Перейти до змісту

Допоможіть з виборо спінінга та комплектуючих на щуку для початківця.


Такер

Рекомендовані повідомлення

На борді начитався масу інформації від спінінгістів і зовсім запутався. Допоможіть з вибором спінінга та комплектуючих (що саме потрібно)на щуку для початківця, щось не дуже догоге, практичне і більш менш якісне, де його купити та по яких цінах? Рибалити планую в Млинові, був один раз на такій рибалці і дуже загорівся цим. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

Христос Воскрес! На початок беріть провірену руобі екусіму 700-800грн і спінінг з тестом 5-20 наприклад флагман 400-500грн можна купити для початку, такий комплект на мою думку взяти краще , бо як запал від рибалки пройде його буде легше продати ...Як не крути спін, катушка, леска, приманки, поводки на початок треба буде віддати 1500 грн , але як то кажуть то буде комплект ліпше з того гіршого!  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Такер сказано:

На борді начитався масу інформації від спінінгістів і зовсім запутався. Допоможіть з вибором спінінга та комплектуючих (що саме потрібно)на щуку для початківця, щось не дуже догоге, практичне і більш менш якісне, де його купити та по яких цінах? Рибалити планую в Млинові, був один раз на такій рибалці і дуже загорівся цим. Дякую

Млинів -  це добре! Для початку вкажіть яким із способів хочете ловити (джиг, мікруха, нано, твіч, трол, т.п.), яка риба саме Вас цікавить більше всього (спортивний окунь - до 50 гр., голавль, щука, трофений окунь), метод ловлі (берег, човен), бюджет, на який розраховуєте. Універсал - слово для широкого вжитку, та за 10 років спінінгу в руках, таких ще не бачив ;)

 

П.с.: деталізуйте, так мова буде мати конструктив.

 

П.п.с.: якщо цікавить щось конкретно пишіть в ПП дам контактний номерок поговоримо більш детально :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

бо як запал від рибалки пройде його буде легше продати

Для того, щоб цього не сталося, треба спін до 12-14 грам, а краще до 8 щоб окунька смикати. За екусіму згоден, а для щуки щоб воби смикати і голден кетч 10-30 за 330 грн.піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибу можна і на палку ловити. Мій перший спінінг закидушка. Це палка на 1 метр 2 колечка з алюміньового дроту пласмасова котушка та 15 метрів лескі. Другий спінінг простий телескоп 2.7м. та котушка типу кобра, леска 0.3. Третій це спінінг з тестом 5-25 від бред фіш та катушка тогож бренду з шнуром 0.15. ну вже до колекциї взяв собі четвертого дайву 2.4м. тест 0-9 грама. та робі екусіму 2000 і шнур 4 кг. на розрив. Поки палкі 5-25 і 0-9 вистачає. Нічого обновлювати не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя порада наступна.

У зв'язку з тим, що на сьогоні щуки все менше і менше, орінтуючись тільки на неї, почаківець вихдячи на рибалку пару трійку разів, не отримуючи результати - розчаровується в собі, в палці, в руцях і т.п.

Тому, я би придбав паочку із серіі блю берд з тестом або 0.5-5, це в ідеалі, або 1-7, далі найдешевшу найлегшу та нкйменшу каталку та обов'язково найтонший шнур (нанік білоб найкраще, якщо фінанси дозволяють). Такий би комплект, із відтянутим фрикціоном, дозволив би отримати максимально клювак як піпісячноно окуня так і щуриків. Після чого, рибак починає аірити в себе, в свою подачу примаки, в свої сили ловити....даі піде навчання та гонка озброєнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я вставлю свої 5 коп.,:)

починав спінінгом ловити два роки назад, і починав з шимано катана 2,1м, 5-21гр. і нексейв 2500,

шнур поверпро 0,13,  тоді я купував за 1200, зараз відповідно дорожче це діло коштує, 

але.....,

починав я з осені і ціль була щука, почати мені цілком вистачило,

і на зараз, рахую своїм універсалом, майже завжди збираю на риболовлі, залізо все, джиг-голвки у діапазоні, попери в самий раз, тролінг.

ще маю палку суто для твіча і для джига, але  докуповував це через рік, відразу воно не потрібно.

так,  якщо окунь і джиг, то брати до 8 грам, на літо саме то.

взагалі, якщо робити акцент на не ДУЖЕ дороге практичне і якісне, вважаю брати фірму, просто дешевшої серії,

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один момент, про який здається не писали: щоб спінінг як кажуть "ліг в руку", тобто щоб був комфортний при використанні саме для вас. Тут мають значення ваші антропометричні дані та власне сам спінінговий комплект (довжина та вид ручки, розмір катушки та її вага, баланс катушки та вудлища і т.д). Одним словом треба йти в магазин і трясти та пробувати комплекти знайомих. В ідеалі це тестування комплекту на водоймі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Borka V сказал:

На початок беріть провірену руобі екусіму 700-800грн

А де ви бачили такі ціни на сьогоднішній день? підкажіть, я ще собі куплю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Vaso сказано:

Ще один момент, про який здається не писали: щоб спінінг як кажуть "ліг в руку", тобто щоб був комфортний при використанні саме для вас. Тут мають значення ваші антропометричні дані та власне сам спінінговий комплект (довжина та вид ручки, розмір катушки та її вага, баланс катушки та вудлища і т.д). Одним словом треба йти в магазин і трясти та пробувати комплекти знайомих. В ідеалі це тестування комплекту на водоймі.

Правильно сказано. Мій перший спіннінг це звичайний телескоп:-) - ой скільки щук я надзьобала цим чудо-предметом. Потім брат подарував шимано катана 2.4 - люксова штука. Після проблем зі спиною в чоловіка забрала спін брет фіш 2.7 (тести однакові 5-20) і кидати легше. Висновок: спробуй спочатку потримати в руках різні спіннінги, покидати.

P/S/ КапЄц як чекаю закінчення нерестової заборони - і вьйо на Хріни.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Selbeor сказал:

А де ви бачили такі ціни на сьогоднішній день? підкажіть, я ще собі куплю

Два тижні тому я тут купував Ryobi Ecusima 3000vi за 764 грн. Зараз вона чуть дорожча, але всерівно до 800 грн.

http://rybachek.com.ua/c88074-ecusima.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, LenKa сказал:

ой скільки щук я надзьобала цим чудо-предметом

Перший раз "бачу" жінку спінінгіста)))) Респект!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, kayot сказано:

Тому, я би придбав паочку із серіі блю берд з тестом або 0.5-5, це в ідеалі, або 1-7

В цьому варіанті криється досить серйозна небезпека теж розчаруватись в риболовлі. Якщо людина новачок то дуже добре було б щоб хтось трішки навчив ловити такої снастю і розказав і показав методи ловлі. Того як новачок незнайомий з джигом і ловлею на УЛ швидше за все буде неправильно її використовувати і теж залишиться без улову а той взагалі зламає недешевий спінінг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу що ми людині толком нічого не порадим, нехай автор повідомлення озвучить бюджет і чи буде він ловити окуня, чи окунь має бути тільки в прилові.Щука і окунь то зовсім інші палки, якщо на них орієнтуватися то краще напевно брати палку 3-14 щоб можна і два грами на окуня покидати то на початок, а дальше вже можна і про  мікруху подумати, то окрема тема. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме якийсь універсал і мав на увазі. Придбати одне і інше змоги не маю тому максимум бюджет до 1500-2000 гривень, а все інше необхідне і те, що хочеться придбати по ходу. Є доступ як до беерга так і до лодки на Ікві.багато усього написано мовою професіоналів, а це для мене поки що інфа про "ловлю нильского окуня в верховьях Замбези на печень крокодила накануне муссонных дождей "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо універсальне щось то лагуна 2.10 ростом і 3-14 по тесту.

1- недорого, 2- за свої гроші норм. спін, 3- і поджигувати і воби посовати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вихідних перечитаю все це, поспілкуюсь, обдумаю і виберу щось. Дякую. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дивитись із бютжетних варіантів фаворитів універсалів, то найкращим буде напевно фаворит баланс. На початку минулої зими шукав палку для легкого джигу. Потримав в магазині в руках. На перший погляд непогана палка за свої гроші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

 

лагуна - то ломака абсолютно без чуйки

 

Ну давайте йому масбіта чи фінку за 280-300$ порадимо. Плюс катушечку екстра класу з нових тисяч так за 14-16 грн.

На той бюджет що написано кращого навряд чи знайдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Vaso сказано:

Якщо дивитись із бютжетних варіантів фаворитів універсалів, то найкращим буде напевно фаворит баланс.

Я теж за фаворит "баланс", є різні тести та довжини, можна вибрати під свої потреби. Для твічу та вертушок саме те, можна також і джигувати, хоча якщо чисто брати під джиг то щось із серії фаворит "блю борд".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То, дійсно така особиста справа. Баланс як універсал - я б не радив. Це така специфічна палочка, ніби і суха, але трохи і лапшиста. Для воблерів і вертушок, звичайно підійде, але думаю початківець буде працювати в основному джигом. Беріть Абсолют 3-15, плюс Екусіма та ще і шнурок вийде, непоганий такий варіант отримаєте на ту суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лагуну не бери, баланс бери/не бери, треба блю бьорд / абсолют :0026: - в нього від цих всіх порад мабудь голова вже квадратна :rotate:  :0091::0091:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Саша Иванов сказано:

Ну давайте йому масбіта чи фінку за 280-300$ порадимо. Плюс катушечку екстра класу з нових тисяч так за 14-16 грн.

На той бюджет що написано кращого навряд чи знайдете.

Не перегинай. Я поки ще нічого не радив купувати. Слушними вважаю поради на рахунок Синьої пташки і Абсолюта

 

А взагалі, радив би почитати відгуки в неті (на тому ж фіоні в закладці рейтинги http://fion.ru/rating/61/ ) про бюджетні спіни, про їх характеристики, можливості, піти потрусити в магазини міста те що сподобалось (за це по голові не настукають) і помоніторив би легке б/в на харспіні ( http://spinning.kharkov.ua/phpbb/ ) - там пропозиції бувають шикарні (не раз там купував/продавав палки).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Favorite White bird 1-7 (0,5-5) gr. 2,19 (2,1) m + Ryobi Excia 2000 (або Ecusima, то як бюджет дозволяє) - норм комплект для ультралайту на початок - сам таким ловлю, від поплапопера до джигу, мікроколебла і невеличких воблерів і волкерів (Біла Птаха + Ексія 2000). "На щуку" - лагуна 2,1 3-14 + Екусіма 2000. Шнур на ул - 0,1, на лайті - 0,14. Вистачає.

Фаворит баланс (оранжевий такий він) - як варіант - тримав в руках, раз навіть ловив ним, норм БЮДЖЕТНА палка. Але для УЛ - "Білоптах" (або синій) таки краще.

P.S. Збрехав, для тяжких приманок таки маю ще спіна з тестом 10-30 грам, юзаю рідко, в основному - великі колебалки і вертушки в Млинові, Чебенях і Хрінниках, або десь на великих озерах/водосховищах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...