригінал, звісно, але якість за свої гроші цілком прийнятна.

Скільки має коштувати перепаковка, щоб потім користуватись покуроченою батареєю, якщо вартість хорошої банки не менше 100 грн.,

а їх кількість може доходити до шести штук?

 

Таку батарею я вже купував - через пів року 10 хв тримає. Китайські підробки не вартують своїх грошей.

Тому потрібно перепакувати нормальними банками щоб хоть кілька оків послужила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше)

 

ТС, підробка і сумісна — то інколи занадто різні речі, щоб їх отак просто в один ряд ставити.

І потому, я ж не агітую саме за це, можна і оригінал, якщо є бажання. Питання в тому, де його купити той справжній оригінал. І за скільки.

От розпитуй Дімона, якщо атвічяє за базар.

Я вів лише до того, що дешево хороші банки ну ніяк не купиш. Тому затівати геморой з перепаковкою не варто.

 

Ну і наостанок, варто зауважити, що тривалість життя батареї напряму залежить від режиму використання ноутбука. Знаю людей, в яких через кілька років батарея нормально тримає і знаю тих, у кого через трохи більш як півроку вже можна було її не вставляти в ноут, бо він навіть не запускався на ній.

І ще помітно, що виробники ноутбуків починають відверто грішити, бо раніше так оперативно приговорити батарею було досить важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема не только в замене банок. В большинстве случаев  необходимо перепрошивать контролер в батарее, иначе даже с новыми банками батарея будет сообщать ноуту о необходимости замены аккумулятора. Частенько встречаются аккумуляторы которые ноут (контролер) забраковал, а электроинструмент на этих же банках еще год работает. Перепрошивка- дело хлопотное, нужны программатор , софт, дампы. 

А насчет китайских... Бывают конечно и такие, как  ТС описал, но чаще, (брал не менее десятка) год работают. 

Исходя из цены $17-22 у китайцев с бесплатной доставкой- вполне оправданные расходы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...