Перейти до змісту

Стаціонарний домашній телефон. Чи потрібний він?


Рекомендовані повідомлення

А у мене теща "лупить" на домашній і по пів годити тараторять ) з дружиною,а мо і більше, і так само категорично не хоче мобільний, каже що це дорого,дружина каже що буде поповняти,і телефон подарим, такий спеціальний для старших людей,з великими цифрами,кнопкою"SOS"а вона ні і все,я  сама можу і купити і поповняти,але для чого якщо є стаціонарний,кароч бесполєзно щось доказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь
28 минут назад, yura-patriot сказал:

А у мене теща "лупить" на домашній і по пів годити тараторять ) з дружиною,а мо і більше, і так само категорично не хоче мобільний, каже що це дорого,дружина каже що буде поповняти,і телефон подарим, такий спеціальний для старших людей,з великими цифрами,кнопкою"SOS"а вона ні і все,я в сама можу і купити і поповняти,але для чого якщо є стаціонарний,кароч бесполєзно щось доказувати.

Есть такой телефон :) называется стационарный от оператора Интертелеком - это не реклама - он такой же огромный , с шнурком и трубой :) подмени тёще она и разницы не заметит, ----- а преимуществ в миллион раз больше ----- для меня укртелеком Умер  Слишком долго они тормозили с реформами и лояльностью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Есть такой телефон :) называется стационарный от оператора Интертелеком

Є й стаціонарні з gsm модулем, в них можна вставляти сім-карту любого оператора.

Kammunica-GSM-Phone.jpg.pagespeed.ce.6YW

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YouRich сказано:

так як потрібно окремий мобільний телефон для цього.

нокія 6030 2005го року випуску, що давно валялась без діла, ідеально для цього підходить - акб до тижня тримає )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 роки тому виключив апарат. Лінія була бо інтернет був від Укртелекому. Минулого місяця підключив оптику - відключився від Укртелекому. Поки плачу 11 грн. за те, щоб лишався номер і то думаю недовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4 травня 2016 р. at 17:55, fotlav сказано:

LenKa і за цей час жодного разу не було в ньому потреби?  ну чи хоча б думка промайнула?


 


 

Один раз, коли потрібно було викликати лікаря для малого. Потім в інтернеті знайшла телефон реєстратури і подзвонила з мобільного на стаціонарний (2-3 хвилини розмови і все).
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовився від укртелекому років 5 назад. Жодної потреби в ньому не виникло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.05.2016 at 20:09, yura-patriot сказано:

А у мене теща "лупить" на домашній і по пів годити тараторять ), а мо і більше

 

в тому сенсі можна погодитись з тещею, що для любителів довго поговорити по телефону,

стаціонарний має перевагу - так як від нього не так голова  "грузиться" як від мобільного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив сьогодні мамі, поздоровив зі святом, говорили хвилин 10 і мені на думку не приходило, чи зніме 80 коп. "за перший дзвінок", чи не закінчаться пакетні хвилини і т.п. Датагруп (ну і + ADSL)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А що ще в когось у Луцьку є це дротове старйо?Інша справа що є райони Луцька де неможливо підключитися за адекватну ціну до іншого інтернет провайдера.І за телефон хоч не хоч мусиш платити навіть якщо його немає фізично у будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В батьків інтернет від укртелекому, самим телефоном користуються раз на рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.05.2016 at 11:09, santa11 сказал:

2 роки тому виключив апарат. Лінія була бо інтернет був від Укртелекому. Минулого місяця підключив оптику - відключився від Укртелекому. Поки плачу 11 грн. за те, щоб лишався номер і то думаю недовго.

А хіба не потрібно, щоб телефон був підключений?
Я теж плачу 11 грн. в місцяь за номер. Але питала в Укртелекомі на рахунок Інтернету, то сказали, що треба, щоб телефон був обов'язково підключений. Самої лінії недостатньо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Akrilat сказано:

А хіба не потрібно, щоб телефон був підключений?
Я теж плачу 11 грн. в місцяь за номер. Але питала в Укртелекомі на рахунок Інтернету, то сказали, що треба, щоб телефон був обов'язково підключений. Самої лінії недостатньо. 

Чи включений апарат чи виключений різниці ніякої. Якщо підключаєте інтернет абонплату за телефон додатуть "автоматом". 11 грн. це абонплата за збереження номеру при відключених інтернеті і телефоні. Чи я щось не зрозумів запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для параноїків, які жінок та дітей контролюють, подзвонив на домашній телефон точняк вдома а не десь шастає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина інколи не чує мобілку, знаєш що в дома, а вона просто не чує, бо десь у сумочці, і срочно потрібно щось спитати,бо сама казала як будеш в аптеці чи у магазині то набери мене,я тобі скажу що ще потрібно. Ну і тут виручає домашній, я ще мелодію таку дибільну поставив і звук на максимум і стоїть він посеред коридору, що завжди чути.Да і в якісь там жекі інколи дзвонимо, то щось з ліфтом, то щось зі світлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.05.2016 at 5:36 PM, LenKa said:

Однозначно треба відключити. Стаціонарний телефон тягне за собою абонплату - біля 60 грн./міс незалежно від того користуєшся ти ним чи ні. На хвилиночку - це 720 грн. на рік. Одного разу кіт повідривав проводи - так ніхто і не замітив місяця так зо 2, що телефон не працює.

P/S/ Свій відключила 1,5 року тому, батьки відключили, друзі повідключали.
 

 

Чув таку мову, що в цю суму включено достатня кількість хвилин для міжміського звязку та безкоштовних дзвінків на всі мобільні оператори. Принаймні одна моя родичка, якій вже за 80, дзвонила зі стаціонарного на МТС, проговорила приблизно годину і за цей місяць заплатила лише абонплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.05.2016 at 18:33, Alexander Lucky:) сказал:

По перше, в мене до телефону прив'язана охорона квартири (сигналізація).

Саме так, перше то сигналізація, бо живу на першому поверсі. (Грати на вікна не вихід, а замки зараз любі відкриваються в п'ять секунд :( )

Друге це батько з тіткою, в них хоч є мобілки, але стаціонарний вони краще чують ;) бо вже старенькі.

а ось теща відключила, так як і радіоточку, не хоче платити зайвого :)

Тому стаціонарний телефон висить собі в куточку, їсти багато не просить, тому нехай висить :)

А про тарифи, то на Укртелекомі не все так безнадійно, як здавалося б ;)

 

Домашній Базовий

Щомісячна плата, на місяць  49,49
У рахунок шомісячної плати надаються:

· місцеві розмови необмежено
· міжміські телефонні розмови у межах України 500 хвилин
· телефонні розмови з абонентами SIP-телефонії (номери з кодом «892») 500 хвилин

 

Домашній Безлімітний

Послуги та платежі міста та райцентри села та селища міського типу
Щомісячна плата, яка включає: 60,00 50,22
· користування основним телефонним апаратом, підключеним до окремої абонентської лінії або до SIP-лінії без погодинної оплати місцевих розмов    
· місцеві розмови необмежено
· міжміські телефонні розмови у межах України 1 000 хвилин
· розмови з абонентами мереж мобільного зв’язку України 120 хвилин 
· телефонні розмови з абонентами SIP-телефонії (номери з кодом «892») 500 хвилин

 

http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/cityphone/tarif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давненько телефонні лінії не використовуює ДСО, зараз охоронна система працює по іншому, старі абоненти,яких дуже багато так, а новим вже не потрібно.Отож, спеціально проводити стаціонарний телефон(лінію) щоб підключитися до пульта ДСО не треба.Да і думаю з часом усі перейдуть,бо лінії старі,часто зв'язок з пультом охорони поганий,а інколи немає,сам думаю замінити у дома охоронний прилад,щоб охранка не залежала від тих старих дротів, да і надійніше так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи змінив думку, на кшталт, треба стаціонарний чи ні))))) Ремонтні роботи на лінії електро( десь щось обірвало), батарея в мобілці розряджена, і  ось, старенький стаціонарний став ту нагоді))) Згідний, випадок раз на мульон, але......)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, yura-patriot сказал:

сам думаю замінити у дома охоронний прилад,щоб охранка не залежала від тих старих дротів, да і надійніше так.

три роки як замінив, він своє ще не відпрацював, нехай працює, а лінії в мене доволі нові, бо й будинок не старий ;)

Не факт, що GSM, в нашій краї буде надійніший за мідь, падає навіть частіше укртелекому ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.06.2016 at 21:56, Akrilat сказано:

А хіба не потрібно, щоб телефон був підключений?
Я теж плачу 11 грн. в місцяь за номер. Але питала в Укртелекомі на рахунок Інтернету, то сказали, що треба, щоб телефон був обов'язково підключений. Самої лінії недостатньо.

 

On 20.06.2016 at 22:41, santa11 сказано:

Чи включений апарат чи виключений різниці ніякої. Якщо підключаєте інтернет абонплату за телефон додатуть "автоматом". 11 грн. це абонплата за збереження номеру при відключених інтернеті і телефоні. Чи я щось не зрозумів запитання.

 

santa11 тут повністю правий.

Недавно сам запитував в Укртелекомі чи можна розділити послуги і сплачувати тільки за інтернет в той же час не користуватися телефоном.

Відповідь - що такої технічної можливості у них не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, fotlav сказано:

Недавно сам запитував в Укртелекомі чи можна розділити послуги і сплачувати тільки за інтернет в той же час не користуватися телефоном.

Відповідь - що такої технічної можливості у них не має.

Технічно розділити послуги можна. Вони технічно незалежні одна від одної...

Але в такому випадку буде простоювати номерний ресурс АТС, тому це невигідно Укртелекому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.06.2016 at 21:56, Akrilat сказал:

А хіба не потрібно, щоб телефон був підключений?
Я теж плачу 11 грн. в місцяь за номер. Але питала в Укртелекомі на рахунок Інтернету, то сказали, що треба, щоб телефон був обов'язково підключений. Самої лінії недостатньо. 

Датагруп раньше продоставлял услугу ADSL без телефонного номера. Узнайте может и сейчас такое практикуют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Технологія АДСЛ вже потроху відмирає, як свого часу відмер діалап, особливо в велеких нас. пунктах.. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...