Перейти до змісту

Куплю процесор на Socket AM2/AM2+


Рекомендовані повідомлення

Цікавить не дуже дорогий процесор, але потужніший за мого, на заміну старому (DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+), орієнтовна ціна 300-500 грн

Системная плата   

  • DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+
  • Asus M2N-X Plus  (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, LAN)

 

555.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Kypidon сказано:

ціна 300-500 грн

простіше проапгрейдити і мамку і проц.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

простіше проапгрейдити і мамку і проц.

 

скільки це по ціні може вийти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на що апгрейдити, але не тре забувати шо память, скоріше всього, потрібно буде замінити на ДДР3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Kypidon сказано:

скільки це по ціні може вийти?

від 1000 до 1500. і вище.

За 1400 маю комплект. Якісна мамка + 2-ядерний проц. Атлон Х2 250.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

від 1000 до 1500. і вище.

За 1400 маю комплект. Якісна мамка + 2-ядерний проц. Атлон Х2 250.

дякую за пропозицію але я певно буду орієнтуватись на інтеловську платформу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Kypidon сказано:

дякую за пропозицію але я певно буду орієнтуватись на інтеловську платформу

Дивно :)

Шукав проц на АМД, і раптом Інтел!

 

Сьогодні уже забирають одну мамку під інтел (яка тримає ксеона). Якщо буде щось цікаве - то скажу.

Бюджет який ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Zheny@ сказал:

Дивно :)

Шукав проц на АМД, і раптом Інтел!

 

Сьогодні уже забирають одну мамку під інтел (яка тримає ксеона). Якщо буде щось цікаве - то скажу.

Бюджет який ?

 за 1500-2000 грн щось вийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Kypidon сказано:

 за 1500-2000 грн щось вийде?

за 2 000 можу придумати готовий системник в зборі. Без вінта, правда.

E8400 / 4Gb DDR3 / Брендовий HP. БЖ. Картрідер на морді.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

за 2 000 можу придумати готовий системник в зборі. Без вінта, правда.

E8400 / 4Gb DDR3 / Брендовий HP. БЖ. Картрідер на морді.

 

 

Вибачаюся, що втручаюся Як на мене шило на мило тільки з трішки сильнішим процом ))) Пояснення e8400 це конкурент AMD Athlon 64 x2 6000+ краще щетрохи доложити і орієнтуватися на нові платформи Intel 1155 актуально Ivy чи 1150 Hanswel камні там крутіші набагато плю мнтегроване видео в ядро теж варте уваги 775 сокет це вчорашній день так само як і Ам2 (новітні друкарські офісні машинки) хоча в ам2 є плюс вони вроді би підтримують в біосі режим для SSD так як 775 сокет мамки при новій памяті ДДР3 більшість цього режиму не підтримують в біосі, він є тільки в геймерський мамках 775 сокета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Or4ik сказано:

краще щетрохи доложити і орієнтуватися на нові платформи Intel 1155 актуально Ivy чи 1150 Hanswel камні там крутіші набагато

1) сама дешева мамка 1155 / 1150 - від 700-800 грн. Нічого видатного. Просто кончені, можна сказати.

2) самий дешевий камінь типу Пенька 1155 / 1150 - від 800 грн.

4 хвилин тому, Or4ik сказано:

геймерський мамках 775 сокета

вартує десь 1000 грн може трошки більше.

І да. на неї можна поставити холодний ксеон за 600 грн. Із величезним розгінним потенціалом. Який вставить і3 другого покоління. (про перше мовчу) Який вартує овер 1-2К грн.

Якби чоловік хотів такого кардинального апгрейду, то питав би поради типу "як втиснутися у бюджет ХХХХ грн при купівлі с 1150 /1155 ?".

Є що запропонувати - прошу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Or4ik сказал:

Пояснення e8400 це конкурент AMD Athlon 64 x2 6000+

6000+ ні разу не конкурент Е8400 ні по продуктивності ні по енергоефективності, та і впринципі вони трохи з різних поколінь. 

Максимум з чим міг конкурувати 6000+ це з Е6700 і то зливав йому 10-15% і точно міг складати конкуренцію радіатору опалення в ефективності обігріву приміщення, як свого часу пентіуми Д.

Поки є плати сокет 775 з ддр3 памяттю і ксеони 771-ші ця платформа буде ще і як актуальна і ефективна.

А от про АМ2 згідний - мертва і ніразу не актуальна платформа.

І якби я ставив задачу зібрати максимум компа за мінімум грошей то 775-та плата + 4-х ядерний ксеон булиб перші в списку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

1) сама дешева мамка 1155 / 1150 - від 700-800 грн. Нічого видатного. Просто кончені, можна сказати.

2) самий дешевий камінь типу Пенька 1155 / 1150 - від 800 грн.

вартує десь 1000 грн може трошки більше.

І да. на неї можна поставити холодний ксеон за 600 грн. Із величезним розгінним потенціалом. Який вставить і3 другого покоління. (про перше мовчу) Який вартує овер 1-2К грн.

Якби чоловік хотів такого кардинального апгрейду, то питав би поради типу "як втиснутися у бюджет ХХХХ грн при купівлі с 1150 /1155 ?".

Є що запропонувати - прошу.

 

Про І3 я мовчу але процесори на сокет 1155 чи 1150, навіть целерони, набагато кращі і шустріші за e8xxxx 775 , тай це вже геть інші  технології.  Ксеони  771 сокет  теж не зрівняються як камні з новими інтеловськими процесорами Санді, Іві чи Хансвел... З ними можуть потягатися нові ксеони, але це процесори без встроеної графіки. Про це довго можна спорити. Суто моя думка, що краще мати нову платформу з гарантією чим застарілу хоч і брендову...

Щодо пропозиції найдешевші комплектуючі на розетці ось моя пропозиція (нове і з гарантією) до 3К бюджет підійде суто Проц, мама, і память. Плюс своє старе продасть щось та вернеться з 3 К... ане міняти АМД на інтел платформу з різницею в памяті тільки і все а процесор такий же еквівалент.. То вже краще купити на Ам2 Проц печку 6000+ чи Феном 3 ядерний чи 4 ядерний.. і то витрати будуть набагато меншими чим 2К

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Or4ik сказано:

Суто моя думка, що краще мати нову платформу з гарантією чим застарілу хоч і брендову...

Тобто краще купити за 35 000 у.о. Модний джип і жити на зйомній квартирі, ніж за 5 000 ланос і купити хоча б однокімнатну але СВОЮ?

 

Я це привів до того, що да, краще   і7 4770К  на 1150 сокеті.  Але коли гроші є на апгрейд із 2108  на Ланос, то краще Ланос.

Переїхати із старого АМД на перспективніший Інтел. Це уже апгрейд.

Хтось із 754 на АМ2 переходить. Хтось із 478 на 775 Q9500. А хтось із 775 на 1155 / 1150.

Кожен прораховує свої можливості, фінанси. Потреби.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого не на FX 8-ядерний апнутися? http://shop.amd.com/en-us/components/processors/FD8300WMHKBOX Ну люблю я AMD... Ну, відео, то зрозуміло, Nvidia.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС дозвольте поцікавитись, а для цого вам потрібен цей апгрейд? Чим не влаштовує даний конфіг? Які завдання ставляться перед компом?

Ну і проста порада. Перед тим як затівати апгрейд складіть для себе список ваших вимог до компа і тих задач які перед ним ставляться. Тоді під ці вимоги і задачі підбирайте комплектуючі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Ну люблю я AMD... Ну, відео, то зрозуміло, Nvidia.

Ну шановний ви вже заходите на опасну територію:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Rock сказано:

Celeron G530 працює на частоті 2,4ГГЦ ,І це на устарівшій 1155 платформі

і його ціна???  Правильно від 500-700 грн. І мамка так само.

І того 1400-1500 грн.

 

13 хвилин тому, Rock сказано:

щоб був толк  з ксенона потрібно його розігнати за 4ггц,а це дуже дорога і при тому юзана материнська плата ,хороший і не дешевий кулер,плюс дуже хороший і зновуж не дешевий блок живленя,

Для чого такі складнощі?

4 ядра по 2,5 - 2,8 - 3,0 ГГц - це все одно краще, аніж 2 по 2,66 - 2,8. І не настільки вони і гарячі.

І розганяються шиною без проблем ,якщо мамка вміє. А нє, то і того вистачить.

Кулєра стандартного Інтел високого - з головою!

БЖ і 350-400Вт також .

 

Якби я сам не юзав такий довший час, то не казав би. Є тема, де я описую, як він веде себе в розгоні і без.

І як гріється.

 

Як вже не раз говорилося - це відносно не дорогий апгрейд.

Ксеон Е5450 (800 грн) по тестам того ж Сінебенча = і3 2130 (ціна якого від 1500-1800)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...