Перейти до змісту

"Чорні" гроші


Irochka

Рекомендовані повідомлення

Зіткнулася із такою проблемою. 

Впродовж двох місяців я отримую дохід за фріланс (написання статей та модерація сайту). Звісно ж ці гроші ніде не оподатковуються. Все було б добре, однак зараз маю проблему, що мені потрібно пояснити отримання цього доходу на подачу візи.

Тобто, візовий центр не візьме до уваги ці гроші, якщо я не поясню їх походження.

тепер маємо наступне. якщо це часткова зайнятість, то згідно нашого законодавства я зобов'язана була сплатити податок за цей дохід. а потім із довідкою і чистою совістю іти на подачу візи. можливо хтось стикався із цим та знає як правильно вчинити. можна у приват. 

дякую.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в чому проблема, так і пишіть фріланс. В кінці року подасте декларацію й сплатите податок.

Але питання в іншому, набіса взагалі мають знати в візовому центрі про ваші доходи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 а потім із довідкою і чистою совістю іти на подачу візи. 

В держави совість завжди чиста, хоч і обдирають людей далі нікуди. 

Було б за що переживати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моємо топікстартер сама собі створює проблеми! Я ще такого не чув щоб візовий вимагав походження грошей! Візовий цеж неподаткова! Пишете в анкеті "без заводу" і все! це означає що Ви безробітня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто вам сказав про візовий і гроші, що перевірятимуть? мабуть знайомі знайомих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль ні, мова йде про британську візу. 

Минулого разу мені видали відмову у видачі візи, бо моя офіційна зарплата не була підтверджена випискою з банку. Тобто в банківській роздруківці не було вказано назви підприємства. Ось вам і причина. Тому зараз я мушу показати, що я фінансово спроможна оплатити цю поїздку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ірина, проконсультуйтесь з знайомим банкіром. Має бути можливість ті всі штуки зробити фіктивно. Банкір може створитирахунок, прокатати по ньому якісь кошти і потім його анулювати, а ви отримаєте рахунок з рухом кошті. Більшість тих хто навіть польську візу отримує користуються такою схемою. У нас багато готівки, що для Європи вже не прийнятно. Ми фактично офшор, але внутрішній сильно урізаний офшор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Irochka сказано:

Нажаль ні, мова йде про британську візу. 

Минулого разу мені видали відмову у видачі візи, бо моя офіційна зарплата не була підтверджена випискою з банку. Тобто в банківській роздруківці не було вказано назви підприємства. Ось вам і причина. Тому зараз я мушу показати, що я фінансово спроможна оплатити цю поїздку.

ясно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, AppMark сказал:

А для чого у Візовому центрі було говорити про "Лєвий дохід"?? 

тому що офіційна зарплата не покриває витрат на поїздку. за їхніми підрахунками на тижневу поїздку ти повинен витратити біля 1000 GBR =35 000 грн. При зарплаті в 5000 грн. ти фізично (логічно) не можеш собі цього дозволити :)

Повірте, я подаю на Британську візу 3 раз. Тому я вже знаю такі нюанси... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

Ірина, проконсультуйтесь з знайомим банкіром. Має бути можливість ті всі штуки зробити фіктивно. Банкір може створитирахунок, прокатати по ньому якісь кошти і потім його анулювати, а ви отримаєте рахунок з рухом кошті. Більшість тих хто навіть польську візу отримує користуються такою схемою. У нас багато готівки, що для Європи вже не прийнятно. Ми фактично офшор, але внутрішній сильно урізаний офшор.

рахунок не проблема. повинно бути підтвердженні що ці гроші отримані чесним шляхом і з ним сплачено податки (за вийнятком випадків, коли доходи не оподатковуються).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, fedir сказал:

Жаль що в нас податкова не така як в Америці, дуже шкода... :)  

Дай нормальну податкову і народ одразу добрішим стане... Ато офшори, куча налічки, бізнесмени платять 700грн в місяць а прибутку в 700 разів більше... і погано живем чогось...

 

Таке відчуття що ви далекі взагалі від всієї системи оподаткування та підприємництва в Україні.

 

Поясню що більшість підприємців готова працювати в білу тільки умов немає, ви порахуйте скільки державі платить підприємець за кожного працівника, і скільки платить сам працівник, і куди ті всі гроші йдуть?

 

Якби були реально податки, то й платили б всі, в Франції податків напевно що 60% але всі знають куди вони реально йдуь, і як витрачаються, в нас все йде в кишені чиновників різного рівня.

 

Раз ви так за податкову як в США, то поясню якщо ви "лєвака" в рік більше ніж 2000 грн. заробите (так колись було), то ви повинні самі принести декларацію і сплатити податок як фізична особа, думаю ви такого не робите, навіть коли вам подарували друзі телевізор чи телефон це теж рахується дохід, з якого ви маєте сплатити податок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MACCEN сказано:

 

Таке відчуття що ви далекі взагалі від всієї системи оподаткування та підприємництва в Україні.

 

Поясню що більшість підприємців готова працювати в білу тільки умов немає, ви порахуйте скільки державі платить підприємець за кожного працівника, і скільки платить сам працівник, і куди ті всі гроші йдуть?

 

Якби були реально податки, то й платили б всі, в Франції податків напевно що 60% але всі знають куди вони реально йдуь, і як витрачаються, в нас все йде в кишені чиновників різного рівня.

 

Раз ви так за податкову як в США, то поясню якщо ви "лєвака" в рік більше ніж 2000 грн. заробите (так колись було), то ви повинні самі принести декларацію і сплатити податок як фізична особа, думаю ви такого не робите, навіть коли вам подарували друзі телевізор чи телефон це теж рахується дохід, з якого ви маєте сплатити податок.

 

а ти хоч ради спортивного інтересу цікавився, куди йдуть кошти із податків із зарплати? ну, хоча в загальному для уявлення про кишені яких чиновників йдеться??

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, fedir сказано:

 У кого багато готівки?

 

2 годин тому, fedir сказано:

Жаль що в нас податкова не така як в Америці, дуже шкода... :)  

Дай нормальну податкову і народ одразу добрішим стане... Ато офшори, куча налічки, бізнесмени платять 700грн в місяць а прибутку в 700 разів більше... і погано живем чогось...

Федір, у вас згідно даних постів досить ущербна психологія. Десь так як ви думала ота пяна босота що прийшла рускій мір на Галичину і Волинь приносити в 30-х роках. Для них куркуль був ворогом народу. Всіх пофігашили, перестріляли але як були жебраки так і залишились. Знаєте чому? Бо отнять і подєліть не створює доданої вартості, не формує ринку і не дає багатсва. Стів Джобс, Ілон Маск, Цукенберг створили стільки доданої вартості і багатсва, що всю рашку перекопай - незаробиш. От чого так? Поки молоді варто задуматись, а то пряма дорога в праваславну компартію. Не хотів образити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 

Федір, у вас згідно даних постів досить ущербна психологія. Десь так як ви думала ота пяна босота що прийшла рускій мір на Галичину і Волинь приносити в 30-х роках. Для них куркуль був ворогом народу. Всіх пофігашили, перестріляли але як були жебраки так і залишились. Знаєте чому? Бо отнять і подєліть не створює доданої вартості, не формує ринку і не дає багатсва. Стів Джобс, Ілон Маск, Цукенберг створили стільки доданої вартості і багатсва, що всю рашку перекопай - незаробиш. От чого так? Поки молоді варто задуматись, а то пряма дорога в праваславну компартію. Не хотів образити)

 

Мова ж якраз не про той бізнес, який створює додану вартість, а про перекупників - явище яке бізнесом назвати важко, воно якраз більше схоже на наслідки руського міра - нічого не зробити, нічого не сплатити, кишені набити, пробухати і прогуляти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут все змішалось. Ви говорите про бізнес уникнення сплати податків, а в реальності переймаєтесь самозайнятими особами, які могли б стояти на біржі, але вирішили стояти в свому чи орендованому контейнері - це мікробізнес і у всіх нормальних країнах до нього дуже лояльне ставлення, аж до повного дотування.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Sh_Ok сказал:

Мова ж якраз не про той бізнес, який створює додану вартість, а про перекупників - явище яке бізнесом назвати важко, воно якраз більше схоже на наслідки руського міра - нічого не зробити, нічого не сплатити, кишені набити, пробухати і прогуляти. 

 

Таке відчуття що вас жаба давить, так спробуйте такий бізнес самі, тоді побачите що і як.

Вас ніхто не заставляє купувати те, що вам тут продають, купуйте в інтернеті, за кордоном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, fedir said:

Бо в нас немає толкового власного виробництва і тому перекупипи називають себе бізнесменами, в європі перекупи це дрібні торговці які бізнесменами не називаються

це ви будете говорити після того, як навіть зрозуміти не можете судження про те, що в Україні багато готівки, да ви ніц не розумієте,

що фіз. перекупи і маркети, магазини дуже сильно відрізняються? ага, особливо наші, де просрочка і проблеми з гарантією можуть бути на раз-два.

 

сто пар взуття(не тапок), можна купити за 100 доларів і продати пару за 700 грн, а продавши дві пари окупити партію, ви великий математик,

і да, раз ви все знаєте, то намагайтеся писати грамотніше, а то крива мова, це перше враження про ваші думки.

5 hours ago, fedir said:

Приклад елементарний знайома на базарі продає обувь

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, що втручаюсь... але по суті ніхто не висловиться?.... Може ідеї якісь?

Вичитала в інтернеті, що такі кошти можна пояснити поверненням боргу. Буцімто колись ви позичили особі кошти в приватному порядку і тепер вона їх повертає частинами. Хто знає чи таке "прокатить"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, fedir сказано:

Фізичні особи у сша платять податок тоді коли займаються комерцією

Був? Працював? Платив? Якщо так - сканкопію податкової декларації. Якщо ні - то балабол.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ту вже писали Вам: якщо цей дохід був у цьому році - все просто. Ви пояснюєте у візовому центрі, що є додатковий дохід у сумі *** грн., але фізичні особи подають декларацію раз на рік, тобто подавати декларацію на цей дохід Ви будете у 2017 році, а також сплачувати з неї податки у 2017 році. Це по нашому законодавству.

P/S/ Ви часом не СПД?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, LenKa сказал:

Ту вже писали Вам: якщо цей дохід був у цьому році - все просто. Ви пояснюєте у візовому центрі, що є додатковий дохід у сумі *** грн., але фізичні особи подають декларацію раз на рік, тобто подавати декларацію на цей дохід Ви будете у 2017 році, а також сплачувати з неї податки у 2017 році. Це по нашому законодавству.

P/S/ Ви часом не СПД?
 

ух ти, круто. ні, не СПД. Дуже класний варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Irochka сказал:

ух ти, круто. ні, не СПД. Дуже класний варіант

Ну я ж вам зразу написав першим постом, пишете фріланс, тим більше що ви ним займаєтесь, вказуєте потрібні суми і все, за цей рік заплатите податок в наступному як фізична особа по статті доходу фріланс і все. Я от не знаю до яких чисел подаються такі декларації, можливо ще й за 15 рік можна їх подати, розузнайте в податковій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поради. сорі, можливо я не зовсім правильно Вас зрозуміла.

1. я не знала, що цей податок ми сплачуємо у наступному році.

2. цей дохід я почала отримувати лише з березня, тому 2015 рік мені не впливає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...